Rüyada Ölüyü Türbanlı Görmek

Rüyada ölmüş birinin türbanlı olduğunu görmek, aile içerisinden birlerine yardımda bulunmaya ve zor zamanlarında sevdiklerinize yardım edeceğinize yorumlanır. Kardeşleriniz ya da başka bir aile ferdi sizden iyilik isteyebilir. Ona uzatacağınız yardım eli dertlerini çözecektir. Bol bol hayır duası alınır. Rüyada ölmüş birini kapalı görmek, bazı yorumcular tarafından da hasta olan biri varsa iyileşmesine yorumlanır. Aile içerisinde sağlık problemleri olan biri şifasını bulabilir. Aile büyüklerinden de hayırlı haberler gelir. Sonunda sizi endişelendiren bir şeyden kurtulursunuz, başka biri adına mutlu olunur.

Rüyada ölmüş birini başörtülü görmek, dini görevlerini yerine getirerek hak yolunda iyi işler yapmaya ve iyi biri olmaya yorumlanır. Başkalarının gözünde değeriniz artar. Rüyada ölüyü başı kapalı görmek, manevi huzura erişmektir. Manevi yönden rahatsız eden şeyler biter, iç sıkıntılarınız tez zamanda son bulur. İçinizi daraltan bir konuda büyük bir gönül rahatlığına erişilir.

Rüyada Ölmüş Birini Beyaz Başörtülü Görmek

Ölen kişinin iyi bir ahiret hayatına sahip olmasına yorumlanır. Ölmüşleriniz için hayır işlenebilir, aile içerisinde de hayır yapılabilir. Gelecek günlerde sevdikleriniz ile birlikte hayırlı işler için plan projeleriniz olabilir. Temiz kalpli insanlar karşınıza çıkar. Sizi üzmeye çalışan kişiler ise buna pişman olurlar.

Rüyada Ölmüş Anneyi Türbanlı Görmek

Aile içerisinden bir kadından iyilik görmek ve bu kişinin sizin bir derdinize derman olacağına yorumlanır. Teyzeni ya da başka ile aileden kadın sizin zor zamanınıza yetişebilir, dertlerinizi birlikte çözebilirsiniz.

Rüyada Ölüyü Türbanlı Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ev içinde sıkıntı ve sorunların biteceğine, iyi niyetli ve yardımsever insanlarla bir arada olmaya yorumlanır. Bekar olanlar çok iyi bir aileye giderler, aile içerisinde huzurunuz artar. Sağlık endişelerinden kurtulunur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Emine Asena Birinci dedi ki:

  Annem öleli üç ay oldu. Anneannemi gördüm rüyamda başında birsürü başörtüsü vardı dedim anneanne bir tane yeter yok iki tane yeter dedi güldü bende çok mutlu oldum ve yanağından öptüm.

 2. Arzu tabak dedi ki:

  Annemin öldüğünün ilk haftasinda annemi gördüm annem gencti bakıra yakın bi saç rengi vardi kahkülü vardi ve başında koyu yeşil tülbent vardi onunla bi magazaya giriyorduk ona şal gosteriyordum onu cikar bunlardan al tak diyordum yok bu iyi diyordu istemiyordu. Bu sekilde gördüm yorumlar misiniz

  1. Emine dedi ki:

   Slm ruyamda olmus annemin basinda saten fistik yesili bir basortusu vardi ve gulumsuyordu cok etkilendim ruyami tabir ederseniz cok sevinirim simdiden tskrler

 3. Ayşegül Aydogan dedi ki:

  Annem rüyasında beni kızını yani yeşil gelinlikle Evlendiğini görüyor ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, helal kazanca yorumlanır.

DMCA.com Protection Status