Rüyada Salavat Getirmek

Rüyada salavat getirdiğini görmek, içinize dert olan her ne varsa gönül rahatlığına erişmeye yorumlanır. Kendi çocukları ve ailesi için üzülen kimselerin yakında yüzü güler. Aile içerisinde maddi manevi zorluk çeken kimseler varsa bu kişilere yardım edilebilir. Zor günlerin geride kalması ile birlikte aile içerisinde birlik bütünlük sağlanır. Ailede küs kimseler varsa da barışır. Eğer sizin uzun zamandır konuşmadığınız bir aile ferdi varsa dargınlık biter. Rüyada tesbihle salavat çekmek, iyi bir amele ve sıkıntılarınızdan kurtulmaya yorumlanır. Dertleri olanlar dertlerine derman bulurlar. Kendini çok büyük bir çıkmaz içerisinde sanan kimseler karanlıklardan aydınlığa çıkarlar.

Rüyada başkasının salavat getirmesi, birinden gelecek olan iyiliğe yorumlanır. Bu kişinin zamanında size bir kötülüğü dokunmuş olabilir ve vicdanen kendini rahatlatmaya çalışabilir. Rüyada salavat duymak, hayırlı haberler alıp bunları sevdikleriniz ile paylaşmaya yorumlanır. Hep üzen kimseler de bu huylarından vazgeçerler.

Rüyada Ağlayarak Salavat Getirmek

Her defasında aynı şeyi yapan ve sizi üzen kimseler varsa artık üzemeyeceklerine yorumlanır. Sürekli sizi mutsuz eden kimseler artık çekinirler. Kendini sizden üstün gören kişiler de ilerleyen günlerde tam tersi bir duruma düşerler.

Rüyada Salavat Getirerek Uyanmak

Aile hayatında yaşanan sorunlar varsa bunların bitmesine yorumlanır. Aileniz ve kendiniz için hayırlı olacak bir şey yapabilirsiniz. Ailenizi mutsuz eden kimseler varsa bir daha mutsuz edemezler. Aile hayatına kimse karışamaz.

Rüyada Salavat Getirerek Selamlaşmak

Uzun yıllardır görüşemediğiniz yakınlarınız ile görüşmeye başlamaya yorumlanır. Yıllar önce küstüğünüz biri varsa bu kişi ile de aranız düzelir. Aile içinde dargınlıklar biter. Küs olduğunuz biri ile aynı ortamda bulunup barışabilirsiniz.

Rüyada Salavat Yazısı Görmek

Gelecek bir haber sonrasında çok büyük bir sevinç yaşamak anlamına gelir. Bir yere başvuru yapan kimselerin bu başvuruları kabul olur. Hacı olmak isteyenler için de hayırlı bir rüyadır. Rüyada salavat yazmak, hasta olan kimselerin iyileşmesine yorumlanır.

Rüyada Salavat Getirmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sabrın sonunda hayallerinizin gerçekleşmesine yorumlanır. Kendi çabalarınız boşa gitmez, hem kendinizi hem de ailenizi mutlu etmeyi başarabilirsiniz. İç sıkıntılar son bulur, gönül rahatlığına erişilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Halit dedi ki:

    Ruyamda dunya cok hizli donyurdu bir iki parcalari dustu oarada ben kendimi bir tarafa tutundum ve salavat getiryurdum sonra dunya yavas yavas donerk durdu ben hala selavat getiryurdum ve oyandim sukur etim ruyaymis dedim

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya pek çok görev sorumluluğu tamamlamaya ve takdir görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status