Rüyada Ölüyü Çıplak Görmek

Rüyada ölmüş birini çıplak görmek, sıkıntılardan arınmaya ve iç huzurun artmasına, dürüst insanların hayatınıza girmesine yorumlanır. Bekar olanlar için temiz kalpli ve gönlünden hiçbir kötü niyet geçmeyen biri ile evlenmesi anlamına gelir. Evli olanlar ise aileden küs oldukları biri varsa barışırlar. Bir süredir kalbinizin kırık olduğu kişiler ile eskisi gibi iyi geçinebilirsiniz. Rüyada ölünün üzerinde hiçbir şey olmaması, bazı yorumcular tarafından da para sıkıntısı çekmeden hayatını sürdürmek, sağlık sorunlarından uzak kalmaya yorumlanır. Sağlıklı uzun bir ömre işaret eder. Hasta olanlar şifalarına kavuşurlar.

Rüyada ölen birini yarı çıplak görmek, zamanında hayata geçiremediğiniz plan ve projeleriniz için yakında yeniden hırslanmak anlamına gelir. Sizi hırslandıran bir takım olaylar olabilir ve kaldığınız yerden projelerinizi tamamlayabilirsiniz. Yarım kalan hayaller gerçek olur.

Rüyada Ölünün Soyunması

Dert ve kederden kurtulmaya, güzel düşünceler ile dolmaya yorumlanır. Sizi çekemeyen ve durduk yere günaha sokan kişiler varsa, sizden uzak dururlar. Aranızdaki büyük bir problem çözülür. Size karşı dürüst olmayan birinin de maskesi düşebilir.

Rüyada Ölmüş Çıplak Erkek Görmek

Hane içerisinde hasta olan bir erkek varsa iyileşmesine ve evinizde saadetin artmasına yorumlanır. Aile büyüklerinden de hayırlı haberler gelebilir. Uzun süredir görmediğiniz bir adam ile aranızda önemli bir konuşma geçebilir.

Rüyada Ölmüş Çıplak Kadın Görmek

Küs olduğunuz bir kadın varsa barışmak için birilerinin aracı olmasına yorumlanır. Aranızı düzeltmek için çabalayan kişiler olabilir. Ayrılık yaşayanlar da ayrıldıkları kişi ile barışabilirler. Bir süredir affedemediğiniz bir kadını affedebilirsiniz.

Rüyada Ölüyü Mezarlıkta Çıplak Görmek

Hanede refaha ve sıkıntıların bitmesine, küslerin barışmasına ve dertli olanların derman bulmasına yorumlanır. Zamanında büyük sıkıntılar çekenler şimdi refaha erişirler. Eş dost akrabadan hayır görülür, hasta birinden iyi haber gelir.

Rüyada Teneşirde Ölüyü Çıplak Görmek

Uzun ve sağlıklı bir ömür yaşamaya, sorunların tez vakitte bitmesine yorumlanır. Başında büyük derdi olan kişiler dertlerinden arınırlar, üzerinizden büyük bir yük kalkar. Sağlık konusunda endişeleri olan kişiler rahatlar.

Rüyada Ölüyü Çıplak Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bir türlü vermiş olduğu sözleri yerine getirmeyen ya da size dürüst olmayan birileri varsa bu huylarından vazgeçerler. İçten içe sizi huzursuz eden bir olay varsa gerçekler öğrenilir, içiniz rahat eder.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Melisa dedi ki:

  Merhaba rüyamda evimin önündeki sokaktan bir araba( değişik bir araba gri ve kısa ama geniş üstünde Putin yazıyordu. ). Geçti. Daha sonra okulumun içinde tel örgülü bir yer vardı (spor yapılan alan) o araba oraya geliyor ve içinden beyaz örtülü bir adam çıkıyor . sedyede gibi örtüyü kaldırıyorlar ve adamın çıplak kalıyor ama sadece yüzüne bakıyorum koyu saçlı düzgün yüzlü biri yatıyor. Etrafta ” şehit oldu” deniyor. Ve okuldaki öğrenciler. Şehidin yanına giderek ağlıyorlar bende ağlıyordum bir arkadaşım vardı . ona o “şehit olmuş biliyorsun demi?” dedim
  Oda ” biliyorum” dedi. Acaba nedir anlamı??

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin dertlerini paylaşmasına, kaşrılıklı desteğe yorumlanır.

   1. Aleyna dedi ki:

    Merhabalar, öncelikle rüyamda iki tane cenaze gördüm biri kadın biri erkekti. Ve etrafı çok kalabalıktı,erkek olanın cenazesi getirildiğinde üstü açıktı ama arkası dönüktü. Bu şekilde eve getirip saracaklarını söylediler,eve çıkarken adamın henüz ölmediğini ve gözünün kımıldadığını gördüm. Kadının cenazesi ise bir araba içerisinde duruyordu. Çok ağlanıyor herkes üzüntü içerisindeydi. Rüya yorumlayabilen varsa eğer yorumlarsa sevinirim. İyi günler diliyorum.

  2. Zeynep dedi ki:

   Gunesin dunyaya yaklastigini insanlsrin etrafa kacistigini gordum.sicakligini hissettim bu ne demek

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya manevi huzura ve güzel haberlere yorumlanır.

 2. Özlem dedi ki:

  Merhaba ben vefat eden kardeşimle sağ annemin camekanlı bişeyin içinde gördüm ve kardeşim çıplaktı orda.yorumlarsanz sevinirim.bir tek annem var onunda beni yalnz bırakmasından korkuyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 3. Ela dedi ki:

  Yiğenim, yeni ölmüş kardeşimi rüyasında görmüş banyoda çıplak bir şekilde karısından,yengesinden ve abisinden elbise istemiş ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta birinin iyileşmesine yorumlanır.

 4. Gözde dedi ki:

  Merhaba, geçen hafta perşembe babam hastanede yoğun bakımda vefat etti. Bugün tam 7si.ve ben onu rüyamda ölmüş bir şekilde sedyede yatıyor olarak gördüm. Beyaz çarşafa sarılmış ama açılmış çırılçıplak. Yüzü çok hafif şişmiş. Hala gömülmediği için şaşırıyorum. Ve oradaki dünyevi işlerimi halletmeye devam ediyorum. Rüyanın manası nedir hocam?

 5. Namıder sarıoğlu dedi ki:

  Şuanki karım rüyasında mezar yapıyormuş.. mezarı eşerken mezar açılmış.ve eski karım çıplak halde mezaeın içinde ölü olarak yatıyormuş… Ne anlama geldiğini yorumlarsanız sevinirim…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kaygıdan sizi endişelendiren bir düşünceden kurtulmaya yorumlanır.

 6. Edanur dedi ki:

  Rüyamda abimi ölmüş gördüm tabutun içinde evde bir gece bekletiyormusuz. Annem abimin kefenini açıyordu aradan biraz vakit gectikten sonra abim dirildi sonra normal insan gibi. Bi zaman sonra abim sayıklamaya basladi anneme sarılarak ben sehit olmusum sehit olmak istemiyorum diye agladi tekrar öldü. Biz onu tabuta yerleştirdik. Bi zaman sonra abim tekrar dirildi ama bu sefer elleri vucudu kuculmustu. Yine yanımıza geldi sonra annem evden bi hocaya sormak için gitti yanlız kaldık. Abim bi anda kendini camdan atmak istedi ben onu tuttum ve tekrar tekrar ona kelime-i şehadet okudum bunu okuyunca sakinliyordu o da tekrar ediyordu. Böyle garip bir rüya gördüm LÜTFEN YORUMLAR MISINIZ. (gercek hayatta abim asker degil.)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede hasta birinin şifa bulmasına, ailevi bazı sorunların aşılmasına yorumlanır.

 7. İsmail Kocakaya dedi ki:

  Eşim 10 yıl kadar önce vefat etti o öldüğündekızım 1.5 yaşındaydı şimdi 11 ne zaman eşimi görsem bana küs benle konuşmuyor dirilip gelmiş tekrar geri gitmek istiyor bu gecede aynı şekilde geri gitmek istedi kızımızla beraber zor ikna ettik geri gitmemesi için akabinde eve gittik üç kişi evde gözümüzün önünde soyundu ve vücudunun bazı yerlerinde Uğur gibi bişiler çıkmış vücudu buruş buruş olmuş o şekilde gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim hayırlı günler diliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate ve evinize iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 8. Rufa dedi ki:

  Salam mende 3 ay önce vefat eden kayınvalıdemi gördüm cıplaq onu yıkayıb qüsül verdim sonra orda başqa kücük bebekde vardı onuda yıkayıb bükmüşdüm kayınvalıdemi üstünü ört dedim ve bebekde o zaman hereket etdi bu ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta birinin şifa bulmasına yorumlanır.

 9. Adalet dedi ki:

  Selam rüyamda ölmüş tanıdık bayan gördüm ciril çıplak kızıyla beni tiktok cekiyor anlamı ne acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz biri ile barışmaya yorumlanır.

  2. Türkan Demirtas dedi ki:

   Rüyamda şehit oğlumu çıplak çocuk halini ve olmuş eşimi vurdum nedemek

 10. Velime dedi ki:

  Slm Allah hayır eylesin. Rüyamda geçen sene vefat etmiş eşimi oturuyor halde gördüm ve çıplaktı cincel organlarınıda gördüm yani tüm çıplaktı ve başı öne doğru oturuyordu ben o sırada ona bakıyor ve aklımdan şöyle düşünüyordum sende taputa girdin ve çıktın diye. Yorumunuz için teşekkürler .

 11. Velime dedi ki:

  Slm Geçen sene beyim vefat etti onu çıplak oturuyor gördüm ve cinsel organlarınıda gördüm kafasını öne doğru eğitti .Yorumunuz için teşekkürler. Allah hayır eylesin.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinin sizi görmeye gelmesine yorumlanır.

 12. Âbide dedi ki:

  15 gun once kanserden kaybetigim babami ruyamda yukardan ciplak yani atletsiz gordum hasta yatagindaydi yine evde ne anlama geliyor bilgi verirmisiniz rica etsem

 13. Kibar dedi ki:

  Bu ürün 9 gün oluyor babam vefat edeli . Babam vefat ettikten 3çünümü 4çümü günüydü rüyamda belden aşağı çıplak gördüm babamı. Yurumunu çok merak ediyorum .

 14. neriman dedi ki:

  kaynanam ölmüs bende onu ruyada çiplak gördüm aklini yetirmişti kimsenin yanina yaklasmiyodu ben onun yanina gittim ona sarildim eve getirip yatirdim sonra kaynanam bi çocuga dönüştü

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan bir işin tamamlanmasına yorumlanır.

 15. Tugba dedi ki:

  Merhaba rüyamda vefat eden teyzemi yanında bır ıkı kısıyle çıplak bır sekılde gulluk gulıstanlık dere denız gıbı masmabı yemyesıl bır bahcede otururken gordum sonra benı fark edıyor ve bana gulumsuyor cıplak olan sadece teyzemdı. Onlerınde de yemekte mesgul oldukları bır takım yiyecekler vaedı ama ben onlara cok yakında durmuyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden iyilik görmeye,, akrabalarınızla görüşmeye yorumlanır.

 16. İnci Bezci dedi ki:

  Rüyamda ölmüş kayınvalidemi yıkanmış tuvaleti temizlerken gördüm anlamı nedir öğrenebilirmiyim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aileler arası sorunların bitmesine yorumlanır.

 17. İnci Bezci dedi ki:

  Rüyamda ölmüş kayınvalidemi yıkanmış tuvaletitemizlerken gördüm anlamı nedir öğrenebilirmiyim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç yükünden kurtulmaya yorumlanır.

 18. Yasemin dedi ki:

  Ben ruyamda ölen kuzenimin bir baska ölüyle birlikte çıplak bir sekilde bizim köyun insanlarini kovaladigini gördüm…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dertli birine yardım etmeye yorumlanır.

   1. Semra dedi ki:

    Kızım bir parkta otuyorken birden hızla parktan eve doğru geliyor tam o an da park kalbalık serseri tipli insanlar kavha etmeye başlıyorlar ortalık savaş alnına dönüyor bende dışarı kızımı aramaya çıkıyorum ve 19 yaşın da ki kızımı bir yüksek duvarın üzerinde yayarken buldum avret mahalini görmüyorum ama tamamen çırılçıplak olduğunu farkediyorum hemen bir battaniye ye sarıp eve götürüyorum evi yeni kiralayacak mışız ev gece kondu tarzı ama tamamen yeşil boyalı bir ev türbe yeşili gibi içeri girdiğim de kendimi odalara bakarken buluyorum ve odaların içi yıkık dökük odanın biri kuyu gibi içine çeşme den sular akıyo karanlık kötü yani sonra kızıma burayı tutmayalım bura güneş almaz biraz daha yukarıdan tutalım diye yanına geliyorum kızımın kucağında bir bebek var kızım giyinik bir halde bebek çok ağlıyo su verdin mi diyorum biberonun meme kısmı kırıldı diyor ve ben hemen emzirmeye başlıyorum süt falan görmüyorum ve o evden çıktığımızı hatırlıyorum ve sonrasında uyandım tabi kisi de keşke hep uyuyup kızı mı daha çok görseydim çükü kızım rahmetli oldu çok özledim onu Aminn

 19. Billur dedi ki:

  Rüyamda vefat eden babamı bir odanın içinde önce arkası dönük çırılçıplak bir şekilde gördüm. Sonra bana döndü ve zorla gülümsüyor gibiydi. Babacım seni çok özledim dedim. O da onaylar gibi çok mu ? dedi. Evet çok özledim dedim. O kadar kalpten söylüyordum ki bunun rüya olduğunun da farkındaydım. Sevinçten çığlık atmak istiyordum. Ama sesim çok az çıkıyordu. Çok özledim dedim bir kaç kez tekrarladım. O da bana çok mu dedi bir kaç kez ve yüzünü yakın plan gördüm. Öldüğündeki yaşından daha genç görünüyordu. Yüzümüz birbirine çok yakındı ve o an içimi tarifsiz bir korku sardı. Sanki o yüz bir anda canavara dönüşecekmiş hissi yarattı. Kendimi uyandırdım. Evet rüya olduğunun farkındaydım. Sanırım rem uykusunda bu rüyayı gördüm. Halen etkisindeyim. Gerçek gibiydi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dert tasanın bitmesine ve hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 20. Gül gündüz dedi ki:

  Eşimin amca oğlunu öldürmüşlerdi Bi kaç hafta önce. Ben de dün gece rüyamda kaynanamın evinin mutfağında ölen genç ve eşim vardı. Eşim onu soyuyordu sonra kendini soyuyordu onu yıkamaya başlıyordu. Bende kızıyordum. Eltim yanımda onun yanında neden soyunuyorsun diye eşime kızdım o hiç tepki vermedi. Bide kaynanamın evindeyiz ama kaynanam yoktu. Sanki çok eskiden ölmüştü. Eşimin yıkadığını amca oğlu da kaç kere ayağa kalkmaya çalıştı ama geri uzandı. Dedim ölüler böyle yapar mı bazen yapabilirler dediler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede kırgın olduğunuz birinin eve gelmesine yorumlanır.

 21. Nuket dedi ki:

  Ruyamda bayan olduğu söylenen yanlız cinsel organi kesilmiş. Yol kenarına atılmış bir ceset gördüm. Etkisinden çıkamadım.ruyadan uyandığımda. Nedir acaba. Şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 22. Saliha dedi ki:

  Oğlum öleli 1 sene oluyor, rüyamda nişanlısıyla birlikte ikisinide çıplak gördüm ne anlama gelmektedir.

  1. admin dedi ki:

   u rüya hayırlı bir haber almaya yorumlanır.

 23. Efkan dedi ki:

  Rüyamda çıplak genç bir kızın donarak öldüğünü gördüm çevredekiler de soğukta donmuş yardım isteyememiş diyor lardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik destek görmeye yorumlanır.

 24. Mine dedi ki:

  Eşim rüyasında esmer çıplak bir erkek ölüsü görmüş.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs biri ile barışmaya yorumlanır.

 25. Canan dedi ki:

  Merhaba. 3 hafta önce kayınvalidemi kaybettim. Eşimden ayrılma kararı aldım. Rüyamda kayınvalidemi gördüm. Ölmemişti ben çıplaktı. Ona banyo yaptırmamı istedi ve üzerine havlu istemedi. Bana gülümsedi. İyi olduğunu söyledi. Bu be anlama gelir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi maddi sorunların çözülmesine yorumlanır.

 26. büşra dedi ki:

  merhaba babamı yeni kaybettik annem babamı köyde banyo yaptıkdan sonra çıplak görmüş kıyafet istıyomuş bu neye işarettir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dert tasanın bitmesine yorumlanır.

   1. Seval dedi ki:

    Merhaba 7 sene once amcam vefaat etti. Senede bir iki kez ruyama giriyordu . Ama bu sefer farklıydı.. ruyama girmeden bir gun once de evimizde amcam konuşulmuştu. Ruyada amcam banyo yapmış gelmiş bana saçlarını kestiriyordu.. ama önümde de çıplak oturuyordu.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya ailede küs olduğunuz biri varsa barışmaya yorumlanır.

 27. Mustafa dedi ki:

  Selamün aleyküm admin. Annem, rahmetli babam’ı tam çıplak halde görmüş. Babam Elinde bir sopa gibi kovalamış. Ne anlama geliyor ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi borçlarınız varsa kapatmaya yorumlanır.

 28. Ecrin dedi ki:

  Rüyada Ölen annemi babam bebek gibi kucağında çıplak bir şekilde taşıyıp kendisi mezara koyarken gördüm. Ama annem ölmüş olmasına rağmen konuşuyordu. Annem de sol elini yukarıya doğru uzattı cehennem gibi bir yer var Dı eli yanmaya başladı bir ses de sadece 20 yıl sonra feraha erer dedi ne anlama geliyor lütfen söyleyin

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde hayırlı misafirler gelmesine ve dert tasanın bitmesine yorumlanır.

 29. Songül dedi ki:

  Merhaba , ben bugün babamı rüyamda gördüm.(rahmetli kendisi) yasadigi zamanlar yatakalak hastaydi ruyamda da yatalakti ve ustunde hicbirsey yoktu ustunu ortmeye calistikca o açıyodu, heryerini gördüm ama yatalak iken de gordugum icin sıkintı yapmiyodum ,ama surekli ustuju ortme cabalarindaydim, daha sonra da onun alnini oķşayıp iyileşiceksin baba aglama dedim oda agliyodu daha sonra uyandim, bunuda yorumlarsanız cok memnun olurum tesekkurler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate ve aile içi huzura yorumlanır.

 30. Gizem dedi ki:

  Rüyamda ölüleri çıplak olarak bir poşete sarmışlardı bizde poşetlerle sürüyerek ölüleri para kazanıyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya geçmişte yaşanan derdi kederi artık düşünmemek ve kötü düşüncelerden kurtulmaya yorumlanır.

 31. Ceren dedi ki:

  Merhaba ,bende eşimin ölen yengesini(- ki çok severdim .) Çıplak gördüm rüyamda.Hastaneden benim evime getiriyorlar yatağa uzanıyor ama çırılçıplak kayınvalidem arıyor ne yapacağız kızım diyor ben üstünü bir çarşaflar örterim üşümesin Sen kıyafet getir geçici olarak giydirelim diyorum. Bunuda yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşiniz tarafından evinizde misafir ağırlamaya yorumlanır.

 32. Medine dedi ki:

  Merhaba rüyamda dedemi çıplak gördüm ben curudum dedi ama İyi gözüküyordu sen öldün dedim ben ölmedim ne olduğunu anlattı sonra ben nasıl olur ya dedim kollarını açtı bende sarılmak istedim bana gel gel dedi ama sarılamadım inleyerek uyandım şimdi sen teşekkür ler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde hasta biri varsa şifa bulmasına yorumlanır.

 33. admin dedi ki:

  Rüyamda beşbuçuk ay önce ölen ablamı hastane odasında yüzüstü yatar vaziyette çırılçıplak gördüm nasılsın kuzum dedim iyiyim dedi ama ben inanılmaz korktum kalktığımda bile kanser içinde idim su içip tekrar yattım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta birinden iyi haber almaya yorumlanır.

 34. Baki dedi ki:

  Rüyamda dedemi yarı çıplak gürdüm gülüyordu bana sarıldı ve duşa dogru yürüyordu anlamı nedir acaba tşkler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede kırgınlıkların bitmesine yorumlanır.

   1. Yalnuzlik dedi ki:

    Rüyamda 4 sene önce kanserden ölen karımı yarı çıplak gördüm. Yorumu nedir.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bazı sıkıntıların bimesine yorumlanır.

     1. Göknur dedi ki:

      Ben õlmus b@b@mı gördüm b@n@ çıpl@k olduğunu söyledi. @nl@mı nedir?

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya birinden manevi destek görmeye yorumlanır.

 35. Büşra dedi ki:

  Rüyamda yeni vefat eden babamın bacaklarını çıplak gördüm backlarımı çıplak görmesinler diyordu ne anlama geliyor.

 36. Cemre dedi ki:

  Rüyada anneannemi gördüm iki yıldır Vefat etmiş onu çıplak halde yatıyordu hiç konuşmadı bana bakıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya akrabalarınızdan birine iyilik yapmaya yorumlanır.

 37. Sebile dedi ki:

  Merhaba, rüyamda yeni vefat etmiş babaannemi çıplak bi şekilde gördüm hareket etti ve bana gülümsedi yüzü çok güzeldi gençti ardından annemin ölüm haberini aldım çok ağladım bi sokakta ayı parmagımla tutmaya çalışıyordum fotoğraf çekilirler ya aynen o sekilde

  1. admin dedi ki:

   Haneden hayırlı misafir gelmesine yorumlanır.

   1. Tuba dedi ki:

    Rüyamda yeni vefate den babam mezarlıkta bir sedyede yüz üstü çıplak yatarak gördüm ve sedyeye babam ayaklarından iple bağlıydı ne anlama geliyor babam vefat edeli 3 hafta oldu

    1. admin dedi ki:

     İyi ahiret hayatına ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

     1. Saniye dedi ki:

      Rüyamda babamı bir tahtın üstünde oturmuş çıplak gördüm ablam babamın ayağına kapanmış kendisini affetmesini söyledi babam kendini çevirerek afetmiyorum dergibi daha sonra annen babamın afetmediğini görünce annem ablamın başını suya koyup boğmaya çalışıyordu

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

  2. Büşra dedi ki:

   Rüyamda yeni vefat eden babamın bacaklarını çıplak gördüm backlarımı çıplak görmesinler diyordu ne anlama geliyor.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya biriyle dertleşmeye yorumlanır.

 38. Sevilay dedi ki:

  Merhaba annemi rüyamda kapalı bir odada sadece iç çamaşırları ile namaz kılarken gördüm. Anlamı ne olabilir? Teşekkür ederim.

  1. Sevilay dedi ki:

   Merhaba Az önceki sorumu düzeltmek istiyorum. Annemin rahmetli olduğunu belirtmeyi unuttum. Buna göre yanıtlamanızı rica ederim.

  2. admin dedi ki:

   Hanede küs olduğunuz kimseler varsa barışmaya yorumlanır.

  3. Cemre dedi ki:

   Rüyada anneannemi gördüm iki yıldır Vefat etmiş onu çıplak halde yatıyordu hiç konuşmadı bana bakıyordu

 39. Simge dedi ki:

  Rüyamda hastanedeydim genç bir kız ölmüş çıplak olarak morg a götürürlerken gördüm çok sert davranıyorlardı ceseti taşırken ben ve çevremdekiler kız için çok üzülüyorduk

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görüşmediğiniz birinden haber gelebilir.

 40. Gizem dedi ki:

  Hayırlı günler rüyamda düğün salonunun boş bir odasinda uzerimi değişmek üzere annem ile beraber giriyoz sonra içeriye bir kaç kişi erkek ve kadın karışık dizlerinin biraz üzerinde bacakları çıplak sekilde giriyolar ve çıkıyorlar sonra gerçekte ölmüş bir kadın ki bunu herkes tanıyor tamamen çıplak bir şekilde içeriye giriyor ve daha sonra çıkıyor ama kadının vücudu adeta parliyordu bembeyazdi yorumu nedir çok merak ediyorum simdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Temiz bir haber almaya ve iyi dostlar edinmeye yorumlanır.

 41. Melih dedi ki:

  Rüyamda şehit olduğumu görüyorum mezara koyuyorlar üzerime toprak atıyorlar herşeyin farkındayım herkes gidiyor o anda uyandım

  1. admin dedi ki:

   İyi amele ve hayır duası almaya yorumlanır.

  2. Elif dedi ki:

   Merhaba ben 23 yaşındayım bayanım. Başımdan geçen bazı olumsuz şeyler gerçekleşti aile düzenim neredeyse bozuldu denebilir. Ve ben ruya da rahmetli dedemi ve kendimi çıplak Bi şekilde gördüm dedem yatakta uzanıyordu ve ben onu ıslak bir bezle vücudunu temizliyorum. Ama ben ve dedem çıplak oldgunu için utanmıyorduk ailede herkes oradaydı onlarda beni hiç bir şekilde uyarmamışlardı. Onlara çıplak olmama neden izin verdiniz diye biraz kızmıştım. Bu şekilde bir rüyaydı anlamını merak ediyorum açıkcası çünkü çok ilginç bir rüyaydı yani daha önce hiç böyle bişey görmemiştim. Teşekkür ederim şimdiden.

   1. admin dedi ki:

    Yakında dert kederden kurtulmak ve sorunların çözülmesine yorumlanır.

 42. İsimsiz dedi ki:

  Eşim 18 gün önce vefat etti. Bugün sabah rüyam da gördüm onu, çıplak bi şekilde evdeydi ve herkes taziyeye geliyordu kendisi için. Daha sonra banyoya gecio yıkandı ve giyindi. Ne anlama geldiğini açıklarsanız çok sevinirim teşekkürler..

  1. admin dedi ki:

   İyi ahiret hayatına ve birinden gelecek iyiliğe yorumlanır.

 43. ayşe dedi ki:

  rüyamda ölmüş olan annemi küvette çıplak olarak öldü diye korkup bağırmaya çalıştım ama sesim çıkmıyordu

  1. admin dedi ki:

   Üzüntülerin bitmesine ve evinizde huzura yorumlanır.

 44. ilknur dedi ki:

  Adana dan yazmaktayim. Arkadasimi 13 yasindayken 15 yil once beyin timorunden 1 hafta icinden kaybettik. Yillardir hic ruyama glmemisti. Ilk kez bu sabah geldi. Ruyama gelince. Ben adana sehir hastanesindeyim sirami bekliyrm. Biri seslendi bana kalabalikta secemedim o beni buldu. Burnunda alet vardi. Ustu tamamen ciplakti. Ne oldu sana dedim. Beni ziyarete gelmen cok mutlu etti dedi. Bilmiyordum dedim inan bilsem once gelirdim dedim.biliyorum dedi. Sag elimi tuttu. Sıkti hafiften cok ozledim seni dedi ve gozleri doldu. Uzerinde sanki bebek pudrasi dokulmustu. Goguslerii tamamen almis doktorlar. Yanima iyice gelince baktimki altinda da bisey yok. Ama o kalabalikta sanki onu benden baskasi gormuyr duymuyr gbiydi. Cok etkilendim. Urktum acikcasi…

  1. admin dedi ki:

   uzun zamandır grüşmediğiniz insanlardan haber gelebilir, bir araya gelinebilir.

 45. Toprak dedi ki:

  Rüyamdz uyuyorum yatagımda bir anda ayna kırılma sesi duyorum fırlıyorum yataktan içeride annanemi görüyorum annanem 8 ay önce vefat etti annane beraber gidelim ben korkarım diyorum sonra Annanem soyunmaya basliyor diyorum anne soyunma benimle konusmuyorum çırılçıplak koluma giriyor gidiyoruz banyoya dogru sol gögsümü sıktırıyor annem anne napıyosun diyorum sırtını görüyorum sonra bakıyorum her yeri mosmor annemin kaçip içeri gidiyorum kardesim ve daimi görmüyrm dayimla küsüs normal hayatımızda aglıyorum dayı al anneni git diyrm yüzüme bakıyor kardesim delirdin mi sacmalama diyor sonra ölü saten alsin gitsin burdan diyırum agliyorum sonra annemi annanem anne derim ben annemi camdan bakarken görüyorum dısari ya bakıyor uyandim yorumunuzu beklıyorum tşkredrm şimdiden hayırlı geceler

  1. admin dedi ki:

   Hasta bir yakınınız varsa iyileşmesine ve sıkıntılardan arınmaya yorumlanır.

 46. kardelen karan dedi ki:

  merhaba, bugün sabah ezanları öncesi 1,5 yıl kadar önce 14 yaşında iken vefat eden kız yeğenimi gördüm. Kendisi uzun ve geniş bir çekmecenin içindeydi. Önce annesi yani ablam çekmeceyi çekti ve onu bize gösterdi. Etrafta başkaları da vardı kim olduklarını bilemediğim bazı kadın mı erkek mi olduğunu anımsamadığım birtakım kişiler, ama az sayıdalar üçü beşi geçmez…Neyse Yeğenim çıplaktı ama göğsü ya da ön ve arka tarafı görünmüyordu. Yani ölü olarak çekmecenin içindeydi. Kısa bi süre içinde ablam çekmeceyi 2. kez açtığında yeğenimin yüzü gözünde kollarında bağrında bir miktar taze kan bulaşmış olduğunu gördüm. Ve ablama çekmeceyi açıpta kızını göstermemesini söyledim. Çok geçmeden de uyandım. Acaba ne anlama geliyordur.? Yeğenim liseye henüz başlamıştı ki sınıfının pencerisinden düşerek hayatını kaybetti. Olayın kaza mı değil mi ne olduğunu bilmiyoruz. Ama bildiğimiz şey çok iyi niyetli çok saf bir kız olduğu, ayrıca çokta güzeldi. İnsanları,Hayvanları çok sever herkese karşı sevgi şefkat ve merhamet doluydu. Zaten babasız büyüdü..bu sebeple üzüntüsü vardı. Ben vefatından beri zaman zaman onun ruhu için Kur’an-ı Kerim kitabımızdan sureler okuyup gönderiyorum. Zaten kendisi aklımdan hiç çıkmıyor onu çok özlüyorum. Ailecek te çok üzgünüz…

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinden uzun süredir görmediğiniz insanlarla görüşebilir, bazı akrabalarınıza yardımcı olabilirsiniz.

  2. Sefade dedi ki:

   Rüyamda 6 ay önce ölen babannemi gördüm çıplaktı. Dişlerini fırçalamış ki babannem hiç dişlerini fırçalamazdı gerçek hayatta sonra benden su istedi bende banyo yapacaktım sıcak olandan degilde soguk su verdim biraz üşüdü ağzını çalkaladı dişleri kanamış bi şekilde tükürdü kan akarken gördüm sonra aynı şekilde ben tükürdüm ve benim ağzımdan da kan geldi garip bi rüyaydı sabaha karşı gördüm annemin çağırmasıyla uyandım

   1. admin dedi ki:

    Haneden hayırlı bir haber gelebilir ve akrabalarınız ile görüşebilirsiniz.

 47. Sevilay dedi ki:

  Merhaba Annem , ölmüş babamı Çıplak bir şekilde, beni elinde bir pıçakla kovaladığını görmüş Kimse beni sevmiyor demiş. Bu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Ev içinde yaşanan sorunlar yakında biter.

 48. Özgün dedi ki:

  Merhaba rüyamda vefat eden babamı hasta yatağında ve ağır hasta olarak yatıyordu ve tam yanına gidiyordum baba diyordum gülümseyerek uyanıyordu sarılıp öpüyordum uyandın diye. Ama bir yandan da uyanacağından da hiç umudum yoktu sonra ablamlar annem falan heyecanla geliyordu o esnada babam abdest almak için odadan çıkıyordu arkadan bakıyordum çkrılçıplak tı

  1. admin dedi ki:

   Hanede hasta biri varsa iyileşmesine ve aile hayatında sıkıntıların çözümüne yorumlanır.

 49. mehmet dedi ki:

  slm ruyamda ölmuş çıplak ve genç bir bayanın bir yılan farafından sokuldugunu her sokuldugunda kadının o acıyı hıs ettigini gördum ve sonra o yılanı kadının uzerinden alıp öldürdüm ne anlama geliyor yorumalrınız için şimdiden tşk ederim.

  1. admin dedi ki:

   Arada laf taşıyan kişiler yüzünden sevdikleriniz ile aranız açılabilir.

  2. Emine dedi ki:

   Vafat eden babami ruyamda cirilciplak gordum birilerinden kaciyordu sonra kardeslerimle yakaladik babami arabaya bindirdik ne anlama gelir acaba

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 50. Nurettin dedi ki:

  Rüyamda ben ölüyü anadan dgma cıplak gördüm ölü erkekdi bana araba teyibi veriyor anlamı niye isarettir

  1. admin dedi ki:

   Aile içi sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status