Rüyada Ölüyü Yalınayak Görmek

Rüyada ölmüş birini yalın ayak görmek, parasal anlamda yapılan hataların telafisine ve borcu olanların tez vakitte borçlarından kurtulmalarına yorumlanır. Eğer bir süredir borçlarınızı ödeyemiyorsanız, yakında bir çare bulunur. İflas eşiğinde olanların işleri düzelir. Rızkınız çoğalır ve evinizde bereket artar. Maddi zorluklar eskide kalır. Kişi ailesine daha iyi bakar. Hasta olanlar ise tez vakitte şifalarını bulurlar. Aile içinde gerginlikler ve küslükler biter, geçim kolaylar. uzun süredir göremediğiniz aile fertleri varsa yakında ziyaretinize gelebilirler.

Rüyada ölünün ayaklarını çıplak görmek, evinize hayırlı bir misafir gelmesine ve bir süreliğine sizde kalmasına yorumlanır. Yakınlarınız size misafir olarak gelebilirler. Uzakta yaşayan yakınlarınızı de ağırlayabilirsiniz. Rüyada ölüyü çıplak ayak görmek, bir süre önce amansız bir derde düşenlerin dertlerine çare bulmalarına ve sıkıntılarından kurtulmaya yorumlanır. Şifa arayışında olan kişilerin şifasını bulacaklarına işaret eder.

Rüyada Ölünün Yalınayak Yürümesi

Vicdan azabı çekip de kendinizi kötü hissettiğiniz herhangi bir konu varsa sonunda gönül rahatlığına erişilir. Vicdanı yönden rahatlama olur, herkesin hakkı verilir. Sizin yüzünüzden zor günler geçiren ya da zorluk çeken biri varsa telafisi olur. Bu kişiye karşı hatanızı düzeltme şansı verebilir. Evli olan çiftler arasında ise ayrılıklar ve soğukluklar biter.

Rüyada Ölüyü Yalınayak Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dertli olan kişilerin dertlerine derman olacak bir insana yorumlanır. Sizi sevip iyiliğinizi isteyen yakınlarınız zor zamanları atlatmanızda sizden yardımlarını esirgemezler. Hayırlı misafirler gelir, evinizde rızk dolup taşar. Artık evinizde güzel olaylar konuşulur, ümitsizlikler son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Deniz Camekan dedi ki:

  Merhaba Rüyamda su an oturduğunuz evden farkli 2 katli bir eve tasinmisiz.Ruyamda abim ben annem ve 1 sene once kalp kirizi gecirerek babami görüyorum.Farkli bir evdeyiz deprem oluyor ve disariya cikiyoruz.Bize birsey olmuyor onumuzdeki yuksek katli binalarin yikildigini goruyorum.Yanimda annem babam ve abim var.Yalniz babami ayakta ve ciplak goruyorum eliyle önünü kapatiyor ancak önünde cinsel organi yok.Deprem korkusuyla adamcagiz firlamis dışarıya ben korkmadan eve cikip ( ev bizim ev farkli bir ev) babamin pantalonunj ve gömlegini aliyorum onu ciplak gordugume uzuluyorum.(Buyuk bir cesaretle eve cikiyorum.Aslinda cok korkuyorum ama bi an bana bir cesaret geliyor eve cikiyorum.)Sonra annemin bir kac tane kiymetli esyasini aliyorum.Asagiya iniyorum anneme merak etmeyin sizin ihtiyaciniz olan seyleri aldim.ben kurtardim.diyorum.Onemli olan seyleri zaten aldim geri kalan esyalar vs. hic onemli degil diyorum.Sonra deprem duruyo gibi arkama donup baktigimda 2 katli oturdugumuz eve birsey olmadigi goruyorum.Ancak cok korkuyoruz onumuzdeki yuksek katli apartmanlarin yıkıldığıni goruyoruz. Nedense deprem bizim dibimize gore geliyor bize birsey olmyor ama cok kotkuyoruz.

 2. Dilara dedi ki:

  Rüyamda daha kırkı çıkmamış dedemin ayağında eski bi çorap vardı ve ortanca halamın topuklu terliği vardı ve bizden kaçıyordu. Acaba dedem bizden halamdan bişey mi bekliyor.

 3. Pınar dedi ki:

  Rüyada iki hafta önce ölmüş dedemi yalın ayak otururken gördüm ben iyileştim sabah iki dilim yedim deyip gülüyordu ama ayakları çıplaktı ve tertemizdi. Yorumu nedir ölmüş kişi açısındanda?

 4. Asli dedi ki:

  Eşimi 15 gün önce kaybettim rüyamda bakırla sandalyede oturuyor beni görünce kalkıp bana doğru geliyor

 5. Hilal dedi ki:

  Rüyada ölmüş annemi evde yalın ayak sağ ayağı ters dönmüş şekilde gördüm. Çok etkisinde kaldım anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta birinden iyi haberler almaya yorumlanır.

 6. Behcet karabuga dedi ki:

  Rüyada vefat etmiş nenemi çiplak olarak göretmen

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dert tasanın sona ermesine yorumlanır.

 7. Deniz dedi ki:

  Rüyamda geçen sene kaybettiğim annemi yaşıyorken görüyorum. Odasında tek kisilik bir yatakta uyuyorken kalkıp yanıma geliyor bana kardesimle ilgili birşey anlattı ama hatırlamıyorum. Şu an hamile olan kardeşimide bekar haliyle görüyorum. Annemin odasinda büyük bir yatakta kuzenimle birlikte uyuyorlar. Anneme gel oturalım dedim dinlemedi odasına çıplak ayakla gidip yatağına girip uyudu. Mutfaga gidip lambayı yaktım yanmadı ama lambaya baktığım anda yandıgını gördüm. Uzun karışık gibi bir rüyaydı ama çok etkisinde kaldım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küslüklerin bitmesine ve uzun zamandır evinize gelmeyen birini evinzide ağırlamaya yorumlanır.

 8. Hasan dedi ki:

  Rüuamda rahmetli babamı yalınayak panik halinde yürür halde gördüm. Hayır ola inşaallah

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde hayırlı misafirler ağırlamak, helal kazanca yorumlanır.

 9. Özge dedi ki:

  Ruyada ölmüş dedemi gördüm hasta yatıyordu ayak parmaklarını gösterdi bana morarmış ayaklarını onu söylüyor üzülüyordu bende ayaklarının sürekli yatmakta olduğu için öyle olduğunu hatta bak dede senin ayakların daha güzel benim ayaklarımdan diye ayaklarımı gösterdim dedeme. Cok etkisinde kaldım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta biri varsa iyi haber almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status