Rüyada Sebze Meyve Almak

Rüyada sebze meyve aldığını görmek, kendi rızkına sahip çıkmak ve maddi anlamda üstünüzden geçinmeye çalışan kişiler varsa bu kişileri hayatınızdan uzaklaştırmaya yorumlanır. Ekonomik yönden size bağlı olan biriler artık kendi kazançlarını sağlayabilir. Siz de bir süredir beklediğiniz kazanç varsa yakında hakkınız olanı alabilirsiniz, hiç kimsede paranız kalmaz. Maddi yönden sizi mağdur eden kişiler bundan sonra bunu yapamazlar. Rüyada sebze meyve satın almak, mal mülk satın almak ya da satmak gibi anlamlara gelir. Mal mülk konusu gündeme gelebilir, birikimleriniz varsa da biri sizi yatırım yapmaya yönlendirebilir. Paranızı hayırlı bir yatırıma bağlayabilirsiniz.

Rüyada sebze meyve alan birini görmek, birinden gelen habere çok sevinmeye ve bu kişi sayesinde maddi güç elde etmeye yorumlanır. İşsiz olanlar için biri yeni bir iş bulabilir. Ya da ek gelir elde etmenize aracılık edebilir. Rüyada sebze meyve seçmek, yeni biri hayal peşinde koşmak ve kariyer hedeflerini değiştirmeye yorumlanır. Daha kazançlı bir sektöre giriş yapılabilir.

Rüyada Pazardan Sebze Meyve Almak

Zenginliğe erişmeye ve rahat geçime yorumlanır. Evini geçindiren kişiler için rızklarının artacağını müjdeler. Ailenizi daha rahat geçindirebilirsiniz. İş arayanlar ise uzakta bir iş bulabilirler, ailelerinden uzak kalmaları gerekebilir.

Rüyada Manavdan Sebze Meyve Almak

Elinizden çıkan paranın fazla olmasına ve masrafların artacağına yorumlanır. Ancak bu masraflar sizin hayrınıza olur. Mesele evinizi yenileyebilir ya da başka hayırlı bir şey için harcama yapılabilir, eksiklerini giderebilirsiniz.

Rüyada Sebze Meyve Almak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hem ev hem de iş hayatında rahat geçime ve rızkın birkaç yerden birden açık olmasına yorumlanır. Cebinize helal para girer ve ekonomik yönden ayaklarınızı yere sağlam basarsınız. Gelecek günlerde hakkınız olan para da elinize geçer. İşsiz olan kişiler için yeni iş seçenekleri çıkabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gönül ercan dedi ki:

  Rüyamda çocukluk arkadaşımın abisi sebzeci imiş ondan bütün sebzelerden ver diyorum.portakalları ve salatıkları iyi değilmiş onları almıyorum o sırada arkadaşım geliyor abşsi sebzeleri sen ver diyor onun yanındada arkadaşımın annesi var.benim annem sebze almış önce anneme diyorumki bana neden önce haber vermedin kalan sebzelerin sağkamlarını alıyorum.bu rüyayı yolkenarında bir sofrada otururken sebzeciyi görüp yanına giderek alıyorum.cadde kenarı imiş.teşekkür ederim yorumlarınız için

 2. Yeter dedi ki:

  Beni iş arkadaşım rüyasında görmüş markete gidip hasta olan anneme meyve sebze aliyormusum yanımda bir kız çocuğum varmış . arkadaşım da marketin içinde ben alışveriş yaparken hamur yoğuruyormus .(evliyim ama çocuğum yok şimdilik.)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli fırsatlara ve gelirin artmasına yorumlanır.

 3. Dilara dedi ki:

  Rüyamda çeşit çeşit sebzeler alıyordum ve kilolarca. Domates,patlıcan,kabak,farklı farklı yeşillikler çok ağır olmalarına rağmen yanımda taşıyordum. Ayrıyeten bir çocuktan yardım alarak dalından 4 adet portakal kopartıyordum. Ve meyveleri sebzeleri yanımda taşırken çok mutsuzdum ağlıyordum hep.

  1. admin dedi ki:

   Rüyta iş imkanına ve daha rahat geçinmeye yorumlanır.

 4. Derya dedi ki:

  Rüyamda kamyonete kasa kasa çilek ile sebze yükledim sonra bir arkadaşım geldi para verdi bana ben istemeden yorumlar mısınız teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya rızkın artmasına, yeni plan projelere yorumlanır.

 5. Mine bakır dedi ki:

  Ruyamda eski kayınvalidemle bir koyde ceviz aldık sonea elmalar portakallar sebzeler ama bolbol hatta tasıyamıycsz dıye pazar arabası buldu komşumda parasını vermeye çalıstım pazar arabasının ama bulamadım vereni uyanmışım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerinizde daha çok kazanca yorumlanır.

 6. Melis dedi ki:

  Merhaba rüyamda pazar yerindeyim bal kabağı ve mor lahana satı aldım ne demek acaba teşekkürler 😊

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş imkanına yorumlanır.

  2. Remziye dedi ki:

   Rüyada pazardan meyve sebze alıyordum ne anlamına gelir

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya evinize yeni eşyalar almaya yorumlanır.

 7. Cansu dedi ki:

  Slm aleyküm rüyamda sebze meyve satin aldım,hepsini icinde doludur hazırlanmış ,pişirmek için

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya daha çok kazanca ve bereketini görmeye yorumlanır.

 8. Cansu dedi ki:

  Vefat eden annemle pazardan meyve ve zebse alıyorduk sonra gerçek hayatta hırsızlık yaptığı söylenen bi kişi poşetin bi tanesini elimizden alıp kaçıyodu peşinden gidip tekrar alıyorduk ve annem o poşetteki şeyi dağıtıyordu

 9. Cansu dedi ki:

  Vefat eden annemle pazardan meyve ve zebse alıyorduk sonra bi kişi poşetin bi tanesini elimizden alıp kaçıyodu peşinden gidip tekrar alıyorduk ve annem o poşetteki şeyi dağıtıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçlarınız varsa kapatmak ve helal kazanca yorumlanır.

 10. Sevda dedi ki:

  Geçen gece rüyamda annemi ve ablamı gördüm, beyaz içi dolu bir buzdolabı vardı. Sebze ve meyve vardı yeşil yeşildiler, sebzelerin üzerinde uzun alt tarafı beyaz üst tarafı yeşil olan bir yılan vardı. Gözleri bana bakıyordu ve canlıydı, ablam koymuş oluyordu o yılanı dolaba, anneme de neden buraya koydunuz diyordum.

  1. admin dedi ki:

   Temiz bir habere ve işsiz kimseler varsa iş bulmasına yorumlanır.

 11. Deniz dedi ki:

  Meraba rüyamda deniz kıyısında güzel bir yerdeyiz çok kalabalık değil ama yine de çevremde tanımadığım insanlar var. Abimi görüyorum telefonunda bir şeyler yapıyor yabancı uyruklu bir kızla görüşüyor, (gerçek hayatta kendisi nişanlı yalnız) annemleri arayıp, haberdar ediyoruz galiba ben ve ablam. Babam ve annem hoşnut olmuyorlar ve hemen telefonda abime karşı çıkıyorlar. Bu sırada abimi bir masada bekleyen arkadaşlarını (iki erkek bir kadın) görüyorum birisini tanıyorum erkeklerden , kadın olan da siyah bşörtülü ve çirkin,erkeksi bi kadın kol kıllarını görüyorum kadının. Sonrasında deniz kıyısındaki evimizde ablamla beraber bitmek üzere olan ananası yiyoruz. Galiba onu da önceden abim yemiş, bir tane daha ananas var ama tam olmamış olduğu için yemiyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk planlarında aksilik çıkmaz, başka bir yerde yaşama arzunuz varsa yakında bir fırsat karşınıza çıkabilir.

DMCA.com Protection Status