Rüyada Önünü Görememek

Rüyada önünü görememek, sevdiklerinden ayrı kalmaya ve başka yere yerleşmeye yorumlanır. İş, eğitim ya da evlilik gibi özel sebepler ile ailenizden uzak bir yere yerleşebilir hatta memleket hasreti çekebilirsiniz. Anne babası ile yaşayanlar kendi ev düzenlerini kurarlar. Plansız bir şekilde her şey ilerleyebilir ve bir anda verilen kararlar ile birlikte yeni başlangıçlar yapılabilir. Çalışan kişiler için atama ya da iş değişikliği olabilir. Rüyada net görememek, belirsizlikler içerisinde kalmaya ve bir şeyleri zamana bırakmaya yorumlanır. Eğer bir süredir beklenen bir haber varsa geç ulaşır. Ya da daha fazla beklemeniz gerekebilir, istekleriniz hemen gerçekleşmez. Zamana bırakmanız daha hayırlı olur.

Rüyada görmeye çalışmak, kararsızlık yaşamaya ve kendini bir çıkmaz içerisinde bulmaya yorumlanır. Kişi özel hayatında ilişkinin geleceğine dair şüphelere düşebilir. İlişkiniz için kaygılarınız oluşabilir. İlişkisi olmayanlar işlerinde gelecek kaygısı yaşarlar. Bazı şeyler sizin beklentileriniz dışında gelişebilir.

Rüyada Saçlarından Önünü Görememek

Sizi kimin sevip değer verdiği ve değer vermediğini görememek, gerçek dostları fark edememek anlamına gelir. Aşk hayatında da gerçekten sizi sevip değer verecek birini görmezden gelebilirsiniz. Bazı insanlara karşı haksızlık yapılabilir.

Rüyada Karanlıkta Önünü Görememek

Sevdiklerine yardım etmek isteyen kişiler için yardım edecek maddi güce sahip olacaklarına yorumlanır. Ailenizde sizden yaşça küçük olan yeğen kuzen ya da diğer aile fertlerinin eğitimine katkı sağlanabilir. Sevdiklerinizin geleceği için önemli yardımlar yapılabilir.

Rüyada Arabada Önünü Görememek

Uzun süre sevdiklerinden ayrı kalmak ve çok özlemek demektir. Uzak mesafe bir ilişki de başlayabilir ve çok zorlanabilirsiniz. Bir yere gözünüz arkada kalıp da gidebilirsiniz. Geride bırakılan insanlara üzüntü duyulabilir. Rüyada araba kullanırken önünü görememek, yeni bir yere yerleşmek ve yeni yerler gezip görmek, kendi memleketinden uzak kalmaya yorumlanır.

Rüyada Gözlerini Açamamak

Hiç ummadığınız makam mevkiye sahip olmak, aklınızdan geçmeyen güzel şeylerin gerçek olmasına yorumlanır. Kişi hayal bile edemediği şeyler varsa gerçek olur. Örneğin yurt dışında gezip görmek ve tatil yapmak isteyenler bu hayallerine kavuşurlar.

Rüyada Önünü Görememek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zalim insanlardan uzak durmaya ve menfaati için sizin yanınızda olan kişilere yorumlanır. Bazı insanlarla aranıza mesafe açabilir hatta öfke duyabilirsiniz. Bir daha asla görüşmem dediğiniz insanlar olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

9 Yorum

 1. Songül
 2. Esra
  • Esra
 3. Naz
  • admin
 4. Kenan sayın
  • admin
 5. Fadime
 6. Kamer

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status