Rüyada Ölüyü Gömmek

Rüyada ölmüş birini gömdüğünü görmek, aile içerisinde bazı sorunlarınızı geçmişte bırakmaya yorumlanır. Size bıkkınlık veren konularda artık rahatlama olur. Özellikle de ev içerisinde anlaşamadığınız insanlar varsa uzlaşma sağlanır. Eskiye göre ev hayatında daha mutlu ve huzurlu olunur. Eğer bir süredir parasal anlamda eliniz sıkışıksa yakında rahatlar. Aile içinde birine borcu olanlar da yakında öder ve borçlar biter. Rüyada ölüyü toprağa gömmek, yarım kalan hayallere de yorumlanır. Zamanında hayal edilen şeyler içinizde ukte kalabilir. Evlilik hayallerinizde de bir takım engeller ile karşılaşabilirsiniz. Karşınıza beklentilerinizin dışında olanaklar çıkabilir. Rüyada ölüyü mezara gömmek, küstüğünüz biri ile barışmak için sizden af dilemesine de yorumlanır. Size karşı yaptığı haksızlıkların geç de olsa farkına vararak sizin gönlünüzü almaya çalışan biri olabilir.

Rüyada ölüyü defnetmek, sağlık sorunlarının kısa sürede üstesinden gelmeye ve hasta olan bir yakınınız varsa da iyileşmesine yorumlanır. Büyük bir sağlık problemi atlatılabilir. Stres veren bir konuda da rahatlama olur, üzerinizden büyük bir yük kalkar, sıkıntılar biter.

Rüyada Ölüyü Gömmeyi Unutmak

Bir zamanlar size büyük sözler veren insanların şimdi size sözünü tutmamasına yorumlanır. Bu yüzden beklenti içerisine girerek ilerleyen günlerde de mağdur olabilirsiniz. Güvendiğiniz dağlara karlar yağabilir, tek başınıza bir şeyler başarılır.

Rüyada Ölüyü Kefensiz Gömmek

Çok talihsiz olduğunuzu düşündüğünüz ir konuda şansınızın açık olmasına ve aksilik yaşamamaya yorumlanır. Özel hayatınızda da yaşanan hayal kırıklıklarından sonra karşınıza gerçekten size değer veren sözünün eri insanlar çıkabilir.

Rüyada Ölüyü Eve Gömmek

Ekonomik yönden kendi ailenize destek olmaya ve borç dert kalmamasına yorumlanır. Evinizde hayırlı bir olay da olabilir. Bekar biri varsa dünya evine girer, evde neşe muhabbet artar. Parasal sorun yaşayanların gelirleri artar. İflas edenler işlerini yoluna sokar.

Rüyada Ölünün Gömülmemesi

Rüyada ölünün gömülmediğini görmek, haram mal mülk ya da paraya işaret eder. Gelecek günlerde kazancınıza hile hurda karışabilir. Aile içerisinde de parasal yönden büyük bir problem çıkabilir. İstemeden de olsa sizin yüzünden biri mağdur olabilir.

Rüyada Ölüyü Gömmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kötü alışkanlıklardan kurtulmaya ve sıkıntıların bitmesine yorumlanır. Eğer sağlık sorunları ile mücadele ediliyorsa yakında şifasına erişeceğine yorumlanır. Hane büyüklerinden de hayırlı haberler alınabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Pelin dedi ki:

  Rüyamda önceden vefat eden büyükannem ve büyükbabamın mezarlarını gördüm. büyükannem yeni vefat etmiş işte deniz kıyısında böyle liman gibi biryer beyaz tekneler falan var sonra büyükannemin testisine su koydum ardından büyükbabamada aynı şekilde testilerine su koydum o sırada sevgilim ile telefonda konuşuyorduk bir ara nedense telefonu bırakıp yine mezarların başına gittim geldim o sırada bişey söylüyordu ama benim hatırladığım kadarıyla ben bişey durumunda yada korktuğumda yanına gideceğimi onu öpüceğimi söyledim ters tepki vermedi sakindi o sırada konuşmaya şu an en samimi arkadaşım dahil oldu o sırada sevgilim kapattı telefonu arkadaşımla konuştuk sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Haneden yakınlarınızı ziyarete gidebilir, hasta kimselerden iyi haberler alabilirsiniz.

 2. Fırat dedi ki:

  Rüyamda bir evin içinde yerde tabut görüyorum içinde normalde yaşayan babam var ve kefene sarılı Ölü şekilde yatıyor ve kefeni üzerini az kapatıyor. Sonrasında ölmüş olan annemi mezardan çıkarıyoruz kefenli şekilde tabuta koyuyoruz ikisi Yanyana duruyor annemin kefeni kapatıyor üzerini ama tabutları çok eski çürümüş. Ben üzülüyorum annem uyuyordu mezarında rahat rahat neden çıkardık onu rahatsız ettik derken babam tabutun içinden hortlar gibi kalkıp bana bakıyo gözlerinin içi tamamen beyaz ve geri tabuta giriyo bu olanla başka bi yere geçiyorum. Sonra tekrar geri geliyorum tabutları tamir etmeye başlıyorum çivi çakıyorum kenarlarına çürümüş yerlerini temizliyorum. Tabutların bulunduğu yerde bir şömine var, ben bi süreliğine içeri gidiyorum tekrar geri geldiğimde tabutların bi ucu kaldırılıp şöminenin içine sokulmuş ve tabutlar içinde ki ölülerle beraber yanıyor şöminenin başında duran biri var o da askerlik arkadaşım Melih normal hayatta çok güleç bi insandır, tabutlar tamamen yanıyor ölülerde beraber yanıyor ben ağlamaya başlıyorum yere yatarak çocuk gibi sırt üstü elimi ayağımı vurarak yere diyorum ki annem rahat rahat uyuyordu çıkardık şimdi geri koyamayız mezarına ne yapıcaz şimdi. Fakat babam için hiç ağlamıyorum. Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim biraz ilginç bi rüya Ramazan ayında sahur sonrası gördüm bu rüyayı. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Ev içinde hasta biri varsa iyileşmesine, zor günleri atlatmaya ve iç sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status