Rüyada Pazarda Kaybolmak

Rüyada pazarda kaybolmak, kazancın ve rızkın azalması, maddi yönden kayıpların ard arda yaşanması elden mal mülk çıkması gibi anlamlara gelir. Bir yerden beklenen para elinize geçmeyebilir ve o paraya güvenerek yapmış olduğunuz harcamalar sizi zor durumda bırakabilir. Belki kredi kartı veya kredi borçları yüzünden de şu günler geçim sıkıntısı çekilebilir ve çaresiz kalınabilir. Birikimleriniz erimeye başlayacak ve gelecek için endişeleriniz oluşmaya başlayacak.

Rüyanızda pazar yerinde kaybolduğunuzu görürseniz, bolluk ve bereketin azalması, zorlukların kapınızı çalması ve çaresiz kalmak anlamına gelir. Sosyal çevrenizde çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz ve dostlarınız size sırt çevirebilirler. Sevdiğiniz insanların size küsmesi ya da artık görüşmek istememesi sebebiyle hayatınızın zor anlarını yaşayacak, bir sığınak arayacaksınız. Özellikle toplum içerisinde yalnız kalmak, arkadaşlarınızdan ihtiyacınız olan desteği görememeniz sebebiyle büyük üzüntü çekilebilir. Dostluklarda meydana gelecek bu soğukluk aslında sizin bir konuda yaptığınız hata olabilir. Onların sizi uyarmasına rağmen bir hatayı bilerek yapmanız onları kızdırabilir.

Rüyada Pazar Yerinde Kaybolmak

Rüyada kalabalık bir pazar yerinde bir anda yolunu kaybetmek ve tekrar geri dönememek, geçmişte yaptığınız seçimler yüzünden çektiğiniz cezanın bitmesi ve artık kendinize yeni bir hayat çizgisi belirlemeniz anlamına gelir. Artık geçmiş hataları geride bırakmalı, sırf insanlar mutlu olsun diye bir şeyler yapmak yerine kendiniz için bir şeyler yapmalısınız. Yoksa kendi düzeninizi kurmakta zorluk çekeceksiniz. Başınıza gelecek bir olay sonrasında da yalnız kalmak ve bir süre sadece kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz.

Rüyada Pazarda Kaybolmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, insanlara çok büyük faydanızın dokunacağına, belki bilinçsiz olarak birine yardımınızın dokunacağına yorumlanır. Hatta kendinizi yapayalnız hissediyorsanız, yakında dost çevrenizden gelecek destek ile birlikte psikolojiniz yeniden düzelebilir. Ruhsal yönden yaşanan sıkıntılar yakında son bulacak, kafa karışıklığı azalacaktır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Merjen dedi ki:

  Pazarda yolumu kaybetdim ama sonra yine buldum yolumu

 2. ckdj dedi ki:

  rüyamda bir kaç arkadaşımla birlikte yeniden 1.sınıfa başlıyorduk, yeni öğretmenimiz falan vardı oturup ders falan işliyorduk rüyanın sonlarına doğru bir adam geldi ve neden olduğunu unuttum benimle kavga etmeye başladı bende taşla ona vurmaya başladım o da bana vuruyordu ben bir yandan da çığlık çığlığa ağlıyordum ilk başta o adamın arkadaşımın babası olduğunu düşünürken sonradan adam elindeki taşı bırakıyodu ben de bak bende bıraktım sakın alma falan diyodum va adam ben senin babanım diyodu ilk başta inanmıyordum ama daha sonra neden gelmedin o zaman falan diye sorular sormaya başalamıştım daha sonra zaten rüyadan da ağlayarak uyandım ve rüyada ben senin babanım diyen adam gerçek hayatta benim babam değil

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmaısna ve kararsız kalınan bir konuda artık en hayırlı kararı vermeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status