Rüyada Ölüyü Yalınayak Görmek

Rüyada ölmüş birini yalın ayak görmek, parasal anlamda yapılan hataların telafisine ve borcu olanların tez vakitte borçlarından kurtulmalarına yorumlanır. Eğer bir süredir borçlarınızı ödeyemiyorsanız, yakında bir çare bulunur. İflas eşiğinde olanların işleri düzelir. Rızkınız çoğalır ve evinizde bereket artar. Maddi zorluklar eskide kalır. Kişi ailesine daha iyi bakar. Hasta olanlar ise tez vakitte şifalarını bulurlar. Aile içinde gerginlikler ve küslükler biter, geçim kolaylar. uzun süredir göremediğiniz aile fertleri varsa yakında ziyaretinize gelebilirler.

Rüyada ölünün ayaklarını çıplak görmek, evinize hayırlı bir misafir gelmesine ve bir süreliğine sizde kalmasına yorumlanır. Yakınlarınız size misafir olarak gelebilirler. Uzakta yaşayan yakınlarınızı de ağırlayabilirsiniz. Rüyada ölüyü çıplak ayak görmek, bir süre önce amansız bir derde düşenlerin dertlerine çare bulmalarına ve sıkıntılarından kurtulmaya yorumlanır. Şifa arayışında olan kişilerin şifasını bulacaklarına işaret eder.

Rüyada Ölünün Yalınayak Yürümesi

Vicdan azabı çekip de kendinizi kötü hissettiğiniz herhangi bir konu varsa sonunda gönül rahatlığına erişilir. Vicdanı yönden rahatlama olur, herkesin hakkı verilir. Sizin yüzünüzden zor günler geçiren ya da zorluk çeken biri varsa telafisi olur. Bu kişiye karşı hatanızı düzeltme şansı verebilir. Evli olan çiftler arasında ise ayrılıklar ve soğukluklar biter.

Rüyada Ölüyü Yalınayak Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dertli olan kişilerin dertlerine derman olacak bir insana yorumlanır. Sizi sevip iyiliğinizi isteyen yakınlarınız zor zamanları atlatmanızda sizden yardımlarını esirgemezler. Hayırlı misafirler gelir, evinizde rızk dolup taşar. Artık evinizde güzel olaylar konuşulur, ümitsizlikler son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

13 Yorum

 1. Dilara
 2. Pınar
 3. Asli
 4. Hilal
  • admin
 5. Behcet karabuga
  • admin
 6. Deniz
  • admin
 7. Hasan
  • admin
 8. Özge
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status