Rüyada Ölünün Su Taşıması

Rüyada ölmüş birinin su taşıdığını görmek, hanede birinin bebek sahibi olması ya da rüya sahibi evli ise evlat sahibi olacağına, evlatlarından yana yüzünün güleceğine yorumlanır. Aile hayatında mutluluk verici haberler alınabilir ve hep beraber çok mutlu olabilir, bu mutluluğunuzu sevdikleriniz ile de paylaşmak arzusu içerisinde olabilirsiniz. Yakın zamanda yüzünüz gülecek, dertleriniz geride kalır ve bir anda tüm sıkıntılar unutulur. Yerine sevinç, mutluluk ve neşe gelir. Eğer bekarsanız da aileden bebek bekleyen biri size bu haberi verebilir.

Rüyada ölünün su taşıması, aynı zamanda hayatınızın anlam kazanması ve artık her şeyden keyif almak, hayatınızın değerini bilmek şeklinde de yorumlanır. Bundan sonra bazı yapılan hatalardan dolayı tövbe edebilir ve doğru seçimler yaparak helal yoldan hayırlı işler yapılabilir. Örnek bir insan olarak çevrenizin saygınlığını kazanabilirsiniz.

Rüyada Ölünün Su Getirmesi

Bir süredir yapılan haksızlıkların son bulması ve talihin sizden yana olmasına yorumlanır. Artık her şeyin yavaş yavaş düzene girdiğine şahit olabilirsiniz. Hatta bir süredir çaba gösterdiğiniz bir şey varsa sonunda bu gerçekleşebilir. Bu sayede kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz, önünüze fırsat kapıları açılabilir.

Rüyada Ölüden Su Almak

Hayatınıza temiz bir sayfa açacağınıza, kötülükten ve kötü niyetli insanlardan uzak durmaya yorumlanır. Sizi kırıp üzmeye çalışan kişiler bu emellerine ulaşamazlar. Eğer bir süredir borçlarınızdan dolayı başkaları üstünüze geliyorsa, artık borçlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak kazanç elde edebilirsiniz.

Rüyada Ölen Babanın Su Taşıması

Hayırlı bir evlat olduğunuzu ve hayattan beklentilerinizin de karşılığını alacağınıza yorumlanır. Babanız hayatta olsa sizden gurur duyacağı davranışlar içerisinde olabilir ve sevdiklerinizin saygınlığını da kazanabilirsiniz. İnsanlar size bakış açısı çok daha olumlu yönde değişebilir. Sizi örnek alan kişiler olabilir.

Rüyada Ölen Annenin Su Getirmesi

Bolluk ve bereketin artmasına, sofranızda rızkın hiç eksilmemesi hatta tam tersi sürekli artmasına yorumlanır. Sağlık yönünden bir takım sorunlar yaşıyorsanız bunları aşabilirsiniz. Tedavilerinizden olumlu sonuçlar çıkabilir.

Rüyada Ölünün Kabrine Su Taşıması

Rüyada ölünün mezarına su taşıması, hane halkıyla birlikte sohbet ve neşenin artmasına, maddi sıkıntı çekmemeye yorumlanır. Hayırlı işler yapılabilir, akrabalarınız ile birlikte hayır işleyebilirsiniz. Başkalarına iyiliğiniz dokunabilir ve hayır duası alabilirsiniz.

Rüyada Ölen Birinin Su Taşıması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dert ve kederden kurtulmaya, hayırlı kazanç sağlayarak hayırlı bir evlat olmaya yorumlanır. Hane içerisinde sevindirici haberler dolaşabilir, başkaları sizin mutluluğunuza ortak olabilirler. Çok borcunuz varsa yakında buna bir çözüm bulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Kübra dedi ki:

  Ruyamda ölmüs anneannem el arabasiyla su tasiyordu yokuş aşagi sonra suyu dengesini kaybedip döktü el arabasindan.

 2. Muzaffer dedi ki:

  Rüyamda babam annem banyo yapmışlar ama banyo gideri tıkanmış ölmüş olan babam elinde kova ile suyu dışarı taşyor.

  1. admin dedi ki:

   Borcu olan biri öder, parasal sorunlar biter.

DMCA.com Protection Status