Rüyada Ölüden Para Almak

Rüyada ölüden para aldığını görmek, kazanç kapılarının sonuna kadar aralanması, hakkınız olan maddi imkanlara kavuşmanıza yorumlanır. Eğer borcunuz varsa yakın zamanda daha fazla para kazanarak ya da bir yerden gelen para ile birlikte kapatabilirsiniz. Artık elinizde daha fazla para kalabilir ve kendi istekleriniz için harcayabilir, maddi endişelerden uzak bir şekilde hayatınızı sürdürebilirsiniz. İşsiz olan kişiler için tez zamanda bir iş haberi gelebilir ya da iş değişikliği ile gelirinizde artış olabilir. Çalışmayanların da evine giren para miktarı artar.  Rüyada ölmüş birinden para almak, aynı zamanda bir engelin kolay bir şekilde aşılmasına yorumlanır. Sizi bir süredir sıkıntıya sokan bir konuda iç rahatlığına erişebilir, engellerin her birini geride bırakabilirsiniz.

Rüyada ölen birinden para almak, yakın çevrenizde kötü niyetli kişilerin sizden uzak durması ve külfetten kurtulmak demektir. Sizi zor durumda bırakmak isteyen ya da kötülüğünüzü isteyen kişiler bu emellerine ulaşamazlar. Sürpriz bir şekilde hayatınızda bazı şeyler yoluna girmeye başlayabilir. Boşuna endişe ettiğinizi görebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Anneden Para Almak

Kazancın çok daha kolay olması ve daha rahat bir hayat sürmek, iş hayatında makam mevki yükselmesine yorumlanır. Bazı sorumluluklarınız azalabilir, kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Yakın çevrenizin sizden beklentilerini de kolayca karşılamanız olasıdır.

Rüyada Ölmüş Babadan Para Almak

Daha rahat ve sefa içerisinde bir hayat sürmek, evliliğinizde de zenginlik içerisinde yaşamak demektir. Varlıklı bir insan ile evlenebilir, daha mutlu mesut olabilirsiniz. Eğer size baskı yapan ya da hakkınızı çiğneyen biri varsa, bu kişinin maskesi düşer. Kötü niyetli insanlardan korunarak kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Dededen Para Almak

Sağlık ve sıhhate erişmek, güzel havadisler almak olarak yorumlanır. Eğer hanede hasta biri varsa, o kişiden de güzel haberler gelebilir. Bazı işlerinizde çıkan aksilikler son bulur. Büyüklerinizi ziyaret edebilirsiniz. Sizi uzun süredir görmeyen birileri ile de hasret giderebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Amcadan Para Almak

Mal mülk konusunda bazı sıkıntılar yaşanıyorsa, bunların hepsinin aşılmasına yorumlanır. Size zorluk çıkaran birileri varsa, bu kişiler ile aranızdaki sorunlar geride kalabilir. Artık bazı problemleri aşmak için daha hırslı olabilirsiniz.

Rüyada Ölüden Bozuk Para Almak

Rahat bir şekilde kazanç sağlamak, beklenen maddi olanakların çok daha kısa sürede gerçekleşmesi, gelecek için daha güven içerisinde hissetmek demektir. Bazı yatırımlarınız da sizi mutlu edebilir. Kendi emekleriniz ile sahip olduğunuz şeyler sayesinde yakında kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

Rüyada Ölüden Para Almak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi yönden büyük bir rahatlık yaşamak ve borç derdinden kurtulmak olarak yorumlanır. Sizi maddi yönden zor durumda bırakmak isteyen ya da külfet olan kişiler de hayatınızdan çıkabilirler. Artık bazı engellerin ortadan kalkması sayesinde kazancınızın bereketini görebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Meral dedi ki:

  Olmuş annemin bana 100 TL para verdiğini gördüm ,.bu parayı al kendine birşeyler al diyordu …annemi de kadar çok izlemiştim ki ,içimi rahatlattı bu rüya ..

 2. Hülya dedi ki:

  Rüya da ölmüş anneannem poşete sarılı oara veriyor bana onun bir kısmını çıkarıp muhtaç birine vermemi istiyor bende bir kısmını çıkarıp muhtaç birine veriyorum

 3. Nagihan dedi ki:

  Selam; Rüyamda anne tarfindan uzak bir akrabadan 2 zarf aldım bana karısının bunu bana vermesini istediğini söyledi (bu arada karısı kendinden sonra vefat etmişti)zarflardan birinden para birinde çek doluydu. Bana çeklerin günü geldikçe haber hesaptan düşeyim diye tembihledi. Bu arada oğluma kapının önünde oynamasını söylemiştim fakat biz başka bir taraftan dışarı çıktık hiç bilmedigim bir yer dilini bilmediğim bir ülke (ve bem gerçekten şu an da Fas’ta yaşıyorum dilini bilmiyorum) evimin adresini sormaya çalışıyorum zorda olsa tarifi anladım ama dimdik bir cadde çıkmaya çalıştım biraz çıktım sonra çıkamayıp geri indim derken kan ter içinde uyandım. Bu arada aklım oğlumdaydı ama evi bulursam onu bulacağıma emindim ve rüyaya göre bu akraba bize yakın oturuyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi imkanların artmasına ve evinizde rahat geçime yorumlanır.

 4. Güngör dedi ki:

  Rüyamda 8 yıl önce ölen babannemin sokakta yürürken bir anda yanıma geliyor,yengem koluna girmiş sanki ölmesi yakın gibi,sonra bende sarılıp aglıyorum işte oda sarılıyor, yüzü çok net sekılde yüzünü falan seviyorum helalleşiyoruz,sonra bana 10 tl veriyor al bunu dıyor. ve bir anda rüyadan kalkıyorum gece 3 gibi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede işsiz birinin iş bulmasına yorumlanır.

 5. Murar dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babam bana bir deste ero para veriyor al senin olsun diyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güzel bir işe sahip olacağın yorumlanır.

 6. Fatma dedi ki:

  Rüyada cam silmek

 7. Fatma buyural dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babamin elini öptüm 4kardesiz hepimize 100 milyon pars verdi

 8. Fatma dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babamin elini öptüm 4 kardeşiz hepimize 100 milyon verdi teşekürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talip ve iş imkanına yorumlanır.

 9. Esra dedi ki:

  Rüyada ölmüş dedem ölmedne önce her zaman yaptığı gibi , beni mağazaya girerken gördü kazak bakıyordum ve para ihtiyacım da yoktu . Mağazadan içeri girdi cüzdanındaki parasının yarısını bana bıraktı . Torunun ihtiyaçlarını al dedi . Böyle işte ben de rüyamda diyorum ki ah dedem ah hep böyle idin , gene yardımıma koşuyorsun uyandım işte

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında daha çok kazanmak ve evinize katkı sağmaya yorumlanır.

 10. Feride dedi ki:

  Selam.Ruyamda olmus akrabamdan aliw veris icin para aldim.oda vermek isdemiyordu ama mecburen verdi.hemde iki defa verdi.aldigim mazemelerin parasinin ilk once yarisini verdi sonra ben yine para istedim obur yarisinida verdi

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında bereket eve yeni iş fırsatları elinize geçmesine yorumlanır.

 11. mehmet dedi ki:

  rüyadamda ölmüş babanneme sıkıntılarmı söylüyorum oda önüme kağıt paraları atıyor daha sonrada ben bal kavanozunu alıp uçarak balı yiyorum bitiriyorum admin bey tabiri nedir rüyamızın

  1. admin dedi ki:

   Haneden bir akraba ile dertleşebilir, destek görebilirsiniz.

 12. Mehmet Ali Yalın dedi ki:

  Slm mrb ben rüyamda ninemden ni 100 TL birde 50 TL kağıt para aldım ayrıca rüyamda araç kullandım kullandığım araçla çamurlu yokuşu cikdim ve çok özü dilerim sizden rüyam da hiç tanımadığım

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş teklifi alınabilir.

 13. Sabina dedi ki:

  Uykumda olmus annemin bana kahit para verdiyini gordum. Ne anlama gelir lutfen,rica ederim yorumlayin. Onceden teşukkurler😊

  1. admin dedi ki:

   Kendi yuvanızda mutlu olmak ve ailenizde rahat geçime yorumlanır.

 14. meryem dedi ki:

  Rüyamda rahmetli kayınpederim 1 tane 100 1 tane 50 1 tane 20 2 tane 10 2 tane 5 lik halinde 200 lira vermek istiyo ama ben ilk başta kabul etmiyorum ama sonra alıyorum bunun 100 kayınvalideme veriyorum 100 lirasına da kendime kiyafet alacam diye vermedim o arada uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Tek başınıza maddi sorunlarınızın üstesinden gelmek, rızkın artmasına yorumlanır.

 15. elif dedi ki:

  Rüyamda ölmüş olan dedem anneme ve yanımda oturan diğer çocuklara para veriyor. Bana vermiyor, bir süre sonra şakayla takılıyorum. Bana vermedin diyorum. Gülümsüyor. Öyle uyandım…

  1. admin dedi ki:

   Hane içine hayırlı bir olaya yorumlanır.

 16. Seher dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dedemin bana 10 tl para veriyor. Diğer kardeşime 5tl veriyor, öteki kardeşime de elini öptürüyor.

  1. admin dedi ki:

   Para sıkıntısı çekmemeye yorumlanır.

 17. Önder dedi ki:

  Annem babam ikisi de vefat etmiştir. Gece ikisi de rüyamda bana bir deste para verdi. Borçlarını dönemi istediler.

  1. admin dedi ki:

   Maddi sıkıntılarınızı çözmenizi sağlayacak bir miktar para elinize geçebilir.

 18. Fatma dedi ki:

  Rüyamda 4 sene önce vefat eden dedem çocuklarıma harçlık veriyordu. Ne anlama gelir acaba? Yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Evinizin rızkının artmasına ve çocuklarınızın ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamaya yorumlanır

  2. Figen dedi ki:

   Olmuş babam çebinden para çıkarıyor.2tane 50tl,bir tane 20 TL alıyorum.Anlami nedir acaba.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya borçlarınız varsa kurtulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status