Rüyada Panik Atak Geçirmek

Rüyada panik atak geçirmek, çok fazla kuruntu yaptığınıza ve negatif düşündüğünüze yorumlanır. Halbuki hayatınızdaki olumlu şeylere odaklanmanız gerekiyor. Sizi seven insanları göz ardı ediyor olabilirsiniz. Bu sebeple de bazı insanlar aranıza mesafe koymak isteyebilirler. Sizin bu negatif yönünüz ve her şeye olumsuz bakmanız ve şikayetleriniz de çevrenizdekileri uzaklaştırabilir. İkili ilişkilerde daha pozitif olmaya ve sizi seven insanlara değer vermeye özen gösterin. Yoksa yalnız kalabilir ve sevdiklerinizi kaybedebilirsiniz. Belki sosyal çevrenizdeki kişiler de sizi dışlayabilirler.

Rüyada panik atak geçirdiğini görmek, aynı zamanda biri ile tartışmak yaşamak ve küsmek anlamına da gelir. Belki ilişkinizde ayrılık söz konusu olabilir. Ya da aileniz size bir konuda darılabilirler. Belki sevdiğiniz kişi ile aranızda büyük bir kavga olabilir. Sevdiklerinize daha iyimser davranarak onların gönlünü kazanabilirsiniz. Yoksa bir süre sonra özle hayatınızda mutsuz olabilirsiniz.

Rüyada Panik Atak Geçiren Birini Görmek

Bir insanın sizi yanıltması ya da dolandırması anlamına gelir. Ruhsal anlamda büyük bir çöküntü yaşamanız olasıdır. Belki birileri sizi hayal kırıklığına uğratabilirler. Yakın çevrenizden birileri ile aranıza mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz. Bazı insanların size bakış açısı ya da karamsar düşünceleri yüzünden onlarla görüşmek istemeyebilirsiniz.

Rüyada Panik Atak Geçiren Yabancı Birini Görmek

Yakın zamanda hayatınıza giren ya da yeni tanışacağınız birinin size kötülüğü dokunacağına yorumlanır. Bu kişi sizi kıskanabilir ya da başka sebepler ile sizi üzebilir. Belki aranızda geçecek bazı tatsızlıklar sebebi ile de zor günler geçirmenize neden olabilir.

Rüyada Panik Atak Geçiren Birine Yardım Etmek

Birinin size karşı hatasını telafi etmesi ve özür dilemesi demektir. Bu kişi geçmişte size yaptığı hataların farkına varabilir. Ya da bir süre önce sizden para alan biri de borcunu ödeyebilir. Size karşı haksızlık yapan biri varsa, bunu da telafi etmek isteyebilir.

Rüyada Panik Atak Geçirmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, özel hayatınızda yaşanacak zor günler ve ruhsal bunalıma girmek, ilişkide mutsuzluk ve başkaları tarafından hayal kırıklığına uğramak gibi anlamlara gelir. Belki hiç beklemediğiniz kişilerden bir kötülük görebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sude dedi ki:

  Benim fobi sayilacak derece de kedi korkum var. Rüyamda ailem yavru bir kedi aliyor. Her gördügümde panik atak geciriyorum. Sanki nefesim kesiliyormus gibi oluyor. Ve sanki rüyamda bayiliyorum tekrar kalktigimda yine ayni sekilde kriz geciriyorum. Ve bu bes alti kez tekrarlaniyor. Lütfen bana yardimci olun.

 2. Elif dedi ki:

  Rüyada okuldaydım ilkokuldaki arkadaşlarım ve hocam vardı sınıfta bir an sıraların arasında namaz kılmaya çalıştığımı gördüm ama sıraları seccadenin üstüne ittiler kılamadım sonra hoca geldi içeri elime bir kart verip bunları anlatmamı istedi anlatmaya çalışırken bir anda durdurdu diğerlerine söylettirdi sonra merdivenden indiğimi gördüm panik atak geçirdim yanıma kimse gelmedi sonra okuldan çıkınca servise bindim evin uzağında bir yerde indim ve uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi endişelendiren bir konuda iyi haberler almaya yorumlanır.

 3. Seda dedi ki:

  Rüyamda sevgilimleydik.. Ben sevgilime beklemesini söyleyip eve çorap almaya gittim. Tüm sinif arkadaşlarım kapıdaydı. Çorabı aldım tam bahçe kapısından cikicaktim ki hocamız girdi. Ben de arkadaşlarımla bakarım nasıl çıkarım diye düşünmeye başladık.(konuştuğun arkadaşlarla çok yakın değiliz). Neyse sonra bir yolunu bulup ciktim ve karşımda beni uzun süredir bekliyor olan sevgilim vardı. Çorabı ona uzattım. Sonrası biraz karanlık. Bana telefonumdan bir şeyleri okuduğunu söyledi yüzü kaslarıydı mordu damarları belli oluyordu korkunçtu. Biliyorum biliyorum deyip duruyordu. Onu sen öldürdün de dedi bir an. Sonra ben panik atak geçirdim telefonumdan neyi görmüş olabilir de böyle yapıyor diye. Her Yerim titreme başladı kaskatö kesilsin konuşamadım sadece titriyordum. Yüzüm mosmordu. Sonra da zorla kendimi uyandırdım. Bu rüyamın tabiri nedir 💫

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz insandan çok hayırlı haberler almaya ve sizi üzen kimselerin gelip özür dilemesine yorumlanır.

 4. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda kuzenimle bir koltukta konuşurken hem el hemde ayak baş tırnaklarımın yan taraflarını kopartıyordum. Bir zaman sonra baktığımda o kadar çok kan akıyordu ki sonra babam ben lavaboya gidiyorum dedi. Ben de kanı temizlemek için peşinden gittim. Çapraz lavabolara girdik içeri ve girdiğimde kapıyı açık bıraktım. Ayrıca sensör ışığı çalışmıyordu ve çok karanlıktı. Bir anda kapı kapandı ve tekrar açtım tekrar kapandı. Sonra o karanlıkta bir gölge gördüm ve çok korktum. Panik geçirdim ve o kadar çok çığlık atıyordum ki direkt lavabodan çıktım. Sonra sağ taraftan gelen babamı gördüm. Meğerse lavaboya giren kişi babam değilmiş, tuhaf yüzlü bir kadınmış. Babam elinde balta gibi bir şeyle onu kovalıyordu. Kadın aşkım gerçekten yaptım açtım gibi bir şeyler söylüyordu. Sesi çok kalındı sonra bana döndü ve elleriyle 3 işareti yapıp 3 diye bağırdı. Kalktığımda saat 3’tü ve hala etkisinden çıkamadım. Cevaplarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Çok fazla stres yapmak ve endişe duyacağınız bir haber almak, bunu herkesten gizlemeye çalışmaya yorumlanır.

 5. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda bir akrabamla konuşuyordum ve hem el hem de ayak baş tırnaklarımın yan tarafını soydum. Biraz daha zaman geçince oluk oluk kan aktığını gördüm. Babam ben lavaboya gidiyorum dedi ve ben de yıkamak için gittim. Sonra ışıklar çalışmıyordu. Her taraf zifiri karanlıktı ve lavaboda kapıyı açık bırakmıştım. Birden kapandı ve o arada bir gölge ve birtakım sesler duydum. Çığlık atıp kapıdan dışarı çıktığımda babamın sol taraftan geldiğini aslında lavaboya gidenin o olmadığını anladım. Babam koşarak balta gibi bir şeyle kovalıyordu. Kadının sesi çok kalındı gerçekten açtım çıkardım gibi bir şeyler söylüyordu ama yüzü çok korkunçtu. Sonra kadın bana döndü ve eli ile 3 sayısını gösterdi ve 3 diye bağırdı yataktan panikle kalktım. Saate baktığım da tam tamına 3tü. Yorumlarsanız çok sevinirim, etkisinden hala çıkamadım.

  1. admin dedi ki:

   Sağlık sıhhatin yerinde olmasına, psikolojik olarak da rahata erişmek ve strese sokan bir şeyden kurtulmaya yorumlanır. Bunun için biri size destek olabilir.

 6. Emircan dedi ki:

  Defalarca rüyamda hep aynı zamana gidiyorum. Benzer şeyleri yaşıyorum. Bunun nedeni sizce ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Yakında hayatınızda önemli bir değişiklik olabilir, sıkıldığınız bir şeyden kurtulabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status