Rüyada Saç Dibini Görmek

Rüyada saç dibini görmek, kendi istek ve arzularınız için verdiğiniz emeklerin karşılığını alarak hayallerinize kavuşmak anlamına gelir. Yakında çok istediğiniz ve çok emek harcamış olduğunuz bir konuda hayalleriniz gerçekleşir, kendi isteklerinize erişebilirsiniz. İş veya eğirim hayatında artık bir devir biter ve yeni bir sayfa açılır. Yeni bir değişim söz konusu olabilir. Rüyada saç dibinin geldiğini görmek, kendinizi daha güvende hissedeceğiniz eve işlerinizin yoluna girmesine yorumlanır. Sizi güvende hissettirecek önemli olaylar olur. Eğer maddi olarak bir takım endişeleriniz varsa bu endişeler de son bulur.

Rüyada saç dibinin beyazladığını görmek, bu rüya sabrın sonunda kendi istek ve arzularınızın gerçek olmasına yorumlanır. Uzun zamandır çalışıp çabalayan ve emek harcanan işlerde güzel gelişmeler olur. Bir süredir sizi üzen biri varsa bu kişi ile de yollarınız ayrılabilir, artık hayırlı gelişmeler olur.

Rüyada Saç Dibini Sarı Görmek

Hasta olan biri için sağlık ve şifasına kavuşmak anlamına gelir. Size karşı yapılan bir takım haksızlıklar biter, kişi kendi sağlığının değerini anlar. Kendi öncelikleriniz değişebilir ve kötü alışkanlıklarınız varsa bunları bırakma konusunda kararlı olunabilir.

Rüyada Saç Dibini Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sıkıntılı günleri geride bırakarak güzel olayların yaşanmasına, haksızlığın bitmesine yorumlanır. Haksızlığa uğrayan kişiler için adalet yerini bulur ve şans yüzünüze güler. Çok çalışıp çabaladığınız bir konuda artık karşılığı gelmeye başlar. İşleri konusunda zor bir süreç geçiren ve strese giren kişiler de yeni bir sayfa açarlar ve işlerinde güzel bir döneme girerler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. vera dedi ki:

  rüyamda saç diplerine küçük köz parçalarının sıçradığını ve elimle açıkladığını gördüm anlami nedir

 2. Begüm dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda uzun süredir görmediğim kırgın olduğum bir arkadaşımı gördüm. Geldi sarıldım saçı çok dökülmüştü. Kafa derisi yamuk görünüyordu. Kafasını okşadım çok az saçı vardı. Sırtı çıplaktı. Sonra pencereden kar yağdığını gördüm. Arkadaşıma bak kar yağıyor dedim. Kar yağdığını gördüğümde heyecanlanmıştım. (Ben bu rüyayı görmeden bir gün önce annemle gördüğüm arkadaşım hakkında konuşmuştum. Sadece bilinç altı mı bilemiyorum.)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle yeniden barışmak istemesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status