Rüyada Ölünün Aç Olması

Rüyada ölünün aç olduğunu görmek, yakın çevrenize faydanızın dokunacağına ve hayır işlemeye yorumlanır. Elinize geçen bazı olanaklar çevrenize de yararlı olabilir. Başkalarından hayır duası alabilir, yaptıklarınız iyilikler ile anılabilirsiniz. Aile içerisinde yardıma muhtaç biri varsa, o kişiye da faydanız dokunabilir. Bazı yorumculara göre helal yoldan para kazanmak ve rızkı helal yoldan sağlamak olarak yorumlanır. Elinize geçen her bir kuruş size ve sevdiklerinize çok faydalı olabilir. Bir zamanlar size yardımı dokunan kişilere karşı da iyilikleriniz olabilir ve vefa borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Rüyada ölmüş birinin aç olduğunu görmek, mal mülk edinmek ve bir şeyler satın almak olarak da yorumlanır. Evinizin eksiklerini tamamlayabilir, maddi yönden önemli bir rahatlama sağlayabilirsiniz. Maddi endişesi olan kişiler kazançlarını sağlamlaştırabilir, borçlarından da kurtulabilirler. Rüyada ölen kişinin aç olduğunu görmek, ev içerisinde huzur ve mutluluğun sağlanması ve sizi mutlu eden haberler almak demektir. Bir yandan iyi bir geçim sağlarken bir yandan da gelen müjdeli haberler ile birlikte geleceğe yönelik endişelerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Rüyada Ölünün Aç Olduğunu Söylemesi

Kısmetlerin artması ve elinize geçen paranın bereketinin çoğalması, evinize hayırlı misafirler girmesi olarak yorumlanır. Yakın çevrenizde sizin iyiliğinizi isteyen kişilerden fayda görebilirsiniz. Size yardım eli uzatan birileri olabilir ve aile içerisinde dayanışma ile güzel günlere erişebilirsiniz. Eğer sağlık problemleri yaşayan biri varsa bu kişiden de müjdeli haberler gelebilir. Hem siz hem de aileniz yakın günlerde çok mutlu olacağınız şeyler yaşayabilirsiniz.

Rüyada Ölünün Aç Olması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, borçların azalıp sona ermesi ve helal yoldan kazanılan paranın bereketini görmek, mal mülk edinmek olarak yorumlanır. Hanede yardıma ihtiyacı olan birileri varsa bu kişilere karşı da faydanız olabilir ve iyilikler ile adınız anılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ramazan dedi ki:

  Merhaba bir sorum olacakti, rüyada Vefat eden abimi gördüm, Ben bir is yerinde calisiyorum, abim is yerine geldi ve bitkin haldeydi Bana acim dedi bende birsey verdim ona, heralde para verdim… Ve uyandim.

 2. Ahmet dedi ki:

  Babam ruyasinda yakın zamanda ölen abisini(amcami) görmüş ve amcam babama karnının aç olduğu söylemiş bu şekilde gördüğü 2nci veya 3ncu rüya

 3. Şahin dedi ki:

  Rüyamda ülmüşdayımi gürdüm çok açmışgibi oturuyordu yanında ikikişi azına yer fıstığı atıp onunla alay ediyordu

 4. Aygün Səmədova dedi ki:

  Şəhid oldu abim. Yuxumda acam dedi.mənə yemek gətirə bilirsənmi dedi?

 5. emrah kaya dedi ki:

  ruyamda nenemi gurdum benden incir istiyordu acim diyordu.yeni kaybettik

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede berekete mal mülk almaya yorumlanır.

 6. Farah dedi ki:

  Ölmüş olan yengemi sağ gördüm.bizim evimizde yatıyor.bana açım dedi.yorumlayabilirmisiniz…ayrıca ayakkabılarımı kaybediyorum..erkek ayakkabısı giyiyorum..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı haber gelmesine yorumlanır.

 7. Makbule dedi ki:

  Rüyamda yakınımızın ölen kızı yenge ben çok açım diye ağlıyor ona yiyecek bişeyler veriyorum karnı doyunca gülüyor oynuyor 3 üncü kez görüyorum bu rüyayı

  1. admin dedi ki:

   Birine iyilik yapmaya ve vefalı bir dost olmaya yorumlanır.

   1. Gulten dedi ki:

    Ruyamda babaanemi gordum acmis ve mus yedini gordum

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya gelirinizin artacağına yorumlanır.

   2. Nurhan dedi ki:

    Rüyamda ölmüş annemle babamı sağ olarak gördüm annemle ben başka bir şehirde yaşıyorduk ordan taşınıp kendi memleketimize ve baba evine geldik ama babamı yengemler dışarı atmış eve onlar yerleşmişonlara çok kiziyor ve eşyalarını dışarı atıyordum yengemlerin babamı da komşumuz kendi evlerinin üst katında kutu kadar biyere koymuş orda yaşıyordu babam yanına gidip onu gördüğüm de çok üzülüp ağladım oda göz yaşı döktü üzülüyor ve çok acıkmıştı ona sarılıp öptüğüm de dilimi ısırıp yedi çok acıktığını söyledi bende yemesine müsade ettim sonra bir ev tutup annemide babamida yanıma alıp beraber yaşadık o anda uyandım ne anlama geldiğini lütfen yorumlarmısınız rica etsem 🙏😔

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sizi özleyen biri ile uzun sohbete ve haneden iyi haberler alınmasına yorumlanır.

 8. Hatice reyyan dedi ki:

  Rüyamda yengemi gördüm vefaat ettiğinden daha genç ve dinçti özlediğimi söyledim sarıldık dedi karnım hep acıkıyor bu ara dedim orda nasılsın bişey demedi yerin iyimi dedim sonra geldiğimde anlatcam dedi ben dedi bize anlatki bizde ona göre hazırlsnslım sana nasıl davranıyolar dedim bişey demedi .

  1. admin dedi ki:

   Evinize henden biri misafir olarak gelebilir.

 9. njn dedi ki:

  lkslkolkso

 10. Kenan dedi ki:

  Rüyada ölmüş babamı gördüm ben çok açım oğlum dedi ve üzgündü.. İkinci rüyam iki ekmekle birlikte mezara girmeye çalıştım fakat çok zor dedim kabir zor ben burda hava alamam dedim çıktım geri. İki rüyamın yorumunu yaparmısınız.. Şimdiden teşekkür ederim

 11. Kenan dedi ki:

  Rüyada ölmüş babamı gördüm. Ve bana dedi ben çok açım oğlum ama çok üzgündü ikinci rüyam ise. İki ekmekle birlikte mezara girmeye çalıştım fakat çok zor dedim kabir zor ben burada hava alamam dedim çıktım geri… Bu iki rüyamın anlamı nedir? Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı işler yapmak ve başkalarına da faydanız dokunacağına yorumlanır.

 12. pinar dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babamı gördüm. Evime giriyor, susuzluktan ağzından suyu akmış ve kurumuştu. Evime giriyor, sofra vardı. Oradan iştahlı yiyip içiyordu. 2ci kez ölmüş babamı aç gördüm! Rüyayı yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Hayır duası almak ve çok büyük sevap kazanmak demektir.

 13. Fahrettin dedi ki:

  Annem ölmüş babamı rüyasında karnım aç dediğini görmüş.

  1. admin dedi ki:

   Evinizin bolluk ve bereketinin artmasına yorumlanır.

 14. Erol dedi ki:

  Rüyada ölmúş annemin çok aç olduğu gördüm. Rüyayı yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Helal yoldan kazanç sağlamak anlamına gelir.

   1. Nvb dedi ki:

    Rüyamda ölmüş olan kayınvalidemi gördüm ben sürekli acıkıyorum böyle acıktım dediğini hatırlıyorum yorumlayabilirmsiniz

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinize toplu para girmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status