Rüyada Pilav Yemek

Rüyada pilav görmek, bir süredir ertelediğiniz planlarınızı gerçekleştirme şansı elde edeceğinize yorumlanır. Kararlarınızı desteklemeyen kişiler bundan sonra size destek olabilirler. Özellikle anne ve babanızın desteğini almak sizleri çok mutlu edecek. Sofranızın rızkı arar ve bolluk ve bereket gelir. Ailenizle ortak bir yatırım da söz konusu olabilir. Ya da sizin hayallerinize erişmenizde ellerinden gelen para yardımını yapabilirler.

Rüyada pilav yemek, bu güne kadar cesaret edemediğiniz ne varsa artık kendinizi buna hazır hissedebilirsiniz. Belki iş değişikliği yapabilir ya da hayatınızda başka değişiklikler yapma aşamasında olabilirsiniz. Yeniliklere kısa sürede adapte olabilecek ve kendi mutluluğunuza öncelik vereceksiniz.

Rüyada Pilav Yapmak ve Yemek

Geçim sıkıntısı çeken kişiler yakında maddi yönden rahata erişebilirler ve rahat bir nefes alabilirler. Ailenizle birlikte borçlarınızdan kurtularak artık birikim yapmanız mümkün olacak. Eşinizin de kazancında artış olabilir. Eve giren para size bereket getirecek ve ağzınızın tadı eksik olmayacak. Rüyada pilav yediğini görmek, aynı zamanda maaşta zam almak ya da ticari hayatta büyük başarılar sağlamak olarak da yorumlanır.

Rüyada Bulgur Pilavı Yemek

Zorluk çekmeden kazanılan mal mülke yorumlanır. Evinizin bereketi artar ve kazancınızın da artması olasıdır. Çok büyük fırsatlar elde edebilir ve kolay yoldan çok para kazanabilirsiniz. Sıkıntı çekmeden rahata erişmek, zengin bir aileye gelin ya da damat gitmek olarak da yorumlanır.

Rüyada Pirinç Pilavı Yemek

İçe kapanık olmanız sebebi ile kendinizi sürekli kendi planda tutuyor olabilirsiniz. Ancak bundan sonra daha cesur ve daha sosyal, daha ön planda olabilirsiniz. Belki dostlarınız sizi buna zorlayabilir. Artık kendi istekleriniz için mücadele edecek güce de sahip olacaksınız ve korkularınız azalacak. Bu kararlılığınız sayesinde gelecek günlerde pek çok fırsat da elde edebilirsiniz.

Rüyada Nohutlu Pilav Yemek

İş arayanlar için yeni iş fırsatları yakalamaları ya da iş başvurularından geri dönüş almaları, işinden memnun olmayanların iş değiştirmeleri anlamına gelir. Hayatınızda memnun olmadığınız bir şeylerin değiştiğini göreceksiniz. Evli olanlar da eşleriyle bir konuda uzlaşarak sorunları çözüme kavuşturabilirler.

Rüyada Tavuklu Pilav Yemek

Talihin dönmesi ve çok büyük bir şans elde etmek olarak yorumlanır. Hiç hesapta yokken önünüze çok büyük bir fırsat kapısı açılabilir. Bekar olan kişiler için iyi ve zengin biri ile evleneceklerini müjdeler. Evli olanlar ise çocuk sahibi olmak isteyebilirler.

Rüyada Etli Pilav Yemek

Hanede maddi sıkıntı çeken kişiler varsa, refaha erişecekler. Ailenizde de para sıkıntısı olan birilerine yardım edebilirsiniz. Ya da sizin borçlarınız varsa akrabalarınız ödemelerinizde yardımcı olabilir. Akrabalarınızda dayanışma içinde olarak zorlukları atlatabilirsiniz.

Rüyada Buhara Pilavı Yemek

Geçmişte çok iyi görüştüğünüz bir dostunuzu özleyebilir ya da eski sevgilinize özlem duyabilirsiniz. Geçmişte kalan biri şu günlerde sürekli aklınıza geliyor olabilir. Eski günlere duyulan özlem sebebi ile keyfiniz kaçabilir. Aklınızı bu düşünceler kurcalayabilir.

Rüyada Lapa Pilav Yemek

Hayattan bir türlü zevk alamamak, sorunları büyütmek ya da hevesinizin kaçması olarak yorumlanır. Bazı insanlar ya da yaşanan bazı olaylar sizin yaşama enerjinizi düşürmüş olabilir. Bu tükenmiş ruh halinden bir an önce uzaklaşmalı ve sorumluluklarınıza geri dönmelisiniz.

Rüyada Pişmemiş Pilav Yemek

Maddi kayıpların yaşanması ve zor günler atlatmak, kısa süreli geçim sıkıntısı çekmek olarak yorumlanır. Belki tüm borçlarınızı bir anda kapatmak zorunda kalabilirsiniz ya da ekstra harcamalarınız yüzünden de para sıkıntısı yaşanabilir.

Rüyada Mevlit Pilavı Yemek

Yaptığınız iyiliklerin karşılığını bulmaya ve hayır duası almaya yorumlanır. Bir süredir emek harcadığınız bir işte yüzünüz ak çıkacaksınız. Size inanan insanlar da bundan memnun kalacaklar. Sizi seven ve güvenen kişiler sayesinde çok hayırlı bir iş yapabilirsiniz. Rüyada okunmuş pilav yemek, büyük bir dileğin kabul olması ve kısmetlerin çoğalması anlamına gelir. İyi niyetli olmanız insanlara güven verecek ve size kolayca inanacaklar.

Rüyada Birinin Pilav Yediğini Görmek

Rüyada tanıdığın birinin pilav yemesi, o kişiden gelecek güzel bir haberi simgeler. Onun mutluluğundan siz de çok mutlu olabilirsiniz. Rüyada yabancı birinin pilav yediğini görmek, yeni tanışacağın biri sayesinde işe gireceğine ya da evleneceğin kişi ile tanışacağına yorumlanır. Bu kişi size şanslı gelebilir.

Rüyada Çatalla Pilav Yemek

Mutlu bir aile hayatına kavuşmak ve saadet dolu bir yuvada yaşamak demektir. Bekar olanlar çok mutlu edecek bir insan ile evlenebilirler.  Evli olan kişiler de eşleriyle ortak mutluluklar yaşanacaklar. Özellikle maddi yönden yaşanacak sürprizler sevdiklerinizle sizin kafanızı rahatlatarak sevginize odaklanmanızı sağlayabilir.

Rüyada Kaşıkla Pilav Yemek

Toplu para elde etmek ya da mal mülk sahibi olmak şeklinde yorumlanır. Uzun süredir sahip olmak istediğiniz pahalı bir şeyi yakında satın alabilecek maddi gücünüz olabilir. Belki borçlarınızın bitmesi ya da kazancın artmasıyla birlikte artık ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmayabilirsiniz.

Rüyada Elle Pilav Yemek

Zor yoldan para kazanmak, çok fazla emek vermek ve helal kazanç demektir. Kazancınızı son kuruşunuza kadar hak ediyorsunuz. Bu durum sizi zorlasa da azmi elden bırakmayın. Ancak elinize geçen paranın bolluk ve bereketini göreceksiniz.

Rüyada Kazandan Pilav Yemek

Başarı ve zafer olarak yorumlanır. Sizden beklenen başarı çok yakın olabilir. Herkes size karşı çok umutlu olabilir ve onların bu beklentilerini boşa çıkarmayacak, ne kadar azimli ve güçlü biri olduğunuzu görecekler. Ancak aç gözlülük yapmamaya ve aşırı hırstan uzak durmaya çalışmalısınız.

Rüyada Pilav Yemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, doğru yoldan şaşmayan ve elinin bereketi olan biri olduğunuza, şansın açılmasına yorumlanır. Sevdiklerinizin de desteği sayesinde geleceğe karşı umudunuz artacak. Özellikle maddi anlamda güzel haberler yolda olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda ben melekmişim ama insan suretindeyim ve yanımda da başka melekler vardı onlarla birlikte denizin üzerinde uçuyorduk, deniz aşırı istediğimiz her yere gidebiliyorduk, denizin içinden kapı açılıyormuş istediğimiz yere. Hatta diyorum ki bugün Erzurum, Van ve Muş’a gittim. Meleklerle de yolda konuşuyordum o yere gidene kadar. Yorumunuz ne olur? Çok merak ediyorum

 2. Büşra dedi ki:

  Rüyamda mevlütten kocaman lokantalardaki dikdörtgen tabldot büyüklüğündeki tabldotlardan etli pilav dağıtmışlar yiyorum arkadaşım var o da yiyor ama o bitiremiyor ben de ondan yiyorum yine bitmiyo başkaları falan da yiyor anca bitiyor. Sonra camdan bakıyoruz bi yerden dağıtılıyormuş ama 100 kişi falan en az sırada var ben de arkadaşıma diyorum ki oha sıraya bak gel gidelim bize sıra gelene kadar zaten yine acıkırız 😂

 3. Admin dedi ki:

  Rüyada engelli kuzenimi görüyorum erkek kuzenim yatakta ama annesi başkası pilav yediriyo eliyle sonrada kendi yiyo ben bi iğreniyorum daha sonra allahım affet diyorum başıma gelmesin diye

 4. Gamze dedi ki:

  Rüyamda sofrada oturmus yemek yiyoruz babamla kardesim tatliyi tabaklarina almadan yiyince tabaginiza alin oyle yiyin diye uyariyorum ama dinlemiyorlar bayagida neden tabaklarna almalari gerektigini anlatiyorum ama dinlemiyorlar sinirleniyorum sonra erkek kardesim tabagimdan yemek caliyor tabagimda da pilav ve kofte vardi sanirim onun tabagindakiler bitmis benimkileride yemeye calisiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize daha çok para girmesine ve aile içi dayanışmaya yorumlanır.

 5. emine dedi ki:

  Rüyamda müşterimiz olan bir kadının evine yemeğe davet edilmişim. Evine gidiyorum masa gayet şık. Kendileri giyinmiş ama içimden evin vasat olduğunu böyle insanların eve böyle mi olur diye geçiriyorum. Masada bir servis tabağında Pirinç pilavı var Pilavı tabağıma alıyorum ama çok alıyorum sonra masanın etrafında 1-2-3 derken tanıdığım ama siması farklı aynı zamanda tanımadığım erkekler var. Sonra bakıyorum insanlar geliyor yemek yetmeyecek (Ev sahibi kadının bana daha önce bir şey demiş film gibi söylediğini hatırlıyorum) baktım yemek yetmeyecek kendi tabağımdan pilavı çok almışım diye başkalarının tabağına koyuyorum, bakıyorum gelen var tabağımdaki pilavı servis tabağına boşaltıyorum yavaş yavaş benim tabağım da yemek kalmıyor. Sonra da içimden haklı 3 kişi için yemek yapmış ama kaç kişi olduk nedense kendime biraz kızıyorum aynı zamanda ev sahibine mahcubiyet duyuyorum.
  Sonra iş yerinin yemek katındayız AVM nin katı gibi bir yer. Loş ışıklı kalabalık koyu renk ağırlıklı. Eski bir arkadaşıma yerde masa var onu kaldırmak için yardım istiyorum masanın ucundan tutuyor kaldırıyoruz yüksek normal masa oluyor. Etrafta tanıdığım tanımadığım bir kalabalık hali mevcut

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bereketin artmasına, gelirin daha çok olmasına yorumlanır.

 6. Ela dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarımla yemek yecektik oturduk pilavın gelmesini bekledim Pilav herkese geldi bn yine sabırla bekledim Kadin benim pilavimi bir başka kiza verdi Bende hoşgörülü davrandım sabretim Arkadaslarim pilavlarini yediler Ben aşçıdan pilav istedim Aşçı arkadaşımdan kalan pilavi uzati Bn birşey demedim sabırlı davrandim tüm arkadan kalan pilavi yedim israf olmasinin diye Ondan sonra uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş imkanına ve bolluk berekete yorumlanır.

 7. Tansu dedi ki:

  Rüyamda vefat eden dedem yerde bi yatakta uzanmış üstü kahverengi bir battaniye ile örtülüydü uyuyordu ve başında bi tabakta pişmiş bulgur pilavı vardı ben de onu alıp yedim sonra anneme dedim sen niye demedin onun diye kızar bana yedim diye yaparsın dimi aynısını dedim annem de tamam yaparım dedi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş imkanı ve bol gelire yorumlanır.

 8. Meral dedi ki:

  Ben rüyamda sokakta yer sofrasında gerçek hayatta nefret ettiğim bir kadınla beraber kaşıkla pilav yediğimi gördüm yer sofrası gibi ve tanımadığım kadınlar da var o da var

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir iş imkanı yakalamaya yorumlanır.

 9. Melis dedi ki:

  İlkokuldan bi arkadaşımla restoranta gidiyoruz pirinç pilavI, salata, patates kızartması geliyo önümüze ben çok acıkmışım hepsinden bol bol hızlı yiyiyorum bi yandan da çok mutluyum falan sonra bi adam bizim karşımıza oturmak istiyo çünkü masa büyük başka yer kalmamış ailesiyle gelip oturuyo ordan sonra bitiyodu ama genel olarak eğlenceli iyi hissettiğim bi rüyaydı tam tersine normal hayatta kötü olmama rağmen

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçlarınız varsa kapatmaya ve iş hayatında şansın açılmasına yorumlanır.

 10. Ömer dedi ki:

  Ruyada birinin bana pilav ismarladigini ve onu catalla yedigimi gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin iş konusunda desteğini görmeye yorumlanır.

 11. Gamze Yıldız dedi ki:

  Rüyamda bir kap dolusu pirinci ıslatıyorum. Ve eski sevgilimde bu ısladığım pirinçten 1 kaşık yiyor.

  1. admin dedi ki:

   Kazancın bol olmasına ve evlilik hayatında sıkıntı çekmemeye yorumlanır.

   1. Soner dedi ki:

    Merhaba Eşimin ruyada dürüm arasi gibi birseyde ici dopdolu pilav yemesini gördüm. Ayni dolma biber gibi pişirilmis ama dürüm arasi gibi yiyordu.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya hem sizin hem eşinizin daha çok kazanmasına berekete yorumlanır.

 12. Oktay karataş dedi ki:

  Rüyamda kardeşimle etli pirinç pilavı yiyorduk. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanç sağlamaya yorumlanır.

 13. Oğuz dedi ki:

  Ben tuzlu pirinç pilavını yolda yürürken kaşıkla yiyorum. Pahalı bir resturant tan almışım. Oradan ne aldımsa tatları kötüydü. Salçasız mantı gibi bir şey de almışım. Onun yoğurdu pilavın tuzluluğunu aldı fakat tadı yine boş bir tat. Salam gibi bir şey vardı tatsız soğuk çiğ.

  1. admin dedi ki:

   Rızkın çoğalmasına ve zamanında size verilen sözlerin tutulmasına yorumlanır.

 14. Sude dedi ki:

  Rüyamda kurban bayramı günüydü. Akrabalar evimize toplanmıştı. Bir de annemin ananesini görmüştüm. Kendisi vefat edeli 2 sene olacak. Güya ona bayram yemeği yapmış annemler falan yemekte tavuklu pilav vardı, dolu doluydu tabaklar hep.

  1. admin dedi ki:

   Bolluk ve berekete, hanede huzurun artmasına ve maddi sorunların azalmasına yorumlanır.

   1. Burhan BIRAK dedi ki:

    Rüyada bir mevlitte etli pirinç pilavı yiyordum

    1. admin dedi ki:

     Bolluk ve bereket içerisinde yaşamaya yorumlanır.

 15. Gulseren dedi ki:

  Rüyamda ben pilav yapmışım gece yarısı sokakta yanımda kuzenimle yarı pişmiş çiğ tarzı pilav yiyorum büyük bir tencerede. Sonra beğenmeyip tencereyi biraz zor taşıyarak pilavı çöpe boşaltıyorum. Anlamı ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar çok istekli olduğunuz bir şey için hevesiniz kaçabilir, biri size verdiği sözleri tutmayarak canınızı sıkabilir.

  2. Neslihan dedi ki:

   Rüyamda kuzenim ve ailesi bize geliyor annemde sofrada onlara pirinç pilavı veriyor bana niye hic bırakmadın diye anneme kızıyorum ve kendim sadece salata yiyorum

 16. Melike Çoban dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim bir erkek arkadaşım hafif sulumsu bir pirinç pilavı yapmış ve kalabalık bir yere götürüyor. Sonra onunla ben de gidiyorum ve pilavı dağıtmaya başlıyorum. Dağıttığım bir kişide hoşlandığım bir çocuk ve dağıttığımda bana pilav kalmıyor. Bir teyze kaşıkla bana ikram ediyor ama pilav bembeyaz sulumsu olmasına rağmen çok beğendim. Lapa değildi, hafif suluydu. 20 yaşındayım ve bayanım okuyorum.

  1. admin dedi ki:

   Ortak hayallerinizin tez zamanda gerçek olmasına, ailenizin ilişkinizi onaylamasına ve engellerin ortadan kalkmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status