Rüyada Pişti Oynamak

Rüyada pişti oynamak, özel hayatınızda mutlu olacağınız olaylar yaşayacağınıza yorumlanır. Bekar olanlar yakında bir gönül ilişkisi yaşayabilirler. Hayatınıza girecek insan sizi her konuda tamamlıyor olacak. Özellikle ortak kararlarınızda mutlu olacaksınız. Belki bu bir süredir hoşlandığınız biri olabilir ve sonunda duygularını size açabilir. Eğer evliyseniz ya da ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insanla aranızdaki bağ güçlenir. Size romantik bir sürpriz yapabilir ve yeniden kalbinizi çalabilir. Ona duyduğunuz sevgi her geçen gün artar ve sıkıntılar, anlaşmazlıklar geride kalır.

Rüyada birileri ile pişti oynamak, şansın açılması ve maddi yönden önemli gelişmelerin olmasına yorumlanır. Yakında borçlarınız ile ilgili sıkıntılarınız sona erebilir. Belki dert ettiğiniz borçlarınızı ödeyecek toplu paraya birileri destek verebilir. Ya da kolay elde edilecek bir para ile de maddi sıkıntılarınızdan kurtulmanız olasıdır. Bu sayede para sorunlarını geçici bir süre çözebilirsiniz. Dostlarınız da para sıkıntınızı görerek size destek olabilirler.

Rüyada tanımadığın birileri ile pişti oynamak, yeni insanlarla tanışarak bu kişilerle uzun süreli dostluklar kurmak olarak yorumlanır. Sizi tamamlayan ve fikirlerinizin uyuştuğu dostluklarınız olabilir. Kalabalık ortamlarda tanışacağınız kişilerle ortak fikir ve projeleriniz de olabilir. Hatta ruh eşinizi bulmanız olasıdır. Özellikle aşk hayatında maddi durumu iyi biri ile bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Rüyada Pişti Oynadığını Görmek

Bir süre para sıkıntısı çektikten sonra refaha erişmek olarak yorumlanır. Aldığınız bazı risklerin ardından doğru seçimler yaptığınızı göreceksiniz. Hayatta aldığınız riskler karşısında önemli kazanımlar elde etmeniz de olasıdır. Maddi yönden hedeflerinizde hızlı ilerleme olabilir.

Rüyada Pişti Oynamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kaygıların azalması ve zorlukları aşmak olarak yorumlanır. Para sıkıntısı çekenler buna kolay yoldan çözüm bulabilirler. Belki bir süredir dert ettiğiniz borçlarınızı da kapatabilirsiniz. Riski yatırımlardan da karlı dönüşler olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Kasım Timuçin dedi ki:

  Rüyada kendi köylülerimle pişti oynuyorum fakat başka bir semteyim o ara çok yağmur yağıyor nasıl eve gezerim düşüncesi telaşı beni sarıyor orada uyandım

 2. Sınan dedi ki:

  Merhaba arkadasımla ruyamda n pıstı oynuyodum ben kazanıyodum hep gunduz 3 30 gibi gordum uyandım bırden sımdıden yorumunuz ıcın tesekkurler

 3. Mehmet Nezir çiçek dedi ki:

  Rüyada dayımla pişti oynuyordum ve hep yeniyordum dayımı

 4. Aysun dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babaannemle pişti oynuyordum sonra rüyam değişti bir bahçeli yerde buldum kendimi bi tanıdığın yeriymiş iş arkadaşlarım vardı ve çıngıraklı koyu renkli yılan belirdi çimenlerin içinden ve beni kovalamaya başladı çok korkuyordum kaçmaya başladım tanıdık onu yakaladı kafasına vurdu öldürdü anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kıskanan kişilerle aranızdaki rekabetin artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status