Rüyada Ölmüş Dayısını Görmek

Rüyada ölen dayısını görmek, aile içerisinden hasta olan bir yakınınız varsa şifasını bulmasına ve hayırlı haberler almaya yorumlanır. Özellikle de anne tarafından üzüntü duyduğunuz biri varsa hakkında iyi haberler gelir. Bir süredir görüşemediğiniz eş dost akraba ile görüşüp yardımlaşabilirsiniz. Bekar olan birinin evlenmesinde de aile bir araya gelebilir, eski günleri yad edebilir. Rüyada kendi ölen dayını görmek, gelecek günlerde aile rızasını almaya ve ailenizin onay vereceği bir şeye çok sevinmeye yorumlanır. Evlenmek isteyenler için aileler onay verir. Ya da bir işe girmek veya başka bir arzunuz varsa da ailenizin desteği arkanızda olur. Kişi hayal ettiği şeyleri başarır, anne baba duası alır.

Rüyada dayının öldüğünü görmek, yaşıyorsa ömrüne ömür katıldığı manasına gelir. Dayınız rahatsız ise iyileştiğini öğrenebilirsiniz ve gelecek günlerde ziyaretine gidilebilir. Eğer öldüyse aile içi birlik atar, hayır işlenir. Dayınızın çocukları varsa onlara yardımınız dokunabilir.

Rüyada Ölmüş Dayısını Hasta Görmek

Hane içerisinde hasta olan kimselerin şifasını bulmasına ve dertli olanların da dermanlarını bulacaklarına yorumlanır. Kişi büyük sıkıntılarını geride bırakır. Aile içerisinden mal mülk paylaşımına dair sıkıntılar varsa biter ve ailenizin hakkına sahip çıkılır.

Rüyada Ölmüş Dayısını Canlı Görmek

Aile hayatınd açok mutl uolmaya ve sağlık sıhhat içerisinde yaşamaay yorumlanır. Zamanında aranızın açı olduğu akrabalarınız varsa barışabilirsiniz. Kişi anne baba duası alır, küslükler biter. Anne tarafından görüşemediğiniz kişilerle görüşebilir, onları hayırlı bir olay için davet edebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Dayısını Öpmek

İşlerinde sıkıntıların çözülmesine ve ailesinden yardım alarak sıkıntıları aşmaya, zor günleri geride bırakmaya yorumlanır. Yaşanan sıkıntılı günlerden sonra dayanışma ile birlikte güzel günlere erişilir. Rüyada ölen dayının elini öpmek, manevi yönden huzura ve dini görevlerini yerine getirmeye, iyi amele yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Dayısını Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile hayatında mutlu omaya ve sağlık sıhhate yorumlanır. Bazı endişeler ortadan kalkar, eş dost akraba ile hayır yapılabilir. Eğer uzun süredir göremediğiniz yakınlarınız varsa evinize ziyarete gelebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Yusuf Ünal dedi ki:

  Rüyada ölmüş olan dayımı gördüm. nohut harmanı varmış bende yardım ediyorum. Eskiden harmanda atlarla döven sürülüyor aynı onun gibi. Bende döven sürdüm yardım ediyorum.

 2. aysun dedi ki:

  merhaba. ölmüş olan dayımın mezarına gidiyorum su dökmek için annem de ordaymış dayımla sohbet ediyorlardı mezar taşı dayımı gövdesiydi beni görünce göz kırptı bende mezara suyu dökuyordum ve dua ediyordum.. dayım kanserden öldü ve çok zayıf bitkin vefat etti.. ama ruyamda çok keyifli ve yakışıklıydı.

 3. aysun dedi ki:

  merhaba. ölmüş olan dayımın mezarına gidiyorum su dökmek için annem de ordaymış dayımla sohbet ediyorlardı mezar taşı dayımı gövdesiydi beni görünce göz kırptı bende mezara suyu dökuyordum ve dua ediyordum.. dayım kanserden öldü ve çok zayıf bitkin vefat etti.. ama ruyamda çok keyifli ve yakışıklıydı.

 4. Hümeyra dedi ki:

  Bugün rüyamda ölmüş dayımı gördüm bize geliyor ansızın sofra koyacam ama evde bşy yok sadece bi tane yumurta haşlıyorum koyuyorum bi de diyorum ki sürpriz oldu geleceğinden haberim olsaydı sana kıymalı börek yapardım diyorum gülüyor dayımda sadece hiç konuşmadı benle öyle oturmuş duruyordu. Allah hayr a getirsin inşaallah. Yorymlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 5. Elif dedi ki:

  Ben rüyamda ölmüş dayımı yolda bana doğru geldiğini görüyorum bende şaşkınlık ‘la bu dayima nekadar benziyor diyorum ama dayimdi böyle genç çok güzel yüzü vardı ama bana bakmadı sadece yanımdan geçerken gördüm .Sonra eşim olmuş oluyor diyor benim yerim çok güzel niye geleyimki falanca konuşma yapıyor ölen dayımı görüyorum sonra dirilip gelen eşim olmuş oluyor çok tuafti sonra oda oda bi kalabalık görüyorum hangi kapıyı açsam kalabalık dolu oda oluyor biraz etkilendim yorumlarsanız

 6. zeynep dedi ki:

  rüyamda vefat eden dayimi gördüm 4 yıldır üniversite sinavina hazırlanıyorum rüyamda sınava girecektim dayımın ve nişanlısıyla beraber sınava girdik yine kazanamamıştım hem çok ağlıyorum üzülüyorum hemde sağlık olsun seneye bidaha girersin diye dayımın nişanlısı teselli ediyordu beni bende artik yoruldugumu bidaha nasıl çalışacam diye söylenirdim. yorumlarsanız çok sevinirim teşekürler

 7. Kadir dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dayımı evinin önünde hanımı ile gördüm. Annem ve ben de ordaydım. Dayım geçen sene koahtan vefat etti. Tüp ile yaşıyordu. Ama rüyamda onu kışlık palto ile ayakta gördüm. Ama rüyamda bile hasta olduğunu biliyorduk. Dayım ve hanımı sırtlarını dönüp evlerine giderken, annem dayıma koştu ve ona sımsıkı sarıldı ağlayarak. Dayım bayağı bi sarstı sarılırken. Üzülüyodu çünkü hastalığına. Ve ağladı annem. Ama rüyamın hiç bir yerinde kimse kimse ile konuşmadı. Diyalog olmadı yani. Sonra uyandım.

 8. Elif dedi ki:

  Ben rüyamda vefat eden dayımı gördüm ve dişleri bembeyaz gülüyordu bense ağlıyordum hatta dişlerine kurban olayım dedim o da böyle deme dedi yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinden iyi haberler almaya yorumlanır.

 9. Hasan dedi ki:

  Bundan bir bucuk sene önce ölen dayimi rüyamda evine ziyaretine gidiyoduk ama icimde cok güzel hisler vardi…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden iyi bir haber alınmasına yorumlanır.

 10. Sema dedi ki:

  Rüyamda ben henüz 1 buçuk yaşımdayken ölmüş olan, yani gerçekte kendisini hiç tanımadığım dayımı diri gördüm. Sağlıklı ve yakışıklı görünüyordu. Pembe bir ceketi varmış ve dirilip onu yeniden giymiş. Eski moda olmasına rağmen çok güzel görünüyordu. Gülümsediğini ve konuştuğumuzu hatırlıyorum ama ne konuştuk bilmiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate ve zorlukların geride kalmasına yorumlanır.

 11. FAdime dedi ki:

  Rüyamda yıllar önce vefat etmiş iki dayımıda yaşarken gördüm dayılarımın yüzlerini canlı görmüş gibi net hatırlıyorum ama ne konuştuğumuzu konuştuğumuzu hatılamıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde dargınların barışmasına yorumlanır.

 12. Helin dedi ki:

  Ben rüyamda ölen dayımı gördüm .ruyamda dayim ölduğu için mevlit yemeği veriyorduk dayımda kendi mevlidinde oturuyordu ben ona sarılıyordum .dayimin yüzü parlıyordu adeta sabah uyandığımda rüyaymış ben dayımı çok seviyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden iyi haberler almak, manevi huzura yorumlanır.

 13. Sujeyman bezirkan dedi ki:

  Ben il önce sağ olan iki dayımı traktörle bizim eve gördüm ardından ise ölen dayımı gordum traktör ile oda bizim eve gelmişti bizim evinin onune traktörü geri geri park ediyordu..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz kişilerle görüşmeye yorumlanır.

 14. Fadime dedi ki:

  Rüyamda eski sevdiğim kişinin ikamet ettiğimiz yakın bir yere çeşitli eşyalar satılan bir işyeri açtığını kardeşim görmüş ve bana haber vermişti ve onu özlediğimi tekrar hatırlıyordum içimde tarifsiz bir hüzün vardı ben onu böylesine severken onun başka hayallerde olması beni çok yıkmıştı rüyamdan uyandığımda içimde büyük bir boşlukve üzüntüyle uyandım yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede üzüntülerin bitmesine, güzel haberler almaya yorumlanır.

 15. Muslima dedi ki:

  İki hafta önce dayım öldü ve bir hafta sonra rüyama girdi ben ayilemle birlikte bı yere gidiyorduk dayım seni ben götüreceğim sen kal benle benimle birlikte gidersin ve ben kaldim yarı yolda uyandım.

DMCA.com Protection Status