Rüyada Ölmüş Kayınvalidesini Görmek

Rüyada ölmüş kayınvalideyi görmek, bazı sıkıntıların bir süre sonra son bulmasına ve aile huzurunun yeniden sağlanmasına yorumlanır. Bir süredir aile içinde huzursuzluk çıkaran biri bu huyundan vazgeçebilir. Eğer hanede geçinemediğiniz biri varsa, onunla da aranız düzelebilir. Rüyada ölen kayınvalideyi görmek, bazı yorumcular tarafından da bir süre daha aile içi sorunlarla uğraşmak olarak yorumlanır. Bazı sıkıntıları atlatmak zaman alabilir. Rüyada kayınvalidenin ölmesi, aynı zamanda güven sorunlarının yaşanmasına ya da yanlış anlaşılmaya yorumlanır. Size karşı ön yargılı olan ya da bir türlü güvenmeyen bir aile ferdi ile aranız açılabilir.

Rüyada ölmüş kaynana görmek, maddi sıkıntı çekenlerin yakında sofralarına bereket geleceğine ve misafir ağırlayacaklarına yorumlanır. Sofranız daha kalabalık olabilir, eş dost ziyaretleri artabilir ve evinizin rızkı da çoğalabilir. Rüyada rahmetli kaynanayı görmek, sizinle uğraşan biri varsa bu huyuna son verebilir. Artık size karşı daha anlayışlı olmaya başlayabilir.

Rüyada Ölmüş Kayınvalideyi Canlanmış Görmek

Çevrenizdeki insanlar sizin önemli bir hata yapmanızdan son anda geri dönmenizi sağlayacaklar. Sizi bir konuda uyarabilirler. Bu sayede yanlıştan kaçınacaksınız. Belki kötü niyetli bir insana karşı da uyarabilirler. Bu kişinin sizi kullandığınız ya da bir çıkarı olduğunu söyleyebilirler. Rüyada ölen kaynanayı diri görmek, sevdiklerinizin sizin hep iyiliğinizi istediğini gösterir. Onların tek derdi sizin mutlu olmanız ve bunun için de sizi kötü niyetli insanlardan koruyup kollayabilirler.

Rüyada Ölmüş Kaynanayla Konuşmak

Rüyada ölmüş kayınvalide ile konuşmak, gereksiz yere endişe yaptığınıza yorumlanır. Ailenizi de huzursuz edebilirsiniz. Bazı kuruntularınız yüzünden birilerine baskı yapmamaya gayret edin. Özellikle eşinize karşı güven sorunlarını aşmanız gerekebilir.

Rüyada Ölmüş Kaynanayı Hasta Görmek

Hanede sağlık sorunları olan birinden güzel haberler gelebilir ya da hasta ziyaretine gidebilirsiniz. Şu günlerde bir vesile ile akrabalarınızla, özellikle eşinizin akrabaları ile bir araya gelmeniz olasıdır.

Rüyada Ölmüş Kaynanayı Ağlarken Görmek

Eşinizle aranızdaki sorunların daha da çoğalmasına ve evlilikte geçimsizliğe yorumlanır. Birbirinizi anlamakta ve orta noktada buluşmakta güçlük çekebilirsiniz. Belki sizin uzun süredir çok istediğiniz bir şeyi o kabul etmeyebilir. Ya da tam tersi olabilir. Bu durum aranızı açabilir.

Rüyada Ölmüş Kaynanayla Tartışmak

Dertlerinizi paylaşacağınız bir dosta ihtiyacınız olabilir. Özellikle eşiniz ile aranızdaki problemler yüzünden başka birine fikir danışmak isteyebilirsiniz. Sizi üzen bir takım olaylar olabilir. Belki sizin aile içinize karışan biri de canınızı sıkabilir.

Rüyada Ölmüş Kayınvalidesini Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, geçmişe çok fazla takılı kalmaya ve hala bazı tedirginlikler yaşamaya, bunu aile yaşantısına da yansıtmaya yorumlanır. Eşiniz destek verirse, onunla bazı sıkıntıları yakında aşabilirsiniz. Özellikle maddi sorunlar birlikte olursanız, yakında son bulabilir ve geçim derdiniz azalabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Esra dedi ki:

  Ölmüş kayınvaldemi diri gördüm oturuyodu görümcem ve ben vardık ben kayınvaldemi öptüm yanaklarından yataga yatırmak istedik ama 2 3 güne kadar ölecegini biliyomuşuz kendide anlıyo sonra

 2. Rakhat dedi ki:

  Ben rüyamda Rahmetli kayınvalidemi eve gelmiş altına yapmış ve bir büyü k bez parçasına görümcem temizlemiş ve bizim eve bırakmış kakali bezi ben evin içinde hepsi çamaşırları toplarken buldum kayinvalidemide canlı gördüm bir anda kay boldu

 3. Fatma dedi ki:

  Ben evli biriyim rüyamda kaynana mi gördüm ben gelinlik giymistim ölmüş kaynanami yanağını öptüm oda güldü

 4. Nursel dedi ki:

  Rüyamda ölmüş kaynanam ve kaynatam içeri giriyor kaynanamın sol kolu alçıda gülümsüyor kaynatam arabanın arkasına iki paket daha koydum 7 etti daha çıkarmadınızmı onları diyor çocukları oturuyor sadece ben ayagı kalkıp karşıluyorum

 5. Leman dedi ki:

  Ruyamda, 13gundur daha Yeni vefat etmis kayinvalidemi bacaklari kesilmis halde ve cope atilmis gordum. Bana beni burdan cikar diye yalvariyordu bense onu cikardim ve hastaneye getirdim. Bunun anlami nedir? Kayinvalidem zamaninda bana cok gunahlar yapmistir, cok cektirmisdir.

 6. NYBK dedi ki:

  Gerçekte hayıtımda 18 yıl önce boşandım,eski kayınvalidem 10 yıl önce vefat etti kendisini anne gibi oda beni kızı gibi hep sevdi. Rüyamda 30 lu yaşlardayım eski eşimle evliyim kendimi erkek bebeğe hamile olduğumu görüyorum .Kayınvalidemde hamileyim diye bana bakıyor ev işleri güçleri vb.

 7. Ömer Züleyha Bardakçı dedi ki:

  Rüyada 9 sene önce ölmüş Kayınpederim ve Kayınvalideyle evlerimiz yanyana ama eski evler bizim evimiz kalabalık misafir uyuyorlar diye kayınvalidemin evini temizlemeye gittim yataklarını toplıcaktım kayınvalidem toplatmadı temizlik yaptırmadı bana. Kayınvalidem çok mutlu görünüyordu.Kayınpederim çok güzel gülümsüyordu bana Evde görümcem ve eltide vardı kayınvalidem poşetin içinde fotoğraf makinesi bişey daha vardı ama hatırlamıyorum saklı verdi ben onu nereye koycağımı şaşırdım görümcemin evide yanındaymış görümce buraya koy dedi bir dolabın içine koyduk……Ben bugün gördüm 4 Eylül yani yarın kayınpederimin ölüm yıldönümü….. 🙂. Kayınvalidem sağlığındada öyle saklı birşeyler verirdi sonrasında elti ve görümceyle tartışma çıkardı saklı veriyor diye…. Biraz uzun oldu ama teşekkürler….

 8. Ömer Züleyha Bardakçı dedi ki:

  Rüyada Kayınvalideyle evlerimiz yanyana ama eski evler bizim evimiz kalabalık misafir uyuyorlar diye kayınvalidemin evini temizlemeye gittim yataklarını toplıcaktım kayınvalidem toplatmadı temizlik yaptırmadı bana. Kayınvalidem çok mutlu görünüyordu.Kayınpederim çok güzel gülümsüyordu bana Evde görümcem ve eltide vardı kayınvalidem poşetin içinde fotoğraf makinesi bişey daha vardı ama hatırlamıyorum saklı verdi ben onu nereye koycağımı şaşırdım görümcemin evide yanındaymış görümce buraya koy dedi bir dolabın içine koyduk……Ben bugün gördüm 4 Eylül yani yarın kayınpederimin ölüm yıldönümü….. 🙂. Kayınvalidem sağlığındada öyle saklı birşeyler verirdi sonrasında elti ve görümceyle tartışma çıkardı saklı veriyor diye…. Biraz uzun oldu ama teşekkürler….

 9. Zahide dedi ki:

  Rüyamda 11 yıl önce vefat eden kayınvalidemi neşeli gülerken,eski düzenimizde ki evimizde gördüm birlikte gülüyorduk.sonra birlikte hazırlanmaya başladık misafirliğe gitmek için en güzel kiyafetlerimizi giymek için çabalıyoduk hatta üstün olmamış kizim başka giy diye öneride bulundu..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde sağlık sıhhate yorumlanır.

 10. Ufuk dedi ki:

  Ruyamda esim ve vefat eden kayinvalidemle birlikte sofrada yemek yiyoruz. Kayinvalidem agiz kanserinden vefat etti. Nasil iylesti nasil guzellesti genclesti diye hayran hayran bakiyorum . Konusmamiz olmadi ama ailece yemek yedik

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir iş imkanına yorumlanır.

 11. Emel dedi ki:

  Ölmüş kayınvalidemin elini öptüm boynu bükükdü ben de büktüm sonra geldi elni uzattı elini öptüm sarıldık ağladık annecğim seni çok özledim dedim o da hiç öyle görünmüyor dedi ağlayarak uyandım halada ağlıyorum rahmetli olalı 8 yıl oldu ilk defa gördüm

  1. admin dedi ki:

   Hanede kırgınlıkların bitmesine, iyi haberlere yorumlanır.

 12. Melek dedi ki:

  Rüyamda hiç tanımadiğım ölmüş kaýınvalidemi gordum benden dısaŕda yagmur oldugu icin şemsiye istiyodu… kayinvalidem esim.kardesleri kucukken birakip gitmis bidaha aramamis bu yuzden semsiyeyi isterken kemal kızar ama sen bi semsiye ver dedi bende evet kizar ama olsun anne diyip verdim o andada uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize huzura ve gelecek toplu paraya yorumlanır.

 13. Sadet dedi ki:

  Hayırlı günler rüyamda olenn eski kayinvalidemi gördüm bir evdeydik ikimizde ama çok tedirgindi sanki rüyamda o ölü değil ama ölen bir kız çocuğunu görüyorduk ve kayinvalidem çok tedirgin oluyordu sanki hep kaçma isteği vardı ben en son 9 sene falan oldu onu göreli ne alka dedim onu rüyamda görmek ilginize teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı haberler gelmesine, maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 14. Mahmut dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimin yeni sevgilisini gördüm, bana laf attı sonra onu yakalayıp boğazını sıkıp yere yatırdım dövdüm, daha sonra eski sevgilimi gördüm karşımda durdu üzgün pişman gibiydi tekrar benimle beraber olmak istediğini söyledi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir ilişkiye yorumlanır.

 15. Pınar dedi ki:

  Rüyamda kayınvalidem tertemiz yıkanmış makinede ki bulaşıkları beğenmiyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kimseye borcunuzun kalmamasına yorumlanır.

 16. Âlime Hakdar dedi ki:

  Rüyamda ölmüş kayınvalidem ile kızı ve eşim ile dolmuştan indik ve yürürken kayınvalidemin elinde pazar arabası vardı ve doluydu daha sonrada uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı insanlar girmesine yorumlanır.

 17. Asli dedi ki:

  Ruyamda olmus kaynanami gordum bana ekmek alda misafirlige gidelim demis gitmisiz oraya gttigimizde gorumcemin kizi bekar evden cikardilar gelin ettiler demis yorumlarmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde hayırlı bir olaya yorumlanır.

 18. Seda dedi ki:

  Rüyamda hamileyim ve hastaneye gidiyorum. Hastanede ölmüs olan kaynanam yatakta yatıyor kucagında bebek. ve yüzü gülüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize müjdeli haberler gelmesine yorumlanır.

 19. Gülten ete dedi ki:

  Ruyamda 5 yil önce ölen kayın babam ve ölen arkadsını evimde görüyördum kayın babam mutfaga girip yemek yapmaya başliyordu ben hemen kalkip ona diyordum ben yapacam sen git iceride otur yok diyordu sen evi topla birde sen rahatsızsın evimde bir daginikti heryerden pislik cikiyor ve topladikca başka yerden cöp görüyordum bu durumdan rahatsız oluyordum icim icime agliyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bereketin artmasına, borclardan kurtulmaya yorumlanır.

 20. Ramo dedi ki:

  Yuksek katlı bir bina cocuklarim la birlikte ve rahmetli kaynanamda oturuyor ve kucuk oglum 1 kat assagi dusuyor ama abisi yakaliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizin bereketinin artmasına yorumlanır.

 21. Emel Yıldız dedi ki:

  Rüyamda 2bucuk yıl önce ölen kayın valideni gördüm elinde bir bebek tutuyordu ama hiç konuşmuyordu. Yanında biri daha vardı ama onun kim olduğuna bakmadım onunda elinde bir bebek vardı nasıl yorumlanır acaba.simdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede müjdeli haberlerin dolaşmasına, hayırlı olaylara yorumlanır.

 22. SS Gök dedi ki:

  Rüyamda kaynım ve karısı, ölmüş olan kayınvalidem bize gelmişler, ben kayınvalidemin bize gelmesine çok seviniyorum sevincimden ağlıyarak iltifatlar ediyorum. Sonra bir bakıyorum kaynım bizim yatak odasında yatıyor, eşimde başında duruyor, bende eşime kızıyorum..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede huzur ve barışa yorumlanır.

 23. Gülsei Dinçer Koç dedi ki:

  ruyamda kayın valdemi çamaşır asarken ve toplarken gördüm çok çamaşır vardı yanı ipler doluydu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bereketin artmasına yorumlanır.

 24. Nur dedi ki:

  Rüyamda kaynimi evden kovuyordum ve rüyamda rüya gördüm rahmetli kaynanam diyordu bu dikiş iğneyi kaynima ver diyordu anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizde hasta birinin iyileşmesine yorumlanır.

 25. Burcu dedi ki:

  Hayırlı günler rüyamda 2 ay önce ölmüş kayınvalidemi bizim ewde otururken görüyorum yanına gidip anne gitme artık seni çok özledik diyip elini öpmeye egiliyorum başımı kaldırdıgımda kayınvalidemin değil kendi hayatta olan anneme dönüştü ğünü görüyorum ne anlama gelir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden evinize misafir gelmesine, iyi haberler getirmelerine yorumlanır.

 26. Nuray dedi ki:

  Nişanlımın ölmüş annesi ,ablası ben ve nişanlım ile birlikte obların evine gidiyoruz ama rüyadaki ev aslında onların değil .ev de yerleşik düzen tok büyük bir yemek masası var kayın validem yemek hazırlamak istiyor bizlere görümcem yardım edeyim diyor one kızarak sen otur diyor ben uardım etmek istiyorum sen otur güzel kızım biz hallederiz diyor nişanlımla iöeri giriyorlar sonra ikisi geri dönüyor kayın validem yeni aldığını söylediği sarı gömlek üstünde kahverengi yelek ve etek giyerek geri dönüyor çok yakışmış güle güle giyinin diyorum sevinerek nişanlıma dönüp oğlum aldı diyor
  Sonra önüme antikaya benzer dikdörtgen kırmızı zeminli çiçek desenli tabak koyuyor masaya koymam için orda uyanıyorum yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında hayırlı bir haber almaya ve mutlu bir yuvaya yorumlanır.

 27. Fatma çolak dedi ki:

  Rüyamda ölmüş kayınvalidemi gördüm bana sarıldı bana dedilerki kendin gibi gelin bulmuşsun dediler dedi benim için sonra eltime döndü yüzük parmağını gösterdi burayı doldur dedi bu ne anlama geliyor yorumlarsanız çok memnun olurum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan birini evinizde ağırlamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status