Rüyada Pul Görmek

Rüyada pul görmek, önemli bir yerden kabul haberi almaya yorumlanır. Bir devlet dairesine yapılan bir başvurunuz varsa olumlu sonucu gelir. Gelen bir mektuba çok sevinebilirsiniz. Davası olup da sonuç gelmesini bekleyenlere hayırlı sonuçlar gelir. İş anlaşması için haber bekleyenler bu anlaşmayı yaparlar. Uzun uğraşların sonucunda çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Rüyada parlak pul görmek, yeteneklerinizin değer görmesine ve şan şöhret edinmeye yorumlanır. Sizi meşhur edecek önemli işlerde yer alabilir, başarılı işler altına imza atabilirsiniz. Sanat ile ilgilenenlerin eserleri daha çok insana ulaşır.

Rüyada kırmızı pul görmek, sizi özleyen ve uzakta yaşayan birinden gelecek haber ile birlikte sevinçten adeta havalara uçmaya yorumlanır. Sizi çok mutlu edecek önemli bir haber gönderebilirler. Uzakta yaşayan birinin size sürprizi de dokunabilir.

Rüyada Saçta Pul Görmek

Çok özlediğiniz ve yolunu gözlediğiniz biriyle kavuşmaya yorumlanır. Sevdiği kişiden ayrılan biri bu rüyayı görürse, eski sevgilisi ile yeniden kavuşur ve barışır. Her kim ile aranız açıksa tekrar o kişi ile barışma kararı verebilirsiniz.

Rüyada Pul Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi heyecanlandıracak ve cesaretlendirecek haberler almaya, önemli insanlar ile bir araya gelmeye yorumlanır. Birine yapacağınız bir teklifi o kişi kabul edebilir. Önemli bir ortaklık kararı da verilebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status