Rüyada Ölen Birinden Bir Şey Almak

Rüyada ölmüş birinden birşeyler almak, dileklerin kabul olması ve çok hayırlı haberler almak anlamına gelir. Yakın zamanda duyacağınız şeyler yüzünüzü güldürecek ve umutlarınızı artıracak. Sizi çok seven ve değer veren birinden de iyilik görebilirsiniz. Sevdikleriniz sizin iyiliğiniz için bir şeyler yapabilir, yüzünüzde tebessüm oluşturabilirler. Hayatınızda pek çok şey olumlu olmaya başlayacak ve bir anda gelen müjdeli haberler sonrasında geleceğe bakış açınız değişecek. Kendi hayalleriniz için harcadığınız emekler de boşa gitmeyerek, devamında başarılı hissedebilirsiniz.

Rüyada ölüden bir şeyler aldığını görmek, özel hayatınızda mutluluğu yakalayacağınıza da yorumlanır. Kendi isteklerinizi rahatça gerçekleştirebilir ve mutluluk verici olaylar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Size umut vaat eden kişiler sözlerini tutacaklar ve beklentilerinizin karşılığını alabileceksiniz.

Rüyada Ölen Birinden Bir Şey Alıp Yemek

Sağlıklı bir ömür yaşamak ve şansın açılması anlamına gelir. Yakında kısmetleriniz çoğalabilir ve kendinizi şanslı biri olarak hissedebilirsiniz. Hayal ettiğiniz büyük bir dileğin de kabul olması söz konusudur. Sizi mutlu etmek isteyen biri yakında yardım eli uzatabilir ve çok sevineceğiniz bir yardımda bulunabilir.

Rüyada Ölen Birinden Bir Şey Alıp Vermek

Sıkıntılardan kurtulmak ve çekilen cefaların ardından rahat bir nefes almak anlamına gelir. Karamsar ruh halinden kurtularak artık geleceğe daha umutla bakmaya başlayabilirsiniz. Bazı çabalarınızın boşa gitmemesi de sizi sevindirebilir ve zamanında yapılan iyiliklerin karşılığı gelebilir.

Rüyada Ölen Birinden Bir Şey İstemek

Ticari hayatta büyük başarılar elde etmek, kazancın artması ve bolluk berekete yorumlanır. İş hayatında bir anda yükselişe geçebilir, hızla geliriniz artabilir ve sofranızın rızkı çoğalabilir. Mal mülk sahibi olmak isteyenler de yakında bu hayallerine erişebilirler.

Rüyada Ölüden Yiyecek Almak

Borcu olanların borçlarından kurtulması ve ellerine daha fazla para kalması, birikimlerinin çoğalmasına yorumlanır. Ya da işsiz olanlar da yakında işe girebilirler ve kazanç sağlayabilirler. Ekonomik özgürlüğünüzü yakında elinize alabilir, ayağınızı yere daha sağlam basabilirsiniz.

Rüyada ölüden yemek almak, kısmetlerin çoğalması ve bekarların dünya evine girmesi demektir. Hane içerisinde bereket artar ve zenginliğe de yorumlanır. Geçim sıkıntısı çekmeden rahat bir hayat sürmeye de işaret eder.

Rüyada Ölüden Elbise Almak

Bir süredir görüşmediğiniz bir ile aranızdaki hasretin sona ermesi ve yeniden bir araya gelmek anlamına gelir. Hasret çektiğiniz biri ile kavuşabilirsiniz. Ya da dargın olduğunuz biri ile barışmanız söz konusu olabilir.

Rüyada Ölüden Ekmek Almak

Yeni fırsatlar ile karşılaşmak ve nasiplerin artması olarak yorumlanır. Bekar olanlar için iyi biri ile dünya evine girmek, bolluk içerisinde bir hayat sürmek olarak yorumlanır. Birkaç yerden birden şansınız açılabilir ve hakkınız olanı elde edebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinden Saat Almak

Eğitim ya da kariyer hayatınızda önünüze çıkan engelleri kolayca aşacağınıza yorumlanır. Size inanan ve destekleyen insanlar sayesinde pek çok sıkıntının üstesinden gelebilir, kısa sürede pek çok şey başarabilir, övgüler alabilirsiniz.

Rüyada Ölüden Altın Almak

Hiç hesapta olmayan sorunlar yüzünden zor durumda kalmak, manevi yönden huzursuz hissetmek ve endişelerin çoğalmasına yorumlanır. Belki mal mülk kaybı da söz konusu olabilir. Yakın zamanda beklenmedik problemler yüzünden zor zamanlar atlatılabilir.

Rüyada Ölüden Para Almak

Eve Girne parada artış olması ile birlikte eksikleri tamamlamak ve geçim sıkıntısının bitmesine yorumlanır. Paranızı daha rahat bir şekilde harcayabilir, maddi endişelerinizi geride bırakabilirsiniz. Hedeflediğiniz gelire de yakında erişmeniz olasıdır.

Rüyada Ölen Birinden Bir Şey Almak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sağlık ve sıhhate erişmek, kısmetlerin artması ve zenginliğe erişmek olarak yorumlanır. Yakında müjdeli haberler alabilir, daha güzel günlere erişebilirsiniz. Birinden çok büyük iyilik de görebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Cemal dedi ki:

  Rüyada mezarlıkta ev yapımı yufka ekmek yiyorum. Yanımdaki canlı insanlarada veriyorum. Bir ara ekmek kırılıp yere düşüyor. Yerden alıp öpüp başıma koyuyorum, mezardakilerede dua ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Rızkın artmasına ve başkalarına da hayır yapmaya yorumlanır.

  2. Ümit dedi ki:

   Merabalar rüyamda ölmüş olan anneanemden el arabisinin içinde bi çuval patates yeşil mercimek birkaç sebze daha gördüm bana getiriyor satmak için yorumlarsaniz sevinirim teşekkürler.

   1. admin dedi ki:

    Bol kazanca, güzel bir iş olanağı elde etmeye yorumlanır.

    1. Magbule dedi ki:

     Ruyamda anemle mesencırdan görüntülü konuşurduk ve bana ane anemden bişey aldını söylüyo ve ben duyamıyorum ne aldını ,ane anem hayata degil.ruyamı yorumlarsmısınıs şimdiden teşekkürler ederim .

     1. admin dedi ki:

      Aileden gelecek hayırlı habere yorumlanır.

     2. Yagmur dedi ki:

      Ruyada birinden tısort aldım ustunde ismim yazılmıs

    2. Beture dedi ki:

     Merhaba.Kayinpederim Yeni rahmetli oldu,ruyamda bize geldiyini ve injeksion ilac getirdiyini gordum,kirmizi giymisdi yuzu guluyordu.Yorumlarsaniz sevinirim.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya hasta birndne iyi haber gelmesine yorumlanır.

 2. Serpil dedi ki:

  Rüyamda bir kınadayım ve yanlış hatırlamıyorsam o benim evli olduğu görümcemin kınası. O kadar çok altın toplanıyor ki, sepet dolu taşıyor. Orada bir ölü yakınımı görüyorum ve o benim ceketimdeki düğmeme tuz döküyor. Bir anlamı var ve o yüzden dokuyor ama hatırlamıyorum. Çok tuhaf bir rüya idi. Lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Emeklerin karşılığını almaya ve hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

   1. Ümit dedi ki:

    Merabalar rüyamda ölmüş olan anneanemden el arabisinin içinde bi çuval patates yeşil mercimek birkaç sebze daha gördüm bana getiriyor satmak için yorumlarsaniz sevinirim teşekkürler

   2. Sez dedi ki:

    Merhabalar , rüyamda ben bit kaç tanıdıkla bir odada oturuyorum ve rahmetli dayımda orada . Sonra aniden kalıp bir odaya gidiyor , bana bir plüş oyuncak getirtip hızlıca benim kollarıma atıyor ve ,, Buda benden sana hatıra kalsın’’ diyor . Sonra ben ağlamaya başlıyorum . Lütfen yorumlarmısınız , teşekkürler

    1. admin dedi ki:

     Hane içerisinde düğün derneğe ve sevdiklerinizden müjdeli haber gelmesine yorumlanır.

 3. Fatma dedi ki:

  Rüyamda rahmetlik babam bir poşet patlıcan getiriyor marketten. Babam bununla turşu yap, annen bana yapmıyor kızım diyor. Bende yapmaya başlıyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim?

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın kalıcı ve bol olmasına, zorlukları aşmaya yorumlanır.

   1. Fatma dedi ki:

    Rüyamda 20 metre uzunluğunda açık parlak sarı bir yılan dereden gelip bize saldırmaya çalışıyordu. Sürekli aniden bir yerlerden çıkıp üstüme doğru atılıp geri çekilip tekrar aniden geliyordu. Hane halkımızı korkutuyordu. Yılan ile başa çıkamıyorduk. Vefat etmiş olan yakın bir akrabamız gitmesi için yılanın üstüne bir üç küçük kağıt parçası koydu. Yılan gitti fakat tekrar geldi, ayrıca rüyada bir çok akrabamı da gördüm. Rüyanın sonunda kendimi berrak bir suyun içinde yılanın tekrar geleceği korkusuyla gördüm.

    1. admin dedi ki:

     Hasta olan bir yakınınız varsa şifa bulmasına, aynı zamanda bazı kötülüklerden uzak kalmak ve manevi yönden güçlenmeye yorumlanır.

    2. Sibel dedi ki:

     Rüyamda ölmüş anneannem ağzında 6 tane altın dişi var ve bana diyor ki herkesin hakkını verecem. Bir tanesi de senin diyor. Diyorum ki anneanne ağzında 6 tane var diyorum. Bir tanesi senin diyor, hakkını verecem diyor. Nasıl yorumlarsınız?

     1. admin dedi ki:

      Kısmetin açık olmasına ve maddi yönden rahat etmeye yorumlanır.

     2. Ferda dedi ki:

      Rüyamda rahmetli annemin başında sarı renk şal gördüm…elindede çok sayıda her renk şallar vardı…özellikle pembeyi hatırlıyorum…bunları teyzem vermiş anneme ..oda bana veriyo..seviniyorum..annemide huzurlu gördüm..anlamı ne acaba

     3. admin dedi ki:

      Hanede hasta biri varsa iyileşmesine, iyi amele yorumlanır.

  2. Figen dedi ki:

   Ölmüş babam kalabalıkla oturuyor yanına gidip yüzünü okşuyor sıkı sıkı ellerini tutuyorum elinde anahtara benzer Demir bir çubuk var almak istiyorum vermiyor zorla elinden çekip alıyorum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya evinize hayırlı bir haber gelmesine yorumlanır.

  3. Figen dedi ki:

   İnsanlar çevreyi temizlemek için toplanmış babamda onların içinde Ölmüş babam kalabalıkla oturuyor yanına gidip yüzünü okşuyor sıkı sıkı ellerini tutuyorum elinde anahtara benzer Demir bir çubuk var almak istiyorum vermiyor zorla elinden çekip alıyorum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizi eleştiren veya üzen insanlara rağmen bir şeyler başarmaya yorumlanır.

 4. İlknur dedi ki:

  Rüyamda sırayla bir kaç kişi diziliydik. Ölen arkadaşım hepsiyle kucaklaşıyordu ve beni görmüyordu. Sonra ben küsüp yan tarafa dönüyordum. Beni fark edince kolunu omzuma atıp beni yanağımdan bir kaç kez öptü. Sonra elindeki çikolatadan uzattı. Böldüm ve yedim. Ne anlama geliyor? Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar size söz veren kişilerin bu sözlerini tutmalarına ve hakkınız olanı almaya yorumlanır.

 5. Gül dedi ki:

  Merhaba, vefat etmiş olan kuzenim hasta oluyor. Diğer akrabalarla aynı evdeyiz. Önce turunculu elbisemi ona hediye ediyorum. Sonra beyaz az lacivertli güzel bir yazlık elbisemi de hediye ediyorum. Sonra tatile gideceğimizde çantamda hiç bir elbise olmadığından elbiseyi koyduğu odaya gidip tekrar alıyorum. Gizli ve suçlanmış bir şekilde. Yorum için şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Hataları telafi etmek ve çok özlediğiniz biri varsa onunla yeniden görüşmeye başlamaya yorumlanır.

   1. Yasemin dedi ki:

    Merhaba ölen kayınvalidem rüyamda bana kırmızı elbise örmüş onu giymemi istedi bende anne sen öleceksin ölmeden giyeyim de gör dedim ve ördüğü kırmızı elbiseyi giydim.yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

    1. admin dedi ki:

     Eşiniz ile aranızdaki anlaşmazlık biter.

 6. Mehmet eyup dedi ki:

  Rüyada ölü bir yakınımdan bir zarf aldım ve içinden rengarenk elbiseler vardı. Ve ben o elbiseleri kızıma giydirdim. Ne olur acil yorumlayın.

  1. admin dedi ki:

   Evinize misafirler gelmesine yorumlanır.

   1. Elif dedi ki:

    Ruyamda olmus birinin saclarinin uzun siyah ve toplu oldugunu gordum.bu olunun yilani var ve her kes ondan korkuyor kimse yanina yaklasamiyor yilanin sahibi haric ben olunun yanina gidip saclarinin cok guzel oldugunu soyluyorum sonra olunun yilani beni istedigini soyluyor bende korkup hayir gelmeskn diyorum sonra olu yilani uzerime atiyor.yilan bana 3 vaatte bulunuyor.ve ben birini sectim diger ikisini hatirlamiyorum.ama 3. Vaat çölün altında çimenlerin altinda evlerin altinda su var diyor butun dunyaya soylersin inanmazlar sonra suyu bulup ünlü olursun diyor bana. Ruyanin anlami nedir.

    1. admin dedi ki:

     Umutların yeniden yeşermesi ve zor olan şeyleri başarmaya yorumlanır.

 7. İrade dedi ki:

  Rüyada rahmetlik ablam, bana boşandığım kocamı getirdi. Kocam da bana gül buketi hediye etti. Yazarsanız memnun kalırım.

  1. admin dedi ki:

   zel haaytınıza aradığınız mutluluğu bulmaya yorumlanır.

 8. Songül dedi ki:

  Ölmüş kardeşimde biri beyaz biri siyah sopa yani değnek verdi. Bunlar sana hediyem olsun dedi.

  1. admin dedi ki:

   Bir iyi bir kötü haber almak, aynı zamanda uzaktan birinin ziyarete gelmesine yorumlanır.

 9. Rabiya dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babam evimizin kapısının önünde beni bekliyor ve araba hediye ediyor. Ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olması ve hayırlı bir iş için yolculuk yapmaya yorumlanır.

 10. Yılmaz dedi ki:

  Ölen erkek kardeşimi rüyamda diri gördüm. Elinden bir mektup vardı. Mektuba çok önem veriyordu. Bunun manası nedir?

  1. admin dedi ki:

   Aile içinden biri çok hayırlı haber iletebilir.

 11. ilkliman dedi ki:

  Merhabalar. Annem rüyasında ölmüş babama sırtından çıkarıp pardesesünü vermiş. Yorumlarsanız çok memnun oluruz. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde zorlukları aşmak ve annenizin sağlığının iyi olmasına yorumlanır.

 12. abdullah dedi ki:

  rüyada ölen annem semazen kıyafetleri giyinmiş bana 5 tane çilek veriyor dördünü bir cebime birini diğer cebime koyuyorum bana yeğenime vermemi söylüyor bunun anlamı nedir hocam??

 13. İbrahim dedi ki:

  Rüyamda bir arkadaşımın evinde oturduktan sonra kalkmak istiyorum. Eşi ve kendi kiler gibi bir yerden havuç ve taze soğan çıkartıyorlar. Almak istemiyorum ancak arkadaşım babam söyledi deyince alıyorum. Arkadaşımın babasını hiç tanımıyorum. Ancak birkaç sene önce vefat ettiğini biliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk edinmek, az bir çaba ile birlikte daha da başarılı olmak, özellikle toplum içerisinde şan ve şöhret saygınlık kazanmaya yorumlanır. İlerleyen günlerde büyük etkinliklerde baş rolde bulunabilir, çok önemli isimler ile bir araya gelebilir, yeteneklerinizi daha fazla insana sergileyebilirsiniz.

   1. Nagehan dedi ki:

    Rüyamda vefat eden babaannemin bir poşetini bulup eski elbiselerini çıkarıyoduk bu ne anlama geliyo

   2. Yonca dedi ki:

    Ruyamda 5 sene önce ölen babaannem in tekrar öldüğünü gördüm ona yeniden mezar açıp cenaze namazını kılıyorduk

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinizde berekete ve hayırlı haber gelmesine yorumlanır.

 14. Zeliha dedi ki:

  Rüyamda ölmüş eşim bana oksijen makinesi ve su almış fiyatına kadar biliyorum. 60 tl almış makine pismiş kullanılmış eşime git geri ver diyorum. Geri vermeye gidiyor, sonra bir aradan yaşlı adamı suluyor, otobüs yıkıyor kendince. Ben adama kızıyorum, adam beni de sulamaya geliyor ama ben kaçıyorum. Çok değişik yerlerden kaçıyorum. Merdivenlerden iniyorum ama aklımda hep eşi de. Anlamını öğrenebilir miyim?

  1. admin dedi ki:

   Sağlık ve sıhhatin iyi olmasına, uzun bir ömre yorumlanır. Bazı maddi sorunlar da tez zamanda aşılır.

 15. Yasariye dedi ki:

  Rüyada ölmüş birini pazarda salça satıyor. Ondan salça alıyorum para uzatıyoruz almıyor. Bu hafta ölmüş olan kadın benim eski ev sahibim. Arada onlara dua ediyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı dedikodulardan aklanmak ve insanların size ön yargısının kalkmasına yorumlanır.

  2. Duygu dedi ki:

   Rüyamda ölen eşim geldi önce bana 300 dolar verdi. Güldü çok seviniyordum onu gördüğüme. Sonra mağazaya gittik, mavi kazak aldı bana ve beklemedi hadi gidelim diye bir tavrı vardı aceleciydi. Rüyamın dini yönden tabiri nedir?

   1. admin dedi ki:

    Maddi sıkıntıların bitmesine ve ev içinde refaha yorumlanır.

 16. Songul dedi ki:

  Rüyamda ölen amcamın oğlundan balık alıyordum. Büyük balığın içinden küçük bir balık çıkartıp bana verdi.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir kısmete ve ilerleyen zaman bol para kazanmaya yorumlanır.

 17. İlhan kadıoğlu dedi ki:

  Hayırlı olur İnşallah. Rüyamda dayımla rahmetli olan dayımın mezarında konuşuyorduk. Rahmetli dayım topraktan kafasını çıkarıp bana kalbini verdi. Rahmetli dayım şehittir. Ben rahmetli dayımdan verdiği kalbi alamadan diğer dayım seni çok özledim diye atladı dayıma kalbi alamadım ve mezara zincir vuruldu.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinden birinin evlenmesi ya da çeşitli vesileler ile akrabalarınıza destek olmak, duaların kabul olmasına yorumlanır.

 18. Nil yUs. dedi ki:

  Rüyamda eşimi bıçakladım ve hastaneye götürüyorum, bir odaya yatırıyorum. Doktor çağırıyorum fakat hangi odaya yatırdığımı unutuyorum. Bulmak için rahmetli kuzenimden yardım istiyorum. O da bana çikolata veriyor. Şekerin düştü senin bunu ye diyor. Ve eşimi aramaya yardım ediyor. Ancak ben çikolatayı almıyorum ondan.

  1. admin dedi ki:

   Size yapılan bir haksızlıkla mücadele etmek ancak kimseden destek bulamamaya yorumlanır.

 19. Feride dedi ki:

  Rüyamda çoktan ölmüş bir kadın komşumuz çift kişilik yorgan battaniye perde falan satıyordu. Bana da bir çift kisilik yorgan hediye etti.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir eve taşınmak anlamına gelir.

 20. Nihal Telli dedi ki:

  Rahmetli yengem bana rüyamda mor renkte bir saklama kabı verdi. Hadi yine yırttın, şimdi teyzen gidecek dedi. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Elinize bol para geçmesine yorumlanır.

 21. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda iki adet damacana suyu alıp eve götürecektim. Vefat etmiş dedemi ayriyetten iki adet daha damacana suyu getirirken gördüm. Hayır olsun inşallah. Ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden para ya da iş fırsatı demektir.

 22. Hanife dedi ki:

  Nisan ayında da dedem vefat etti. Hiç görmüyordum rüyamda dedin ki yatarken inşallah dedemi görürüm rüyamda dedin ve gördüm. Bir topluluktayız, o da geliyor. Onu görür görmez elini öpüyorum. Bana gülümseyerek altın saat hediye ediyor. Sonra kardeşimin elinden tutup onu bir kenara çekiyor. Ona da bebek bisikleti hediye almış oluyor. Nedir bunun manası?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlara vesiledir, çok istediğiniz gönlünüzden geçen bir şeye kavuşmaya yorumlanır.

 23. Sevinç dedi ki:

  Rüyamda 3 ay önce kaybettiğim annem beyaz banyo havlusu ve çeyiz için bir şeyler veriyordu. Ben öldü ama dediğim de teyzem arada bir gelebileceğini söylüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir evlilik yapmak ve aileden beklenilen desteği görmeye yorumlanır.

 24. Havva dedi ki:

  15 gün önce çelebim vefat etti. Bana rüyamda maçı kazak verdi. Ben gerek yok abi diye tekrar geri attım ısrarla onu yine attı bana. Neden ki?

  1. admin dedi ki:

   Birinin size borcunu ödemesine, beklentilerin boşa çıkmamasına yorumlanır.

 25. Nadiye Sevinç dedi ki:

  Rüyamda vefat eden babaannem bir poşete un dolduruyordu, bana veriyordu.

  1. admin dedi ki:

   Helal yoldan kazancın artmasına yorumlanır.

 26. Tahmina dedi ki:

  Günaydın, rüyamda rahmetli babam bana çok yağmurlu bir günde şemsiye verdi. Bende ona verdim ve babam yağmurda yürüyerek gitti. Bende şemsiyemi çantama koyup arabamla işe gittim.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir rüyadır, size öncü olan insanlar sayesinde zenginliğe ve bolluğa yorumlanır.

 27. Saniye dedi ki:

  Rüyamda ölen büyük babamı ölüm yatağında gördüm. Bana düğmeler verdi. Gri/gümüş düğmeler. Ben de ağlayarak aldım.

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk, rızkın artmasına yorumlanır.

 28. ilhamə dedi ki:

  Rüyamda rahmetli hocam kendi doğum günü için bana pasta hediye etti. Hayattakinin tam aksine benimle çok samimi olmuştu.

  1. admin dedi ki:

   Gelirin artması ve gelen bir habere çok sevinmek anlamına gelir.

 29. rahime tanguner dedi ki:

  Eşim vefat edeli birkaç gün oldu. Evleneli de 4 ay olmuştu. Rüyamda damatlığı ile gördüm ve bana mavi kutu gibi bir şey veriyordu. Yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı zorlukları tez zamanda aşmak anlamına gelir.

 30. Özreş dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babamla karşılıklı kanepelerde yatıyorduk. Sonra ben birden uyanıyormuşum. Onu görünce orada şaşırıyormuşum. Üzerinde battaniye var ama içi çıplakmış ama bize çok hediye getirmiş en çok da bana. Bana 2 çift kırmızı ayakkabı ve bir kırmızı sırt çantası, bir kırmızı omuz çantası, bir kırmızı para çantası ve yeni elbiseler getirmişti.

  1. admin dedi ki:

   Ekonomik engellerin ortadan kalkmasına, hayırlı bir yolculuğa çıkmaya yorumlanır.

 31. Ayşegül dedi ki:

  Rüyamda vefat eden kayınvalidem kahve renklerde bir şal hediye etti. Hiç konuşmadı, ben o şalı üstüme atınca rengi mor pembe ve beyaz oldu.

  1. admin dedi ki:

   Ailede birinden destek görmeye yorumlanır.

 32. fahrinaz dedi ki:

  Eniştem gördüğü bir rüyadır, rahmetli babam kendisine rüyasında siyah bir tespih verip bana vermesini ve beni hiç göremediğini beyan etmiştir. Yorum rica edebilir miyim?

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir kısmet yakalamaya ve sıkıntıları geride bırakmaya yorumlanır.

 33. idris dedi ki:

  Rüyamda beyaz uzun bir elbise giymiş ölmüş kuzenimden bir dosya alıyordum. Hastane dosyası gibi ama üzerinde ne yazıyordu hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanışacağınız bir insan size önemli bir yardımda bulunabilir.

 34. Feride dedi ki:

  Ruyamda rahmetlik dedem anneme oglan cocu vermiwki onu bana versin. Menasi nedir acaba nasil yozulur

 35. Feride dedi ki:

  Rüyamda rahmetlik dedem anneme bir oğlan çocuğu vermişki bebeği bana versin diye. Ne anlamına gelir?? ((((

  1. admin dedi ki:

   Çok hayırlı bir haber almak demektir.

 36. Bahtiyar dedi ki:

  Hayırlısı olsun inşallah. Rüyamda ölmüş babamı gördüm. Elinde kutsal bir şey vardı. Onu istedim dua etmek günahlarımdan arınmak ve sağlık mutluluk dileyip rahatlamış bir halde babama geri verdim. Babam hiç konuşmadı. Bu rüyanın hayrı nedir? Çok etkisinde kaldım.

  1. admin dedi ki:

   Maddi ve manevi anlamda hayırlı şeyler olmasına ve duaların kabuluna yorumlanır.

   1. Turgut dedi ki:

    Rüyada ölmüş babaannemi gördüm yıllar oldu öleli yatakta yatıyordu ölmüş dirilmiş gibiydi ben biraz ağlamaklı gibiydim.

    1. admin dedi ki:

     Aile içerisinde güvendiğiniz biri kalbinizi kırabilir.

     1. Nisa dedi ki:

      Rüyada ölen babam bereber lokamtadayız dürüm almaya gelmişiz babamın dürüm aldığını zannederken siparışleri söylerken ayrı ayrı söylüyoruz babamın nezaman söylediğini bilmiyorum işaret ile istedi zannedersem ben de kendime dürümü yaptırdım banamsa eline aldığı yemek poşetinin parasını verdğini gördüm niye ayrı veriylruz ben verirdim dedim aldığı poşeti elime verdii bi anda kayboldu ben ben poşetin içine baktığımda kzarmış iki adet tavık kalça olduğunu gördüm beklemeye devam esiyorum ama bügük bir dağın tepesine yolu asvalt ama esniyor çok dik bir anayol veya otoban gibi yürüysrek çıkıyorum anemde arkamdan geliyor muş babamı da bekleyelim diyorum ama yok çok esnekbir insanın yanağını sıkar gibi asvaltı sıkııyorum sonra uyandım

     2. admin dedi ki:

      Evinizde rızkın bereketin artmasına, alın teri ile bol kazanca yorumlanır.

 37. Duygu dedi ki:

  Rüyamda ölmüş bir bayan akrabam sarı bir bornoz veriyor kullanılmış. Sevinerek alıyorum. Bu ne demek? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Sorumlulukların artmasına ve daha çok göreve yorumlanır.

 38. Hilal dedi ki:

  Rüyamda ölen yakınım bana şeker verdi.

  1. admin dedi ki:

   Birinden gelecek habere çok sevinmek anlamına gelir.

 39. ŞAHİN ŞİRİN dedi ki:

  Rüyamda ölmüş bir arkadaşım iş elbisesi satıyordu. Ben ve patronum iş elbisesi aldık ondan. Ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza çok iyi niyetli birinin girmesine ve hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

 40. Perihan dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babannemi gördüm. Kendimi de hamile olarak gördüm. Babannemle beraber beyaz bir elbise diktiriyorduk benim için ama diktiremeden uyandım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Dualarınızın kabul olması ve çok sevinmek anlamına gelir. Mutlu olacağınız gelişmeler olacaktır. Hayırlı bir rüyadır.

 41. İnsan dedi ki:

  Rüyada 3 ay önce ölmüş olan dedem minibüse binerken babam için yer yoktu olsaydı seni de alırdım dedi. Acaba anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Uzun ve sağlıklı bir ömür geçirmeye yorumlanır.

 42. Ömer dedi ki:

  Vefat etmiş babamı tekrar defin ediyorum. Kabirin içindeyim, saatini ve ayakkabısını alıyorum. Giderken cemaati gülerken görüyorum ve mezar kapağı üstüme kapanıyor ama sonradan çıkıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde gelecek yardım ve birilerinden gelecek desteğe yorumlanır.

 43. Hafsa ayse dedi ki:

  Rüyamda vefat eden babaannemi gördüm. Bana gülümseyerek geldi ve bir poşet dolusu abur cubur gibi yiyecek verdi. Bende çok sevindim. İçinden şekerli bir şey aldım ve yedim. Uzun zamandır rüyamda görmezdim. Acaba anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde çok sevineceğiniz hayırlı bir haber gelmesi anlamına gelir.

   1. Hafsa ayse dedi ki:

    İnşallah öyle olur teşekkür ederim admin 🙂

 44. Melek dedi ki:

  Rahmetli ananem bana yüzükle takım bileklik aldı şok oldum hayırlara çıksın inşallah saygılar sevgiler.

  1. admin dedi ki:

   Tez zamanda gelecek müjdeli bir haber ile çok sevinebilirsiniz.

 45. Selma dedi ki:

  Merhaba, rüyamda vefat eden babaannemi gördüm. Onu saklıyorduk bir yerde ve öleceğini de biliyorduk. Onunla vedalaşıyorduk ve onun bir tane altın yüzüğü vardı ve rüyada o yüzüğü gizlice kulağıma koydu. Bana verdi, halamın kızı da yüzüğünü ne yapacağız diyordu. Nenem de bana gizlice verdiği için sustum ama ortam karanlıktı, siyahtı.

  1. admin dedi ki:

   Müjdeli bir haber almak, aile içerisinde mutlu olacağınız bir kutlama olmasına yorumlanır.

 46. Kemal Sayın dedi ki:

  Rüyamda gördüğüm ama pek tanımadığım birisi ile sevgiliydik. Evine götürmüştüm, kapıda babası bana “kızım sana emanet sana güveniyorum” gibisinden bir şeyler söyledi. Ben de bundan çok etkilenerek uyandım. Sonrasında öğrendim ki ben bu rüyayı gördükten 1.5 yıl önce babası vefat etmiş. O günden sonra kendimi onun bir nevi koruyucusu olarak görüyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiye büyük bir iyiliğinizin dokunmasına yorumlanır, manevi yönden size huzur verecek bir şey olabilir.

 47. aynur dedi ki:

  Rüyada babamın ölmüş ablasını gördüm. Bana, anneme ve ablama üçümüze de şal hediye etti. Bu ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Rızkın artmasına ve borç derdinden kurtulmaya yorumlanır.

 48. Murat dedi ki:

  Ben rüyamda şöyle gördüm. Ölmüş bir kadın boynundan bir yüzük çıkarıp hediye ediyor ve beni şöyle ikaz ediyor. Ne olursa olsun asla bu yüzüğü kaybetme. Bu yüzük altın değil ama benim için çok değerlidir. Sana hediyem olsun. Ölene kadar sakla dedi ve ben kaybettim rüyada o yüzüğü kuyumculara tek tek sordum soruşturdum buldum. Yüzüğün altında bir isim yazıyordu. Saliha Aktaş ama böyle birini ne duydum, ne tanıyorum ve tarihte vardı ama hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yakında maddi yönden rahatlamak, işlerinizin açılması ve maddi olanakların çoğalmasına yorumlanır. Bir kadından gelecek haber de sizi mutlu edebilir.

 49. Gulnaz dedi ki:

  Merhaba, rüyamda 12 sene önce ölmüş olan koc bana 4 tane çikolata ve hatırlamadığım başka bir şey verdi. Bu ne anlama geliyor? Lütfen yorumlar mısınız. Önceden teşekkür ederim.!.

  1. admin dedi ki:

   Evinize misafir gelmesi, çocuk ve torunlarla bir araya gelmeye ve bu ziyaretten memnun olmaya yorumlanır. Sevdikleriniz hatırınızı sorabilir.

 50. SONGÜL GÜLER dedi ki:

  Rüyam da ölmüş bir yakınımızı görüyorum. Bu kişi bir çekiliş yaptığını söylüyor ve bir zarf seçmeni istiyor. Çektiğim zarfı açıyorum ama uyanıyorum. Ne çıktığını hatırlamıyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim…

  1. admin dedi ki:

   Şansın açılması ve bir fırsat ile karşılaşmak anlamına gelir.

   1. Şara Halaç dedi ki:

    Rüyamda anneannem mağaza kasası gibi bir yerde oturuyordu aslında ben mağazadan çıkana kadar benimle bir başkası ilgilendi ve o kişi seda sayandı benimle sohbet etmişti seda hanım mağazanın kapısında babam halam babaannem ve kuzenlerim de vardı beklemelerini söyledim ben onlara ve mağazanın içerisine yöneldik seda hanım bana iki adet çanta hediye etti ben de kendisine sarılıp öptüm onu nedense kasaya ilerleme ihtiyacı duydum ve anneannem orada kasada oturuyordu birden yanımda seda hanım falan kimsenin olmadığını fark ettim anneannem gerçek hayatta vefat etti bu yüzden rüyamda gördüğümde heyecanlıydım önce ellerini sonra yanaklarını koklayarak öptüm resmen yanımdaydı ama işin garibi seda hanım ı öperken de anneannemin kokusunu içime çekmiştim ve anneannemin yanağını öpüyormuş hissine kapılmıştım anneannemi öptükten sonra küçükken buzdolabının üzerinde gördüğüm çiçekli dolap süslerinden bir kaçını bana verdi ben çok mutlu oldum o da sadece gülümseyip gözlerime baktı çok kısa bir süre

    1. admin dedi ki:

     Bir süredir görüşmediğiniz insanlardan haber almak ve evinizde de hayırlı misafirler ağırlamaya yorumlanır.

     1. Selvi bahadır dedi ki:

      Ruyamda buket adında olan kuzenımı canlı bısekılde gordum. Gercek hayatda kuzenım yasamıyo yuzu guluyodu ıyıydı elınde cep telefonu vardı muzık calıyodu telefonda cılasık muzıklerden dıyım bırden telefonla konusmsya basladı ve telefonu bana verdı ve ben konusmaya basladım sesı tanıyamadım once sonra çok sevdıgım biri oldugunu anladım telefonda konısdugum kişinin ve dondum bukete dedım kı ne alaka sen nerden tanıyon dedım bana gulumsedı buket. Telefonda konusdugum bır aydır gorusmedıgım ayrı oldugum erkek atkadsımdı Ben dvm eddım telefonla konusmaya konısdugum kısı sımdı ıslerım var hastanede gorusuruz dedı ve bızde zaten buketle hastaneye gıdıyoruz ve gıddıgımde telefonla konusdugum kısıyı beyaz doktor onluguyle goruyorum.

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya hanede hasta biri varsa iyi haberler almaya yorumlanır.

  2. Nisa dedi ki:

   Rüyada ölen babam bereber lokamtadayız dürüm almaya gelmişiz babamın dürüm aldığını zannederken siparışleri söylerken ayrı ayrı söylüyoruz babamın nezaman söylediğini bilmiyorum işaret ile istedi zannedersem ben de kendime dürümü yaptırdım banamsa eline aldığı yemek poşetinin parasını verdğini gördüm niye ayrı veriylruz ben verirdim dedim aldığı poşeti elime verdii bi anda kayboldu ben ben poşetin içine baktığımda kzarmış iki adet tavık kalça olduğunu gördüm beklemeye devam esiyorum ama bügük bir dağın tepesine yolu asvalt ama esniyor çok dik bir anayol veya otoban gibi yürüysrek çıkıyorum anemde arkamdan geliyor muş babamı da bekleyelim diyorum ama yok çok esnekbir insanın yanağını sıkar gibi asvaltı sıkııyorum sonra uyandım

DMCA.com Protection Status