Rüyada Pencereden Bakmak

Rüyada pencereden baktığını görmek, kendinize güveninizin artacağına ve bu sayede mevcut sorunlarınızın üstesinden çok daha kolay bir şekilde gelebileceğinize yorumlanır. Tecrübeleriniz ışığında hiç bir zorluk sizi yıldıramayacak ve pes ettiremeyecek. Özellikle çalışma hayatında her ne kadar zor görevler verilse de bunların üstesinden gelmekte başarılı olacaksınız. Ya da eğitim hayatınız devam ediyorsa, sınavlarınız kötü gelebilir. Ancak eğitim hayatınızdaki bu zorlu dönemi aşmak sizin için pek de zor olmayacaktır. İnsanlar sizin bu gayret ve azminizi tebrik edebilirler.

Rüyada pencereden bakınmak, iş hayatında yaşanan sorunlar yüzünden gerginlik yaşamak ve bir süre kafa dinlemeye ihtiyaç duyacağınıza yorumlanır. Belki iş hayatındaki diğer çalışma arkadaşlarınız da sizi bir hayli strese sokabilirler. Yeni bir işe girecek olan kişilerin endişeleri artabilir. Rüyada pencereden dışarı bakmak, aynı zamanda eşiniz ya da diğer aile bireylerinin kazançlarında sorunlar olması, bu sebeple sizin de endişe yaşamanız olarak yorumlanır. Ev içerisinde bu yüzden huzursuzluk çıkabilir. İş hayatındaki aksilikler evdeki dengeleri de sarsacak.

Rüyada Pencereden Bakan Birini Görmek

Birinden güzel bir haber alacağınıza yorumlanır. Belki bu bir iş olanağı olabilir. Ya da sevdikleriniz başka güzel fırsatları size bildirebilirler. Bu sayede sizler de bu fırsatları değerlendirerek işe girebilir, daha güzel bir iş bulabilirsiniz. Eğitim hayatında da önemli kariyer fırsatları yakalanabilir. Bu süreçte size yol gösteren kişiler sayesinde hedefleriniz artabilir.

Rüyada Pencereden Denize Bakmak

Çalışan kişilerin kazançlarının artmasına yorumlanır. Kendi işini yapan kişiler özellikle yakında işlerini büyütebilirler ve daha fazla gelir elde etmeye başlayabilirler. Borcu olanlar da borçlarında tez zamanda kurtulma şansı yakalayarak para endişelerinden kurtulacaklardır. Ev içerisinde bolluk ve bereketlik artacak.

Rüyada Pencereden Manzaraya Bakmak

Çok güzel günlerin sizleri beklediğini müjdeler. Yakında özel hayatınızda büyük mutluluklar yaşayabilir, çok güzel insanlarla tanışabilirsiniz. Bekar olan kişiler için de mutlu mesut bir yuvaya sahip olacaklarına, aile saadetini tadacaklarına yorumlanır. Evli olanlar da aileleriyle mutluluklar yaşayabilirler.

Rüyada Pencereden İçeri Bakmak

Hane içerisinde bir takım sorunlar yüzünden şu günlerde aklınızın karışması ve kendi işlerinize odaklanmakta zorluk çekmeniz olarak yorumlanır. Başarısızlık ve bu yüzden aileden tepki görmek anlamına da gelir. Ailenizin sizden beklentileri çok fazla olabilir.

Rüyada Pencereden Bakan Kadın Görmek

Bir kadından güzel haberler alacağınıza ya da yardım göreceğinize yorumlanır. Sizi özleyen biri de olabilir. Eğer uzun süredir annenizi görmüyorsanız, hasret giderebilirsiniz. Sevdiğiniz birinin sizin hatırınızı sorması mutlu edecek.

Rüyada Pencereden Bakan Erkek Görmek

Bir erkeğin size destek vermesi ve bu sayede sıkıntıları geride bırakmak olarak yorumlanır. Belki kardeşiniz ya da babanız maddi destekte bulunarak para sorunlarınızı çözmenizde bir hayli yardımcı olabilirler. Onların sizin zor zamanınızda yanınızda olması sayesinde zorluklar geride kalacak.

Rüyada Pencereden Bakıp Kar Görmek

Özverili bir insan olduğunuza ve iyiliklerinizin karşılık bulacağına yorumlanır. Bir zamanlar sizin maddi destekte bulunduğunuz biri şimdi de size yardımcı olabilir. Gelecek endişeleriniz çok fazla olsa da aslında bu konuda içinizi rahatlatmaya ihtiyacınız var.

Rüyada Açık Pencereden Bakmak

Kısmetlerin açılması, bolluk ve bereket dolu günler yaşamak, hayatı bundan sonra daha mutlu ve huzurlu geçirmek olarak yorumlanır. Karamsar düşünceleriniz geride kalacağı olaylar yaşanabilir. İç dünyanızda endişe ve sıkıntılarınız azalmaya başlayacak.

Rüyada Pencereden Sokağa Bakmak

Sevdikleriniz sizden daha fazla ilgi bekliyor olabilirler. Onlara biraz daha zaman ayırarak gönüllerini alabilirsiniz. Belki bir süredir ailenize ilgi gösteremiyorsanız, onlara sürprizler yapabilir ve gönüllerini alabilirsiniz. Özellikle eşiniz sizden ilgi alaka bekliyor olabilir.

Rüyada Pencereden Gökyüzüne Bakmak

Hayatınızı düzene sokmaya başlayacağınıza ve gelecek planlarınızın da tam da istediğiniz gibi yolunda ilerleyeceğine yorumlanır. Gelecek kaygısı olan kişiler en nihayetinde gelecek endişelerinden kurtulma şansı elde edecekler. Parlak bir geleceğin sizleri beklediği sinyalini verir.

Rüyada Pencereden Bahçeye Bakmak

Emekleriniz karşılık bulacak ve bundan sonra sefa sürebilirsiniz. Hak ettiğiniz olanaklara sahip olarak biraz kendinize zaman ayırmak, şımartmak isteyebilirsiniz. Hayallerinize erişmeye başladıkça gönül rahatlığınız artacaktır. Kendi emeklerinizin nimetlerinden keyifle faydalanabilirsiniz.

Rüyada Pencereden Sevdiğine Bakmak

Sevgiliniz ya da eşinizin size bir kırgınlığı olduğuna yorumlanır. Bir lafınız ya da davranışınız yüzünden kalbi kırılmış olabilir. Ancak bunu fark etmeniz biraz zaman alacağı için gönlünü almak zor olabilir. Bekar olan kişiler de hoşlandıkları birinden duygularına aradıkları karşılığı bulamayarak hayal kırıklığına uğrayabilirler.

Rüyada Pencereden Yola Bakmak

Sosyal ortamda çok fazla insanla tanışarak, pek çok davet almak anlamına gelir. Yeni tanışacağınız insanlar ile aranızda güzel duygular olabilir. Kafa dengi insanlarla tanışarak dostluklar kurabilirsiniz. Şu günlerde sosyal hayatta bir hayli aktif olmanız olasıdır.

Rüyada Pencereden Yağmura Bakmak

İş hayatında uzun soluklu başarı ve projelere imza atılacağına, başkalarından övgüler almak ve yeni iş olanaklarının doğmasına yorumlanır. Hayattan beklentilerinizi bir bir almaya başlayacaksınız. Hayata karşı güçlü duruşunuz ile herkesin takdirini kazanarak kendinizi ispat edebilirsiniz.

Rüyada Pencereden Biriyle Konuşmak

Size bir konuda destek olacak kişiye yorumlanır. Belki anne babanız ya da bir dostunuz size bir konuda öğütler verebilir. Birine fikir danışabilir ve planlarınızı anlatarak onun görüşlerini alabilirsiniz. Belki gelecek planlarınız ile ilgili de sevdiğiniz birine düşüncelerinizi danışarak hata yapmaktan kaçınabilirsiniz.

Rüyada Pencereden Bakmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, büyük işlerin altında kolayca kalkmaya ve zorluklara göğüs gererek hak edilen zafere ulaşmaya yorumlanır. Yakında zor günlerin ardında refah günler sizleri bekliyor olabilir. Her şey tam da sizin aklınızdaki gibi ilerleyebilir. Geleceğe yönelik de umutlarınız artacaktır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ali dedi ki:

  Merhaba iyi günler rüyamda evimin penceresinden bakıyordum pencerenin onun birileri konuşuyordu onlara bakiyordum

 2. Esra dedi ki:

  Rüyamda kız kuran kursundaydim saate baktım saat 6ydi etraf karanlıktı perdeleri kapali ama pencereleri açık dışarı baktım sesler geliyor motosikletli hizli geçti yoldan sonra arkamda 2 tane uzun boylu erkek polis benimle alay ediyordu neden dışarı baktığımı erkeklere mi bakıyorsun gibisinden bende kendimi savunurken bitiyor…
  Bundan ayrı 4 yada 5 tane kumda kayak yapılan yer oluyordu bunlarda küçük tünel vardı bundan birisinde öleceğimizi biliyorduk bende dua ediyordum öleyim diye ben ve birisi kayak yaparken tünele sıkısiyorduk sonra onu gördüm tünel gitgide küçülüyordu sonra öldü bende kendi tünelimde ölüyordum ama birsey hissetmedim ayağa kalktım ben nasıl ölürüm daha yapacağım çok şey vardı gerçekleştirmek istediğim cok hayal vardı diyorum işte benimle birlikte kayak yapan kişiyi ölü birsekilde enkazdan cikariyorlardi böyleydi

 3. Sanem dedi ki:

  Rüyamda enanemin tek katlı bAhçe evinde kalıyorum annem oturuyormuş döze bende oğlumla oraya kalmaya gitmişim. Erkek kardeşim çekyatta yatıyor bende saatin fsrkına barıp tv yi kapatıyorum sabah saat 07:35 hava önce aydınlık sonra pencere açık kalmış diyip ömüne kapatmaya gidiyorum. Tombul el feneri olan bi adam önünde tezgah olan bi adam ve yanındada bahçemizin için mangal gibi bişeylerle uğraşan adam var. Bu saatte ne işiniz var burda diyorum ve sonra o kişiler bana satışıyor. Bende baba baba diye içeri sesleniyorum varmış hissi vermek için aslında yokmuş evde. Bahçemizde olan adam silah sıkıyor içeri bir kaç el tombul olanda şişe ile vurmaya çalışıyo. Titreyerek uyandım korkudan

 4. Gerenimo dedi ki:

  Rüyamda sadece kenarlarından dışarısı gözüken pencereden gelip gecen insanları izliyorum. Aynı zamanda da duş almak için hazırlık yapıyorum, elimde duş başlığı var kovaya su akıtıyorum sıcak su gelsin diye,tekrar dışarıya bakıp arkamı döndüğümde kendimi güzel bir çift kişilik yatak olan odada buluyorum.Yatağın kafa kısmında duvarda gizli eski bir kapı farkedip içeri giriyorum. Çok karanlık ve rutubetli bir yer ve ortada duran kolunun içinden müzik sesi geliyor. Burasını neden yapmışlar, müzik nasıl burdan çalıyor diye düşünürken uyandım. Yorumlarsanız sevinirim teşekkür

 5. Duygu dedi ki:

  Rüyamda eski nisanlimin damarlarının ailesine evine gidiyorduk annem babam ben konuşuyoruz o kişi bize barışın diyordu eski nisanlimda ordaydi sessizce oturuyordu bende olmaz diyordum sonra biz oradan çıktık pencereden tül perde arkasından eski gorumcem gizlice bana bakıyordu sonra bende bakınca hemen çekildi anlamı nedir acaba yorumlarsaniz çok sevinirim

 6. Hümeyra dedi ki:

  Hayirli aksamlar Rüyamda yeni ev almışım üst katdan evcok büyük icini geziyorum aydinlik beyaz odaları geziyorum ve büyük yük pencereleri var yerden tavana kadar. Hata pencerlerden disari bakiyorum dahada mutlu oluyorum seviniyorum sasiriyorum adeda bu kadar güzel olduguna. Sonrs gidib bir magzadan beyaz perde alyiorum, tezgahin üstünde bej renginide fonperde yaninda beyaz tülpwrde var. Yana yana duruyorlar diyorum tam aradigim.perde.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak önemli gelişmelere ve daha çok kazanmaya yorumlanır.

 7. Elif dedi ki:

  Merhaba rüyamda pencereden bakıyorum karanlık ağaçlar var orada bir erkek çocuğu var küçük 3 yaşlarında. Mavi giymiş ağaçların dibinde dikiliyor. Sonra evin başka bir penceresi var beyaz bir perdesi var açıyorum apartman merdivenlerini görüyorum yine o çocuk ama boyu çok kısa yan komşunun oğluymuş apartman kapısından çıkmak üzere olduğunu görüyorum.annen nerede annenin yanına git diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlem duyulan birine kavuşmaya, sevdiklerinizle aynı çatı altında olmaya yorumlanır.

 8. Yasemin Y. dedi ki:

  Rüyamda evin arkapenceresinden bakıyorum. Eskiden bir baraka varmış onlar yıkılmış etraf ferahlamış. Sokak daha güzel olmuş diyorum ferah ferah.
  Yorumunuzu bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta olan birinden gelecek habere sevinmeye yorumlanır.

 9. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda annemle ben salonun penceresinden bahçeye bakıyoruz bahçede dağ gibi çöp birikintisi var abimle babamda dışardan gelirken görüp sinirleniyolar ve babam çöpçüler le kvga etmeye gidiyo ben de koşuyorum ama yetişemeden uyanıyorum.. Sizce ne anlama geliyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinin evinize gelmesine yorumlanır.

 10. Borasm dedi ki:

  ..

 11. borasm dedi ki:

  benim yorum nerde

 12. borasm dedi ki:

  rüyamda pencereden dışarı bakıyorum dışarıda büyük bir afet gibi birşey olmuş arabalar birbiri üzerine çıkmış ben rahat bir şekilde evde hiçbirşey olmamış şekilde camdan dışarı bakıyorum.Arabaların içinde kendi arabama da bakıyorum tam hatırlamıyorum ama bütün arabalar sokakta sürüklenmiş birbirine girmiş tam bir doğal afet olmuş görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   u rüya yeni bir başlangıca, yeni bir işe girmek veya sosyal çevrede bulunmaya yorumlanır.

 13. Habip dedi ki:

  Rüyamda gece eşimle birlikte olurken pencereden yabancı bir erkeğin bize baktığını farkettim. Bize bakıp gülüyordu. Elimi tül perdenin üstüne goturdugumde yüzünü hissettim perdeyi kaldirdiktan sonra gitti…

  1. admin dedi ki:

   Size borcu olan ya da külfet olan kimseler ile aranızda sorun kalmamasına yorumlanır.

   1. nur dedi ki:

    uyuyorum cam yatağımın kenarında birinin kılığında hemde tanıdığım birinin camımdan bakıyordu beni odadan kovdu burası benim odam sen git dedi uzun bir süre baktı pencereden bağırmaya çalıştım sesim kısık çıktı sonra bağırabildim en son gitti camdan çığlıkla uyandım.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya endişelerin bitmesine, yeniliklerden korkmamaya yorumlanır.

 14. Zuhal dedi ki:

  Ruyanda 3. Katin penceresinden disari bakiyorum. Gercekte bahce olan yer ruyamda duz yol. Tanimadigim biri siyah yuksek lux siyah bir arabayi park ediyor arabadan uzun iri yari siyah sac ve kirli sakalli bir adam iniyor gidiyor. Sonra pencereden arabanin uzerine bir sey dusuruyorum zarar verdigimi saniyorum bir sey olmuyor. Adam arabanin yanina yeniden geliyor oturuyor. Bu sekilde uyaniyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aileniz mal mülk edinebilir, evinizde rızkınız artar.

 15. Cem Engin dedi ki:

  Rüyamda kız arkadım baldızım ve annesi bir dükkanın içinde cama mekan yerde oturup bekliyoruz ve sonra kız arkadasım binerken Arkadasını görüyor konuşuyorlar çoçuğa kıllanıyorum çoçuk gidiyor 7-8 adamla geliyor genç hepsi gelip karşımıza Cuma yapışıp pis pis bize bakıyorlar bende çıkıp birini çekip kavga ediyorum bıçak çıkarıyor omu bıçaklıyor benmi tam hatırlamıyorum sonra eve çıkartıyorum kız arkadaşımı falan çıkartıyorum Olayı anlatıp çıkıyorum çoçugu bekliyorum daha yine gelsin diye geliyorum yoldayım diyor beklerken kulüpün ordan geçiyorum ve arkadasımı görüyorum arabaya binip gidiyoruz çevirmeye giriyoruz ehliyetim yok diyor koltukdan kalkıyor bana bırakıyor bende dubaya çarpıp duruyorum polis geliyor uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Evlilik yolunda önünüzdeki engelleri aşmak ve mutlu olmaya yorumlanır.

 16. fulya dedi ki:

  ruyamda evimin penceresinden yan bahceye bakarken bahcenin icinde düşmüş birkac sigara goruyorum..nedir acaba .tesekkurler

  1. admin dedi ki:

   Bir arkadaşınız eivnize gelebilir.

 17. Elif dedi ki:

  Rüyamda hiç bilmediğim bir evde kendi odamdaydım. Ve geceydi pencereden sevdiğim kişinin penceresine bakıp uyanık olup olmadığını anlamaya çalışıyordum. Daha sonra kafamı çevirdiğimde bahçede bir havuz ve havuzun yanında küçük bir köpek gördüm. Daha sonra pencereye bakmaya devam ettim.

  1. admin dedi ki:

   İş veya eğitim gibi sebeplerle bir süreliğine başka yere yerleşmek ve maddi olanakların artmasına yorumlanır.

 18. Esra dedi ki:

  Merhaba, benim bu sabah gördüğüm rüya biraz karışık anlayamadım.. Platonik olarak sevdiğim beğendiğin erkeği ( karşılıklı sevgi) gördüm ama evimin önünde yani bir bankın üstüne oturmuş görüyorum odamdan açık pencereden onu. Güzel bir gün yani kap kara bir gün değil. Onun yanında ise polisler görüyorum bir başka genç bir erkeği kovalıyorlar ve yakalıyorlar. Neyse o platonik sevdiğim erkek ben kafamın pencereden çıktığında beni görüyor kalkıyor biraz yaklaşıyor ama ben yukarıdayım evdeyim bir bina olduğu için. O da sanki gelmek istiyor gibi bir ifade veriyor kötü bakmıyor yani. Geçen gün farklı rüyaydı ama o sefer platonik sevdiğim erkek evimdeydi. Ben odamdaydım karanlıkta ama kapım açıktı ara salonunun lambası yanıyordu yani o kadar da karanlıkta değildim. O ara salondan bana koşarak geldi elimden tuttu, gittim peşinden, yani o biraz karanlık olan odamdan. İfadesi nötrdü dargın yada sinirli değildi yani konuşmak istiyordu sanki. Bu kadar 🙂 Anlayanlar yorumlarsanız çok sevinirim, iyi günler.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olmasına ve yeni insanlarla tanışarak sosyal çevrenizin artacağına yorumlanır.

 19. Nehir dedi ki:

  Rüyamda okulun penceresinden hoşlandığım çocuğa bakıyordum. Kolunda bir çanta vardı. Çantanın içinde eski sevdiğim çocuğun kıyafetleri vardı ve çantanın içinden kırmızı bir eşofman çıkartıp altına giydi.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaşlık ortamı ve hobi edinmeye yorumlanır.

   1. Zuhal polat dedi ki:

    Ruyanda 3. Katin penceresinden disari bakiyorum. Gercekte bahce olan yer ruyamda duz yol. Tanimadigim biri siyah yuksek lux siyah bir arabayi park ediyor arabadan uzun iri yari siyah sac ve kirli sakalli bir adam iniyor gidiyor. Sonra pencereden arabanin uzerine bir sey dusuruyorum zarar verdigimi saniyorum bir sey olmuyor. Adam arabanin yanina yeniden geliyor oturuyor. Bu sekilde uyaniyorum.

 20. Melike dedi ki:

  Rüyamda evimiz taşınmıştı. Evimiz küçük küçük evlerin olduğu bir yerdeydi. Ben evden çıktım ve küçük küçük kapılar vardı ve kapıların üstü karla kaplıydı ve kıştı. Rüyamda sonra ben evden çıktım. Bir yere gittim. Sonra karşıdan eve giderken platonik olarak sevdiğim kisiyi gördüm ve bana hayran hayran bakıyordu ve ben içimden şöyle söyledim. Bu çocuk bana bakıyor ve beni beğeniyor ama ciddi bir şekilde düşünmüyor dedim ve eve giderken bir büyük kapıdan geçtim. Kapının hemen yan tarafında 3 rakamlı bir tablet koydum. Sonra bir aralık bırakıp 5 rakamlı bir tabela koydum ve eve girdim evde babam vardı. Bizim evin penceresinden o çocuğa baktım, bizim evin önünde küçük erkek oğlanla kayıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bazı hayallerinizi gerçekleştirmek için paraya ihtiyaç duymak, maddi olanakların engel olmasına yorumlanır.

 21. lemi dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kızı gördüm. Ben odamda pencereden dışarı bakıyordum. O ise yan binamda ders için hazırlanmış çıkıp yan binaya gidiyordu. Orada ders görüyordu. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bir süre bu kişiyi görmemek ya da başka birinden hoşlanmaya yorumlanır.

 22. Havva dedi ki:

  Rüyamda aşık olduğum kişinin yüksek bir binanın penceresinden bana aşık bir suratla bakıp perdeyi kapattığını, sonra da perdenin arkasından gizlice bana baktığını gördüm. Ne anlama geldiğini yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Gelecek günlerde aşk hayatında sevince, beklenmedik bir anda kalbinizi çalacak başka birine yorumlanır.

 23. Merve dedi ki:

  Gördüğüm rüyamda 4.kat gibi bir yükseklikte pencereden dışarıya bakıyordum. Dışarıda çok büyük yeşil ağaçlar ve onun altında beyaz tişörtlü 10-15 kadar beş altı yaşlarında küçük çocuklar oyun oynuyordu. Ve ağacın üzerinde rengarenk bir görüntü vardı. Dışarıya bakarken tanıdığım iki erkek arkadaşım yüksek yerde olmama rağmen pencereden tırmanarak içeri girdiler. Hiçbir yardım olmadan nasıl o kadar yüksek yere tırmanarak pencereden içeri girip yanıma gelmelerine çok şaşırmıştım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Birden fazla mutlu haber almak ve birkaç işin birden yoluna girmesi, yüzünüzü güldürecek olaylar yaşamak demektir.

  2. Baran dedi ki:

   Rüyamda sevdiğim kızı bana kendi penceresinden,evinin içinden bakarken gördüm sonra aşağıya geldi arkadaşlarımlar beraber yürüdük.(ben seviyorum ama onun duygularını bilmiyorum )

   1. admin dedi ki:

    Hayallerin gerçek olmasına yorumlanır

 24. ibrahim dedi ki:

  Rüyamda 3 4 yaşlarında but çocuk pencereden Cicero yeni bana bakıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bir yerden gelecek haber sizi mutlu edebilir, eğer başvuru yaptıysanız olumlu sonuçlanabilir.

 25. Merve dedi ki:

  Benim rüyamı da yorumlayın lütfen benim sevdiğim bir adam var. Bir şeyler yaşadık olmadı hatta bana tokat attı. Arkamdan filan baktı işte dün bir rüya gördüm karşılıklı penceredeyiz. Bana bakıyordu ve ben de onun bana baktığını fark ettim. Niye bana bakıyor diyip ona baktım arada bir perde bizim önümüzü kapatıp tekrar açılıyordu öyle uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinizle dertleşerek zor günleri atlatabilir, yakında karşınıza çıkacak biri sayesinde daha mutlu olabilir, daha fazla değer görebilirsiniz.

 26. Ece dedi ki:

  Merhaba rüyamı yorumlarsanız lütfen. Rüyamda baba evinin bahçesine bir kutunun içerisinde her zaman özenerek koruduğumuz, misafirler için servis ettiğimiz kristal kapları buluyorum. Bardakları iç içe geçirip eve götürmeye çalışırken çoğu yere düşüp kırılıyor. Kendi kendime hiç bu kadar kabı bir arada kırmamıştım diye söyleniyorum. Tam yanımda da hortumdan su akıyor ve bir tarafta da çok eski, yırtılmış bezler var. Uzun zamandır bahçede kalmış tozlanmış. Onlardan bir tanesini suyun suyun altında ayağımla yıkıyorum bezi. Sonra bir bakıyorum ninemgilin evindeyiz hepimiz. Ablam olmadık şey yüzünden her kesin içinde sözlü kavga ediyor benle. Babam da ablamın sözlerine uyup çok kızıyor bana. (Babam rahmetli oldu). Bende evden çıkıp gidiyorum. Akşam vakti olduğundan bir az karanlık dışarısı. Gidip üniversite arkadaşlarımla buluşuyorum. Mezun günü geçirmiyorlarmış. Dans ederek içeri giriyorum. Çok hareketliyim, yerimde hiç duramıyorum, hep dans ediyorum. Resim çekiyoruz falan. Sonra bir arkadaşım kendisinin 17 yaşında bir hasta oğlu olduğunu söylüyor. Nedense ben oradan uzaklaşıyorum. Yol üstü bir akrabamızın evinin penceresinden gizlice içeri bakıyorum. Ve ailenin tüm üyelerinin evde otururmuş sohbet ettiklerini görüyorum. (Şu an aile üyeleri her biri ayrı bir şehirde yaşıyor). Oradan da uzaklaşıp baba evime dönüyorum ve evde eski sevgilimin de olduğunu görüyorum. Evdeki her kes bana dargın. Rüyanın devamı daha da çok saçmalık. Böyle uyumsuz bir rüya. Ancak içinde babamın bulunduğu her bir rüya benim için önemli. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Çevrenizdeki insanlar sizi takdir edebilirler, örnek biri olarak gösterilebilirsiniz ve sizi sevenlerin sayısı bir vesile ile artabilir. Sıkıntılar geride kalacak ve rahata erişmeniz tez zamandadır.

DMCA.com Protection Status