Rüyada Rüya Dinlemek

Rüyada rüya dinlediğini görmek, hayal edilen şeylerin gerçeğe dönüşmesine ve çok müjdeli bir haber alınmasına yorumlanır. Gelen bir haberin ardından sevincinizi tüm yakınlarınız ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Rüya tabirleri dinlemek, rüyada hayırlı bir anlama gelir ve isteklerin gerçekleşmesini müjdeler. İş ya da eğitim sebebi ile yapılan başvurulardan sürpriz bir geri dönüş olabilir. Beklenmedik bir yerden kabul görebilirsiniz. Özel hayatınıza dair çabalarınız sonuç verir, aradığınız mutluluğu yakalarsınız. Özlemler son bulur ve küslükler biter. Aşk acısı çeken kimseler sevdikleri insan ile kavuşurlar.

Rüyada başka birinin rüyasını dinlemek, korku ve endişelerin son bulmasına yorumlanır. Tüm çalışma ve mücadelelerin sonucu alınır ve emekleriniz boşa gitmez. Sizi mutlu eden insanlar hayatınıza girer. Kalbi boş olan biri yeni bir aşka başlar. Hoşlandığınız bir insandan duygularınıza karşılık bulabilirsiniz.

Rüyada Rüya Dinlemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile hayatında çok mutlu olmak ve ailenizin sizi onurlandıracak işler başarmanıza yorumlanır. Sevdiklerinizden işiteceğiniz sözler sizi gururlandırabilir. Uzun zamandır beklenen bir haber varsa bu haber sonunda gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

9 Yorum

 1. Destan
 2. Delal
 3. Naz
 4. rabia
  • admin
 5. Nisa
  • admin
 6. Melek sadıkoğlu
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status