Rüyada Öğretmenden Tokat Yemek

Rüyada bir öğretmenden tokat yediğini görmek, neyin yanlış olduğunu fark ederek hataların hepsini düzeltmeye yorumlanır. İş veya eğitim hayatındaki yanlış seçimlerden vazgeçilir. Kendi yetenekleriniz doğrultusunda bir iş ile uğraşabilirsiniz. Sıfırdan başlanan bir iş uzun vadede başarı sağlar. Eğer kendi işinizden memnun değilseniz ve farklı bir mesleğe ilgi duyuyorsanız önünüze çıkan bir şans ile iş değişikliği yapılabilir. Kişi mesleğinde yapacak değişim ile birlikte mutluluğu da yakalar. Tanışacağınız insanlar sayesinde bağlantı kurup kariyerinize yeni bir yön verebilirsiniz. Rüyada öğretmeninin tokat atması, ailenizi daha iyi şartlarda geçindirmek demektir. Kişi zamanında çıkardığı dersler sayesinde hatalardan kaçınır, kendi ve ailesi için en hayırlısı neyse onu yapar. Onların da mutlu olacağı yenilikler hayatınızda olabilir. Evli olanlar ise eşlerine destek verebilir, iş hayatında ona yardım edebilirler.

Rüyada hocadan tokat yemek, doğruyu yanlışı ayırt etmenize yardımcı olacak birine yorumlanır. Gelecek günlerde yapılacak olan bir konuşma ile birlikte her şeyin daha net farkına varabilir, neyin sizin için daha hayırlı olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz. İkilemde kalan kişiler de bilgili bir insandan tavsiye isteyebilirler. Size kendi bilgi birikiminden örnekler verip gerçekleri söyleyen biri sayesinde aydınlanma yaşanır.

Rüyada Öğretmeninden Dayak Yemek

Size öncü olacak bir insana yorumlanır. Bu kişi size tüm gerçekleri söyler. Yalan dolan ne varsa bunları da öğrenebilirsiniz. Bazı insanları yanlış tanıyor olabilirsiniz, gerçek yüzlerini öğrenebilirsiniz. Gerçekleri öğrenmek kırıcı olsa da kişi dostu düşmanını ayırt eder.

Rüyada Öğretmenden Tokat Yemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, gelecek günlerde önemli bir adım atabilir ve çevrenizdeki insanlardan daha iyi fırsatlar elde edebilirsiniz. Elinize geçecek ola imkanlar sayesinde eğitim hayatında başarılı olamayanlar iş hayatında başarılı olurlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ceylan dedi ki:

  Rüyada amirim bnm öğretmenini.ve bn kopya cekmedigim halde cektiigimi düşünuyordu.yanlis anladı ve bana kızdı tokat att.ruyada çok üzüldüm ve ağladım

 2. Mete dedi ki:

  Rüyada hocam başka öğrenciyke dövüşüyor sonra suçsuz olduğumu bile bile bana tokat atıyor kulağımda hafif bi kesik oluyor sonra hoca kendisinin haksız olduğunu kabul ediyor

 3. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda sınıf ortamındayız ben tekerlekli sandalye oturuyorum. Sanırım kötü bir şey yaşamışım. Öğretmenimiz bir soru soruyor. Ben doğru cevaplıyorum. Beni tebrik ediyor ve bana ödül olarak bordo mavi takım forması hediye ediyor. Sen Van sporlu musun diyor. Beni övüyor. Sen bu kadar zorlu şeyler yaşamana rağmen soruyu bildin diyor ve bana sarılıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya başarılı olmaya, daha çok gelire yorumlanır.

 4. Aynur dedi ki:

  Rüyamda spor lisesi öğretmenlerimden olan müdürle tartışmaya giriyorum yks yani üniversite sınavı hakkında bana bağırıp çağırıyor sonra tokat atıyor bende polisi aramak istiyorum ama bir türlü telefon bağlanmıyor hatta daha sonra üstümde cok emekleri var diyip polisi aramaktan vazgeçiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen kıran birinin af dilemesine yorumlanır.

 5. Güllü dedi ki:

  İlk öncelikle selam. Dün gece çok garip bir rüya gördüm. Rüyamda en çok sevdiğim öğretmenim sınıf arkadaşıma tokat atmak yerinə garip bir şekilde tokat bana deydi. Tabii ki, ben de çok kötü oldum. En garibi de babamında sınıfta olmasıydı. Bana tokat deydikden sonra babam sınıftan çıkdı. Ben arka sıralardan birine geçdim ve ağlamağa başladım. Öğretmenim çok basit bir şeymiş gibi bana bağrıyordu. Ben onun masasına yakınlaştım ve bağırdım. Bu zaman o bana beni şikayet edeceğini söyledi. Benim saçım açık idi ve ben de o bana bunu dedikdən sonra saçlarımı topladım. Bu zaman eski sınıf öğretmenim sınfa dahil oldu ve bana bir gerçək hayatda katıldığım bir yarışmanı kazandığımı söyledi. Tabii ben de mutlu oldum. Umarım dediklerimi anlaya bilmişssinizdir. Çünki gerçekten en karışık ve bir o kadar alakasız bir rüyaydı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya derslerinizdeki bazı sorunların yakında çözülmesine yorumlanır.

 6. Sevgi dedi ki:

  Selam. Ruyamda eski sinif ogretmenim benimle dalga geciyordu. Kisiligim hakkinda ve sacim hakkinda benimle alay etti. Su haline bak dedi, ne kadar da kibirlisin, su saca bak dedi bana. Acaba bu neyin isareti?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya girilen bir sınavdan başarılı olmaya yorumlanır.

 7. Melek dedi ki:

  Rüyamda okuldayım ve bir hocamızın toplantıya gittiğini duyuyorum. Daha sonra başka bir hocanın yanına gidip soruyorum. Hocam diğer hocam nereye gitti diye. Oda bana telefonundan bir video açıyor kimle toplantı yaptıklarına dair. Sonra ben farkediyorumki benim en çok çalışmayı istediğim şirketle toplantı yapıyorlarmış. Sonra bir servisteyim diğer hoca toplantıdan gelmiş. Bende anlatıyorum işte benimde çalışmak istediğim şirket bu diye. Sonra hocam bana soruyor benim toplantı yaptığım yerinde adı buydu diye. Sonra bende diyorumki evet çünkü benim istediğim şirkete bağlı bir yer orası diye. Sonrasını hatırlayamıyorum çok karışık. Hocam bize gelmiyor güya ev ziyareti yapıyor. Sonra bizde kalmaya karar veriyor biz ona oda göstermiyoruz falan. Sonra ben evden dışarıya çıkıyorum ve bahçe kapısının üstünde gri bir sus kedisi bana bakıyor. Sadece bukadarını hatırlıyorum. Anlamı nedir aceba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya derslerinizde daha iyi notlar gelmesine ve önemli bir fırsata yorumlanır.

 8. Sudenaz dedi ki:

  Ben rüyamda okulun demir kapısına yaslanmış duruyordum bir anda sosyal öğretmenim kapıdan girip bana tokat attı ben sonra hocam neden tokat atınız diyince sen neden olduğunu biliyorsun dedi hocam gerçekten ne demek istediğinizi anlqmadım dedim hocam biraz birşeyler anlattı sonra nolduğunu anladım bir kız benim tıpkımmış onun yanlışlarının cezasını bana tokat atarak alıcağımı söyledi sonra zaten sinirlendim hocam ben sizi dinledim şimdi beni iyi dinleyin dedim : hocam ben o akşam eve feride ablam geldi onunla test çözdük annem beni zaten akşam soğuğunda bir yere göndermez ben o gün okuldan çıktım eve gelip dinlendim sonra evde biraz cimnastik yaptım sonra test başına oturdum diyince hoca benden özür diledi ve o yerin atresini aldım bugün o kızı bir güzel benzeticem dediğimde hoca benim hatrımada vur dedi sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önünüzde sınavlardan başarılı olmak ve daha çok çalışma azmine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status