Rüyada Ölmüş Birini Başı Açık Görmek

Rüyada ölen birinin başının açık olduğunu görmek, kalbinizi kıran birileri varsa gelip sizden af dilemesine ve küslüklerin bitmesine yorumlanır. Eğer hane içerisinde de bir takım sorunlar ile boğuşuyorsanız, sonunda çabalarınız sonuç verir. Herkes hatasının farkına vararak telafi eder ve sıkıntılar biter. Hanede yeniden barış ve refah sağlanır. Evlenmek isteyen ancak bir türlü evlenemeyen biri varsa bu kişiye yardımınız dokunabilir. Rüyada ölüyü türbansız görmek, dini yönden kendini eksik hissedenlerin ilim irfan sahibi bir insandan yardım alacağına ve dini görevlerini yerine getirmesine yorumlanır. Bu kişi size güzel öğütlerde bulunarak doğru yoldan şaşmamanızda öncülük eder. Rüyada ölüyü başörtüsüz görmek, aile büyüklerinden hayatta olan varsa onlardan haber almak ve ziyaretine girmek, aile büyüklerinin sizin yolunuzu gözlediğine işarettir.

Rüyada ölmüş birinin açık giyindiğini görmek, zamanında yapılan hatalar ve işlenen günahlardan dolayı tövbe etmeye yorumlanır. Güzel ahlak ve iyi niyete işarettir. İyi niyet ile yapılan her işte şans ve bereket sizden yana olur. Çok büyük mutluluklar yaşanabilir, iyilikleriniz güzel yerlere ulaşır.

Rüyada Ölmüş Anneyi Başı Açık Görmek

Annenizin hayatta iken göremediği mutluluğunuza şimdi erişmeye ve annenizin yokluğunu hissetmeye yorumlanır. Bekar olanlar için evlenmeleri ancak annelerinin yokluğunda mutsuzluk ve eksikliğini hissetmeye yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birini Başı Açık Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çok hayırlı gelişmeler olmasına ve dargınların bir araya gelip barış içerisinde olmasına yorumlanır. Kötü niyetli insanlar hayatınızdan çıkar ve kişi doğru yolu bulur. İçinize dert olan bir şey varsa, yakında içinizi rahat ettirecek şeyler olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. avsinn dedi ki:

    rüyada öldüğumu ve kendimi kaldirip az kazilmis mezarin yanina koydugumu gordum kefen vardi basim acikti ve havada acik ve gunesliydi

  2. Beyza dedi ki:

    Rüyamda gece yatarken üzerimden örtgümü alıyolar ve örtü beyaz ben biraz korkuyorum daha sonra gündüz oluyo her yerde arkadaşımı arıyorum o beni bırakmazdı burda ne olursa olsun gelirdi diyorum ve yanıma geleceğinden çok eminim daha sonra bahçemizde küçük küçük bir sürü mezar görüyorum ve biri benim mezarımmış ve üzeri çiçekli gayet bakımlı bı mezar ve çok seviniyorum demekki beni seviyolarmıs bakıyorlar felan diyorum o ara başka arkadaşımı görüyorum ve onunla konuşuyorum ama o bana cevap vermiyo o ara etraftaki herkes yok oluyo daha sonra bahçede biraz daha ilerliyorum ve havutlar var o havutların üzeri de beyaz örtügyle örtülü tam kaldırıyorum ve korkuyodum içi kötü gibiydi daha sonra bitti

DMCA.com Protection Status