Rüyada Şarkı Söylemek

Rüyada şarkı söylemek, duyacağınız haberlere yorumlanır. Eğer rüyanızda mutluysanız, çok güzel haberler alabilirsiniz. Tam tersi rüyanızda karmaşa da varsa alacağınız haberler pek de iyi olmayabilir. Ancak genel anlamı kayıp ettiğiniz şeylere üzülmemek ve geleceğe umutla bakmaktır. Her ne kadar zor bir durumda olsanız da sorunları geride bırakmak sizin için kolay olabilir. Tutunacağınız bir dal olması ve beklentilerinizin de yerine gelmesi geçmişi düşünmemenize yardımcı olabilir. Gelecek umutlarınıza odaklanmak sizi mutlu edecektir.

Rüyada şarkılar söylemek, güzel ve övgü dolu sözler duymak olarak yorumlanır. Belki alacağınız övgüler de sizin hoşunuza gidebilir. Rüyada güzel sesle şarkı söylemek, bolluk ve bereketin artması, gelirin çoğalması olarak yorumlanır. Kazancınızda artış söz konusu olabilir. Rüyada ağlamaklı sesle şarkı söylemek, duyacağınız şeylere çok üzüleceğinize ve ayrılık yaşamaya yorumlanır. Alınacak haberler ile birlikte zor zamanlar geçirebilirsiniz. Rüyada bir yerde şarkı söylemek, arkadaş ortamında sorunlarla karşılaşmak ve bir süre sosyal çevreden uzaklaşmak olarak yorumlanır. Yalnız kalınabilir ve dostlarla arası açılabilir.

Rüyada Şarkı Söylediğini Görmek

Sürpriz haberler ile birlikte çok şaşırabilirsiniz. Özellikle derdi olanlar dertlerine derman olabilirler. Eğer bir süredir çare bulamadığınız bir derdiniz varsa, arkadaşlarınız ile dertleşerek çözüm arayabilirsiniz. Başkaları ile dertleşmeye ve fikir almaya ihtiyacınız olabilir. Ancak sevdikleriniz doğru öğütleri ile içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulmaya yardımcı olabilirler.

Rüyada Şarkı Söylemek Oynamak

Hanede evlilik ve düğün telaşı olması, birinin evlenmesi anlamına gelir. Eğer bekarsanız, yakında evlilik kararı almanız da olasıdır. Aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler olması ile birlikte her şey yoluna girecek. Kendi hayatınızı düzene sokmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Şarkı Söylemek ve Alkışlanmak

İş ya da eğitim ortamında övgüler almak, başarıların kutlanması olarak yorumlanır. Yaptığınız işler ve yerine getirdiğiniz sorumluluklar ile takdir alabilirsiniz. Hatta yeteneklerinizi başarılı bir işe çevirmeniz de olasıdır. Kendi çabalarınızla isminizi daha çok kişiye duyurabilir, şan ve şöhret elde edebilirsiniz.

Rüyada Sokakta Şarkı Söylemek

Özel hayatınızda samimi olmayan kişilere karşı şüphe duymak demektir. Belki bazı dostlarınızın da sizle çıkar ilişkisi olduğunu düşünebilirsiniz. Bu sebeple bazı insanlar ile aranıza mesafe koymanız gerekebilir ve kendinizi dost çevrenizden soyutlayabilirsiniz.

Rüyada Okulda Şarkı Söylemek

İş ya da eğitim hayatında tutarsız kararlar almak ve sonrasında pişman olmak şeklinde yorumlanır. Belki gidişat sizi pek de memnun etmeyebilir. Yanlış tercihler yaptığınızı düşünebilirsiniz. Özellikle çevrenizden bazı kişiler size farklı bir yön çizmeniz yönünde uyarabilirler.

Rüyada Sınıfta Şarkı Söylemek

Çalışma ortamında ya da eğitim ortamında bazı insanların size karşı fesatlık beslemesi olarak yorumlanır. Belki bir süredir size dair dedikodular çıkararak sizi üzmeye çalışan kişiler olabilir. Sizin başarılarınızı kıskanan kişilerin sözlerine aldırış etmemeniz ve dikkatli olmanız gerekir.

Rüyada Mikrofonla Şarkı Söylemek

Kariyerinizde yükselerek, lider konuma erişmek ve mevkinizin yükselmesi anlamına gelir. Hatta bir süredir kendi işinizi kurmak istiyorsanız, bu hayaliniz yakında gerçekleşebilir ve kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Başkalarının gözünde itibarınız artabilir.

Rüyada Sahnede Şarkı Söylemek

Yaptığınız işler ve seçimleriniz ile başkalarının gözünde yükseleceğinize ve övgüler toplayacağınıza yorumlanır. Hatta yakın çevreniz tarafından örnek gösterilerek, gurur kaynağı olabilirsiniz. Sevdiklerinizin duası ve desteği sizi güçlendirebilir.

Rüyada Birinin Şarkı Söylediğini Görmek

Sizinle görüşmek ve tanışmak isteyen biri olabilir. Özellikle uzakta yaşayan biri ile bir araya gelebilirsiniz. Belki yurt dışında yaşayan biri ile irtibat kurabilir ya da görüşebilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz insanlar ile muhabbet etmeniz olasıdır.

Rüyada Şarkı Söylemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, müjdeli haberler almak ve sevdiklerinizle hoş sohbet muhabbet içerisinde bulunmak anlamına gelir. Övgü kazanmak ve takdir görmek, iş hayatında başarılarınızın konuşulması ve örnek biri olarak gösterilmek gibi anlamları da vardır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Esra dedi ki:

  rüyamda gerçekte ünlü olmayan ama rüyamda ünlü bir şarkıcı küçücük beyaz bir sahnede(bu sahne okulun konferans odasında) şarkı söylüyor. sonra ben de yanına giderek şarkı söylüyorum ve sesim çok güzel çıkıyor. sonra ben şarkımı bitirip sahneden inerken herkes beni alkışlıyor. Yorumlarsanız berhudar olurum efendim.

 2. Turcan ekdal dedi ki:

  Rüyamda hafif loş bir odada yatarak yüksek ve güzel bir sesle Teomanin gemiler şarkısını kendi başıma söylüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güzel haberler almak, mutlu olmaya yorumlanır.

 3. Turcan ekdal dedi ki:

  Rüyamda hafif bir loş karanlık bir odada, yatarak Teomanin gemiler şarkısını çok güzel sesle ve yüksek tonda söylüyorum. Odada tek başımayım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli fırsatlar ele geçirmeye, rahata ermeye yorumlanır.

 4. Asuman dedi ki:

  Merhaba ruyamda kendi memleketimde karanlik fakat sokak lanbasinin aydinlattigi yoldaw sevincli bir sekilde şarkı soylerken tanimadigim birinin yanima gelip elimi tutarak benimle saki söyleyip oynatay oynaya gittigimi gördüm ne anlama gelir şimdiden teşekkürler ederimm yorumunuZ için 🌝

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden hoş söz işitmek, havadis almaya yorumlanır.

 5. Selin DİKEN dedi ki:

  Sokakta anne, baba ve küçük bir çocukla karşılaşıyordum. Bana rusça birşeyler sorup telefonlarını uzattılar. Rüyamda aklımdan “google çeviriden bu insanlarla iletişim kurabiliriim.” deyip elime alıyordum telefonu. O sırada telefonda rusça “Boshki dymyatsya” şarkısı çalmaya başlıyordu ve ben, adam ve kadın üçümüz beraber o şarkıyı söylüyorduk. Küçük çocukta gülerek alkışlıyordu. (Ne içtim bende bilmiyorum.)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevinç verecek haberler almak ve başvurular varsa kabulüne yorumlanır.

 6. Yasemin dedi ki:

  Ruyamda Ibrahim Tatlisesle beraber ve cok guzel sealed Ben yoruldum hayat sarkisini soyluyorum. Yorumunuz icin tesekurler.

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar kazanmaya yorumlanır.

 7. Murat dedi ki:

  Rüyamda 5 kişiyiz. Arkadaşlarım bizim mahallede bağıra bağıra şarkı söylemeyr başladı. Ama güzel söyleyemiyorlardı. Sonra ben içli içli bağırarak güzel bi şekilde şarkıyı söylemeye başladım. Bunu anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar edinmek ve iyi haberler almak demektir.

 8. Falanlik dedi ki:

  Bir arkadasimla tanimadigim 3lu bi arkadas grubunun yanina gidip demir tellere tirmanmis sekilde bagira bagira sarki soyluyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen biri ile barışmaya yorumlanır.

 9. Neslihan dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım bir erkeğin ailesi bize geliyor onlar otururken o erkekle ben kulaklıkla müzik dinliyoruz kulaklığın birini o takıyor birini ben o şekilde şarkı müzik dinliyoruz

  1. admin dedi ki:

   Çok hayırlı haberler almak ve sevince yorumlanır.

 10. Sevgi dedi ki:

  Merhabalar. Rüyam’da kadın şarkıcı olan Madonna’nın gençliğini gördüm. Saçları gencliğin’de gibi kısaydı.. Bu ne demektir?

  1. admin dedi ki:

   Şansın açılacağına yorumlanır

 11. Hatıra dedi ki:

  Yaşadığım kasabanın işlek caddesinde ,fakat gece sokak lambalarının aydınlattğı boş sokaklarda favori şarkım olan ,hüzünlü ayrılık şarkısını. bağıra bağıra, güzel ,ahenkli biçimde söylüyordum ve tek başımaydım yanlızdım …

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda aradığınız mutluluğu bulacağınıza yorumlanır.

 12. Buse dedi ki:

  Yolda yürürken şarkı söylemek ne anlama gelir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Mutlu olacağınız haberler almaya yorumlanır.

 13. Zehra dedi ki:

  Rüyayı bugün gördüm, yerini tam olarak hatırlamıyorum ama sanırım kafe gibi bir yerdeydik ve tanıdığım tanımadığım bir çok kişi vardı. Biri şarkı söylüyordu ve ben o kişinin sesini hiç beğenmedim. Bir yandan etraftaki bardakları toplarken bir yandan da Ahmet Aslan’ın Minnet Eylemem şarkısını söylemeye başladım. Herkes bana hayretli gözlerle baktı ve alkışlamaya başladılar. Çok utandım. Ama benim için çok güzel bir rüyaydı. :)))

  1. admin dedi ki:

   Gelecek günlerde davet almak ve yeni arkadaşlıklar edinmek, birinden hoşlanmaya yorumlanır.

  2. ela zehra sundan dedi ki:

   ruyamda bos meydanda avazim ciktigi kadar sarki soyluyordum camasir toplarken bos bi arazi idi

   1. admin dedi ki:

    Birine karşı suskunluğunuzu bozmak zorunda kalabilirsiniz.

 14. Erva dedi ki:

  Bir erkekle (kızım) samimi bir şekilde sınıfta sadece birbirimizin duyabileceği şekilde çok az şarkı söyledik ama ben kendi sesimi duyunca beğenmedim sustum. Susunca onun sesinin güzelliğiyle büyülendim ve aşık oldum. Buraya kadar ki anlattığım kısım rüyamdı. Gerçek hayatımda ise onunla konuşmaya başladıktan (çok az konuşmuştuk) sonra bu rüyayı gördüm. Daha çok yeni tanıştık. Bir anlamı vardır diyerekten sormak istedim, cevaplarsanız çok sevinirim. Kendisi Almanya da yaşayan bir Türk.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak ve ilerleyen günlerde yapılan görüşmelerde anlaşmaya varmak demektir.

  2. Ece dedi ki:

   Ruyamda yatiyorum yanimda arkadasimmis bir bayan yatiyor ,televizyonda Sezen Aksu sarkisi cikiyor ,ikimizde sarkiyi soylemeye basliyoruz ama Ben daha guzel soyluyorum arkadasimdan..

   1. admin dedi ki:

    Evinize kalmalı misafir gelebilir, müjdeli haber alınır.

 15. Muhammet Emin Demir dedi ki:

  Şimdi detaylı bir şekilde anlatayım. Rüyamda çimenlerden kayıyorduk bir arkadaşım ile. Bir adam geldi ve bana “İkinizde gidin ve düet olarak şarkı yapın.” dedi. Ben mahallenin ta diğer ucuna gittim, arkadaşım da yanımdaydı. Önce ben şarkı söyledim, acayip güzeldi sesim. Sıra arkadaşımdaydı, arkadaşım berbat söylüyordu (arkadaş dediğimin kim olduğunu bilmiyorum). Sonra biraz montajla onun sesini güzelleştirdik. İnternet’e yükledik, herkes beğendi. Kaç izlenme bilmem ama
  çok güzeldi. Sonra ertesi gün okula gittim. Sınıfa herkes ya tablet ya bilgisayar ya da telefon getirmişti. Herkes bizim çektiğimiz şarkı videosunu seyrediyor idi.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olmasına ve bir yeteneğinizin başkaları tarafından da fark edilmesine yorumlanır.

 16. Hatice dedi ki:

  Rüyamda evimdeki odamda tek başına şarkı söyledim. Hoş bir sesle. Lütfen yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Güzel şeyler başarmak ve insanlardan övgü almak anlamına gelir.

 17. salih dedi ki:

  Ayrıntılı bir şekilde anlatacağım bunun anlamını söylerseniz sevinirim: Okulda sınıfın içinde yürüyerek şarkı söylüyorum. Sesim çok güzel çıkıyor. Sınıftaki çoğu kişi de benle beraber yürüyerek şarkıyı eşlik ediyor ama şarkının nakaratını tekrarlayıp duruyoruz. Sonra rüyam bitiyor. Bunun anlamı nedir? Lütfen cevaplayın.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşlarınızın çoğalmasına ve başkalarının gözünde değerinizin artmasına yorumlanır.

 18. Hülya dedi ki:

  Havalimanındayım ve Nilüfer’in esmer günler adlı şarkısını söylüyorum. Sesim şaşırtıcı derecede güzel geliyor ve şarkıyı çok güzel söylüyorum. Havalimanında etrafımda olan şarkıyı duyan kişiler beni alkışlıyor. Lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında başarılarınızdan söz edilmesi, çevrenizden övgü almak anlamına gelir.

   1. Şeyma dedi ki:

    Rüyamda okuldayım ve şarkı çalıyor bende o şarkıyı kendi kendime söylüyorum (şarkının adı sultan süleyman) sonra eski sevgilimi görüyorum ve yanına oturuyorum arkadaşına bir soru soruyorum ama eski sevgilim cevap veriyor daha sonra ben sırtımı çeviriyorum eski sevgilim bana belimden sarılıp yanağımdan öpüyor ben gülümsüyorum ama belli etmiyorum.

    1. admin dedi ki:

     Hayırlı haberler gelmesine ve işlerinizin yoluna gireceğine yorumlanır.

 19. Aylin dedi ki:

  Rüyada sesim çok güzel çıkıyor. Kendine iyi bak şarkısını söylüyorum. Arkadaşlarlayız sokakta yürüyoruz. Damlanın elinde sigara var, sanki Fadime’in evine gidiyoruz. İçki içicez diyorum. Bir yandan onlara şarkı söylüyorum. Sonra temiz berrak bir göl gibi tam görmüyorum ama ayaklarımın altında ona ayaklarımı sokuyorum. Sanki batacağım diye korkuyorum. Geri çekiliyorum, tekrar o şarkı kulaklarıma geliyor. Sokaktayız gidiyoruz ve sonra kendimi bizim evin sokağında görüyorum. Onlardan ayrılmıştı, onlarla gidecektim neden ayrıldım diyorum. Annem bazlama yapmış, sıcak kokusu geliyor ve bir sürü bazlama görüyorum, temiz taze kokusu geliyor. Anneannem patates bir tavuk tepsiye koymuş hazırlanmış şekilde pişmemiş. Sonra diyorum ki boş ver evimdeyim, sonra uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Büyük isteklerinize yakınlaşmak, ilerleyen zamanda parasal yönden de büyük bir rahatlamaya ve maddi engellerin ortadan kalkmasına yorumlanır.

 20. Umut dedi ki:

  Benim uzun zaman önce gördüğüm ama hala unutamadığım bir rüyam var. Eğer hala forumda aktifseniz ve cevaplayabilecekseniz yazmak istiyorum teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Tabi, rüyanızı yorumlamaktan memnuniyet duyarız.

 21. Nur dedi ki:

  Rüyamda Avril Lavigne Keep Holding On söylüyorum bir bahçede. Bahçenin sonunda bir şelale var ve şelalenin altında fotoğraf çekilmek için bekleyen gözlüklü ve şemsiyeli bir çocuk var. Anlamı nedir? İnşallah cevaplarsınız.

  1. admin dedi ki:

   Tanışacağınız bir insanın hayatınıza renk katması anlamına gelir.

 22. fatos dedi ki:

  Rüyamda ufak bir grubun içerisinde şarkı söylüyordum, söylemeden önce sesimin güzel olmadığını düşünürken ilginç bir şekilde söylediğim şarkıda sesim çok güzeldi. Ben ve herkes şarkıyı çok beğendiler ve bunu dile getirdiler!

  1. admin dedi ki:

   Çok sevineceğiniz haberler almak, başkalarının sizle övgü ile bahsetmesine yorumlanır.

   1. Tülay dedi ki:

    Rüyamda eski erkek arkadaşımın, sahneye çıkıp şarkı söylerken görüyorum. Haluk leventin ,sevenler ağlarmış şarkısını söylüyordu. Şarkının sözlerindeki gibi yeşil gözluyum. Bütün şarkı sözlerinde kendi duygularinimi anlatmış acaba bana??? Aynı haluk leventin hareketleri gibi mimikleri gibi şarkı söylüyordu sahnede…. Ne demek acaba?

    1. admin dedi ki:

     Katılacağınız bir etkinlikte yeni biriyle tanışabilirsiniz.

 23. Bb dedi ki:

  Rüyamda kulis gibi bir yerde; ses uzmanı, normal birisi bir de ben şarkı söylüyoruz. Ses uzmanı (ortada da mikrofon var sanırım) sesin mikrofondan tatlı çıkıyor. Tek sen söyle deyip mikrofonu veriyor. Bende gerçekten o anda ve normalde de mikrofonda sesimin titrediğini ve kötü çıktığını düşünüp ona bu düşüncemi söylüyorum. O da hayır bence gayet güzel diyor “telefonun başında çaresiz bekliyorum” şarkısını söylüyorum. (Birliktede bu şarkıyı söylemiştik en başta) söylemeye başlamadan kulis doluyor alakasız bir sürü halktan insan geliyor. Benim şarkıyı bitirmeme yakın yavaş yavaş dağılıyorlar kuliste işleri varmış sanki belge alıp gidiyorlar. Bitiriyorum. Videoya çekmişler izliyorum ve internete koymuşlar. Yorumlar gelmiş ve bir iki beğenmeyen var genel beğenmiş. Ben de fena değil olduğunu düşünüyorum. (Bir de ben gerçek hayatta çok şarkı söylerim onların yansıması da olabilir. Gördüğümüz her rüya yorumlanır mı yoksa bazı rüyalara; bilinçaltı yansıması, bugün şöyle olmuştu onu görmüşümdür tarzı yorumlarda bulunulabilir mi?) İnşallah cevap verirsiniz şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Tabi, bilinçaltına attığımız durumlardan etkilenerek rüyalarımızda bunların yansımasını görebiliriz. Bu rüyada çevrenizde kimsenin size zorluk çıkarmaması, birilerine minnettar olmak ve şansın açılmasına yorumlanır. Dileklerin kabul olmasında dışarıdan yardım gelebilir.

 24. MEKANSIZ dedi ki:

  Rüyamda bir ortamda masadaki arkadaştan tanımadığım birisinden saçımın akına bakma sultanım 18 yaşına girmiş gibiyim şarkısını söylemesini istiyorum ve mırıldanıyordum. Hatırlatmak için bilmediğini belirtiyordu arkadaş.

  1. admin dedi ki:

   Yakında bir davet alabilir ve orada tanışacağınız kişilerle dostluk kurabilir, çok mutlu olabilirsiniz.

 25. Saliha dedi ki:

  Rüyamda bir mekandaydım, orada arkadaşım şarkı söylüyordu (söylediği şarkı da AYKIRI YOLLARI diye bir parça). Sonra o mekandan çıkıyoruz ve sokak merdivenler de yürüyoruz. Hava günlük güneşlik ve yanımızda arkadaşımın kuzeni var. Evlilikten falan muhabbet ediyorlar. Normalden arkadaşımın kuzeni açık ama rüyamda kapalıydı.

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostluklar edinebilir, yeni insanlar ile tanışarak sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

 26. ayşe dedi ki:

  Rüyada sınıfta tüm öğrencilerle beraber şarkı söylemek. Yorumlayabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Dostlarınız ile bir araya gelerek onlardan yüzünüzü güldürecek haberler alabilirsiniz. Hakkınızda iyi şeyler işitebilirsiniz.

 27. Kaan dedi ki:

  Rüyada sınıfta biriyle şarkı söylemekteyken camdan ambulans görmek.
  LÜTFEN YORUMLAR MISINIZ.

  1. admin dedi ki:

   Alınacak bir haber sonrasında çok mutlu olmak ve bu mutluluğunuzu tüm sevdiklerinizle bir an önce paylaşmak isteyeceğinize yorumlanır.

DMCA.com Protection Status