Rüyada Savrulmak

Rüyada savrulduğunu görmek, işlerinizin beti bereketini görmek olarak yorumlanır. Kazancınız artabilir ve elinize geçen para size bolluk bereket getirir. Bolca kazanç sağlanır, özellikle de bir yerden toplu para bekleyen kişiler için yakında paraları ellerine geçer. Sizi kandırmaya çalışan insanlar varsa bu kişiler emellerine ulaşamazlar. Mal mülk miras konularında da sizi dolandırmaya çalışan insanlar emellerine erişemezler, rezil oldukları ile kalırlar. Rüyada oradan oraya savrulmak, ev değişikliği yapmak ve başka bir eve taşınmak anlamına gelir. Evinizi taşıyabilir ve çeşitli sebepler ile evinizden ayrı kalabilirsiniz. İş güç sebebi ile de uzun süreli seyahatler yapılabilir.

Rüyada rüzgarda savrulmak, aç gözlü insanların hayatınızdan uzaklaşacağına yorumlanır. Size külfet olan kişiler varsa bu kişiler kendi yoluna gider. Maddi külfetten kurtulursunuz. Rüyada fırtınada savrulmak, borca girmek demektir. Kredi çekemeler, paranızı bir yere bağlayabilirsiniz. Rüyada havada savrulmak, ihtiyaçlarınız için gereken paraya sahip olmak demektir.

Rüyada Arabayla Savrulmak

Bir yere seyahat planı varsa bu planlarınız ertelenebilir. Yolculuk için yapılan hazırlılar boşa gidebilir. Eğer bir süredir görmediğiniz biri varsa bu kişi ile görüşmeniz arasına engel çıkabilir. İş konusunda da ertelemeler olabilir.

Rüyada Gemide Savrulmak

Büyük hayallerin peşinden gitmek ve risk almak demektir. Kendi istekleriniz için bir şeylerden ödün vermeniz gerekebilir. Başka bir yere seyahat etmek ve geziye katılmak isteyenler için hayırlı bir rüyadır, deniz kenarı bir yere gidilebilir.

Rüyada Virajda Savrulmak

Acele edilen bir konuda zarara uğramak anlamına gelir. Pek de ince düşünmeden alınan kararlar sizi mutsuz edebilir. Özel hayatınızda da mutsuz eden birileri olabilir. İlişkisi olanlar ayrılık aşamasına gelebilirler.

Rüyada Dalgayla Savrulmak

Parasal anlamda zor bir süreç atlatmak olarak yorumlanır. Çıkan masraflar ve ödemeler yüzünden parasal anlamda endişeleriniz artabilir. Kısa süreli bir parasal kriz yaşanabilir. İş hayatına yönelik beklentiler boşa çıkabilir.

Rüyada Savrulmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çekilen zahmetlerin ardından rahata erişmek demektir. Zorlukları tez zamanda aşabilir, sonunda hakkınız olan şeyi elde edebilirsiniz. Ancak bu süreç sizi biraz yıpratabilir, keyfinizi kaçıran durumlar olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status