Rüyada Puro İçmek

Rüyada puro içmek, başkalarından gizlediğiniz bazı dertleriniz veya sırlarınız varsa bunlar için üzülmekten vazgeçmeye, dertlerin sona ermesine yorumlanır. Sizi üzen konularda hayırlı gelişmeler yaşanır ve artık dert tasa kalmaz. Eğer kimseyle paylaşamadığınız bir probleminiz varsa da çözülür. Tek başınıza sıkıntılarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Borçları olan ve ödeyemeyenler de yakında öderler. Kişi daha refah içinde olur. Rüyada puro içtiğini görmek, stresli bir sürecin de sona ermesine yorumlanır. Aklınıza takılan sorular yanıtlarını bulur. Beklenen büyük haber ulaşır.

Rüyada puro içen birini görmek, birinin sizinle konuşmak ve dertleşmek isteyeceğine yorumlanır. Yakın çevrenizde bir insan sizinle önemli bir konuda konuşmak için haber yollayabilir. Sizi arayabilir, şaşıracağınız haberler alabilirsiniz.

Rüyada Biriyle Puro İçmek

Çevrenizde sizi tanımak isteyen birinme yorumlanır. Sizinle arkadaş veya yoldaş olmak isteyen ve daha sık görüşmek isteyen biri olabilir. Daha samimi dostluklar kurulablir. Benzer sorunları olan insanlar ile bir araya gelebilirsiniz. Sosyal çevrenizde küs olduğunu zveya bir şeyler gizleidğiniz kişiler varsa da aranızdaki mesafe ortadan kalkar. Bir araya gelerek uzun sohbetler konuşmalar yapılabilir.

Rüyada Puro İçmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, daha önemli projelerde yer almak ve kendi sorunlarınızı aşmaya yorumlanır. Çalışma hayatında stres azalır, kişi kendini layık gödüğü makam mevkiye erişebilir. İstediğiniz görevler sorumluluklarda yer alabilirsiniz.

Rüyada Sigara İçmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status