Rüyada Ölü Görmek

Rüyada ölü görmek, yaşanan sıkıntılı bir süreci kolay şekilde atlatmaya ve içinizi rahatlatacak haberler almaya yorumlanır. Sağlık sorunları olan biri tedavisini olup sıhhatine kavuşur. Aile içerisinde hasta olan birileri varsa da şifa bulurlar. Rüyada ölüler görmek, sevinç verici haberler almak ve hayırlı kısmete yorumlanır. Yaşanan büyük üzüntüler dertler kolay bir şekilde atlatılır. Bir süredir güçsüz halsiz olduğunuz konularda artık daha da güçlenebilirsiniz. Rüyada ölmüş birini görmek, biten bir şeyin yeniden başlamasına yorumlanır. İşten çıkanlar kısa sürede yeni bir işe girebilirler. İlişkisi bitenler ise yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Yaşanan sonların ardından yeni başlangıçlar olur. Rüyada ölü bir kimseyi görmek, bu kişinin ailesinden hayırlı haberler alınmasına yorumlanır. Dertli biri dermanını bulur. Üzüldüğünüz biri hakkında iyi haberler alınır.

Rüyada ölmüş bir yakınını tanıdık görmek, aileden haneden destek görmeye yorumlanır. Sizi yalnız bırakmayan insanlar olabilir ve güvenebileceğiniz, sırt dayayabileceğiniz kişiler hayatınıza girer. Rüyada yabancı bir ölü görmek, yeni bir çevreye girmeye yorumlanır. Yepyeni insanlar hayatınıza girebilir.

Rüyada Ölü Olmak

Bu rüya iç sıkıntılardan kuruntulardan kurtulmaya yorumlanır. İçinize kapandığınız hayata küstüğünüz konularda yeniden sizi hayata bağlayacak haberler gelir. Yeniden sizi mutlu edecek önemli haberler gelir ve umutlarınız artar. Rüyada ölü olduğunu görmek, yeni heyecanlar ve sevinçler yaşamaya yorumlanır. Rüyada ölüp kefenlenmek, içinize attığınız derdi tasayı geride bırakmaya yorumlanır.

Rüyada Ölünün Konuşması

Ailede küs olduğunuz biri ile barışıp görüşmeye başlayacağınıza yorumlanır. Eşi ile ayrılma aşamasında olan kişiler de yeniden barışırlar. Rüyada ölü ile konuşmak, bir yere yapılan başvuruların kabulüne ve sevince yorumlanır. Rüyada ölüyle konuşmak, hayırlıdır ve yapılan görüşmeler anlaşmalar hayırlı sonuçlanır.

Rüyada Ölünün Tebessüm Etmesi

Yüzünüzü güldürecek büyük haberler almaya yorumlanır. Çok büyük sevinçler yaşanır. Zamanında yaşadığınız hayal kırıklıklarının ardından yüzünüz güler. Örneğin ilk evliliğinde mutsuz olanlar ikinci evliliğinde çok mutlu olurlar. Rüyada ölünün evine gitmek, evinizde ailenizde sevindirici haberler olaylar olmasına yorumlanır.

Rüyada Ölünün Dirilmesi

Rüyada ölünün dirildiğini görmek, çok emek harcayarak çok istediğiniz her ne varsa kavuşmaya yorumlanır. Edilen dualar kabul olur Büyük sevinçler yaşanır. İş hayatında da hakkınız olan makam mevki size verilir. Hakkınıza kimse göz koyup gasp edemez. Rüyada ölen birinin ölmedim demesi, yeni bir rızık kapısı aralanmasına ve sağlık sorunlarının atlatılmasına yorumlanır. Rüyada ölmüş birinin tekrar ölmesi, sağlık sorunlarını atlatmak ve daha zinde daha mutlu olmaya yorumlanır.

Rüyada Ölü Bebek Görmek

Yaşanan hayal kırıklıklarının bitmesine yorumlanır. Sizi kıran ve üzen birileri size karşı yaptıkları haksızlıklardan pişman olurlar. Size verdiği sözleri tutmayan kişiler de artık sözünde durabilirler. Yaşanan haksızlıklar kısa sürer.

Rüyada Ölü Kadın Görmek

Bu rüya bir kadın ile küs iseniz yeniden barışmak demektir. Bir süredir öfke duyduğunuz ve görüşmediğiniz bir kadın ile de aranızdaki buzlar erir. Yaşanan gerginlikler biter. Aile içinde de aranızın açı olduğu bir kadın ile yeniden bir ortama gelinir.

Rüyada Ölü Erkek Görmek

Bir erkek ile uzun zamandır görüşmüyor iseniz o kişi ile yeniden görüşmeye başlayacağınıza yorumlanır. Size kendini affettirmek isteyebilir ve yeniden ikinci bir şans isteyebilir. Aradaki anlaşmazlıklar son bulur.

Rüyada Ölü Gömmek

Rüyada ölü gömdüğünü görmek, başkalarından sakladığınız bir şeyler varsa bunları daha fazla saklamak zorunda kalmayacağınıza yorumlanır. Bir süredir gizlemekte zorlandığınız şeyleri de artık kimseden gizlemek istemeyebilirsiniz.

Rüyada Ölü Taşımak

Size destek verecek ve yardım edecek bir insana yorumlanır. Güvendiğiniz biri size verdiği sözleri tutar. Rüyada ölüyü sırtında taşıdığını görmek, üzerinizdeki yükten ve külfetten kurtulmak anlamına gelir. Borçlarınız varsa da yakında bitebilir.

Rüyada Ölü Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, genellikle rüyada ölü diri getirir denildiği için haneye gelin damat ya da bebek gelmesine yorumlanır. Hane içerisinde çok mutlu olacağınız olaylar olur. Bekar olanlar kendi yuvalarını kurabilirler, evli olanların bebekleri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

11 Yorum

 1. Emine
 2. Faruk
  • admin
 3. Sinem
  • admin
 4. Ayşen
  • admin
 5. Emin
  • admin
 6. İrem
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status