Rüyada Ölen Birini Canlı Görmek ve Sarılmak

Rüyada ölmüş birini canlı görmek ve ona sarılmak, bir süredir devam eden sıkıntılara veda etmek ve bazı sorunların üstesinden gelmek, sabrın sonunda büyük zaferler elde etmeye yorumlanır. Bir süredir canınızı sıkan bir konuda içiniz rahat edebilir. Özellikle kalbinizden geçen bir şey gerçek olabilir ve şaşırabilirsiniz. Özlem duyduğunuz insanlar ile yeniden görüşebilir ve hasret giderebilirsiniz. Eğer küs olduğunuz ve çok özlediğiniz biri varsa, yeniden barışmanız olasıdır. Hayırlı haberler gelebilir ve hayırlı insanlar ile karşılaşabilir, iyilik görebilirsiniz. Sizin mutluluğunuzu isteyen insanların sayısı artabilir ve size kol kanat gerebilirler.

Rüyada ölmüş birini canlı görmek ve ona sarılıp ağlamak, çekilen cefanın sonunda güzel günlere erişmek, hak edilen hayatı yaşamak demektir. Bir süredir çok emek verdiğiniz bir konuda da istekleriniz gerçekleşebilir ve dilekleriniz kabul olabilir. Hatta sevinç gözyaşı da dökebilirsiniz. Rüyada ölüyü diri görüp sarılmak, aynı zamanda bekar olanlar için hayırlı bir kısmetlerinin çıkması ve el üstünde tutması demektir. Evli olanlar ise evlat sahibi olabilirler. Ya da haneden bir bebek müjdesi gelebilir.

Rüyada Ölen Birini Canlı Görmek ve Öpmek

İç huzurun artması ve doğru yolda ilerlemek, büyük başarılar elde etmek, düşmanlara karşı zafer kazanmak demektir. Eğer evlenmek istiyorsanız, aranızdaki engeller ortadan kalkabilir ve ailenizin onayını alabilirsiniz. Aileniz çok istediğiniz bir şey için onay verebilirler. Rüyada ölmüş birini canlı görüp öpmek, yeni dostluklar edinmek, hayırlı insanların hayatınıza girmesine de yorumlanır. Yeni tanışacağınız kişilerin de size faydası dokunabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Eve Gelmesi

Kısmetlerin çoğalması ve evin bereketinin artması, kardeşlik birlik ve beraberliğe yorumlanır. Aile içinde huzur ve mutluluk çoğalır, sohbet artar. Arası dargın olan kişiler barışabilir ve rüya sahibi yakında muradına erebilir.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ve Konuşmak

Üzüntülerinizin son bulması ve isteklerinizin yakında gerçekleşmesi ile birlikte hayatınızda birden fazla güzel şeyin yaşanmasına, şansın ve bahtın açılmasına yorumlanır. Aileniz de sizin adınıza çok mutlu olabilirler. Hatta birlikte konuştuğunuz ve hayalini kurduğunuz şeyler de gerçek olabilir.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ve Elini Öpmek

Öz güvenin artması, daha sosyal olmak ve dostlukların çoğalmasına yorumlanır. Sizi seven ve sayan insanların sayısı artabilir. Sevdikleriniz sizi arayarak hal hatır sorabilirler. Başkaları tarafından değer görebilir, yeni tanıdığınız insanlardan iyilik bulabilirsiniz.

Rüyada Ölen Birini Canlı Görmek ve Sarılmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi manevi mutluluklar yaşamak ve gönülden sevinmek olarak yorumlanır. Aileniz ile birlikte mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz. Kötü niyetli insanlar size zarar veremezler ve tam tersi onlara karşı büyük zaferler sağlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Sevgi dedi ki:

  Ruyada olmus birisine sarilmak ve opmek

 2. son mohikan dedi ki:

  rüyamda hasta yatagında yatıyorum. bulunduğum odayı gazeteciler, resmi kişiler ziyaret edecekler dendi bende onları görmemek için yüzümü pikeyle kapatmıştım. ziyaretciler geldi konuşuyorllardı, birden birisi yuzumu actı görmek istedi, bir baktım 41 yıldır görmediğim yatılı okuldan bir arkadaşımmış, o da çok şaşırdı birbirimize sarılıp ağlaştık etrafa seslendi bu benim arkdaşım dedi. sabah kalkınca interneti taradım malesef bu arkadaşım Londara’da yaşıyormuş ve kasım2019 da vefat etmiş , tabiki çok üzüldüm, cuma gunu bugun ruhuna fatiha okudum.

 3. Ceyhunə dedi ki:

  Yuxuda ölmüş nənəmlə qucaqlaşıb,öpərək yataqda yatmağa hazırlanırıq.bir anlıq yuxudan durdum

 4. Hasret badur dedi ki:

  Bir yıl önce ölmüş bir akrabayı rüyamda beni sıkıca sarıldığını ve öptüğünü gördüm ve bana sen ne istersen vericem sana dedi sende bizdensin hidayet ericeksin dedi bende onun ellerini korkarak öpüyordum ve aslında onun bir rüya olduğunu ve gercekte o kişinin aslında bir ölü olduğunu anlıyordum ve bir an önce uyanmak istiyordum

 5. Yeşim dedi ki:

  Merhabalar rüyamda babam,babaannem ve amcami (hepsi de vefat etti.)gördüm bayram ziyaretine gitmişim onlara babaannemle amcama sarılıp babama sarilamiyorum babam biraz uzak bana ve ben amcama sarılıp babam öldü diye ağlıyorum.

 6. Semiha dedi ki:

  Rüyamda evde bor kalabalık ve kalabalık içinde 3 sene önce vefat etmiş annemin teyzesini gördüm. Herkese sırayla hosgeldiniz diyerek sariliyordum. Sıra vefat eden teyzeye geldi. Sarıldık ve bırakmadı beni uzun süre sarıldık.

 7. Dilek dedi ki:

  Rüyamda olmuş dedemi gördüm elini öptüm oda kemikli et pişiriyordu. Sarılıp öpüştük ve ağlamaklı bir şekilde bırak artık peşini ama ne bilmiyorum yeter bu kadar sana dedi

 8. Hayal dedi ki:

  Rüyamda vefat eden amcam geldi darıldım öptüm kahvaltı hazırladım ev çok kalabalıktı komşumuz kızına seslendi kahvaltı hazır diye bende ben onu amcama hazirladim dedim ve ona tekrar hazırladım kız İmamın kızı kendiside kapalı bir kız ve yüzü bembeyazdı çok güzeldi ama rüyamda açıktı saçları sadece güneşe çıkmadı açık olunca böyle oluyor işte dedi orda uyandim

 9. Sumeyye dedi ki:

  Ruyada dedemi goruyrdum çok seviniyrdum gidip elini opup ona doya doya sariliyrdum

 10. Veysel HAZIR dedi ki:

  Rüyamda vefat eden arkadaşımı gördüm. Birbirimize sarıldık ve beraber ağladık. (Yorumunuzu bekliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.)

 11. Yaren dedi ki:

  Rüyamda ölen dedemi gördüm aylar önce öldü rüyamda biliyordum aslinda öldügünü evime gelmisti bana bakip gülümsedi Bende kosup sarildim aglamaya basladim biliyordum birazdan yok olacagini Rüayada annem geldi nasil agladigimi gördü ama dedemi tek ben görüyordum.

 12. Ela dedi ki:

  Rüyamda 3 ay önce kaybettiğim yakın arkadaşımı gördüm bana dargın gitti ama rüyada diğer aramızı bozan arkadaşlarımızı bile önemsemeyip bana seni çok özledim diyerek sımsıkı sarıldı benim hiç aklımda n çıkmadığı için mi böyle bir şey gördüm yoksa bir anlamı var mı bilmiyorum ne anlama geliyor acaba

 13. Feride dedi ki:

  Rüyamda babaannem yaşıyor ama onu ilk kez görmüş gibi koşup sarılıyordum ikimizde ağlıyorduk sonra ara ara öpüyordum. Öleli 6 yıl oldu çok özlüyorum ama hiç rüyama gelmiyordu.

 14. Erdal dedi ki:

  Rüyada ölen babanemi gördüm kefenli idi endişeli bir hali vardı kalmaya çalıştı yatıyordu yanına yattım beni bırakma dedi bende ona seni bırakırmıyım diyip sarılıp öptüm ne anlama gelir

 15. Emin zorlu dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babaannemi gördüm, ona anneanne seni çok seviyorum seni çok özledim deyip sarılıp ağlıyordum o da bana sarıldı bende seni çok seviyorum dedi neden ona anneanne dedim acaba benim için rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim

 16. Leyla dedi ki:

  Esim.33 yasinda yeni.vefat etti.iki.kizimz.var ben rüyamda.onu.gördüm üstunde beyaz kazak vardi geldi sarildm konustum öptüm ne anlama geliyor acaba

 17. Belgin dedi ki:

  Geçen yıl babanemi kaybettik. Babaannem beni çok severdi. Onu sık sık rüyamda görüyorum.ve bana sarılırken görüyorum, sıcaklığını bile hissediyorum. Yüzünde hep mutlu bir ifade oluyor. Sanki uyanınca babaannem ile hasret gidermiş gibi hissediyorum.

 18. Nurcan dedi ki:

  Ben ölen babaanneme sarılıyorum ama bi yandan rüya olduğunu biliyor gibiyim sonra kötü hissediyorum kendimi çekiyorum birden

 19. melek dedi ki:

  rüyamda 3 yıl önce kaybettiğim eşimi gördüm.oğlumla sarılmış oturuyoruz birden geldi oturdu yanimiza bize sarildi.dedi ki annemgil üzülmüyor keyifleri yerinde sen de cocuklari al parka git dedi😔

 20. Semanur dedi ki:

  Ölen amcamı başka cenaze gibi biryerde gördüm bana sarıldı konuşmadı ama hemen o kalabalıkta akrabalarıma koşturdum işte ölmemiş burda diye en son ölen amcamın eşi kuş olduğumuz halde üzülme felan dedi o değil benziyo dedi ona sarılıp ağladım .

1 5 6 7
DMCA.com Protection Status