Rüyada Rüya Dinlemek

Rüyada rüya dinlediğini görmek, hayal edilen şeylerin gerçeğe dönüşmesine ve çok müjdeli bir haber alınmasına yorumlanır. Gelen bir haberin ardından sevincinizi tüm yakınlarınız ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Rüya tabirleri dinlemek, rüyada hayırlı bir anlama gelir ve isteklerin gerçekleşmesini müjdeler. İş ya da eğitim sebebi ile yapılan başvurulardan sürpriz bir geri dönüş olabilir. Beklenmedik bir yerden kabul görebilirsiniz. Özel hayatınıza dair çabalarınız sonuç verir, aradığınız mutluluğu yakalarsınız. Özlemler son bulur ve küslükler biter. Aşk acısı çeken kimseler sevdikleri insan ile kavuşurlar.

Rüyada başka birinin rüyasını dinlemek, korku ve endişelerin son bulmasına yorumlanır. Tüm çalışma ve mücadelelerin sonucu alınır ve emekleriniz boşa gitmez. Sizi mutlu eden insanlar hayatınıza girer. Kalbi boş olan biri yeni bir aşka başlar. Hoşlandığınız bir insandan duygularınıza karşılık bulabilirsiniz.

Rüyada Rüya Dinlemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile hayatında çok mutlu olmak ve ailenizin sizi onurlandıracak işler başarmanıza yorumlanır. Sevdiklerinizden işiteceğiniz sözler sizi gururlandırabilir. Uzun zamandır beklenen bir haber varsa bu haber sonunda gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Destan dedi ki:

  5 6 saatlik bir yolculuga cikip bi isleri halledip geri dönüyordum

 2. Delal dedi ki:

  Ruyamda bir arkadaşım bana gordugum bi ruyanin tabirini anlatmaya calisiyodu

 3. Naz dedi ki:

  Rüyamda babaannem bana rüya anlatıyordu ve sanırım ben cimriyim diyordu ruyasından oyle anlamıs oluyordu kendisi yorumladıgında bende dinliyordum kendi evimizde oluyordu bunlar

 4. rabia dedi ki:

  ruyamda bir arkadasim benim evimde yerlere habur dokulmus bir kismini toplayip bir kaba koyuyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı misafir gelmesine yorumlanır.

 5. Nisa dedi ki:

  Rüyamı kesik kesik hatırlıyorum ama daha önce suretini gördüğüm fakat tanişiklığımız olmayan birisi bana rüyasını anlatıyorudu bende dinliyordum yorum yapmıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden güzel haberler almaya yorumlanır.

 6. Melek sadıkoğlu dedi ki:

  Ben rüyamda kayınvalidemin evindeydim evde bir kalabalık vardı sonra orada birisi bana düğün olacaktı etti kayınvaldemi gördüm kayınvalidem bana kayınpederim bir rüya gördü rüyasında babası ona geliyor artık bu dünyadan ayrılma zamanın geldi diye söyledi kayınvalidem çok üzgündü Yani rüyamda kayınvalidem bana kayınpederimin gördüğü rüyayı anlattı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı haberler gelmesine ve huzurun artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status