Rüyada Okula Gitmediğini Görmek

Rüyada okula gitmediğini görmek, isteklerin değişmesine ve yeni hedefler belirlemeye yorumlanır. Size rol model olan kişiler değişebilir ve farklı bir mesleğe ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz bölümü değiştirme veya burs kazanarak önemli bir değişim de yaşanabilir. Eğitim hayatında başarılarınız ile farklı bir alanda kendinizi gösterebilirsiniz. Sanatsal yatkınlığı olanlar bu konularda uzmanlaşabilirler. Rüyada okula gitmemek, yeni fırsatlar elde etmeye ve kar,yerinize yeni bir yön çizeceğinize yorumlanır. Bir süredir okulunu değiştirmek isteyen kişiler de başka bir okula geçiş yapabilirler. Eğitim hayatındaki değişiklikler hayrınıza olur.

Rüyada okula gitmek istememek, uzun zamandır ertelenen veya yarım kalan plan projeleri yeniden sürdürmeye yorumlanır. Yarım kalan her ne işiniz varsa bitirebilirsiniz. Başarısız olduğunuz dersleriniz varsa da düzelir. Eğitiminizi zamanında tamamlayabilirsiniz.

Rüyada Üniversiteye Gitmediğini Görmek

İstediğiniz bölümde okumaya ve eğitim hayatında önünüze güzel fırsatlar çıkacağına yorumlanır. Umutsuz olduğunuz konularda hayırlı gelişmeler olur. Yeniden umutlarınız yeşermeye başlar ve sınavlarınızda başarıya ulaşılır.

Rüyada Okula Gitmediğini Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hatalardan dönmeye ve derslerinize işlerinize sımsıkı sarılmaya yorumlanır. Sizi oyalayan ve derslerinizden uzaklaştıran insanlar varsa bu kişiler ile aranıza mesafe koymanız gerekebilir. Eğitim ve arkadaşlarınız arasında denge kurmanız hayrınıza olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Zilan dedi ki:

  Rüyamda okulumu gördüm Arkadaşlarımın okuldan döndüğünü fakat benim gidemediğimi görüyordum Bu ne anlama geliyor?

 2. Buse dedi ki:

  Rüyamda sevgilim ve bir arkadaşım 3ümüz birlikte sevgilimin kardeşinin okuluna gidiyoruz. Kapıda bekliyoruz ama kardeşi gelmiyor erkek arkadaşım sinirleniyor ve geri dönüyoruz. Dönüş yolunda tek başımayım eve dönüyorum ve yağmur yağıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişinin güzel bir haber vermesine yorumlanır.

 3. Sevgi dedi ki:

  Selamlar. Ruyamda yeni bir okula yazildigimi gordum. Okul gri siyah ve beyaz idi. Eski bir okuldu. Iceri girip ogretmenimi gordum ve bana bisey soyledi ama gercekten ne idi unuttum. Bir tur tıp okuluydu. Gercek hayatta ise bu ruyamda gordugum ogretmenim kurs ogretmenim. Sonra bir anda kendimi teneffus de buldum diger arkadaslarim ile. Elimde bir burger sandwichi vardi ve bir anda yukselmeye baslayip uctu havada. Sonra zipladim birkac kere. Eski sinif ogretmenim de bir anda cikip onu havada yakalamam icin daha yukariya ziplamam gerektigini soyledi. Denedim ama olmadi ve tutamadim onu havada. Kendi bana geldi sonra. Ve boyle ruyam sona erdi. Bu ne demek?

 4. Hande dedi ki:

  Rüyamda (normalde üniversiteyi bitirmiş biriyim) üniversite kazandığımi ve kayıt yaptırmaya gittigimi gördüm yanımda annem ve kuzenim vardı orada karnabahar yemeği yedim aksam geri döndük

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iyi bir iş haberi almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status