Rüyada Oje Sürmek

Rüyada oje sürdüğünü görmek, size karşı ön yargılı olan ve hakkınızda pek de iyi düşünmeyen kişilere yorumlanır. Sizinle rekabet içerisinde olan birileri olabilir. Çalışma ortamında ya da arkadaş ortamında sizi çekemeyen, arkanızdan kuyunuzu kazan kişiler de olabilir. Bu rekabeti geç fark edebilirsiniz. Sizi sevdiği insandan da kıskanan birileri olabilir. Düşmanlık yapan kişilerin maskeleri düşer ve asıl niyetlerini en sonunda anlarsınız. Boş yere sizin günahınızı alıyor olabilirler ve tez zamanda bu durumdan kurtulursunuz. Rüyada oje süren kadın görmek, bir kadından kötü söz işitmek anlamına gelir. Rüyada oje süren erkek görmek, bir erkekle tartışmak ve laf dalaşına girmek demektir.

Rüyada renkli oje sürmek, hayatınıza giren bir insanın farklı yönlerini tanımak ve size çok şey katması anlamına gelir. Bu insan renkli bir kişiliğe sahip olabilir. Onu tanıdıkça hakkında daha fazla şey öğrenebilirsiniz, daha da yakından tanımak isteyebilirsiniz.

Rüyada Oje Sürmek ve Silmek

Bir zamanlar size düşman olan biri ile dost olmaya yorumlanır. Bu kişi ile birbirinize haksızlık yaptığınız farkına vararak ön yargılardan kurtulabilirsiniz. Aranızda güzel bir dostluğun temelleri atılmaya başlayabilir. Rüyada oje çıkartmak, aynı zamanda birine karşı kötü düşüncelerden kurtulmak demektir.

Rüyada Kırmızı Oje Sürmek

Aşk hayatında çok mutlu olmak ve aşk dolu günler geçirmek demektir. Aşk hayatında sizi mutlu edecek olaylar olur. Örneğin bekar olanlar için yeni bir ilişkinin habercisidir. Evli olanlar için de eşlerinden romantik sürpriz almaya işaret eder.

Rüyada Pembe Oje Sürmek

Çok sevilip sayılmak ve iyi insanlar ile tanışmak demektir. Tam da gönlünüze göre dostluklar kurabilirsiniz. Yeni dostluklar edinerek dert ortağı olabilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yalnız olanlar hayat arkadaşı bulabilirler.

Rüyada Mor Oje Sürmek

Parasal anlamda çok rahatlamak ve zenginleşmeye yorumlanır. Yeni bir kazanç kapısı aralayarak daha fazla gelir elde etmeye ve daha iyi şartlar içerisinde yaşamaya başlayabilirsiniz. Sizi mutlu eden maddi haberler gelebilir.

Rüyada Simli Oje Sürmek

Hayatınıza renk katacak insanların hayatınıza girmesine ve mutluluk vermesine yorumlanır. Size enerji veren ve güzel anılar biriktirmenizi sağlayacak kişiler ile tanışabilirsiniz. Arkadaş çevreniz gün geçtikçe genişler.

Rüyada Kahverengi Oje Sürmek

Mal mülk alım satımına dair işlerinizde her şeyin yolunda ilerlemesine ve bir yerden toplu para bekleniyorsa bu paranın da elinize geçeceğine yorumlanır. Özellikle sizden borç para alan biri varsa borcunu öder.

Rüyada Gri Oje Sürmek

Karamsar olduğunuz herhangi bir konuda karamsar olmaktan kurtulmak ve yeniden size umut verecek bir şeyler yaşanması demektir. Ayrılık acısı çekenler için yeniden barışmaya ve sevdikleri insanla kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Turuncu Oje Sürmek

Özel hayatınızda sorunların üstesinden gelmek için sizin daha fazla gayret etmeniz gerektiğine yorumlanır. Zamana bıraktığınız şeylerde hiçbir değişiklik olmayabilir. Bu yüzden bir şeyler yapmanız ve gönül kazanmanız gerekebilir.

Rüyada Beyaz Oje Sürmek

Çok temiz haberler almak ve sonrasında çok mutlu olacağınız olaylar yaşanmasına yorumlanır. Mesela bekar olan kişiler için hayırlı bir kısmet haberi alabilirler. Ya da işsiz olanlar da yeni bir işe girmek için güzle bir fırsat elde edebilirler.

Rüyada Siyah Oje Sürmek

Maddi olanakların artmasına ve gelirinizde hızlı bir artışa yorumlanır. Kendi işini kuran kişiler çok bereketli bir döneme girerler. Yeni iş yatırımları ya da başka yatırımlarda güzel bir kar elde edebilirsiniz.

Rüyada Mavi Oje Sürmek

Baskıdan kurtulmaya ve rahata erişmeye yorumlanır. Sizin her işinize karışan birileri varsa bu kişiler kendi dertlerinden sizinle uğraşacak zamanı bulamazlar. İlişkisinden ayrılmak isteyenler de sonunda bu kararı verirler.

Rüyada Oje Sürmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizinle ilgili olur olmaz sözler söyleyen insanların bundan utanmasını sağlamaya ve pişman olmalarına yorumlanır. Fesat insanların maskeleri düşer ve kimin gerçekten sizin dostunuz olduğu ortaya çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hatice dedi ki:

  Rüyamda koyu renkli mavi oje sürüyordum ve daha sonra sürdüğüm koyu mavi oje birazı siyahı dönüşüyordü diğer 3 parmağımda ki ise pembeye dönüşüyordu rüyanın anlamı neye işaret ediyor

 2. Zelis dedi ki:

  Selamlar..
  Rüyamda iş yerinde çalışırken usta başı ( kadının kendisi realde dünürümüz olur) gelip tırnaklarıma altin yaldızlı oje sürdü bende beğenmedim, altin rengini hiç sevmem bana gümüş rengini sür dedim, ama elimde eldiven var onun üstüne sürdü cokta güzel oldu.. Ojenin renkleri ışıltılı parlak çok guzeldi.. Yorumunuz için teşekkür ederim saygilar

 3. Nur dedi ki:

  Rüyamda teyzem ellerine kırmızı oje ayaklarına ise lacivert bir oje sürmüş ve küvet içerisinde duş alıyordu..

 4. Beyzasss dedi ki:

  Merhaba rüyamda elimde başka bir ojenin üzerine mavi renkte bir oje sürüyordum. Kendi elime bakıp çok güzel oldu diyerek gülümsüyordum. Çok mutluydum bir türlü unutamıyorum o güzel mavi rengi anlamı nedir acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlemin bitmesine ve sevdiklerinizden iyi haberler almaya yorumlanır.

 5. Melda dedi ki:

  Rüyamda en yakın arkadaşım bana pembe simli bir oje sürüyordu ama böyle çok taşırdı sağa sola sonra onları temizliyordu. Ama ben taşırdığı kısımlarda olmadı falan diyorum sıkıntılıyım ama o ısrarla olcak diyor. En sonunda da oluyoR gerçekten temiz bir görüntü elde ediyoruz tırnaklarımda. Ve bu arada ellerime değil ayaklarıma sürüyor ojeyi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi seven değer veren insanların çoğalmasına yorumlanır.

 6. Sevcan Çoban dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın dükkanı bembeyaz ve boştu. Önünde sanki cemiyet var ve ben beyaz yada yeşil grlinlik gibi bol bir elbise giyiyorum. Oje sürmeye çalışıyorum ama bozuluyor sürekli süremiyırum. Oje pembede değil turuncuda değil. Annem gel ben süvrüvereyim diyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş yatırımı yapmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status