Rüyada Saç Yıkamak

Rüyada saçını yıkadığını görmek, hayatınızda meydana gelen kötü olaylardan ders çıkararak artık doğru şeyler yapmak ve hayırlı işlere vesile olmak anlamına gelir. Bir zamanlar yaptığınız yanlış seçimlerden dolayı pişmanlık yaşasanız da bunlardan edindiğiniz tecrübeler ile gelecekte daha sağlam adımlar atabileceksiniz. Hatta hayatınıza yeni bir yön verebilir, yeni kararlar alabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bir şeylere nokta koymanın vakti gelmiş olabilir. Artık sizin yararınıza seçimler yapmanız gerekiyor. Başkalarını düşünüp bugüne kadar kendinize yaptığınız kötülüklerin farkına vararak, artık önceliğiniz kendi mutluluğunuz ve hayalleriniz olabilir. Hayatınızın değerini anlayarak artık mutluluğunuza öncelik vererek, aslında sevdiklerinizi de mutlu edebilirsiniz. Unutmayın, onlar sizlerin mutlu olduğunu gördüklerinde en az sizin kadar mutlu olacaklardır.

Rüyada saçlarını yıkamak, sıkıntıları geride bırakarak içinizde ferahlık yaşamak anlamına da gelir. Birileri ile dertleşmek ya da bazı korkularla yüzleşmek size iyi gelecek. İçinize attığınız ne varsa bundan kurtulacaksınız. Kuruntularınız da geride kalacak. Bu konuda size destek olan biri olabilir. Rüyada kendi saçlarını yıkamak, aynı zamanda hayatınızdaki tersliklerin son bulması ve şansın açılması anlamına da gelir. Rüya sahibi artık bazı konularda akıllanacak.

Rüyada Saç Yıkamak ve Kurutmak

Sağlık ve sıhhate erişmek, kendini daha dinç hissetmek olarak yorumlanır. Bazı kötü alışkanlıkları geride bırakarak daha sağlıklı seçimler yapmaya karar verebilirsiniz.  Rüyada saçlarını yıkadığını ve kuruttuğunu görmek, aynı zamanda bekar olanların kısmetinin açılması ve evlenmesi anlamına gelir. Hiç hesapta yokken biri kalbinizi çalabilir.

Rüyada Saç Yıkamak ve Taramak

Kalbinizdeki iyiliği gören kişiler sizin her daim yanınızda olacaklar ve sevenleriniz çoğalacak. Hakkınızda duyacağınız övgü dolu sözler hoşunuza gidebilir. İnsanların güvenini kısa sürede kazanabilir ve yakın zamanda da çok iyi dostluklar kurabilirsiniz. Özellikle yalnız olanlar gerçek dostluklar edinecekler. Kötü niyetli insanları hayatınızdan çıkararak sadece gerçek dostlarınızı bırakabilirsiniz.

Rüyada Şampuanla Saç Yıkamak

İş hayatında ya da sosyal çevrenizde tanışacağınız biri sayesinde güzel bir fırsat elde edebilirsiniz. Eğer işinizden memnun değilseniz, yeni bir iş teklifi almanız ve işinizi değiştirmeniz olasıdır. Ya da hayatınızda memnun olmadığınız ve sizi mutsuz eden başka bir şey geride kalabilir. Zor gibi görünen bazı istekleriniz gerçekleşebilir. Rüyada saçlarını şampuanla yıkamak, aynı zamanda iyi ahlaklı bir insanla evlenmek ve saadet dolu bir yuva kurmak demektir.

Rüyada Saçını Sabunla Yıkamak

Maddi zorluklardan kurtulmak ve rahata erişmek, hayatı dolu dolu yaşamak ve hiçbir şeyden mahrum kalmamak anlamına gelir. Kendi gereksinimlerinizi rahatça karşılayacak gelir elde edebilirsiniz. Rüyada sabunla saçlarını yıkadığını görmek, dert ve kederden arınmak, iç huzur yakalamak anlamına da gelir. Borcu olanlar da borçlarından kurtulabilirler.

Rüyada Saçlarını Yıkatmak

Yeni başlangıçlar yapmak ve çevresindeki değişime ayak uydurmak anlamına gelir. Hayatınızda sürpriz değişiklikler olabilir. Ancak buna kolayca adapte olabilirsiniz. Çünkü bir süredir hayalini kurduğunuz bir değişim olabilir. Rüyada başkasına saçlarını yıkatmak, yeni bir iş kurmak ya da yeni bir hayalin peşinden koşmak anlamına da gelir. Ortak bir girişim de olabilir. Sizi yönlendiren bir kişi sayesinde başarılı atılımlar yapabilirsiniz.

Rüyada Banyoda Saçlarını Yıkamak

Dostlarınız ya da akrabalarınızın sizi davet edeceği bir etkinlik veya kutlamada yeni insanlarla tanışabilir ve yeni dostlar edinebilirsiniz. Sosyal çevreniz de değişebilir. Karşınıza çıkacak iyi insanlar sayesinde iş hayatında da işleriniz yolunda gidecek.

Rüyada Saçını Köpüklü Görmek

Mal mülk sahibi olmak anlamına gelir. Maddi anlamda önemli sürprizler olabilir. Hiç ummadığınız bir anda elinize geçen yüklü para sayesinde yatırım yapabilir, yeni bir ev ya da araba sahibi olabilirsiniz. Eğer bir ek iş denemesi yaptıysanız, bundan da beklentiniz üzerinde gelir elde etmeniz olasıdır.

Rüyada Saçlarını Köpürterek Yıkamak

Maddi külfetten kurtulmak ve elinize geçen paranın bereketini görerek bundan sonra kendi isteklerinizi rahatça gerçekleştirebileceğinize yorumlanır. Bir süredir ertelediğiniz hayalleri de elinize geçen para ile gerçekleştirebilirsiniz. Artık gönül rahatlığı ile para harcamanız olasıdır.

Rüyada Başkasının Saçını Yıkadığını Görmek

Yeni bir eve taşınmak, yeni bir işe girmek gibi hayatınızda meydana gelen değişiklikler ilk başta sizi şaşırtsa da sonrasında bu düzene kolayca alışabilirsiniz. Aileden biri sayesinde hayat düzeniniz değişebilir. Başka bir şehirde yaşamanız gerekebilir. Ancak yardımcı olacak kişi sayesinde çok iyi bir iş de bulabilirsiniz.

Rüyada Arkadaşının Saçını Yıkadığını Görmek

Arkadaşlarınızın size iyiliklerinin dokunacağına ve sizlerden övgü ile bahsedeceklerine, dostlarınızdan yana ne kadar şanslı olduğunuzu bir kez daha anlayacağınıza yorumlanır. Sizin çektiğiniz sıkıntıları fark ederek bir arkadaş elinden gelen yardımı yapabilir. Dertlerinize ortak olarak zor gün dostu olduğunu kanıtlayabilir.

Rüyada Saç Yıkamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hem maddi hem de manevi yönden rahat ve huzura erişmek, iyi dostluklar edinmek ve hayatın nimetlerinden faydalanmak anlamına gelir. Çekilen zorlukların ardında hepsini geride bırakarak daha güzel bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sinem dedi ki:

  Rüyamda pek anlaşamadığım,karakterini beğenmediğim dayımın, kızının saçlarını yıkıyordum lavaboda.Kuzenimin saçları da uzundu.Gerçekte de uzun saçları var.Sonra lavaboda durulayıp,saç uçlarını sıkarak nemini aldım saçlarının.Ya banyo-tuvalet lavabosu gibi bir yerdeydik.Ya da Kuaför Salonu gibi bir yerdi.Neresi olduğunu tam hatırlayamıyorum yani şuanda.Ne anlama geliyor peki??

 2. Sibel Aktaş dedi ki:

  Rüyamda Kuzenin saçını yıkıyordum.Pek sevmediğim anlaşamadığım dayımın kızının saçını yıkıyordum. Saçları çok uzun.Lavaboda yıkıyordum ve saçlarının ucundan tutarak,sıkarak da nemini alıyordum.Ne anlama geliyor acaba?

 3. Nurdan dedi ki:

  Rüyamda banyo da saçlarımı kremleyerek bekletip yıkıyordum. Ama sanki banyo da uvey kizimda vardi. O da saclarini yıkıyordu aynı anda. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, yeni dostlara yorumlanır.

 4. Catya dedi ki:

  Banyoda saçımı şampuanımla kopurtup sonra duruluyodum bunu 2 kere yapıyordum aciklarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya şansın açılmasına yorumlanır.

 5. nalan dedi ki:

  rüyamda kız arkadaşım sevgilimin saçını yıkadığını söylüyordu. Fakat baştan çıkarma amaçlı olduğu her halinden belliydi. bu ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinizden destek görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status