Rüyada Ölünün Senden Bir Şey İstemesi

Rüyada ölünün sizden birşey istemesi, yardıma ihtiyacı olan birine yorumlanır. Bu kişi gelecek günlerde sizin yardım etmenize muhtaç olabilir. Maddi ya da manevi yönden birinin yanında olmanız, ona destek vermeniz gerekebilir. Aile içerisinde de maddi sıkıntılar yaşayan birine yardımınız dokunabilir. Yapacağınız iyilikler ile sevdiklerinizin gönlünde taht kuracaksınız. Size verdikleri değer artacak ve hayır duası alacaksınız. Çok zor zamanlarında yardımına koştuğunuz kişiler size minnet duyabilir, bol dua edebilirler.

Rüyada ölmüş birinin birşey istediğini görmek, bekar olan genç kızlar için zengin biri ile evleneceklerine yorumlanır. Başkasının desteği ile zorlukların üstesinden gelebilir, rahata erişebilirsiniz. Rüyada ölünün diriden bir şey istemesi, aynı zamanda ele geçen paranın miktarında artış olması ve başkalarına yardımınızın dokunması, hayırlı işler yapmak ve iyilikler bulmak demektir.

Rüyada Ölünün Senden Yemek İstemesi

Güç ve kuvvetin yerine gelmesi, sağlık ve sıhhate erişmek anlamına gelir. Hanede de hasta biri varsa iyileşebilir ve güzel haberler alınabilir. Rüyada ölmüş birinin sizden yemek istemesi, aynı zamanda vefakar insanlara ve hayırlı insanlarla tanışmaya, başkalarından iyilik görmeye yorumlanır. Sevdikleriniz size yardım eli uzatabilirler, rızkının artmasına yardımcı olabilirler.

Rüyada Ölünün Ekmek İstemesi

Evinizin bereketinin artması, mal mülk sahibi olmaya yorumlanır. Elinize geçen paranın bereketi çoğalır ve geçim sıkıntısı da sona erer. Size maddi külfet olan biri de hayatınızdan çıkabilir. Maddi sorunların geride kalması sizi rahatlatabilir ve aileniz huzur bulabilir.

Rüyada Ölmüş Babanın Bir Şey İstemesi

Çok istediğiniz bir şeyin gerçek olması ve kötülüklerden korunmak, hayırlı insanlar ile tanışmak olarak yorumlanır. Hayatınızda güzel değişiklikler olabilir. Başkalarına karşı sevap işleyebilirsiniz ve hayır duası alarak, sevdiklerinizin gözünde değeriniz artabilir.

Rüyada Ölmüş Annenin Bir Şey İstemesi

Manevi duyguların artması ve iç sıkıntıların azalmasına, dini görevleri yerine getirmeye yorumlanır. İyilikleriniz yerini bulabilir ve sizi mutlu edebilir. Güzel kalbiniz ile başkalarından övgüler alabilir, insanların güvenini kolayca kazanabilir, işlerinizi hemen halledebilirsiniz.

Rüyada Ölünün Kıyafet İstemesi

Rüyada ölmüş birinin kıyafet istemesi, aile içi sorunların yakında çözüleceğine küslerin barışacağına yorumlanır. Bazı akrabalarınız ile aranız düzelebilir ve yeniden sohbet olabilir. Hiç ummadığınız bir yakınınızdan da büyük bir iyilik görebilirsiniz.

Rüyada Ölünün Senden Bir Şey İstemesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kaygıların son bulması ve duaların kabul olmasına, hayırlı işler ile adınızın anılmasına yorumlanır. Hayatınızda güzel gelişmeler olabilir ve bu çevrenizi mutlu edebilir. Sizin iyiliğinizi isteyen kişilerin de yüzünü güldürecek olaylar yaşanabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Senol dedi ki:

  Rüyamda bizim köydeki ahırdadayım. Rahmetlik babaannem benden hayvanları bağlamamak için tahtaya çivi çalmanı istiyor ve çivi çakıyorum birkaç adet. Yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinizden size gelecek olan desteğe yorumlanır.

   1. Sena dedi ki:

    Rüyada ölmüş birini görmek yara bandı istemesi.

    1. Zeynep Topcu dedi ki:

     Rüyamda birkaç ay önce ölmüş genç kadın komşumuzu gördüm. Evliydi ve yeni doğmuş bebekleri vardı. Güya rüyamda canlıydı ve mahallede bir kalabalık vardı. Onun annesine sarılıp ağlaştık. Sonra onu gördüm. Sarıldık nasılsın vs. dedim. O da bana nasıl gidiyor evlenmeyi düşünüyor musun falan dedi. Hayır daha 18 yaşındayım dedim. Benim eşimle evlensen olmaz mı çocuklarım annesiz kaldılar gibisinden bir konuşma oldu. Ama bunları gülerek anlattı. Ne anlama geliyor bu?

     1. admin dedi ki:

      Evinize bir süre kalmalı misafir gelebilir, özlem duyduğunuz biri ile de görüşebilirsiniz.

     2. Hulya dedi ki:

      İyi günler ben iki gündür rahmetli annemi rüyamda görüyorum annem bana diyorki. Kızım bana verdikleri Yemeni siyah hiç yakışmadı bana diyor iki kere böyle gördüm bunun anlamı nedir teşekkür ederim.

     3. admin dedi ki:

      İyi ahiret hayatına yorumlanır.

     4. Ismet dedi ki:

      Ölmuş anneme ruyamda gordum benden 4 tane tahta kucuk kaşık istemiş ne alnamı geliyor acaa

     5. admin dedi ki:

      Rızkın bol olmasına ve misafir ağırlamaya yorumlanır.

    2. Sema dedi ki:

     Amcamın oğlu 2 sene önce vefat etti ruyada anneme canının kek istediğini söylemiş oda bana kızım yaparmısın dedi bende tamam dedim ruyami yorumlarmisiniz aceba teşekkürler

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya haneden hayırlı bir haber gelmesine yorumlanır.

     2. 1301 dedi ki:

      Rüyamda ölmüş annem bana bişey yapacaksın ve pişman olacaksın dedi yorumlar mısınız

     3. admin dedi ki:

      Bu rüya bir sıkıntıdan kurtulmaya yorumlanır.

   2. Samet dedi ki:

    Rüyamda rahmetli dedem benden kiraz ve elma istiyor. Ne anlama geliyor acaba

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir iş ve sevince yorumlanır.

   3. osman dedi ki:

    rüyamda irana gidiyordum ordan çok kiymetli halı alıyordum bu ne anlama gelir

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya önemli bir iş haberine yorumlanır.

   4. İlknur dedi ki:

    Anaannem yeni wefat etti 7sinde çok güzel bi dag ewinde masa hazirlatiyo çok kalabalik ev boyu masayı hazırladım komsumuzuda dawet etmemi istedi o sira uyandım. Ama masa etrafındaki kimseyi tanımıyorum… Dün gecede kendi ewinde gördüm yün yer yataği yaptırmami istiyo du anaannem engelliydi yuruyemiyordu. Ama her gördüğümde daha genç we yüruyodu mutluydu. Uzun oldu biraz kusura bakmayın

  2. Sibel dedi ki:

   Rüyamda babaanemi gördüm ölmüş babaanem benden iki ekmek ve serebet istedi bende magazine gitim almaya amcaya iki ekmek ver dedim ekmek bir sürü var di adam da dedi ekmek yok kızım dedi nasil yok amca dedim bir sürü var dedim vermedi ekmek bende gitim nene yok Muş ekmek dedim baktı bana uyandım sonraaaa

 2. Banu dedi ki:

  Rüyamda ölen dedem benden ona çikolata almamı istiyor. Aynı zamanda çok iyi ve güler yüzlü görünüyor, rahmetli dedem hakikaten de çok iyi huyluydu ve aramız hep çok iyiydi.

  1. admin dedi ki:

   Evinize hoş sohbet ve muhabbetli bir misafir gelmesine yorumlanır.

   1. Yağmur dedi ki:

    Ben kolay kolay rüya görmem rüyamda bi Evdym üç kişi var bi kız ve kardeşi bide bir erkek kız adamla evli bide kim olduğunu bilmediğim bir kız var 19 20 yaşlarda kız ölüyor niye diyorum sara hastası diyorlar kızla whtsaptan konuşuyorum benden nane istiyor oturduğun yerde şehirde nane daha olmadı ki diyor bnde olmuştur diyorum kız banyoya gidiyor sonra bunu gömüyolar mezrn basında diğer kızla esi kavga ediyor kardeşi etmeyin diyor erkek bu cenaze benim degil diyor çekip gidiyor giderken kizin kardeşi geri gelir kalkar o diyor neden diyorum özel bir bebek o diyor adama lütfen diyorum yapma sonra bunlar kavga ediyor naneyi alıp gidiyorum fatiha okuyorum okurken karstırıyorum sözleri orda uyandım icindr bendr varım cidden ne demek bu cevabınızı bekliyorum

    1. admin dedi ki:

     Hastalıklardan kurtulmaya ve ev içinde rahata huzura yorumlanır.

 3. Dilek Gül dedi ki:

  İyi günler, halamın rüyasında rahmetli dedem gelip taze etler kesildi getirin yiyelim demiş. Bu rüyadan sonra biz ve bir çok akrabamız hayır yemeğimizde zehirlendik. Acaba rüyanın gerçek anlamı ne ve ne yapmak lazım.

  1. admin dedi ki:

   Rüyada çiğ et yemek ve istemek, genelde hastalık anlamına gelir.

 4. İkram dedi ki:

  Rüyada ölen babam benden ilaç istemesi ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Sağlık ve sıhhatinizin yerine olmasına, yakın zamanda manevi yönden güçlenmeye yorumlanır.

 5. keops dedi ki:

  Annemin ölmüş iki amcasını gördüm. İkisi de çok hasta küçüğüyle büyüğünü ziyarete gidiyoruz ya da dönüyoruz. Yolda yürürken küçük amca benden sigara istiyor. Bende hastasın diye vermiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinden birini ziyarete gidebilirsiniz, sizde yardım beklenebilir.

 6. Seda dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın ölmüş annesini gördüm. Kış gibi hava sanırım kışlık bej el örmesi ceket ve ayağında kalın yün çorap vardı. Terlik giymişti, annemin evinin yakınlarında, ben ekmek fırınına gidiyordum. Akşammış, benden evine gitmek için yardım istiyor. Ben de evine götürüyorum ama onun bildiğim ev değil. Annemlerin (annem öleli 1 ay oldu) sokağında dar girişli müstakil bir evmiş. Sarı boyalı, döküntü duruyordu. Arkadaşımın annesini eve bırakıyorum ama hastaydı. 10 dk falan geçmiyor ambulans geliyor. Hava aydınlık ve içeride görevliler kalıyor. Baya çıkmıyorlar ve sonra ellerinde alüminyum tepsi içinde yağ (kuyruk yağı gibi) bir de ne olduğunu anlayamadığım organ vardı. O arkadaşımın annesiymiş. Ölmüş onu defnedeceklermiş. O tepsiyi görünce insanlar kaçışıyor. Ben kokudan öğürüyorum, üstüne sinekler falan konuyor. Hayal meyal annem de var ama onu hatırlayamıyorum. Arkadaşım bana çocukları götür diyorsun, ayaklarımızda hep terlik çamurlu yüzümüzü falan yıkıyoruz. Hava yaz gibiymiş.

  1. admin dedi ki:

   Haram mal ve mülkten uzak durmak, sizi yanlış yola sürüklemek isteyen birinin bu emeline ulaşamaması anlamına gelir.

 7. İhsan sevinç dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babam benden tesbih istedi. Anlamı ne bu teşbih istemenin?

  1. admin dedi ki:

   Aileniz için hayırlı olacak olaylar yaşamak, sabrın sonunda selamete yorumlanır.

 8. Dilkem dedi ki:

  Rüyamda yeni vefat eden yengemi eve davet ediyorum, yok ben yemek yapıcam işim var dedi.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak, birine zor zamanında yardımcı olmaya yorumlanır.

 9. Yunus Emre dedi ki:

  Merhaba, rüyamda rahmetli babaannemi gördüm. Vefat ettikten sonra bazı çocukları hayır için ayırdıkları paranın üstüne yattılar. Babam ve diğer çocukları üstlerine düşeni yaptı.
  Rüya: Eski doğduğum eve geldi. 1 koli yumurta vardı. Yumurta istedi. Babam verdi. Bende baba verme hacıhoca ya gider evin huzurunu bozar dedim. Bir başkası zaten öldü, o işlerle uğraşmaz deyince verilmesine razı oldum. Saygılarımla

  1. admin dedi ki:

   Bekarsanız hayırlı bir eş ile evlenmek ve maddi yönden de rahata ermek olarak yorumlanır.

 10. Başak Erç dedi ki:

  Merhaba; kızı ölen bir arkadaşım rüyasında ölen genç kızının kendisinden duvak istediğini, “niye duvağımı almadınız bana duvağımı getirin” dediğini söylüyor.

  1. admin dedi ki:

   Duaların kabul olmasına ve birinin mürüvedine vesile olmaya yorumlanır.

  2. Zübeyde yıldır dedi ki:

   Ölmüş olan annem benden sirke ve zeytinyagı istiyordu. Bende istedıgi kadar verebilecegımi söylüyordum.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya gelirin artmasına ve berekete yorumlanır.

 11. Pınar dedi ki:

  Rüyamızda sürekli vefat eden babam beni buradan alın diyor.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir iyiliğin karşılığını almak olarak yorumlanır.

  2. Özlem dedi ki:

   Rüyamda rahmetli annem benden şuanda krediyle aldığım ve borcunu ödediğim bir evi onun üstüne yapmamı istiyordu. Ne demektir?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni iş haberler gelmesine yorumlanır.

 12. Seher dedi ki:

  Bende rüyamda ölmüş babaannemi gördüm. 9 yıl oldu kaybedeli ve benden kapanmamı istiyor ama çok ısrar etti. Bende kapanmaya razı oldum ama kıyafet masraflarımı sen karşılayacaksın dedim. Sizce ne anlama geliyor bu görmüş olduğum rüya?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir karar almak ve özel hayatınızda radikal bir değişikliğe yorumlanır.

 13. Maira dedi ki:

  Ölmüş kaynanamın ölmediğini, çocuklarını bırakıp gittiğini öğrendim ve benim kızımı benden almak istiyor…

  1. admin dedi ki:

   Başka bir yere taşınabilirsiniz, hayatınızda bir değişim olabilir.

 14. Nazli ayaz aras dedi ki:

  Annem ölmüş ama rüyamda ölmediğini fakat hasta olduğunu ve ağlayıp benden ona 500 adet yasin okutmamı istiyordu rüyamda.

  1. admin dedi ki:

   Hayır işlemeye, manevi yönden annenize sorumluluklarınızı yerine getirmeye yorumlanır.

  2. Zeliha dedi ki:

   Ben rüyamda yeni rahmetli olmuş annemi gördüm. Diğer kardeşlerin balık yaptı yedi sen neden balık yapıp yemiyorsun diye kızıyordu.

 15. Hayal dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babaannem kayısı sergenine oturmuş bana diyor sergen yap bende onu görünce yüzüm düşüyor. Bize yine iş yaptiracak diyorum ve sonra sergen seriyorum. Kayısılar o kadar büyük ki anlatamam. İçimden diyorum çok büyük kayısı ağaçlar, ağaçların altları hep kayısı dolu ve bir tane alıyorum, ısırıyorum. Acı diye tükürüyorum geri ama sergenin etrafı hep kalabalık. Sonra kendimi bir ünlünün oğlunun düğününde buluyorum. Öncesinde kuzenimin konuştuğu çocuk bana telefonda senden hoşlanıyorum diyor. Gerisini hatırlamıyorum ve sonra gelin arabası geliyor. Ben kapı açılmıyor diye para istiyorum. Damadın babası bana 10 tl veriyor ve arasında 1 tl bozuk para var. Sonra ben geri parayı ona veriyorum yerde bozuk paralar buluyorum. Topluyorum ona veriyorum ve o da benim değil diyor. Senin bunlar düşürdün diyorum ve sonra aşağı düğüne iniyorum. Orada anneme diyorum ben parayı verdim düğün belki ihtiyacı olur. Sonra damat babası ile konuşuyor ve ben de sende 10 tl ile ne fakir ne zengin oluruz diyor. Sonra yediğimiz çikolatayı hatırladın mı diyor. Bir parça yediriyor babasına ve bu arada damatta babası da ünlü oyunculardan. Sonra ben baban kardeşlerimden birkaçı çok yüksek bir yerde oturuyoruz. Ben diyorum ben buradan nasıl ineceğim. Sonra babamın kafasından bir meyve yiyorum. Üzümdü galiba, sonra aklıma geliyor ki pencereden eve girip merdivenden inebilirim. Eve giriyorum, eski evimiz kapının orada dolap var. Ara küçük diye dolabı itiyorum. Yanında soba var onu iterken babam geliyor dur diyor. Yerdeki örtüyü düzeltiyoruz, biraz toprak oluyor örtü ve onu örtünün altına döküp kapatıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Afiyet ve muhabbet içerisinde olmaya, şansınızın açılmasına yorumlanır. Maddi yönden olanaklarınız artabilir.

 16. Cemile dedi ki:

  Rüyada ev bakmaya gidiyoruz eşimle ve ev çok harabe. Böyle yıkık bir ev ve evin içine giriyoruz ki kayınbabam içinde oturmuş etrafımda da birkaç kişi var ama tanımıyoruz hiç kimseyi. Sonra kayın babamın inlediğini görüyorum. Ağlayacak şekilde benim de gözlerim doluyor ve diyorum ki “neren ağrıyor” ve o da göğsünü gösterip “göğsüm ağrıyor” diyor. Diyorum ki “kabir azabının bitmedi mi”. “Bitti” diyor ve sonra da diyorum ki ben yarın mezarının üzerine geleceğim. Eğer ki toprağın üzerine elimi sürer isem acaba senin sancıların kesilir mi? “Hayır” diyor ve benim sancım öyle kesilmez ve diyor ki benim mezarımın üzerini sade toprak bırakmayın ve ertesi gün gerçekten mezarlığa gittim. Mezarımın üzeri gerçekten sadece topraktı. Ne anlama geliyor? Açıklar mısınız lütfen?

  1. admin dedi ki:

   Ev içerisinde sorunların bitmesi için sizin biraz çaba göstermeniz, özellikle de eşinizin ailesine karşı daha anlayışlı olmanız gerekebilir.

 17. Aygun dedi ki:

  Rahmetli kaynatam kaynımın rüyasında ondan karpuz istemiş. Hem de birkaç gece girmiş rüyasına. Ne anlama geldiğini bilen var mı? Kayınpederim 2 ay önce rahmetli olmuş.

  1. admin dedi ki:

   Genellikle mal, mülk, para anlamına gelir ve maddi yönden sıkıntı yaşamamak demektir.

 18. Lale dedi ki:

  Eski komşusu olmuş kadın (rahmetlik) annemden karpuz kesmesini istemiş. Annem de bizde karpuz yok demiş, kadın da git başka bir kadıngilden al demiş (kadının adını söylemiş). Annem de ben onu tanımıyorum demiş.

  1. admin dedi ki:

   Keder ve sıkıntıdan kurtulmaya, hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 19. Talha dedi ki:

  Babamla karşılıklı oturuyorduk ve benden mezarımın yerini değiştirin diyordu.

  1. admin dedi ki:

   İç huzursuzluklara, yapılan bir hata yüzünden pişman olmaya yorumlanır.

 20. Nur dedi ki:

  Rüyamda sevgilimin ölmüş dedesi ondan bir şey istiyordu ve benim ona söylememi istiyordu ama ne istediğini hatırlayamıyorum. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Sevgiliniz ile aranızdaki tüm engeller ortadan kalkabilir ve geleceğe yönelik planlar olabilir.

   1. Kubra dedi ki:

    Rüyamda babamın ölen halası bana mevlüt okutacağımda sen bana yardım eder misin diyordu. Eşim yanımda olmadığı için dul kıza diyorum o yardım etsin diyordu gülerek. Sonra eşin yanında değil ya ondan öyle diyorum. Yanlış anlamayın diyordu gülerek. Özellikle rüyamın etkileyen kısmı mevlüt okutmayı çok istemesiydi. Israrla da benim yardim etmemi istiyordu.

    1. admin dedi ki:

     Hayırlı bir iş yapmak, başka birinin zor gününde yanında olmaya yorumlanır.

 21. Sengul dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babaannemi gördüm. Kırmızı şerbet istiyor benden. Ne demek bu?

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açılmasına ve tatlı dilli biri ile tanışmaya yorumlanır.

 22. sevda dedi ki:

  Vefat eden teyzem benden su istiyordu. Bakınıyordum fakat su bulamıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Uzun ve sağlık sıhhat dolu bir hayat sürmek anlamına gelir.

 23. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın ölmüş olan eşini gördüm. Benden kendi kızı ve torunları için bir ev satın almamı istiyordu. Onları işaret ederek. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Başka birine iyilik yaparken kendi istekleriniz geri planda kalabilir.

 24. Ramazan dedi ki:

  Yeni ölmüş olan kuzenim beni havuza görülmemiş istedi rüyamda gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Yardım sever ve yüce duygulara sahip olan biri ile tanışmak, çevreden iyilik görmeye yorumlanır.

 25. ramazan dedi ki:

  Annem, dedemi rüyasında görmüş. Dedem annemden et istemiş. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Sizden yardım isteyen ama bir türlü de söyleyemeyen, belki de borç para isteyecek birine yorumlanır.

 26. Seda dedi ki:

  Rüyamda eşimi gördüm. Beraber yaşlı bir kadının yanına gittik ve kadın bana bir kağıt uzattı. Kağıdın bir yüzünde borçlar bir yüzünde ebu davud a.s…….. yazıyordu. Okuyamadım eşim izin vermedi ve sonra okursun diye ardından eşim uzaklaştı. Çocuklarıysa yerde uzanmış yanlarında da çöp konteynırının içinde çiçekler vardı. Sonra eşimin yanına gittim ve benden özür diledi. Sarılıp ağladık. Ne anlama gelir hocam? Bana da bir yardımcı olun lütfen.

  1. admin dedi ki:

   Kötü niyetli fesat insanların hayatınızdan çıkması ve eşinizle aranızın daha iyi olması, sizi kıskanan kişilerin zarar verememesine yorumlanır.

 27. Süheyla dedi ki:

  Rüyamda kaynanamın mezarına gidiyorum ve o mezarının üstünde oturmuş toprak kazıyor. Tırnak dipleri kan simsiyah giyinmiş, başını önüne eğmiş, hafifçe kaldırıp benden dua istiyordu. Çok kötü olmuştum.

  1. admin dedi ki:

   Zamanında yapılan hatalar yüzünden pişmanlık duymak ve tövbe etmeye yorumlanır.

 28. Ebru dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babam gömüleceği sırada uyanıyor. Bizde başındayız ve kızlar bulgur pilavı, ayran, patates pişirin diyor. Geri kapatıyor gözlerini, ne yapmamız lazım.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde maddi sıkıntının bitmesi, bolluk ve bereketin gelmesine, hayır işlemeye yorumlanır.

 29. Ayşe yılmaz dedi ki:

  Birkaç ay önce ölen teyzemi gördüm rüyamda. Bir demet asma yaprağı ve bir şişe zeytinyağı ve 17 tane civciv vermemi söyledi bir fakire. Civcivleri vermezsen Allah senden o 17 tane hayvanı ölü olarak alacak zaten dedi. Sonra teyzemin kayınvalidesini gördüm. Çok ağlıyordu o da yıllar önce olmuştu.

  1. admin dedi ki:

   Şifa bulmaya, sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, hanede hasta biri varsa onun da sağlığının iyi olacağına yorumlanır.

 30. Güllü dedi ki:

  Rüyamda vefat eden abimin rahmetli annem için kurban bayramında ne keseceksin sorusuyla karşılaştım. Ne anlam yüklemem lazım hocam?

  1. admin dedi ki:

   Aileden küs olduğunuz ya da yardıma ihtiyacı olan biri ile bir araya gelmeye ve hayır duası almaya yorumlanır.

 31. Banu dedi ki:

  Annem rüyasında rahmetli dedemi görmüş. Kızım niye yatıyorsunuz kalkın hazırlığınızı yapın demiş. Annem baba ne hazırlığı demiş kalkın ben burada hazırlığımı yaptım sizde yapın demiş. Ne hazırlığı baba demiş annem uyanmış sonra.

  1. admin dedi ki:

   Yakında evinize uzun süredir görmediğiniz hayırlı misafirler gelebilir, bekar olan biri varsa isteme de olabilir.

 32. mustafasefa dedi ki:

  Rüyamda trafik kazasında hayatını kaybeden arkadaşımın bana sadaka ver dediğini gördüm. Neye yorumlanır?

  1. admin dedi ki:

   İlim irfan sahibi biri ile tanışmaya ve büyük bir hayır işlemeye yorumlanır.

 33. Esra dedi ki:

  Rüyamda vefat etmiş babam eve geliyor ve benim sende gömleğim vardı. Onu almaya geldim diyor. Sonrasında rüyamı anneme anlatmadığım halde 2 hafta sonra annem rüyasında görüyor. Odada bir şeyler arıyor annem. Ne arıyorsun diye soruyor ona da gömleğim var onu almaya geldim diyor ve babam vefat ettiğinde annem ve benimle konuşmuyordu. Bunu yorumlayabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Çok büyük sıkıntıların geride kalması ve uzun süredir hak edilen saygınlık ve başarıyı elde etmek demektir.

 34. Cansel dedi ki:

  Dedem anneannemin rüyasına girmiş ama yüzünü görmemiş. Sadece sesini duymuş ve üç dört kez bana adak kes bana adak kes demiş. Sizce nedir?

  1. admin dedi ki:

   Verilen bir sözü yerine getirmeye ve hayır işlemeye yorumlanır.

   1. Yağmur dedi ki:

    Ben kolay kolay rüya görmem rüyamda bi Evdym üç kişi var bi kız ve kardeşi bide bir erkek kız adamla evli bide kim olduğunu bilmediğim bir kız var 19 20 yaşlarda kız ölüyor niye diyorum sara hastası diyorlar kızla whtsaptan konuşuyorum benden nane istiyor oturduğun yerde şehirde nane daha olmadı ki diyor bnde olmuştur diyorum kız banyoya gidiyor sonra bunu gömüyolar mezrn basında diğer kızla esi kavga ediyor kardeşi etmeyin diyor erkek bu cenaze benim degil diyor çekip gidiyor giderken kizin kardeşi geri gelir kalkar o diyor neden diyorum özel bir bebek o diyor adama lütfen diyorum yapma sonra bunlar kavga ediyor naneyi alıp gidiyorum fatiha okuyorum okurken karstırıyorum sözleri orda uyandım tekrar uyudum gezyordum ortlkta bn ölckmşm bunu öğrendim cenaze oldu sevdgm adam bizi sevmeyenlerin önünde evlenme teklifi etti evet dedim ve öldüm icindr bendr varım cidden ne demek bu cevabınızı bekliyorum MKM

 35. Hüseyin dedi ki:

  Ben rüyamda annemi görüyordum. Öldükten sonra rahat mısın diye soruyordum. Evet rahatım diyordu ve ben den mezarına bir hurma ağacı dikmemi istiyordu…

  1. admin dedi ki:

   İlim irfan sahibi olan birinden hayırlı şeyler öğrenmek, faydalı işler yapmaya yorumlanır.

 36. Fatoş dedi ki:

  Ölen ablamın eğer okuyacaksan senin bütün masrafını karşılarım demesi üzerine bende hukuk okuyacağım deyip onunda yapamazsın zordur demesi üzerine bende yok okuyabilirim. İkinci üniversiteyi okumak emin ol kolay oluyor dedim. Sonra tamam dedi ben atanmış bir öğretmenim ama yorumlarsanız sevinirim iyi günler.

  1. admin dedi ki:

   Eğitim ya da iş hayatında büyük bir fırsat ile karşılaşmak, saygınlık kazanmak demektir.

 37. Elma Sirkesi dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda dedemin ikiz kardeşini gördüm. Canlı idi. (her ikisi de hayatta değil) benden elma sirkesi istedi. (ben ev yapımı doğal sirke ve buna benzer ürünler satışı yapıyorum) ben amca ile konuştuktan sonra dedemi anımsadığım için oturup ağlamaya başladım. Yanından ayrılırken sirkeyi nasıl ulaştıracağımı nasıl bir şişede vereceğimi zihnimden geçiriyordum. (cam, plastik vs) sonrasında küçük cam su şişesine karar veriyorum. Akabinde farklı farklı birbirinden bağımsız hatırlayamadığım rüyalarla devam etti.

  1. admin dedi ki:

   Dert ve kederden kurtulmaya, iş hayatında mutlu olacağınız gelişmelere, bereketin artıp çoğalmasına yorumlanır.

 38. solmaz dedi ki:

  Rüyamda ölen kayınbiraderimi gördüm. Mavi olan gözleri simsiyahti ve burnundan ve ağzından kan geliyordu. Benden et istedi ve beni de çekip götürmek istemişti uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir sıkıntı atlatmak, bir anda çaresiz kalmak demektir.

 39. Osman dedi ki:

  Bir akrabamın iki kez üst üste gördüğü rüyada rahmetli babam akrabama beni söyleyerek Osman bana para versin. Başkası na söyleme sadece Osman’a söyle o versin demiş. Bu rüya ne anlama gelebilir teşekkürler?

  1. admin dedi ki:

   Biri sizden maddi yönden destek isteyebilir, borç para vermeniz gerekebilir.

 40. Iremcavdar dedi ki:

  Rüyamda yan komşumun şehit olan oğlunu gördüm. Canlısını hiç görmemiştim ve tanışmıyoruz. Rüyamda bana ağız kısmı kırık ve yanık bir fincan verdi. Bunu aileme ulaştır dedi. Bir de annem ben ölünce yandı ama babam daha çok yandı öldüğüme dedi. Arkasından babası geldi rüyama fincanı verdim ve babam daha çok yandı öldüğüme dediğini söyledim. Babasıyla karşılıklı ağladık.

  1. admin dedi ki:

   İyi niyetli birinden yardım görmek, sorunların teker teker çözülmesine yorumlanır.

 41. Emine dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babam eskiden birlikte oturduğumuz eve gelmiş. Hoş geldin seni çok bekledik ama gelmiyorsun deyip sarılıp öpüştük. Sonra bize öteki dünyada çalıştığını, iyi olduğunu ama iş yerinin uzak olduğunu anlatıyor. Biraz kıyafete ihtiyacı olduğunu söyleyip, kıyafetlerin arasından seçmeye başlıyor. Sonra veda edip gitti.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir iş yapmak ve başkalarının hayır duasını almak, çevrenizde herkes tarafından örnek gösterilecek bir iyilik etmek olarak yorumlanır.

 42. İsmet dedi ki:

  Rüyada hayatını kaybetmiş çok sevdiğim dostum benden gitmediğim yeleğimi istedi akrabasının düğününde giymek için. Ben de verdim. Anlamı ne olabilir ve yeleğin cebinden bir şey çıkmıştı rüyamda.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında yakında çok büyük mutluluklar yaşayabilirsiniz, mal mülk edinme söz konusu olabilir.

 43. Gül dedi ki:

  Rüyamda ölen kayın babam benim evimde kayın validemi götüreceğini söyledi ve bana boş odan var mı diye sordu. Yok dedim ve odayı boşaltmamı söyledi. Ne anlama gelir acaba? Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda bir yolculuk yapabilir ve bir süre başka bir yerde kalabilirsiniz.

 44. Suheda dedi ki:

  Rüyada ölmüş teyzemi gördüm. Ona teyze seni rüyamda gördüm dedim ve o da bana bir şey ver o zaman dedi. Bu ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Sizden biri iyilik isteyebilir ya da dert ortağı olabilir, çok büyük yardımda bulunabilirsiniz.

 45. mly dedi ki:

  Rüyamda ölmüş olan babam beni telefonla arayarak benden çikolata istedi. Evde de onun isteği çikolatadan 1 tane kalmıştı. Ben daha iyi bir çikolatadan paket hazırlarken uyandım. Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda mutlu olacağınız bir haber alacağınıza, sohbet ve muhabbetin artmasına, sevdiklerinizin çoğalmasına yorumlanır.

 46. FAHRETTİN dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim ve değer verdiğim rahmetli eniştemi gördüm. Benden iki ekmek arası döner istedi. Bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim. İyi çalışmalar.

  1. admin dedi ki:

   Birinin size maddi yönden yardımı dokunabilir, kazancınızın artmasında size fırsat sunabilir.

 47. Edamine dedi ki:

  Rüyada rahmetli babam benden beyaz hamur havlum var, onu istedi ve dedi ki bunu arabamın önüne koyucam. Ben de hamur havlum o, amam sen al ben başka havlu ayarlarım hamura dedim. Sonra uyandım. Ne anlama gelir rüyam. Rica etsem yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Çok hayırlı bir kısmete ve hayırlı haberler almaya, bunu sevdiklerinizle paylaşmaya yorumlanır.

   1. kubra işleyen dedi ki:

    Rüyada yaz ayinda mandalina ağacı gördüm ve mandalinalari seyrettim , daha sonra yetişmiş bir mandalina aldım daha sonra herkesin almaya çalıştığı yetismemis yesil kabuklu mandalinayı kopardım ve yedim daha sonra evin kapisina geldim ve ölmüş arkadaşım karşıma çıktı ve benden 3 şey istedi sizin evde banyo yapıp ona yemek verip üçüncü seyi pek hatırlamiyorum (su olabilir )bunlari istedi bende eve aldım

    1. admin dedi ki:

     Çok büyük bir kısmet ve neşe dolu günlerin habercisidir.

 48. Canannn dedi ki:

  Rüyamda ölen dedemin evinde bir kız arkadaşım ile oturuyordum. Ben elimle bir kavuk yaptım padişahlarınki gibi. Dedem olsaydı beğenirdi dedim kafamı çevirdim dedem hep yattığı yerde oturuyor. Korkarak yanımdakine gösterdim gördüğünü söyledi. Sanki yeni hareket etmeye başlamış gibi yavaş yavaş ek hareketleri yaptı başta. Bir de boyu olduğundan daha kısaydı. Odadan çıktık yavaşça. O da arkamızdan koridora geldi sen geç dede su yemek getireyim dedim. Onları istemem bana defterimi getir dedi ama siyah kaplı olan defteri diyerek belirtti sertçe. Sonrasında uyandım. Yorumlayabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Çok hayırlı bir iş yapmak ve insanların sizden güzel sözlerle bahsetmesi, ailenizin sizinle gurur duyması anlamına gelir. Çok güzel işlerle adınız anılabilir.

  2. Aleyna dedi ki:

   Rüyamda dedemin köyün deyim gece yarısı kalkıp evden az ilerde olmayan bi çay bahçesine gidiyorum ve orada ölmüş dedemi görüyorum gel kızım diyor ve ben oturuyorum ölmedin mi sen dede diyorum sana biz yalan artık kızım ama artık sende bizdensin sende böyle olacaksin diyor nasıl yani diyorum zamani gelince öğreniceksin dedi sonrasinda kalktım

   1. admin dedi ki:

    Uzaktan evinize misafirler gelebilir, akrabalarınızdan hayırlı haberler alınır.

 49. Necla dedi ki:

  Rüyamda eşimle tartışıyordum. Ölmüş olan kayın babam ayrılın diyordu. Eltilerimle de kavga ediyordum ve ben de tamam ayrılın diyordum.

  1. admin dedi ki:

   Sizden gizlenen bir şeyi öğrenerek ailenizin size yalan söylemesine darılabilirsiniz. Belki mal mülk konusunda gizlenen şeyler ortaya çıkabilir.

 50. ayse hacıosmanoglu dedi ki:

  Eşimin dedesi ve eşimin halaları bir arada oturuyorduk. Ortam gerilmek üzereyken eşimin dedesi bana dönüp sen bana güzel bir hamsi pişirir misin dedi, rica etti. Tam o sırada eşim beni uyandırdı.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı insanlar ile karşılaşmaya ve iyilik görmeye, sevdiklerinizden hayır duası almaya yorumlanır.

1 2 3 6
DMCA.com Protection Status