Rüyada Ölünün Gözünden Yaş Gelmesi

Rüyada ölünün gözünden yaş geldiğini görmek, aile içerisinde sizi endişelendiren bir konuda hayırlıgelişmeler yaşanmasına ve zorlukların üstesinden gelmeye yorumlanır. Aile fertleri yeniden eski düzenleri kurabilirler. Bir süredir uğraş verilen bir konuda hayırlı gelişmeler yaşanır. Hasta olan biri varsa iyileşir. Ya da büyük bir belayla uğraşan kişiler bu beladan kurtulurlar. Yaşanan musibetler geride kalır, kaygılar üzüntüler sona erer.

Rüyada ölmüş birinin gözünden yaş gelmesi, son zamanda vazgeçilen istek ve arzuların yakında gerçek olmasına yorumlanır. Yaşanan bir hayal kırıklığının ardından oldukça sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Sizi hem şaşırtacak hem de mutlu edecek haberler alabilirsiniz.

Rüyada Ölünün Gözünden Kanlı Yaş Gelmesi

Sizi üzen birinin pişmanlık içerisinde olduğuna yorumlanır. Bu kişi maddi manevi verdiği zarardan dolayı af dileyebilir ve yendien sizi geri kazanmaya çalışabilir. Kardeşleri ile küs olanlar da aralarındaki buzları eritirler. Rüyada ölmüş birinin gözünün kanaması, hasta olan birinin sağlığına kavuşmasına yorumlanır. Hasta olan biri yakında sıhhat bulur.

Rüyada Ölünün Gözünden Yaş Gelmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi iyi şekilde yönlendirecek ve destekleyecek birine yorumlanır. Otoriter biri size yol gösterebilir. Önemli insanlardan iyilik görebilirsiniz. Kendinize örnek aldığınız kişilerin yolunda ilerleyebilir, onlar gibi başarılı olunabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz

YORUMLAR

  1. Sevgi dedi ki:

    Merhabalar. 6 ay once cok degerli bir akrabamiz vefat etti. Bir yakinimiz(kadin) akrabamizi ruyasinda bu sekilde gordu. Ruyada akrabamiz neden oldugunu acikladi. Dedi ki ben oldum cunku cok kotu bir sekilde baskalari tarafindan dovuldum. Cok eziyet cektim inan, her yerime vurdular ve her yerim agirdi. Lakin ilginc olan bu ki gercek hayatta da dovulmustu akrabamiz. Acaba bunun isareti nedir?

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya haneden hayırlı haberler alınmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status