Rüyada Oje Çıkarmak

Rüyada oje çıkardığını görmek, sizi üzen ve sözleri ile inciten biri varsa bu kişiden uzaklaşmak anlamına gelir. Başkalarının yanında sizi rezil edecek sözler sarf eden biri varsa bu kişiye çok kırılabilirsiniz. Size hak etmediğiniz şeyler söyleyebilir veya başkalarının yanında küçük görebilir. Eğer kendini üstün görüp de sizi aşağılamaya kalkan biri varsa artık bu kişiye tahammül etmekten usanıp hayatından çıkma kararı alınabilir. Bir arkadaşınız ile de bu sebeple yollarınızı ayırabilirsiniz. Görmezden gelinen bir şeye en sonunda kalbiniz çok kırılabilir. Rüyada tırnaklarından oje çıkarmak, aynı zamanda dost çevresinde köklü değişiklikler olmasına, dostu düşmanı daha net anlamaya yorumlanır. Bazı insanlar ile aranıza mesafe koyabilirsiniz.

Rüyada asetonla oje çıkarmak, fesat kimselerden uzak durmak şeklinde yorumlanır. Sizi başkalarına karşı dolduruşa getiren ve o kişilere kin beslemenize sebep olan birileri olabilir. Araya giren kişiler yüzünden sevdikleriniz ile aranız açılabilir. İlişkisi olanlar da sürekli başkaları yüzünden tartışıyor iseler bu kişileri ilişkilerinden uzak tutabilirler.

Rüyada Kırmızı Oje Çıkarmak

Çok sevdiğiniz ve özlediğiniz bir insanın yeniden hayatınıza girmesine yorumlanır. Sevgilisinden ayrılan kişiler tekrar sevdikleri ile barışabilirler. Eşi ile boşanma aşamasında olan kişiler de yeniden barışıp evliliklerini kurtarabilirler.

Rüyada Siyah Oje Çıkarmak

Size karşı kin öfke besleyen her kim varsa size zarar verememesine, bu kişi ile yolları ayırmaya yorumlanır. Size karşı hasetlik besleyen ve kıskanç kişilerden bazı işlerinizi plan projeleriniz gizlemeniz daha hayırlı olabilir.

Rüyada Oje Çıkarmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kötü karamsar düşüncelerden uzaklaşmak anlamına gelir. Başkaları yüzünden dolduruşa gelip de üzüldüğünüz sinirlendiğiniz bir konuda artık bu duygulardan kurtulabilirsiniz. Gerçek dostlarınız ortaya çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status