Rüyada Penguen Görmek

Rüyada penguen görmek, aşk hayatında sürprizlerin olması, siz mutlu edecek kişi ile tanışmak, ruh eşini bulmak anlamına gelir. Kalbiniz kıpır kıpır edebilir ve hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkacak olan bu kişi ile romantik günlere erişebilirsiniz. Bekar olanlar hayallerini süsleyen kişi ile tanışabilirler ve yıldırım aşkı olabilir. Eğer ilişkiniz varsa veya evliyseniz, sevdiğiniz insan da sizin için çok güzel şeyler yapabilir. Belki ortak bir gelecek hayalinizin gerçekleşmesi için çabalayabilir. Onun size duyduğu aşk ile yüzünüz gülecek ve doğru insanla birlikte olduğunuzu bir kez daha anlayacaksınız.

Rüyada penguenler görmek, sevdiklerinizin çok olduğuna ve sosyal çevrenizde çok davet alacağınıza yorumlanır. Son zamanlarda sosyal ortamlarda ön planda olabilirsiniz ve sizinle dostluk kurmak isteyen kişiler olabilir. Sosyal çevrede ya da iş ortamında popülerliğiniz artabilir. Herkesin hakkınızda güzel şeyler konuşması ve övgüler duymak da olasıdır. Belki bir başarınız yüzünden de bir anda yıldızınız parlayabilir.

Rüyada Penguen Yavrusu Görmek

Varlıklı biri ile evlenmek ve hayırlı evlatlar yetiştirmek olarak yorumlanır. Yuvanızda mutluluk her geçen gün artabilir. Bekar olanlar da artık kendilerini evliliğe hazır hissedebilirler. Hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak sizi mutlu edecektir.

Rüyada Penguen Almak

Mesleğinde çok başarılı bir insan ile tanışarak duygusal olarak yakınlık hissedebilirsiniz. Bekar olanlar işinde başarılı bir insanla aşk yaşamaya başlayabilirler. Hatta bu çevrenize imkansız gibi görünecek bir aşk da olabilir. Bu kişinin hayatınıza girmesi ile birlikte her şey değişmeye başlayabilir.

Rüyada Penguen Sürüsü Görmek

İyi niyetli ve yardım sever insanlar ile tanışmak olarak yorumlanır. Yeni insanlar hayatınıza girebilir. Yeni tanışacağınız kişilerden iyilikler görebilirsiniz. Belki iş ya da eğitim hayatında size yol gösterebilirler. Dostlarınızın sayısında artış olması olasıdır.

Rüyada Penguen Beslemek

Maddi sıkıntıları geçmişte bırakmak, sürpriz bir şekilde para sıkıntısından kurtulmak olarak yorumlanır. Yakın zamanda hayatınızda önemli değişiklikler olabilir. Belki iş değişikliği ya da ticari hayatta yaşanacak başarılar ile birlikte gelirinizde ani bir yükseliş olabilir.

Rüyada Penguen Yakalamak

Elinize geçen fırsatların size daha büyük fırsat kapıları aralayacağına, kısmetlerinizin artacağına yorumlanır. Şans sizden yana olacak ve her şey bir anda güzelleşmeye başlayabilir. Umudunuzu yitirdiğiniz bir konuda da önemli bir gelişme olabilir.

Rüyada Penguenden Kaçmak

Özel hayatınızdaki sorunlardan kurtulmak olarak yorumlanır. Özellikle bir süredir ayrılık yaşadığınız biri varsa, tez zamanda yeniden barışmanız olasıdır. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki sorunları aşmaya çalışabilir, güven sorunlarını geride bırakabilirsiniz.

Rüyada Penguen Sevmek

Mevcut sorunlarınızdan kurtulmanızda sizi seven ve değer veren insanlardan yardım alacağınıza, sizin yanınızda olacaklarına yorumlanır. Belki size öğütler verebilirler ya da bir konuda aracı olabilirler. İş veya eğitim hayatındaki sıkıntıların çözümü de söz konusu olabilir.

Rüyada Penguenin Uçtuğunu Görmek

Yeni bir aşk yaşamak, hayatınıza yeni birinin girmesi ve yalnızlığın kısa sürmesi olarak yorumlanır. Eğer ilişkiniz varsa, bu sefer de sadık bir dosta yorumlanır. Belki yeni bir dostluk kurabilir, yeni arkadaşlar edinerek onları hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Rüyada Penguen Yemek

İlişkilerde büyük sorunlar ile karşı karşıya gelmek, ayrılık olarak yorumlanır. İlişkiniz ve sorumluluk içerisinde olduğunuz her konuda bazı olumsuz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Belki güven sorunları yüzünden de ya da çıkan dedikodular sebebi ile ilişkileriniz bozulabilir.

Rüyada Penguen Isırması

Beklenti içerisine girdiğiniz bir konuda hayal kırıklığına uğramak, size verilen sözlerin tutulmaması olarak yorumlanır. Bu yüzden çok üzülebilirsiniz, ancak bazı insanların da gerçek yüzlerini görmüş olacaksınız. Bu sayede bu kişilere güvenmemeyi öğreneceksiniz.

Rüyada Penguen Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, duygusallık ve sevginin artması, aşk hayatında güzel günler yaşamak, özel hayatınızda mutlu olmak şeklinde yorumlanır. Aşk hayatı ve sosyal yaşamınızda uzun bir süredir ihtiyacınız olan anlayış, destek ve şefkate kavuşmanız olasıdır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Kiraz dedi ki:

  Rüyamda 2 büyük beyaz penguenin çiftleşmesini gördüm. Anlamı nedir acaba ?

 2. Nihal Gültekin dedi ki:

  Rüyamda evimizin önünde deniz vardı ve geceydi bi penguen denizden çıktı ve bizden yardim istedi doğum yapıyordu pengueni doğur tuyorduk hatta ablam ondan doğum yaptığı esnada dua istiyordu benim için, ve bi sürü küçücük yavruları oluyordu kovalara dolduruyorduk yavruları sonra penguen denize girmesi gerektiğini söylüyordu ve yavrularını kendisinin peşinden denize dökmemizi istiyordu bize oldukça güvenmiş gibiydi ve bizde oldukça şaşkındık ama garip olan penguenden çok farklı bi yaratığa benziyordu ama biz bu bir penguen diyorduk ve oda evet ben bir penguenim diyordu konuşuyordu bizimle sonra onu yavrularıyla birlikte denize bırakıyorduk oldukça saçma bi rüyaydı ama çok merak ettim anlamını yorumlarsanız sevinirim..

 3. Nihal Gültekin dedi ki:

  Rüyamda evimizin önünde deniz vardı ve geceydi bi penguen denizden çıktı ve bizden yardim istedi doğum yapıyordu pengueni doğurtu yorduk hatta ablam ondan doğum yaptığı esnada dua istiyordu benim için ve bi sürü küçücük yavruları oluyordu kovalara dolduruyorduk yavruları sonra penguen denize girmesi gerktiğini söylüyordu ve yavrularını kendisinin peşinden denize dökmenizi istiyordu bize oldukça güvenmiş gibiydi ve bizde oldukça şaşkındık ama penguene yardim ediyorduk garip olan penguenden çok farklı bi yaratığa benziyordu ama biz bu bir penguen diyorduk ve oda evet ben bir penguenim diyordu konuşuyordu bizimle sonra onu yavrularıyla birlikte denize bırakıyorduk oldukça saçma bi rüyaydı ama çok merak ettim anlamı yorumlarsanız sevinirim..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir hayalin gerçek olmasına, güvendiğiniz birinden iyilik görmek ve emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 4. Ali dedi ki:

  Ruyamda yatakda uzanmisdim ve cok cok kucuk penguenler(binden cok) ustumde geziyorlardi bir penguen sirtima kacdi ve beni isirdi lakin acimadi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen biri ile barışmaya yorumlanır.

 5. Fatma dedi ki:

  Rüyamda çok güzel bir denizin kıyısında denizi izliyordum yanımda bir arkadaşım da vardı ama onu hatırlamıyorum. Deniz okadar berraktı ki kıyısının dahi ne tarafta olduğunu şaşırmıştım bir an. Daha sonra sol tarafımda denize girmek üzere olan birsürü penguen gördüm. Rica etsem yorumlayabilir misiniz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmak ve bolluk berekete yorumlanır.

 6. Hayrunnisa dedi ki:

  Rüyada evimin önünde ki bahçe de penguen ve inek görüyordum inekler otluyordu penguenler se doğuruyordu ben yardım etmek için gidiyordum ama hiç yavru bulamıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Çok sevinçli bir haber almak ve dileklerin gerçek olmasına, iyi bir dost edinmeye yorumlanır.

 7. bir.deniz.hayrani dedi ki:

  Rüyamda kutuplardaydım dibimde arkamda birşey hissettim baktım penguenmiş. Anlık temas halinde hissettim kendimi penguenle. Sonra bir anda kendimi basket sahasında buldum. Maç yapıyordum. Ama elimde top yerine 2 tane yumurta vardı. Potaya atmaya çalışıyordum ama bir türlü girmedi.

 8. bir.deniz.hayrani dedi ki:

  Rüyamda kutuplardaydım bir anda dibimde arkamda birşey hissettim baktım penguenmiş. Anlık temas halindeydik penguenle. Sonra bir anda kendimi basket sahasında buldum maç yapıyordum. Ama top yerine elimde 2 tane yumurta vardı. Yumurtayı potaya basket atmaya çalışıyordum girmiyordu atamadım bir türlü

  1. admin dedi ki:

   Zorlukları aşmak ve hedeflerinize tez zamanda ulaşmaya yorumlanır.

 9. Hasan Özkan Uğural dedi ki:

  Rüyamda anneannemdeydik ama bahçesi orman gibiydi tanıdıklar vardı sonra bir kamyonet geçti içinde bir çoçuk vardı onu taklit ettik sonra bir kanguru çıktı ortaya bahçeden , yeni tanıdığım bir youtuber vardı başka bir sürü tanıdık sonra üstümüzden bir kuş geçti biz ürktük kafanızı eğdik özellikle yeni tanıdığım kişi sonra kardeşimle patikaya çıktık hiç balık olmayan suyu dahi eskiden olmayan yerden 2 büyük balık havaya fırlayıp patikaya düştü kardeşim bu devirde balık yemiyende dedi , sonra penguen gördüm tam arkamdaydı korktum ve boynundan tuttum kardeşim yakaladı sonra bir penguen saha kardeşime saldırdı ben yardım ettim kardeşime üçüncü penguen güç yetiremedik kardeşim yerdeydi ve üçüncüsü kardeşimin gözüne gaga atıcak gibiydi diğer ikisinin elinden kurtulup Furkan diye bağırarak kardeşime koştum korkuyla

  1. admin dedi ki:

   İdeal ve isteklerinize erişmek, çok sevineceğiniz bir projede yer almaya yorumlanır.

 10. Emine dedi ki:

  Rüyamda tehlikeli bir durum vardı ve bir yerden bir yere bir şeyin üstünde geçmeye çalışıyordum ve kucağımda birden penguene benzer bir hayvan belirdi ve o da korkuyordu. Elimi sıkı sıkı tutmaya başladı. Gözleri kapalıydı, uyur gibi bir hali vardı ama o da benim elimi tuttuğunu ve benim yanımda olduğunun farkındaydı. Elimi tutarken de biraz acıtır gibi olmuştu sanki ama içimden de ona karşı çok yumuşak sevilesi bir his uyanmıştı.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olmasına ve bir hayalinizin gerçekleşeceğine yorumlanır.

 11. Arin dedi ki:

  Rüyada pencereden evin içine düşen iki penguen oldu. Onları yakalayıp dışarı atmak istedim. Lakin onlar istemedi. Ve kucağımda kaldılar. Çok sevimli ve sanki tanıdık bir his verdiler. Penguenler sanki önce bir tür sekreter kuşu idi. Ama penguene dönüştüler sanki.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda çok mutlu olacağınıza, sevgi ve değer görmeye yorumlanır.

 12. Haydar dedi ki:

  Rüyamda beyaz tavuk sürüsü gördüm. Besliyormuşuz birde penguen yumurtası gördüm. Herhalde penguen besliyorduk. Sonra penguen yumurtasını elimden kaydırıyorum kırılıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bir konuda çok şanslı hissetmek ve bir anda dostlarınızdan gelen teklifler ve hayırlı haberlere yorumlanır.

 13. Serkan dedi ki:

  Rüyamda küçük bir kız çocuğu balık tutuyor ve oltaya penguen takılıyor. Kendisi çıkaramayınca hemen gidip aldım oltayı ben sarmaya başladım. Sonra penguen çıktı karaya. Göz göze geldim penguenle. Şimdiden çok teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin artmasına, daha çok gelir sağlamaya ve iyi haberler almaya yorumlanır.

 14. Mert dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın evinde penguen gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşınızın sizi arayarak hayırlı bir haber vermesine yorumlanır.

 15. ayse dedi ki:

  Rüyamda evde penguen beslediğimi gördüm. Onunla bebek gibi ilgileniyordum. Sonrasında fark etmeden evden çıkmış. Dışarı baktığımda penguenime araba çarpmış ölü gibi uzanıyordu. Veteriner çağırdım hemen, kalbine bir iğne yaptılar atması için ama yapacak bir şey yok ölmüş dendi. Çok üzülüp ağlıyordum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Hayal kırıklığının ardından büyük bir mutluluk yaşamak, iyi sadık dostlar edinmek anlamına gelir. Umutsuzluğun ardından mutluluk gözyaşı dökülebilir.

 16. Ali dedi ki:

  Rüyada benle ailem veya babam tekti hatırlamıyorum. Kayık gibi bir şeydi galiba sahilde oturmuştuk ve penguenlerin birkaç tanesinin uçtuğunu gördüm. Rüyada babama bu penguen değil mi diye sorduğumda ise onaylamıştı ve bizden 100 metre kadar uzaktaki küçük bir gemide 20 tane kadar penguen sürüsü olduğunu gördüm. Bir tane de olgun, iri bir köpek vardı yanlarında ve yanlış hatırlamıyorsam bir tane de adam yanlarındaydı. Köpeğin rengini tam hatırlamıyorum ama açık bir renkti, sarımsı bir şey. Neye işaret sizce?

  1. admin dedi ki:

   Yeni insanlar ile tanışmak ve yeni bir ortamda bulunarak yeni dostluklar edinmek olarak yorumlanır. İş, eğitim ya da başka sebepler ile yaşadığınız yer ve düzen değişebilir.

 17. Melek dedi ki:

  Rüyamda bir akrebim olduğunu gördüm ama çok evcildi. Sürekli seviyordum, bana zarar falan vermiyordu. Bilakis korunmaya ihtiyacı vardı ama başı beladan kurtulmuyordu. İlk önce kedilerin saldırısına, sonra penguenlerin saldırısına uğradı. Ben kurtardım.

  1. admin dedi ki:

   Sizi yanlış yola sürüklemek isteyen ve hayatınızda kötü etkisi olan birine yorumlanır.

 18. Defne dedi ki:

  Rüyamda penguene seni sevebilir miyim diyordum ve sevebilirsin diyordu ve beni penguen dolu bir eve götürdü.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda size değer veren birinin olmasına ve ondan bir sürpriz almaya yorumlanır.

 19. Bengisu dedi ki:

  Rüyamda evimizin balkonunda çok küçük bir penguen buluyordum. Sonra onu seviyordum ve besleyip büyütüyordum. O da kocaman tatlı bir şey oluyordu. Neye işarettir?

  1. admin dedi ki:

   Mutlu bir yuva ve aile saadetine, sizi seven ve değer veren bir eşe yorumlanır.

 20. Şirivan dedi ki:

  Yaşadıkları yerden ayrılıp kaybolan iki penguen gördüm. Tanımadığım bir adam ise penguenleri yuvalarına götürmek istiyordu ama nasıl götüreceğini bilmiyordu. Etrafına bakınırken tertemiz berrak bir su gördü ve suyun içinde kocaman bir çukur vardı. O çukurun içine sular akıyordu. Adam her iki penguenin kanatlarından tutup o çukurun içine bıraktı. O çukur ise yaşam alanlarıymış. Çukura girdikleri gibi yüzerek uzaklaştılar.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda mutluluğun artmasına, bedeninizin ve ruhunuzun sıhhat içerisinde olmasına yorumlanır.

 21. Dilara dedi ki:

  Rüyamda bizim bahçenin (aslından) olmayan baya yüksek çıkılması zor bir duvarın üstünde penguen ve yavruları vardı. Ben ilk buldum sonra annemi çağırıp anneme de gösterdim ve saçma bir şekilde çeri domates ile besleyip yavruları ve anneyi azcık sevdik. Sonra timsah yavrusu gelip yavrulardan birini yemeye çalıştı. Biz de küçük olur bilirsiniz alıp attık felan baya saçma bir rüyaydı.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında sizi huzursuz eden biri ile yolları ayırabilir, diğer arkadaşlarınızdan manevi destek görebilirsiniz. Bir konuda size hak verebilirler.

 22. Mervr dedi ki:

  Rüyamda komşumuzun pengueni varmış. Peşime takıldı ve gitmiyordu yanından. Bacağından ısırdı sonra komşu gelip aldı penguenini. Neye işarettir?

  1. admin dedi ki:

   Ev hayatında mutlu olmak ve ev huzurunu kaçırmak isteyen birinin uzak durması anlamına gelir.

   1. Gülçiçek bışkıcı dedi ki:

    Rüyamda bir penguen vardı yolun ortasında etrafınıda köpekler sarmıştı yorumlarsanız teşekkür ederim.

    1. admin dedi ki:

     Büyük bir iş teklifi alınabilir, herkesin kıskanacağı bir olay olabilir.

DMCA.com Protection Status