Rüyada Odadan Odaya Geçmek

Rüyadan bir odadan diğer odaya geçtiğini görmek, zor günleri geride bırakmak için çok fazla çaba harcamanız yönünde bir uyarı anlamı taşır. Kesinlikle ümitsizliğe kapılmamalı ve gayreti elden bırakmamalısınız. Bir şeyler için mücadele etmezseniz, istediğinize kavuşamazsınız. Şu günlerde çok çalışıp çabalamanız gerektiğinin farkında olabilirsiniz. Bu nedenle de enerjinizi yükseltmeli, bir müddet daha sabrederek azim etmelisiniz. Özellikle iş hayatınızda tek bir işe odaklanmak size kar getirecek. Aynı anda birden fazla işle uğraşmak sizin için yorucu olacak.

Rüyada Oda Değiştirmek

Eğer sizi sürekli zor durumda bırakan bir insan varsa, bu kişi yine sizi rahatsız edebilir. Sırf ondan kurtulmak için bir şeylerden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle sizi sürekli takip eden, kıskanan ve engel olan insanlar tarafından şu günlerde pek de rahat bırakılmayacaksınız. Bu nedenle bir süre rahat nefes almak için bulunduğunuz yerden uzaklara gitmek, ortamınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

Rüyada Odaları Gezmek

Rüyanızda odalarda gezindiğinizi görürseniz, farklı ruh halleri içerisinde olduğunuzu simgeler. Mutluyken, bir anda karamsarlığa kapılıyor olabilirsiniz. Ya da aileniz ve sosyal ortamınızda çok farklı karakterde olabilirsiniz. Şu günlerde ruhsal dengenizi sağlamakta zorlanacaksınız. Özellikle herkesin gönlünü yapmakta güçlük çekebilirsiniz.

Rüyada Odadan Odaya Geçmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, manevi huzur arayışında olmak ve çaresizliğe düşmek, kararsız kalmak demektir. Ayrıca önünüze pek çok imkan da çıkabilir ve aralarında kararsızlık yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. İbrahim dedi ki:

  Rüyamda 1 inci odadan 2 inci odaya geciyorum

 2. Rumeysa dedi ki:

  Rüyamda evde misafir vardı 2cocuk anne ve arkadaşım ben lavaboya gidiyorum orda 2tane kapı vardı birini aciyordum boş büyük bir oda çıkıyordu diğerini de açtığımda başka bir apartmanın içine açılıyordu ve Şarman bir kedi içeri giriyordu.

 3. Cemile dedi ki:

  Rüyamda annem ben ve kardeşim kimseden saklaniyoruz gibi kaçaraq iç içe açılan odalara geçiyoruz aynı Hz. Yusufun Züleyhadan kaçaraq kapıları açdıği gibi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailevi sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 4. Azat dedi ki:

  Ben yurt odasindayim 3 kişilik bir oda ama odanın iki duvarinin yok onun yerine balkon demirleri var ve kış mevsimine az kalmis ordaki arkadaslara diyorum burda soğuktan donariz burayı kapatmalari lazım diyorum sonra başka odaya geçiyorum iki kişilik bir oda o kadar geniş o kadar aydınlık ki o odada kalmak istiyorum

 5. Ersin dedi ki:

  Üstad bende salonda yatmıştım sabah namazına kalkarken diğer odadan uyandım hayrola acaba

 6. Kübra dedi ki:

  Rüyamda bilmediğim tahta bir eve giriyorum. Merdiven cıkıkıyorum. 8 tanr kapı var. Bana diyolarki sağdan 3. Oda senin. Bir kaç odaya giriyorum yaşlı kadınlar falan var ama kimseyi tanımıyorum. Anlamı ne bunun?

  1. admin dedi ki:

   Şansın açık olmasına ve mal mülk edinmeye yorumlanır.

 7. Şeydanur dedi ki:

  Karanlık bir odanın içinde kocaman bir örümcek görüyorum yumurtlucak yer arıyo galiba diyorum. Derken annem oluyor yanımda tavandan aşağıya yumurtladığı örümcekler üzerime şarkıyı kocamanlar annem sanki onların bana dokunmasına izin vermiyo gibi hiçbiri deyemiyo bana yere düşüyolar. Sonra kaçıyorum örümceklerden çıkıyırum odadan.

 8. Şule dedi ki:

  Eski bir ewin içinde (ahır gibi) bakınıyoruz annemle sonra başka bir oda çıkıyor oraya da yöneliyoruz sonra bi oda daha derken orda durumu iyi olmayan bi aile görüyorum onlara saygımdan o tarafa geçmiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi para sorunlarının geride kalacağına ve elinizin rahatlayacağına yorumlanır.

   1. Havva dedi ki:

    Rüyamda okul içindeydim uzun saçlı bir kız çocuğu ve kendi oğlum vardı kız çocuğu oğluma annen 5 lira verirse benim yanıma gel birlikte harcayalim diyordu oğlumda tamam diyordu ben kız çocuğunun önüne diz çöktüm öptüm saçlarını okşadım sevdim kız çocuğunu sonra oğlumu öptüm sonra kilolu bir erkek çocuğu da geldi sonra onları hadi derse gidin artık dedim onlar giderken de ben oğluma 5 lira veremem o para çok dedim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni iş fırsatları gelmesine yorumlanır.

 9. Yeliz findik dedi ki:

  Rüyamda sürekli evimde gezerken farkli bir kapi görüyorum ve kapiyi aciyorum farkli bir oda şasiriyorum kapiyi kapatip cikiyorum bu bazende odanin icinden bir kapi farkli bir odaya aciliyor bi anlam veremiyorum

  1. admin dedi ki:

   Yeni fırsatlar ele geçirmek ve ileride büyük imkanlara sahip olmaya yorumlanır.

 10. Tülay dedi ki:

  Rüyamda Antalyada deniz kenarı ve yesiilik bir yerde oturuyordum ,ve kız kardeşimle telefonda görüşüyordum. Sonra odama geçmişim ve ben odaya girecekken arkadaşımda odadan çıkıyordu..((Arkadaşım olan kişi aslında gercek hayatta benim aşık olduğum eski iş arkadaşımdı.)) Ben ona ismiyle sesleniyorum o arkadaşımda bana küfür etmiş gülüyordu…Bende çok sasirmistim.Ama dikkatimi çeken çıkarken üzerinde siyah montu vardı ve kırmızı kravat takmıştı. Benim gozumde ise annemin şeffaf canlı numaralı gözlüğü vardi. Yorumlarsanız sevinirim …teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Yeni gelir kapısı aralamaya ve mutlu olmaya, yeni bir iş olanağına yorumlanır.

 11. Tuba dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda bi yerde kalıyorum ama ordan memnun değilmişim başka arkadaşların yanına geçmeye karar veriyorum. Eve gidiyorum ki ev 1+0 Giriş olan yer oda ve 4 tane yatak var. Sonra arkadaş bi kapı açıyor ben şaşırıyorum bi oda daha var diye.O odanın hemen yanındaki kapıyı açıyor orda da kocaman salon var burayı da kullanamıyoruz yasak diyor. Ben o salonu gezerken bakıyorum ki orası da başka bi salon gib bi yere açılıyor. Orası da salon gibi düzenlenmiş masa falan var ama etrafı açık bahçe-teras gibi.Kendi kendime olsun yaa burda kahveltı falan yaparız diyorum. Bu arada evin İstanbul’un boğaza falan çok yakın bir semtinde olduğunu hissediyorum rüyamda.

  1. admin dedi ki:

   İkilem yaşamaya, özellikel iki iş ya da kişi arasında kalmaya, seçim yapmakta zorlanmaya yorumlanır.

  2. İbrahim dedi ki:

   Rüyamda tarlalarimizn olduğu yere doğru gidiyordum bir anda yol değişiyor orman gibi bir yerde yolun kenarında ağaçları kesiyorlar ağaç yıkılırken yere eski antik taşlara benzer taşlar dökülüyor sonra o taşların arasında sikke buluyorum sonra ilkokul arkadaşım Abdullah adında bir arkadaşımı görüyorum sonra ikimiz sikkeleri topluyoruz bir tane tornavida parçası gibi bir demmirde buluyorum hepsini cebime doldiruyorum sonra annemgilin evine gidiyorum esimi goruriyorum eşime bişey buldum bak diyorum ilk önce o tornavida parçası gibi olan parçayı çıkarıyorum ama o şey elimde makas oluyor sonra eşim Cook guselmis diyor makasın üzerinde değişik yazılar var sonra eşim yine mi boş döndün bine diyor bende hayır bu sefer ceblerim dolu diyorum sonro Mustafa adında komşumuz geliyor ben cebimdeki diğer şeyleri esime gösteremiyorum sonra cebdeki telefondan değişik sesler geliyor telefonu çıkarıyorum beni dinliyorlar diyorum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni iş imkanı elde etmek ve daha fazla gelire yorumlanır.

 12. Ela dedi ki:

  Rüyamda nişanlı olan abimin evimizi satılığa çıkarmış olduğunu gördüm. Evimiz normalden daha geniş görünüyordu ve ev eşyalarını kapıdan pencereye kadar hepsini değiştirmiş gelen müşterilere tanıtıyordu. Nişanlısı da yanında başı açık kısa saçlı ve ağır makyajlı olarak görüyorum. Ne abime ne de nişanlısına bakmıyorum çünkü kırgınım gerçekte de. Annemle beraber oturuyoruz babam yok, annem abimin bizim kendi eşyalarımızı nereye koyduğunu gösteriyor. En sonunda abim müşteriler içerisinde kura çekip birine satıyor evi. Ben de bu halimiz ne olacak ne yapacağız diye düşünüyorum ama annem mutlu görünüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden sıkıntılı bir süreç atlatmak ve bu yüzden de gerginlik yaşamaya yorumlanır.

   1. Engin dedi ki:

    Rüyamda; bir otel odasını geziyordum, otelde asansörle yukarı çıkıp bir otel odasına giriyordum. Bu otel odası geniş, gün ışığı alan bir yer idi. Otel odası içinde eşyalar vardı, minik tabureler şeklinde. Yer ise parke vardı,üstünde beyaz halı. Bu otel odasını geziyordum. Bu rüyanın anlamı ne?

    1. admin dedi ki:

     Bir süredir görmediğiniz insanları ziyarete gidebilirsiniz.

   2. Azat dedi ki:

    Rüyamda bir yurt odasi goruyorum 3 kişilik iki duvari yok dışarısı gorunuyor iki duvarinin yerine kokulun yapmışlar yani açık. Ordaki arkadaslara diyorum böyle olmayacak kış geliyor burayı kapatmalari lazım diyorum sonra başka odaya geçiyorum iki kişilik oda çok geniş ferah aydınlık .odada bulunmak istiyorum.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya önünüze güzle olanaklar çıkacağına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status