Rüyada Pasaport Kontrolü Görmek

Rüyada pasaport kontrolü görmek, seyahat planı yapanlar için seyahatlerinin güzle geçeceğine ve hiçbir aksilik ile karşılaşmayacaklarına yorumlanır. Eğer ileriye dönük bir tatil planı yapıyorsanız, her şey yolunda gider. Yurt dışına çıkmak isteyenler yakında bu isteklerini gerçekleştirirler. Sevdikleri kişi yurt dışında ise yakında kavuşurlar. Planlarınızda aksilik çıkmaz ve her şey tahmin ettiğinizden daha güzel olabilir. Rüyada pasaport kontrolü sırasında olmak, yeni işler alma ve işlerinin yoğunlaşmasına ve sık sık iş seyahatine çıkmak zorunda kalmaya yorumlanır. Şu günlerde çok yoğun olabilir ve yurt dışında yaşıyorsanız memleketinize gidip gelmeniz gerekebilir.

Rüyada pasaport kontrolünden geçmek, geçim sıkıntısı çekenlerin borçlarına kapatmasına ve işlerinde daha çok kazanmaya başlayacaklarına yorumlanır. Uzakta bir iş fırsatı da elinize geçebilir. Bir süredir beklenen bir iş sözü varsa gelir. Eğer parasal engeller yüzünden çıkılamayan bir seyahat varsa yakında bu engelleri aşarak seyahatini gerçekleştirebilirsiniz.

Rüyada Pasaport Kontrolünden Geçememek

Yolculuk planlarını ertelemek zorunda kalmaya ve bir süre daha sabır ile beklemeye yorumlanır. Örneğin uzakta yaşayan sevdikleriniz ile kavuşmanız için bir müddet daha haber beklemeniz gerekebilir. Beklenmedik aksilikler çıkabilir ve seyahatler ertelenebilir. Eğer iş veya eğitim sebebi ile çıkılması beklenen bir seyahat varsa iptal olabilir.

Rüyada Pasaport Kontrolü Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, güzel yerler gezip görmek ve yapılacak seyahatlerde keyifli zaman geçirmek, herhangi bir sorunla karşılaşmamak anlamına gelir. Maddi endişeler de ortadan kalkar, yapılan seyahatler sonrasında sizi mutlu edecek olaylar yaşanabilir, yeni insanlar ile tanışabilir, yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status