Rüyada Para Çaldırmak

Rüyada para çaldırmak, her ne kadar bir şeyleri gizlemeye çalışsanız da, birilerine söyleyeceğinize ve sonra pişmanlık duyacağınıza yorumlanır. Bazı sırlarınızı söyleyebilirsiniz ve ardından pişman olabilirsiniz. Ya da gizlediğiniz şeyler elinizde olmayan sebeplerden dolayı ortaya çıkabilir. Bazı gizli şeylerin öğrenilmesi canınızı sıkacak. İç dünyanızda gizlediğiniz şeyler de birileri tarafından öğrenilebilir. Hatta birine karşı gizlediğiniz duyguları ona belli edebilirsiniz.

Rüyada para çaldırdığını görmek, aynı zamanda artık bazı borçlarınızdan kurtulmak ve maddi sıkıntının azalması anlamına gelir. Elinize geçecek bir miktar para sayesinde ufak tefek borçlarınızda azalma olabilir. Elinizden çıkacak para ile birlikte bazı borçlarınız azalıyor. Size külfet olan biri de olabilir. Ancak artık bu kişi size külfet olmayarak kendi parasını kazanmaya başlayabilir.

Rüyada Para Çaldırmak Sonra Bulmak

Bir konuda hatadan son dakika dönmek, bir şeylerin farkına varmak ve zarar görmeden kurtulmak anlamına gelir. Yanlış karar verecekken birinin sizi uyarması ile birlikte son dakika bu kararınızdan dönebilirsiniz. Özellikle mal mülk alım satım konularında çok temkinli olmaya gayret edin.

Rüyada Para Çaldırıp Geri Almak

Eğer size borcu olan bir insan varsa, yakında borçlandığı parayı getirecek. Ya da bir yerden uzun süredir beklediğiniz para elinize geçecek. Hakkınız kimsede kalmayacak. Özellikle bir insan size verdiği maddi zararı karşılayabilir. Ya da hak ettiğiniz maaşı almaya başlayabilir, kazancı elde edebilirsiniz. Emek verdiğiniz şeylerin karşılığı olacak ve yüzünüz gülecek.

Rüyada Para Çaldırıp Geri Bulmak

Bir süredir içinize attığınız dertlerden kurtulacağınıza ve iç huzuru yakalayacağınıza yorumlanır. Özellikle sustuğunuz biri varsa ona hatasını dile getirerek rahatsızlığınızı belirtebilirsiniz. Sizin cefakar biri olmanız başkaları tarafından kullanılmanıza neden olabilir. Ancak sizi kullanmak isteyen kişilere tepkinizi göstererek onları şaşırtabilirsiniz.

Rüyada Cüzdandan Para Çaldırmak

Aile içerisinde size baskı yapan ya da bazı işlerinize karışan biri varsa bu kişiye sitemde bulunacağınıza ve bundan sonra alacağınız kararlarda ona danışmaktan vazgeçeceğinize yorumlanır. Bu kişi hiçbir şeyi onaylamıyor olabilir. Bu sebeple de şimdiye kadar pek çok fırsatı tepmenize sebep olmuş olabilir.

Rüyada Çantadan Para Çaldırmak

Bir süredir örnek gördüğünüz ve saygı gösterdiğiniz bir insanın aslında göründüğü gibi olmadığı ve yalan söylediğine yorumlanır. Bu kişiyi gözünüzde fazla büyütmüş olabilirsiniz. Ancak gerçek yüzünü ve gerçek hayatını gördükten sonra pek de abarttığı gibi biri olmadığını anlayacaksınız. Gözünüzde değeri düşebilir.

Rüyada Kağıt Para Çaldırmak

Boşboğazlık yapmak ve bu yüzden da başkalarına karşı mahcup düşmek şeklinde yorumlanır. Başka birinin sırrını yanlışlıkla ifşa edebilirsiniz. Ve bu yüzden o kişi size darılabilir. Ya da kendinizle ilgili bir sırrı da başkalarının yanında ağzınızdan kaçırarak pişman olabilirsiniz.

Rüyada Demir Para Çaldırmak

Maddi yönden size yük olan biri yüzünden elinize geçen paradan hayır görmemek anlamına gelir. Bu kişi kazancınıza göz koymuş olabilir. Onun masraflar yüzünden size sıra gelmiyor. Bu yüzden de hakkınızla kazandığınız parayı kendiniz için harcamak yerine sürekli başkaları faydalanıyor olabilir. Ancak bu durumdan şu günlerde çok yakınabilirsiniz.

Rüyada Para Çaldırmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi engellerin aşılması ve borçların azalması, maddi külfet olan birinden kurtulmak gibi anlamlara gelir. Falına bakılan kişi iç sıkıntılarından da kurtulabilir. Özellikle para ile ilgili endişelerinizi geride bırakmak için artık açık sözlü olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Güneş kuru dedi ki:

  Rüyamda ölen erkek kardeşimin cüzdanimdaki paramı çaldığını gördüm ve ona çok kızgındım anlamını yorumlar misiniz teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yakınınızla hasret gidermeye yorumlanır.

 2. Rudina dedi ki:

  Cantam arabada iydi ekmek aliyodum firrindan ciktim an cantam yoktu,bi tane kadin yol kenarda oturiyodu ve benim cantam onun yaninda iydi gitim aldim cantayi actim para yok,alamaya basladim param nerde kadin ustune gidiyodum dovecektim, bi tane kucuk cocuk geldi eline uzati al abla para hepsi burda dedi ben hasta yim annem benim ilaclar icin caldi dedi,ben aliyodum cocugun elinde optum ve para vedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borcu olan biri varsa ödemesine, elinize yüklü para geçmesine yorumlanır.

  2. Caner Aktaş dedi ki:

   Rüyamda bir otele kongreye gittim çantamda kağıt paraların vardı henüz oda hazırlanmadığı için eşyalarımı ve çantamı dolaba koyup arkadaşlar ile sohbete gittim döndüğümde odam hazır dolabım düzenli çantam yerinde idi ancak çantamda zarf içinde bulunan kagıt paralarım çalınmış , cüzdanımda hiç hiç para alınmamıştı sıkıntılı şekilde uyandım bu rüyamı yorumlarmısınız

 3. Hasan Basri dedi ki:

  Rüyamda hesap ödedikten sonra tepsi üstünde paralarım geliyor ve gelen paradan 100 TL alıp bir dilenci kaçıyor sonra onu kovalayıp yakaladım ve paramı aldım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş haberi gelmesine yorumalnır.

 4. Muhammed dedi ki:

  Rüyamda yağmurlu bi günde gözleme yapan birine sipari veriyordum genç bir çocuklu yağmurun altında gözlemi yapıyordu içimden geçirdim 50 lira vereyim üstüde bahşiş olarak kalsın siparişimi alırken cebimden para çıkardım 50 lirayı düşürmüşüm gözlemeci çocuğun yanında ki arkadaşı alıyo parayı benim diyor bende diyorum o paranın üstünü zaten size bahşiş olarak verecektim kavga ediyorduk sonra.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize bol para geçmesine, işlerinizin açılmasına yorumlanır.

 5. Şükran dedi ki:

  Dans kursuna başlıyorum yeni tanıştığım bir abla yolda yürüyüp muhabbet ederken maaş konumuz açılınca ben maaşımdan biraz çekiyorum bi daha çekmekle uğraşmıyorum şimdi gelirken 500 TL çektim dedim. Kadın bana niye çok çektin o kadar aman kimseye söyleme dansta alırlar malırlar dedi. Yok abla senden başkasına demem zaten dedim. Kadın zengin gibiydi güvendim. Dans çıkışı paramın çalındığını fark ettim. Hocayla başkalarından şüphelendik. Aradan haftalar geçince o ablanın kursa gelmediğini fark ettik ve biri tarafından onun çaldığını öğrendik. Polise şikayet edip mahkemeye bile çıktık.. :/

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine verilen sözü tutmaya ve iş haberi almaya yorumlanır.

 6. Şehmuz dedi ki:

  Askıdaki pantolonumun cebindeki paraların çalındığını fark ettim elimi cebime koyduğumda cebim bomboştu yani çalındığını teyit ettim sizce neye yorumlanınır teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni masrafların çıkmasına yorumlanır.

 7. Arda dedi ki:

  Sokakta oldukça karanlık bir vakit. Sabahın ilk saatleri ya da akşam olabilir. Benden baska kimse yok. Sokakta kenarda duruyorum. Bir yükseltinin üstüne koyduğum kağıt paraları sayıyorum. Karanlığın içinden mütedeyyin bir bayan çıkıyor. Paraları elime topluyorum hemen. Bayan elimdeki paraları almak için bana, elime hamle yapıyor. İmdat hırsız diye bağırıyorum. Uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı borçların ve masrafların yakında biteceğine yorumlanır.

 8. Ali dedi ki:

  Ben berberim içerde küçük. Bi oda var ve para dolu çanta içerde asılmış(kağıt para) ben bir müşteriyi traş ederken tanımadığım bir müşteri küçük bi kızla içeri giriyor ondan sonra dolaşır gibi yapıp içerdeki odaya giriyor ben şaşırıyorum daha sonra yanımda kuzenim var hiç oralı olmuyor ben. Hemen içeri giriyorum adamla göz göze geliyoruz daha sonra adam hızlı hızlı çalmaya çalısıyor yakalıyorum elini boğuşuyoruz paraları geri alıyorum. Sonra adam çıkarken kuzenlerime plakayı alın diyorum. Hepside plakayı yanlış alıyor yada hatırlamıyor. Anlamı ne olabilir.. Şimdiden teşwkkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güvendiğiniz birine güvenin kırılmasına, işlerinize daha sıkı sarılmaya yorumlanır.

 9. Gülcan dedi ki:

  Rüyamda parayı anneme bıraktim ve biryere gittim geldiğimde parayı çaldırdığını söyledi bende önce birinden şüphelendim sordum hayır dedi sonra bende ağlamaya başladım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede borcu ola birinin borçlarından kurtulmasına yorumlanır.

   1. Ahmet dedi ki:

    Rüyamda biriktirdiğim 1000tlm vardı nasıl oluyosa gözlerimin önünde balkondan eve girip paramı çalıyorlar sonrada birine yakalanıp paranın çok küçük kısmını bana veriyorlar sonrada rahat rahat kaciyolar ne bunun anlamı?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya maddi kayıpların geri gelmesine yorumlanır.

 10. Nuran dedi ki:

  Anlamlarla yaşıyorum çantam kapının önünde içinde 50 TL ile kartlarım Var dışarı çıkıcaz ablam, eniştem ve çocuklarla çıkmadan önce cuzdanimda 50 TL’nin olmadığını farkketim sonra çıktım geri geldim kapıyı açar açmaz cuzdanimi yerde içi boş ne para nede kartlar var içinde hepsini almışlar mahalledeki çocuklardan supgelenirken içeri 2 tane bekar abim girdi olanı söyledim biz aldık dediler bende yıkıldım polisi aradım geliyorlar dedim şakadan. Ama çok kızgınım büyük abime neden diye sorarken küçük abime çok yüklendim başka odaya geçtim peşinden geldi geri vericez dedi bende senin gibi Abim yok dedim yaklaştım saçından tuttum sürekli tekrarladım senin gibi Abim yok lafını kafa kafayız oda ağladı bende ağladım hatta ağlayarak uyandım. Şimdiden teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya daha çok masraf ve harcama yapmaya, birine borcunuz varsa tamamını ödemeye yorumlanır.

 11. Özlem dedi ki:

  Bir otobüs yolculuğu yaparken bir yere bir şey sormak için inmiştim . O an otobüs gitti yolda kaldım. Çantam arabadaydı aradılar çantamı getirdiler . İçine baktım kartım ve param çalınmış . Ağlıyordum kartımı iptal etmeye çalılıyordum .

  1. admin dedi ki:

   Güvendiğiniz biri ile aranızda para sorunu çıkabilir.

 12. Nalan dedi ki:

  İnternet bankacılığımı kullanırken bir yandan bir aile oyunu oynasam mı oynamasam mı die dişünüyordum ve o an içimdeki huzursuzluğa rağmen bilgisayar ekranını açıkta bırakıp dışardan gelen böcek ilaçlamaya bakıyordum. 3tane kedim vardır, onlardan biri bordo kıyafet ile komple giyinmiş diğer 2si bana küsmüş bahçeden eve sokamıyordum. Oysa ilaçlama makinayı çalıştıracak. Hepsini alıp içeri koydum. Bu esnada bilgisayarımın ekranının açık kalması ile hesabımdan ciddi bir para çalınmıştı. 3600 dolar. Türk parası değilde başka bi para birimiydi.ben oyun aracılığıyla oyun oynuo gibi yapıp çalan kişilere mail atmak istiyordum. Bunun içinde en düşük kanser ilaç parası için araştırma yapıyordum. Bunu gerekçe olarak sunarsam eminim şahıslar bana parayı geri verecekti. Çalan kişilerin erkek olduğuna emindim. İlaç firmasındakilerden biri olduğundan şüpheleniyordum. Ve 4er veya bAşka ufak meblalarla gözümün önünde toplamda 4000 doları hesabımdan aldılr. Tüm birikimimmiş. Acaba nasıl alırım diye düşünürken oyun aklıma geldi ve oyunda aile karakterleri oluşturmak istedim ancak ben değil bilgisayar resimsiz anonim kafasına göre karakterler seçti. Oyuna girdiğimde oyunun online oyun olduğunu farkettim ve akrabalardan ve başkalarının gülen suratlar, ‘vay geldin mi?’ gibi mesajlar attı. Ben tam kusura bakmayın ama ailemin dahi hbri yok kanserim ve ilaç paramı çaldınız diye yazı yazdım. Eminimki ekranım açıktı ve onlr görecekti. Öyle uyandım. Teşekkür ederim…

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir ertelenen harcamaların yapılmasına ve daha çok kazanca yorumlanır.

  2. İlkay dedi ki:

   Rüyamda eve hırsız girmiş biz evde yokken bir çok şeyi çalmış aklımıza benim kenara biriktiğim para geliyor bir bakıyorum çalmış ama bir kısmını bırakmış, çok ağlıyorum kendimi yerlere atıyorum falan böyle bir rüyaydı.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya eviniz için harcama yapmak, birikimlerden kullanmaya yorumlanır.

 13. Nazmiye dedi ki:

  Rüyamda okuldaydım çantamı bahçede bırakmıştım. Sonra çantamı yanıma alınca içinde paramı bulmadım. Müdüre çıkıp güvenlik kameralrına baktık ve paramı ablamın çaldığını gördüm. Dilim uyuşuktu ve zar zor konuşaniliyordum. Sınıftaki iki kızlada tartışıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Eğitim hayatında sorunlar varsa çözülmesine yorumlanır.

   1. Sahin dedi ki:

    Ruyamda evimde uykudayken uyandigimda evden paralarin calindigini oyrendim

    1. admin dedi ki:

     Evinizde yüklü masraflar çıkabilir.

 14. ebrar dedi ki:

  Ruyamda sanki define bulmuauz ama bir canta dolu kagit para snra sanki biri bunu alip caliyo tabi bulamiyruz

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve iş hayatında terfiye yorumlanır.

   1. Aysegul dedi ki:

    Merhaba kuzenımın evındeyım normalde ev kendı mülküdür ama rüyamda kira için ayırdıgı parayı açıga koyyor. Birde altını varmıs . herşey açıkta bız kapı pencere açık aynı bınada bor yere gıdiyoruz. Gelınce hepsı çalımış. Ama kuzenım bana beyaz bır kese içinde bılezık gösteriyor. Anlamadım

    1. admin dedi ki:

     Elinize daha fazla para geçebilir ve evinizde misafir ağırlayabilirsiniz.

 15. Zehra dedi ki:

  Ablam eniştem ve yengemle bir yere oturduk ben bir Kıza el haraketi yaptım komik gösteri yapacağını sanarak meğer buz pistiymiş orası sonra Ablam o kızın baktığını falan söylüyor ben de gidelim falan diyorum. Sonra o kızın arkadaşlarından birisi bana laf atıyor gibi oluyor. Sonra orta yaşlarda tesettürlü bir kadın masum numarası yaparak sırt çantasını karıştırmaya çalışıyor ben durumu fark edip müdehale ediyorum. Sonra bir açık bir kadın daha ona yardıma geliyor ve paralarımızı çalmaya çalışıyorlar zorla. Ben bağırıyorum ifşalıyorum hırsızları. Açık Kadın başkalarının parasını çalmaya çalışıyor sonra ben kadına doğru koşup onu deviriyorum ve paramızı geri alıyorum .. Bunun anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Size söz veren birinin sözünü tutmaması yüzünden mağdur olunabilir.

  2. Ahmet dedi ki:

   ruyamda ailecek yaptigimiz bir isten gelen yuklu miktar da para vardi , genellikle iste kullandigimiz buyuk beyaz posetteydi paralar, abim bana poseti verdi ve kayboldu paralar o sekilde dikkat cekio diye bende siyah poset ariyordum paralar cok agir oldugu icin tasiyamiyordum parayi arabanin yanina sakladim iki uc adim sonra mahalledeki bir kac kucuk cocuk paramizi caliyordu poseti aldim paranin cogu bendeydi fakat bir kismi gitmisti cok tedirgin olmustum cunku yillarca olan birikimimizdi o para sonra bankaya gittik ve o an uyandim

   1. admin dedi ki:

    Yüklü bir harcama yapabilir, uzun zamandır bekleyen masrafları karşılayabilirsiniz.

    1. BÜLENT dedi ki:

     Rüyamda yillarca biriktirip almis olduğum bir cantada olan parayi, bir hizli feribot türü gemiye bindim, omdan sonra birsey oldu indik gemiden bide baktim hizli feribot aniden kaybolmuş ve yerine baska gemi gelmiş, ondan sonra rüyamda pismanlik duymaya başladım, yillarca biriktirdiğim para 1 saniyede ucu verdi, cok üzüldüm, ikide bir düşündüm gemi aniden nasil kayboldu?

     1. admin dedi ki:

      Borçlarınız varsa bitmesine ve elinize toplu para geçmesine yorumlanır.

 16. Yasemın dedi ki:

  Ruyamda bır arkadasım altın bılezıklerını satmak ıstıyordu,bende altın bılezıklerı satın alabılecegımı soyledım..sanırım altı yada sekız bılezıgı satın aldım..bılezıklerle bırlıkte gerı kalan yukluce nakıt paramı pazar cantası gıbı bır cantaya koydum..bır anlık boslukla cantamdakı altın bılezıklerımı ve gerı kalan yuklu paramı caldırdıgımı farkettım..orada bulunan bır kadın ortamdan ayrılırken arkasından kostum hirsız ya sensın yada hırsızı sen gordun deyıp koluna yapıstım..o anda polıs cagırmak aklıma gelırken sıkıntı ıle uyandım.hayır olsun ınsaallah

  1. admin dedi ki:

   Maddi sorunlarınız varsa arkadaşlarınız yardımı ile biter, iş hayatınıza yönelik yardımları dokunabilir.

   1. Filiz dedi ki:

    Merhaba Rüyamda günlük kullandığîm çantamı görüyorum. Siyah deri küçük bir çanta. Açılmış. İçindekiler dışarı dökülmüş. Bakıyorum. Çevrede insanlar var. Îş arkadaşlarım imiş. Kımse görmedimi paramı almışlar diyorum. Kimliklerimi filan kontrol etmek istiyorum. Çok telaslanıyorum. Eşyalarımı tekrar çantama koyuyorum.

    1. admin dedi ki:

     Başka bir yere seyahat edebilirsiniz.

 17. E.KARAĞANNNNN dedi ki:

  arkadaşlarla ablamla falan yolda yürüyoruz . baya yürüdükten sonra çantamın olmadığını farkediyrum . çantam kimde diyorum . kimsenin çantamdan haberi yok. çantam çalınmış diye bağırıyorum biraz arıyoruz bulamıyoruz. sonra ablam aaa bakın ne buldum diyerek yol kenarındaki evin bahçesini gösteriyor. bakıyorum cüzdanım. hemen alıyorum içine bakıyorum . kağıt param ve kredi kartlarımın hiç biri yok. polisi arayalım bankayı arayalım kartların çalındığını söyleyelim diyorum ama orda uyanıyorum çok etkisinde kaldım uyandıktan sonra . anlamı nedir acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere seyahat etmek ve korkularından kurtulmaya yorumlanır.

 18. Yakup dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda okulda yürüyordum cebimde 50 TL vardı bi anda markete gittim iftar için kendime içecek falan aldım sonra tekrar okula geldim bı grup beni takip ediyordu içlerinden biri paramı çaldı bende kovaladım yanımda en yakın arkadaşım vardı onla kovaladık tam yakalicaktım bı anda onun arkadaşı tuttu beni ve bunu para karşılığı ile yaptı en sonunda yakaladık aslında hırsızı hayatımda ilk defa görmüştüm sonra bir anda hem arkadaşımın hem de benim düşman olduğum çocuğa dönüştü biz bu çocuğa gerçek hayatta çok bulaşırdık buda hep abilerini çağırırdı ve erkek olmasına rağmen para ile küçük bir ilişkiye (sadece ilişkiye girdiği kişinin cinsel organına elledi başka bir olay olmadı) girmişti dönelim rüyamıza arkadaşım bundan öcünü almak için türlü türlü işgenceler yapıyordu ama ben ciddi anlamda vicdanım sızlıyordu yapmasını istemiyordum işgence türlerinden en kötüsü benim arkadaşım hırsızın cinsel organını ağzına alıp koparıyordu hırsızda hiç ses çıkarmıyordu galiba ölmüş olabilirdi ama benim vicdanım sızlıyordu utandım üzüldüm aklıma gelince bile midem bulanıyor rüyayı göreli 10 dk oldu Bu Arada Hırsız Erkek .Bu rüyamda böle geçti Hayırdır İnşAllah

  1. admin dedi ki:

   Belirsizlikler yüzünden moralinizi bozulabilir, başkaları yüzünden mağdur olabilirsiniz.

 19. Çikolata perisi dedi ki:

  Rüyamda avm gibi bi yerde oluyoruz bir sürü eşyalarınız var koltukgun üstünde çantalar hurc hurma kutusu. Onları bırakıp sinemaya gitmek istiyoruz görevli diye düşündüğüm biri gelip bi kadin ismi soyluyo özellik hurmayi görürse burda çok kızar diyo bende tmm çantama koyarım korunmez diyorum ve sinema ya gidiyoruz ama biraz daha farklı. Ablamla enistem önden gidiyo kardeşimle biz arkadan gidiyoruz ablamlar biletini almış oluyo bana 2 işareti yapıyo eliyle 2 tane alın biz aldık der gibi sanki. Sıraya giriyoruz görevli 1 tl karşılığında bi yere üye olup avantajlardsn yararlanmak ister misiniz diyo. Biz hayır diyoruz fiş veriyo bize bilet yerine ve para üstü. Bozuk paralar ve 5 tl oluyo. Kardeşim de bi kişilik bilet vermiş galiba l, para üstü çok diyo. Bende neyse olsun bu kez tiyatro gibi biseymis o ucuzdur belki diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Maddi durumun daha iyi olmasına ve rahat harcama yapmaya yorumlanır.

 20. Zhde dedi ki:

  Yanimda nakit para oluyo 10-20 tl. Yanımda kalırsa harcarım hesabıma yatırayım diyorum. Derken bankamatikten para çekiyordum kredi kartından, katlı bi şekilde ortalama kalınlıkta bi miktar para çekmiş oluyorum 50 tl yi gordum çok iyi hatırlıyorum. ama parayı fazla çekmişim deyip geri yatırmak istiyorum. O sırada yan tarafta 2.3 tane erkek var bana bakıyor. Ben paramı fln çalarlarda aman diye düşünüyorum içimden. Sonra bi an da motorla yanımdan geçerken elimden parayı almaya çalışıyolar bende vermemek için uğraşıyorum ve kurtariyorum paramı.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızdaki maddi sorunları çözmeye yorumlanır.

 21. Pamuk şeker dedi ki:

  Rüyamda bankamatikten para çekiyordum ve arkamda da sırada bekleyen 3 4 serseri tipli gençler şifremi görüyorlardı çektiğim parayı ve elimde 2 3 kartım vardı onları da alıp gidiyorlardı ben vermiyodum onları yakalıyodum alıyodum sonra tekrar alıyolardı ben yine alıyodum kartları ve paraları onlar yine alıyolardı elimden sonra abimi arıyodum gelsin dövsün diye abim geldi sonra almıştık para ve kartı

  1. admin dedi ki:

   Maddi anlaşmazlıkların biteceğine ve kimseye muhtaç olmamaya yorumlanır.

 22. Ceren dedi ki:

  Gece rüyamda otobüs te görüyordum kendimi çok fazla yagmur yağıyor bir yandan da çok ıslanmış bir haldeyim yanıma bir dede oturuyo b u sırada elimde bir poşet içinde de atıştırmalık bir şeyler ve ya meyve tarzında şeyler var küçük bir paketin içinde madeni paralar ve bir paketin içinde de kağıt paralar var dede nin gözü sürekli poşetimde çıkartıp meyve veriyorum yiyor ama hala gözü poşette tam yurda gelmişim inicekken dede elimdeki poşeti alıyo içindeki kağıt paraları alıp kaçıyor lütfen yorumlar mısınız şimdiden Allah razı olsun 🙂

  1. admin dedi ki:

   Ziyaretinize gelmek isteyen birileri olabilir, özlemler biter, evinizde rızkınız artar.

   1. Çağrı dedi ki:

    Merhaba rüyamda market kasa önündeyim 400 tl çıkardım Oray’a koydum katalogdan bir oyuncak seçicem arkadan pusetli bir bayan anlamadığımız bişeyler sordu ona döndüm sonra çıktım ordan almadım bişey parayı unuttum geri döndüm kadın puseti bıraktı saçındaki peruğu çıkardı kırmızı montunu çıkardı kaçmaya başladı parayı onun aldığını anladım kovalarken uyandım yorumlarsanız sevinirim

    1. admin dedi ki:

     Yüklü bir harcama yapılabilir, biri külfet olabilir.

 23. Çağla dedi ki:

  Rüyamda yolda yürüyorum, sırtımda sırt çantan var ay sonu maaşımı almışım ama zarfa bakmadığım için kaç para aldığımı bilmiyorum. 1 hafta önce işe 3 gün gelmemezlik yapmıştım rüyamda da bu paranın kesileceğinin bilincindeyim. Yolda yürürken önüme genç bir kadın ve onun kızı olduğunu düşündüğüm küçük bir kız geçiyor. Küçük kız bana dönüp gülünce paramı çaldıklarını anlıyorum çantama bakıyorum, fermuarı falan açık. Paramı geri almak için yanlarına gidiyorum küçük kız bana 20 lira uzatıyor bende mesailerlee birlikte 2500 tl vardı içinde diyorum biraz da atarak. Her neyse sonra kendimi 6 yıl önce oturduğumuz eski evde görüyorum. O iki hırsız bu sefer evime girmiş. Büyük olan aynı kişi ama bu defa erkek. Tekrar paramı almaya çalışıyorum vermiyor vermeyince önce bardak sonra da sürahiyle kafasına vurup kafasını yaralıyorum ve bana zarar verecek korkusuyla üst kat komşusunun kapısına çıkıyorum. Sonra kapımız açılıyor babamlar beni soruyor bende eve girp olanları anlatıp ağlamaya başlıyorum. Çalınan paralar yalnızca kağıttı sanırım yorumlarken bu bilgi de önemli. Eğer cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Maddi külfetten kurtulmak ve cebinize daha fazla para kalmasına yorumlanır.

 24. Şefika dedi ki:

  Rüyamda önceden çalışıp parasını daha sonra alacağım yerden babam para alıp almadığımı soruyor. Hayır diyorum verirler diyorum o da bekle sen diyor.

  1. admin dedi ki:

   Gelecek günlerde hakkınız olanı almaya yorumlanır.

 25. Ebru dedi ki:

  Yorumlarsanız çok sevinirim. Rüyamda 2 kadın var. Biri çantamdan kağıt paralarımı almış. Sonra kesin bu yaptı diyorum ve paramı tekrar veriyor.

  1. admin dedi ki:

   Bir yerden beklediğiniz para varsa yakında elinize geçebilir.

 26. Zehra dedi ki:

  Lütfen yorumlayın. Rüyada babamın çok yüklü miktarda parası var. Evde tanımadığım bir erkek var ama rüyada onu tanıyordum abimle bu adam o parayı çalıp gidiyorlardı. Ben babam fark edince ne diyicem diye çok korkuyordum. Sonra ünlü bir oyuncu geldi eve adını hatırlamıyorum. Babam onunla beraber dışarı çıktı. Bende o sırada anneme seslendim ona söylemek için abimin gittiğini ama bir baktım kardeşimde odada ampul değiştiriyor. Birden uyandım. Ne anlamı olabilir? Abim asker bu arada.

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde derdi olan birinin sizinle dertleşmesine yorumlanır.

 27. hümeyra dedi ki:

  Yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden allah razı olsun. Rüyamda sonra gerçekte var olan ama yakında ölen beyaz tavuğumu kucağıma aldığımı ve birilerini görünce kucağımdan bıraktığımı görüyorum. Annem yanımda olmasına rağmen, yanımızdan biri geçerken anne annee diye sesleniyorum. Gerçekte ölmüş olan annemle eve geliyorum. Camı açık gördüm. İçeri gittiğimdeyse, gerçekte para koyduğum cüzdanımın içindeki paraların ve altınların olmadığını gördüm. Anneme sarılıp ağlıyorum ama sesim çok az çıkıyor bağıramıyorum. Sonra aynı cüzdandan anneminde varmış, annemde bakıyor sayıyor kaybolmuş mu diye. Rüyamdan o kadar etkilendim ve korktum ki ağlarken kendi sesime uyanıp lavaboya bile gidemedim. Çok aşırı etkilendim. Lütfen allah rızası için yorumlayın. Selametle.

  1. admin dedi ki:

   Çekilen maddi zorlukların ardından talihin dönmesine, hayırlı haberler almaya yorumlanır. Evinizde rızkınız artar.

 28. Münhasır dedi ki:

  Rüyamda bir yerde çalışıyorum. Bir okulda galiba ve çantamı bir odada bırakıyorum. Geri geldiğimde çantamı bir ağaca asılı şekilde buluyorum ve cüzdanımdan 170 ₺ kadar kağıt para çalınmış oluyor. Sonra nedense hırsızları bulduğumu sanıyorum. Onları tutup müdüre hanımın odasına getiriyorum ama o da işin ciddiyetinde değil sanki, çünkü öncesinde yakalayıp getirdiğim hırsızı odasında göremiyorum galiba salmış onu da. Cüzdanıma bakıyorum tekrardan o sırada sevmediğim iki insanın adının yazılı olduğu ulaşım kartları var. Eyvah diyorum şimdi yanlış anlarlar. Benim aldığımı sanacaklar halbuki hırsızlar koymuş bunu cüzdanıma diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Masraf çıkması ve bu sebeple fazladan harcamaya yapmaya, parasal anlamda bir süre dikkatli olmaya yorumlanır.

 29. Salih dedi ki:

  Rüyamda kendi işyerimize bir reklam panosu asmak için sokağın başına doğru gittim. Yerini belirledim, geriye döndüğümde kasadaki paranın çalındığını gördüm. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Kazancın artmasına, beklenen bir paranın zamanında elinize geçmesine yorumlanır.

 30. Ebru dedi ki:

  Rüyamda çantamdan birileri kağıt paralarımı alıyor fakat fark ederek geri koymalarını sağlıyorum. Sayıp kontrol ediyorum. Sanki biraz eksik gibi hatırlıyorum ama üzerinde durmuyorum. Yaptıklarının kötülüğünü anlatmaya çalışıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yapılan bazı harcamalardan sonrasında pişmanlık duymaya yorumlanır.

 31. Mustafa dedi ki:

  Ķızın rüyamda misafir geliyor rüyamda. Ben kapıya çıkıyormuşum, geri geldiğimde cüzdanımı yerde buluyorum ama kızımın parayı aldığını biliyorum. Ben içeri girince tedirgin oluyor. Ben ağladığımda boş ver diyor. Bu ne anlama geliyor rüyam?

  1. admin dedi ki:

   Aranızda ufak bir dargınlık ya da anlaşmazlık olmasına yorumlanır.

 32. Derya dedi ki:

  Rüyamda üç arkadaşımla Ankara’da bulunuyorduk. Mahalle içlerinde olan küçük bir kıyafet dükkanına girdik. Satıcının hemen arkasında bulunan bir kıyafeti işaret ettim. Diğer arkadaşım aynı süreçte onu satın aldı. Satıcı üzgünüm arkadaşınız satın aldı dedi. Ben çok şaşırdım, sinirlendim. Dışarıya çıktım ve bilmediğimi Ankara sokaklarına daldım. Birden sokak içinde duvar gibi bir yere oturdum. Yanıma benimle aşağı yukarı aynı yaşta bir çocuk geldi. (18) Param olup olmadığını sordu, cebimde 700 liram vardı. Elini attı ve aldı ne kadarını aldığını göremedim (sanırım 100 tl). Ardından büyük bir arkadaş grubuyla uzaklaşmaya başladılar. Bir anda yanıma başka bir arkadaşım geldi ve onları kovalamaya başladık. Her tarafı açık ve her tarafında dükkanlar olan sanki bir alışveriş merkezi ama tam bir alışveriş merkezi olmayan bir yere asansöre binip kaçtılar. Çevredekiler bize yardım etmeye çalıştılar. Bizde asansöre bindik, bir kaç kat çıktık ve fast food tarzı dükkanlarda aramaya başladık ama bulamadık.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden sıkıntı çekmek ve bu sebeple de bazı planları ertelemeye yorumlanır.

 33. Oğuz dedi ki:

  Merhabalar, rüyada annemle çarşıda yürüyoruz. Biri yolumuzu kesiyor, bıçak çekip para istiyor. Bıçak çekince bende mecbur parayı veriyorum ama duruma çok üzülüp ağlıyorum. Cüzdandaki parayla bir başkasına borcumu ödeyecektim. Annem beni sakinleştirmeye çalışıyor, bende hakkımı haram ediyorum. Ertesi gün akşam üzeri yankesici paramı geri getiriyor. Senden parayı çaldığımdan beri başıma gelmeyen kalmadı filan deyip parayı geri veriyor ve uzaklaşıyor.

  1. admin dedi ki:

   Maddi külfetten ve bazı masraflardan kurtulmak, paranızın bereketini görmeye yorumlanır.

 34. Serap dedi ki:

  Bahçesi olan eski bir evden taşınmışım. Geriye dönüp baktığımda evin önünde masada eski eşimle fotoğrafımı duvarda unutmuşum. Masanın üstünde ufak tefek eşyalar karmakarışık duruyordu. Ortam karanlık gibiydi. Sehpada oldukça çok bozuk para unuttuğumu gördüm. 5-10 kuruşluklardı. Masanın üzerindeki eşyaları topladıktan sonra paraları almaya gittim. Paraların çoğunu tanımadığım çocuklar almış, bir kısmını da görüşmediğim bir akrabam almıştı. Kalan bir avuç bozuk parayı alıp cebime koydum. İlk önce paraları toplasaydım keşke diye üzülerek utandım.

  1. admin dedi ki:

   Tez zamanda kazançlı günler geçireceğinize, afiyette olacağınıza yorumlanır. Borcunuz varsa da kapatabilirsiniz.

 35. Ahmet K. dedi ki:

  Rüyamda; memleketim olduğunu hissettiğim bir yerdeyim. Dere benzeri küçük bir akarsudan karşıya geçmem gerekiyor. Cüzdanımın da içinde olduğu çantamı düşersem ıslanmasın diye derenin yakınındaki çimenlerin üstüne bırakıp karşıya geçtim. Derenin öbür tarafında iken birinin çantamı çalmaya çalıştığını görünce aceleyle tekrar köprüden geçmeye çalıştım. Bu arada ayağım kaydı düştüm ancak köprünün üstünde kaldım. Bir taraftan da hırsızı korkutmak için bağırıyordum. Ayağım bu arada derenin suyuna girmişti. Tekrar ayağa kalkıp köprüyü geçtim ve hırsızın ardından koşmaya başladım. Hırsız bir mahalleye girdi ancak sanırım burası kendi gibi bir çok hırsızın yaşadığı bir mahalle idi. Mahalle içinde hırsızı kovalarken aralarında çantamı sürekli birbirlerine devrederek kaçtılar. Ancak , çantamı ilk çalan adamı hiç gözden kaybetmedim ve onu yakaladım. Ona hitaben “neden hırsızlık yaptın, ihtiyacın varsa isteseydin verirdim. Hem ben bir Türk subayıyım, bir askerin parasını çalmaya utanmıyor musun? Çantamı geri verirsen sana bahşiş vereceğim” dedim (bu arada gerçekten subayım). Adam bir subayın parasını çaldığını öğrenince utandı, çantamın içinden kağıt paralarımı çıkarıp verdi ve “en az 10 TL bahşişimi isterim” dedi. Ben de “merak etme, istediğinden daha fazlasını alacaksın” diyerek bana iade ettiği kağıt paraları az ötede saymaya başladım. Bu arada bir kısmı yere düştü ve rüzgardan uçtu. Ancak uçuşan tüm paraları (paralarım hep kağıt 5-10-20-50 TL idi) yakalayıp topladım. İçlerinde en büyük banknot 50 TL. idi. Parayı saymak için uzaklaştığımda çıktığımı hatırlamadığım çok gösterişli merdivenlerden (sanki eski saray merdivenleri gibi oyma ağaç işlemeli idi) indim. Ancak bir kat fazla indiğimi görüp tekrar bir kat yukarı çıktım ve hırsızın yanına geldim. O,10 TL vereceğimi zannederken çıkarıp 50 TL. verdim ve yaptığının yanlış olduğunu, hırsızlığın iyi bir şey olmadığını anlatıp öğüt verdim. O arada mahalle sakini genç-yaşlı diğer hırsızlar bu davranışımı çok beğendiler ve başta hırsız olmak üzere hepsi benimle tokalaşmak için sıraya girdiler. Yüzlerinde mahcup ifade ile hepsi benimle tek tek tokalaştı. Rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum, saygılarımla.

  1. admin dedi ki:

   Şimdiye kadar emek harcayıp karşılık alamadığınız ya da hakkınızın çiğnendiğini düşündüğünüz bir konuda sürpriz gelişmeler olabilir. Hakkınız olanı geri alabilir, emeklerinizin karşılığını alarak gelirinizde yükseliş yaşayabilirsiniz. Özellikle maddi yönden kayıplar mevcutsa geri gelebilir.

 36. Esra dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda 400 liraya yakın bir parayı cüzdanımda taşıdığımı ve çantamın yanımda olmadığı anlarda farklı farklı mekanlarda paramı çalmaya çalışan 3-4 kişilik bir (her seferinde aynı kişiler) grubu sürekli suç üstü yakalıyorum. Bu şekilde 2-3 kez paramı çalmaya çalışıyorlar. Her seferinde yakalıyorum ve en sonunda polisi çağırıp ihbar ediyorum. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Beklenmedik bir masraf yüzünden elinizden bir miktar para çıkabilir ve bu sebeple maddi endişeye düşebilirsiniz.

 37. Halil dedi ki:

  Rüyamda hırsızlar tarafından bayıltılıyorum. Cüzdanımı ve silahımı çalıyorlar, silahımla insan öldürüyorlar ama kan görmüyorum. Cüzdanımdaki kartlarla ve parayla da alışveriş yapıyorlar. Anlamı ne acaba ???

  1. admin dedi ki:

   Çok güvendiğiniz biri tarafından hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, söylenen yalanlar ortaya çıkabilir.

 38. Saliha dedi ki:

  Rüyamda eve bir misafir gelmiş. Baya sohbet muhabbet ettik. Misafirler kalkıp gideceklerdi. Ben de kendi odama gittim. Cüzdanım yatağımın üstündeydi ve ben de şaşırdım çantam da olması lazım. Cüzdanıma baktım ve cüzdanda 100 TL olması lazım 20 TL var. Ben olayı fark edince onlar evden çıkmışlardı. Ben de onların arkasından koştum. Bir tane türbanlı kızın türbanından tuttum. Kıza soruyorum sen mi aldın para mı diye. Kız hayır ben almadım diyor bu kızı biraz hırpaladım. Sonra itiraf etti ben aldım diye gerisini hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Güvendiğiniz biri sizi hüsrana düşürebilir, ona anlattığınız şeyleri başkalarına söyleyebilir ya da sırlarınızı gün yüzüne çıkarabilir.

 39. demet dedi ki:

  Araba annem oturuyor. Ben dışarıdayım ve yanıma bir kadın yaklaşıyor. Çok yakın duruyor ve rahatsız oluyorum, itekliyorum. Sonra anneme diyor çok hasta görünüyorsun. Çantasını istiyor iğnelere bakmak için. Ben o an anlıyorum ve yakalıyorum. Arka cebimden kağıt para çalmış 30 tl idi. Yakalıyorum kadını. Polisi arayın falan diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Birine güvenerek anlattığınız bir şeyi başkalarına anlatması yüzünden canınız sıkılabilir ve zor durumda bırakabilir.

 40. Kadir dedi ki:

  Rüyamda tanıdık birinin babamın parasını çalacağını biliyorum. Babamı uyarıyorum ve o ise yok diyor. Sonra para çalınıyor ve ben ise parayı geri almaya çalışıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Babanız ile aranızda bir anlaşmazlık varsa ya da bir konuda desteğini bekliyorsanız, size gereken desteği verebilir.

 41. fettulahçı dedi ki:

  Rüyamda çanta dolu milyonlarca dolarlık paralarımı ruslara çaldırıyorum. Bir de çok üzülüyorum. Bu kadar paraları hayatımda görmedim.

  1. admin dedi ki:

   Hakkınızda çıkan bazı dedikodular canınızı sıkabilir ve yok yere hakkınız çiğnenebilir. Size karşı yapılan bir haksızlıktan dolayı biriyle aranız açılabilir.

 42. Muharrem dedi ki:

  Rüyamda iş yerindeki bir arkadaş kumbaramdan kağıt paralarımı çalıyor ve sonra olayı gören arkadaşlar bana anlatıyor. Ben de keşke bana söyleseydi yardım etmeye çalışırdım diyorum ve arkadaşlarla şaşkın şaşkın olayın nasıl olduğunu düşünüyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi sizden bir yardım isteyebilir. Başkasına iyiliğin dokunması anlamına gelir.

  2. Filiz dedi ki:

   Rüyamda çantamdan deste halinde kağıt para çaldırdığımı gördüm anlamı nedir?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni bir işe girmeye yorumlanır.

 43. Nur dedi ki:

  Dolmuşta gidiyorum ve dolmuş parasını vericem, yanımda oturan adam çantamın içine bakıyor. Ve 10 euro görüyor. Tam elini uzatırken anahtarı çantama düşüyor. Aldığını görüyorum. Elini tutuyorum, geri ver diyorum. Anahtarın bende geri ver diyorum. Ve dolmuşu terk ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Size zararı dokunduğunu düşündüğünüz birini hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

 44. Ftm dedi ki:

  Rüyamda çantamda 1000 lira varmış. Yanlışlıkla kapının önünde kalıyor çantam. Hatırlayıp içeri aldığımda bir bakıyorum ki içinden para çalınmış. Çoookk üzülüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Maddi külfetten ya da borçlardan kurtulmaya, elinize geçecek paranın bereketini görmeye ve rahat etmeye yorumlanır.

 45. Elif dedi ki:

  Rüyamda kumbaramdan para çalınmış gördüm. Eve giren kişiye sordum bana 50 lira uzattı ama ben çalmadım dedi kumbaraya tekrar baktım bir kısım kağıt para duruyor ama bozuk paralar yok. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Maddi kayıp yaşamak anlamına gelir. Ekstra masraflar ya da başka sebeplerden elinizden toplu para çıkabilir. Ya da borç verdiğiniz birinden ödemenizi geri alamayarak zor durumda kalabilirsiniz.

 46. Beyza dedi ki:

  Rüyamda bir partideydim . Daha sonra çok zengin bir adam yüklü bir miktarda paraları yukarı fırlatıyordu. Ben de bütün paraları aldım/çaldım ve sonra da kaçtım. O parayı güvenli yere saklamak için evden çıkmıştım. Daha sonra karşıma biri çıktı (gerçekte de tanıdığım ama pek sevmediğim bir kişi) geldi. Çantamdan bütün parayı aldı ve kaçtı. Acaba ne anlama gelir bu rüya?

  1. admin dedi ki:

   Hiç ummadığınız birinden çok büyük yardım görebilirsiniz, bir işinizde size yardımcı olabilir ya da aracılık yapabilir. Bu kişinin size yardımı ve desteği ile bir şeyler güzel sonuçlanacak.

 47. Eray dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım yerin arabasını temizlerken açık olan aracın içinden cüzdanım ve 500 tl param çalınıyor. Küçük çocuklar tarafından yanımdan geçerken görüyorum ve kovalayıp, parayı ve cüzdanımı alıyorum. Yorumlarınız için teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Hiç hesapta olmayan masraflar sizi endişelendirebilir ve maddi anlamda zor bir dönem geçirebilirsiniz. Kısa süreliğine de olsa borç para almak ya da kredi çekmek gibi acil para bulmanız gerekebilir.

 48. Ümrab dedi ki:

  Rüyamda okulda oluyorum ve sıranın altına kat 500 lira koyuyorum. Daha sonra çalınıyor o para ve ben de kesin Suriyeli çocuk çalmıştır diyorum, bulamıyorum parayı.

  1. admin dedi ki:

   Maddi kayıpların geri gelmesi ve helal para elde etmek, maddi endişelerden uzaklaşmak anlamına gelir.

  2. Havva dedi ki:

   Merhaba, rüyamı açıklarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim. Rüyamda gölün kenarında otururken karşıya nasıl geçeceğimi düşünüyordum. Aynı zamanda paramı çaldırdığım için sürekli ağlıyordum. Ayağa kalkmakta güçlük çekiyordum. Daha sonra bir eve gidip abdest aldım çıkarttığım ayakkabılarım asansörde kalmıştı. Kalabalık bir yerdeydim.

   1. admin dedi ki:

    Emeklerin karşılığını geç de olsa almak ve kazancın artması, evinizde huzurun çoğalmasına yorumlanır.

 49. Özlem dedi ki:

  Rüyamda kasiyer kıza yanlışlıkla bir elli TL, bir de 20 TL veriyorum ama o 50 TL’mi aldığını 20’yi almadığını söylüyor ve ben sinirlenip polisin gelmesini istiyorum. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Ekstra masraf ve harcamalar yüzünden bütçeniz dalgalanabilir ya da birikimleriniz azalabilir.

 50. F.Guliz dedi ki:

  Gece rüyamda bir öğrenci yurdundaydım. Bana ait kişisel resmi belgelerimin olduğu bir D dosyası ve bir miktar param çalındığını fark edip soruşturuyordum. Bu arada yurt arkadaşlarımdan erkek olan biri parasını paylaşmayı teklif edip, yardım etmek istiyor. Diğeri de kendisine hiç güvenmememi söyleyerek adeta alay ediyordu.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş çevrenizden biri bir sırrınızı başkaları ile paylaşabilir ya da hakkınızda bir dedikodu başlatarak canınızı sıkabilir.

DMCA.com Protection Status