Rüyada Pişik Görmek

Rüyada pişik görmek, bir süre önce size verilen sözlerin tutulmasına ve sıkıntılarınızdan arınacağınıza yorumlanır. Verdiğiniz mücadelelere değer ve hakkınız olan şeylere sahip olabilirsiniz. Sizi kıskanan kişiler varsa artık sizinle uğraşmazlar. Çevrenizde sürekli sizi yoran ve sıkan kişiler ile aranıza mesafe koyabilirsiniz. Bazı insanlar ile aranızdaki polemikler biter, artık çekişmelerin son bulması için son noktayı koyabilirsiniz. Rüyada vücudunda pişik olduğunu görmek, aynı zamanda kısmetin açılmasına ve eksikliğini hissettiğiniz bir şeyi tamamlamaya yorumlanır. Elinizdeki imkanlar artmaya başlayabilir. Eğer bir süredir talihsiz olaylar ile uğraşılıyorsa biter, şansınız açılır.

Rüyada pişik olduğunu görmek, elinize geçen bir şansı iyi değerlendirirseniz çok mutlu olacağınıza yorumlanır. Sizi sevindirecek olaylar yaşanabilir. Kendiniz ve aileniz için isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Rüyada birinin pişik olduğunu görmek, biriyle aranızdaki sorunların çözüleceğine ve üzerinizden büyük bir yük kalkacağına yorumlanır. Eğer bir süre önce kalbinizi kıran kimseler varsa telafi edip gönlünüzü alırlar.

Rüyada Pişik Kremi Görmek

Aile içerisindeki gergiliği ortadan kalkmasına ve aradığınız huzuru bulacağınıza, evinizde daha huzurlu mutlu olmaya yorumlanır. Hayatınızdaki sorunlar azalmaya başlar, ev içerisindeki problemler son bulur. Evli olanlar eşleri ve eşlerinin ailesi ile yaşadıkları sorunları tekrar yaşamazlar. İki taraf da birbirine karşı daha anlayışlı olabilir.

Rüyada Pişik Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, evinizde rızkın ve bereketin artacağına, çok para kazanmaya yorumlanır. Eğer size bir iş sözü verildiyse bu iş sözü tutulur. Beklentilerinizin karşılığını alırsınız ve ticari hayatta şansınız açılır. Size karşı yapılan haksızlıklar varsa er ya da geç anlaşılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status