Rüyada Sarı Rengin Anlamı

Rüyada sarı görmek, iç sıkıntıların bitmesine ve rahat bir nefes almaya yorumlanır. Kişi boşu boşuna bir şeylere üzülüyor olabilir. Aslında bazı takıntıların da boşa olduğunu anlar. Unutamadığınız hep düşündüğünüz bir olay ya da bir kişiye karşı artık hisleriniz biter.

Sarı, solar pleksus çakrasının rengidir.

Sarı, rüyada kullanıldığı bağlamına bağlı olarak genellikle olumlu veya olumsuz, çeşitli anlamları olan bir renktir. Olumlu tarafı ise masumiyet, umut, mutluluk ve gönülsüzlük anlamına gelebilir – “güneşli bir mizaca” sahip olmak.

Olumsuz tarafı ise kararsızlık, korkaklık veya hastalık anlamına gelebilir. Rüyanızdaki sarı rengin anlamını anlamak için rüyanın sizi nasıl hissettirdiğine dikkat edin.

Rüyada sarı renk görmek bazı yorumculara göre hastalık atlatmak anlamına gelir. Bu atlatılacak olan hastalık salgın bir hastalık olabilir ancak kişi sıhhatine erişir.

Rüyada Sarı Renk Kıyafet Görmek

Duygularınızın yoğun olacağı günler yaşamaya yorumlanır. Birine karşı hisleriniz artabilir. O kişi ile görüşmek için ilk adımı sizin atmanız gerekebilir.

Rüyada Sarı Gömlek Görmek

Yeni bir iş imkanına ve bu işte daha hızlı yükselmeye yorumlanır. Kariyerinizde yükselmek için karşınıza önemli bir iş imkanı çıkabilir. Bu fırsatı hemen kabul edebilirsiniz.

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Sizi sıkıntıya sokmak isteyen bir insana yorumlanır. Borca girmenize sebep olabilir. Ya da sizin hakkınızda söylediği bazı yalanların ortaya çıkması, kulağınıza gelmesi olasıdır.

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Bir dostunuz ile aranızın açılmasına yorumlanır. Size söylediği bir yalan ortaya çıkabilir. Ya da bazı sözlerini kırıcı bulabilirsiniz. Hak etmediğiniz bazı sözler işitebilirsiniz.

Rüyada Sarı Renk Giyen Birini Görmek

Birinin sizinle konuşmak istediğine yorumlanır. Sizden uzun zamandır gizlediği bir olay ya da bir sırrı varsa artık bunu söylemek isteyebilir. Önemli bir iftirada bulunabilir ancak bu daha önce tahmin ettiğiniz bir şey de olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status