Rüyada Şehre Uzaktan Bakmak

Rüyada şehir manzarasına uzaktan bakmak, geleceğinizin çok parlak olacağına ve hatta hayal ettiğinizden daha büyük fırsat ve olanaklara erişeceğinize yorumlanır. İş, eğitim ya da kariyer alanında beklentilerin üzerinde başarılarınız olabilir. Herkesin şaşıracağı büyük başarıların altına imza atabilirsiniz. Beklentilerinizin üstünde bir hayat yaşayabilir, refah ve mutluluk dolu bir geleceğin kapılarını aralayabilirsiniz. Şu an uğraştığınız işler de gelecekte çok büyük getiriler ile sizi yükseltebilir. Emek verilen ne varsa pişman olunmayacak.

Rüyada bir şehre tepeden bakmak, zorlukların ardından refaha erişmek olarak yorumlanır. Maddi ya da manevi çekilen sıkıntıların ardından çok büyük sürprizler olabilir ve hayatınız güzelleşebilir. Daha iyi şartlar içerisinde yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Belki iş hayatında mevkiniz yükselebilir ya da iş değişikliği yaparak daha iyi bir çalışma şartı sağlanabilir.

Rüyada Uzaktan Şehir Görmek

Geleceğe yönelik istekleriniz için biraz daha zaman olduğuna yorumlanır. Belki ileride güzel bir şehre taşınabilir ve burada yaşayabilirsiniz. İş yada yaşadığınız yeri değiştirebilir, daha iyi koşullara sahip olabilirsiniz. Yeni başvurular yaparak iş teklifler alabilirsiniz. Belki başka bir şehirde eğitim ya da evlilik de söz konusu olabilir.

Rüyada Uzaktan Şehir İzlemek

İşsiz olanların iş bulması, bekar olanların evlenmesi anlamına gelir. Ancak tüm bu istekleriniz başka bir şehre taşınmanızı gerektirebilir. Başka bir yerde yaşamaya başlayabilir ve hayatınızı başka bir şehirde yeniden kurabilirsiniz. Kısmetleriniz başka bir şehirde hatta başka bir ülkede olabilir.

Rüyada Uzaktan Şehri Seyretmek

Geçmişte yaşanan sıkıntılardan tecrübe ederek hata yapmadan doğru kararlar almaya ve çok güzel bir gelecek inşa etmeye yorumlanır. Hayatınızda dilediğiniz şeyler yavaş yavaş gerçek olmaya başlayabilir. Kalbinizden geçen güzelliklere yakında erişebilir, yeni bir düzen kurabilir, hayatınıza renk katabilir, muradınıza erebilirsiniz.

Rüyada Şehre Uzaktan Bakmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zorlukların ardından parlak bir gelecek ve güzel bir istikbal, mutlu bir hayatı simgeler. Gelecekte çok güzel bolluk ve bereket içerisinde bir hayat sürebilirsiniz. Umut ettikleriniz gerçeğe dönebilir. Hayattan beklentileriniz sizi hüsrana uğratmayarak daha da güzel şeylere erişebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Remzi dedi ki:

  Rüyamda hem ayağımdan hemde karnımdan kurşun girdi ve yere yigildim agiloyordum bir yandan ama kan yoktu kendime sordum ne olucak şimdi diye

 2. Remzi dedi ki:

  Akşamdi uzaktan dalmisim bilmedigim bir şehri izliyorum şehir trafigi kalabalık ama bir yandan akıcı trafik var sadece bakıyorum sonra bir el arkadan uzandı ve tuttum kim olduğunu bilmiyorum görmüyorum o kişiyi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlem duyulan birine kavuşmaya yorumlanır.

 3. filiz dedi ki:

  rüyamda tam kim olduğunu animsayamiyorum ama eşim sanırım. köprüye benzer birşeye asansör gibi birşeyle çıkıyoruz ve İZMİR ayaklarımızın altinda diyorum ki böyle bir güzellik gördün mu sen hiç ışıl ışıl şehir ayaklarımızın altındaydı daha uzun ama hepsini hatirlayamiyorum ama ölmüşlerimizi görüyorum hemde bir çok bize yemek veriyorlar hatirlayabildihim bu kadar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş imkanlarına, hayallere erişmeye yorumlanır.

 4. Selma dedi ki:

  Rüyamda ankara nın çankaya ilcesine vergi dairesine atandığımi gördüm (gercekte baska kurumda çalışıyorum ama vergi dairesine atanmak istiyorum) atandığım bina cok büyüktü ve etrafi cok guzeldi hemen ev tutmalıyım falan diyordum seviniyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden gelen habere sevinmek, gelirin düzelmesine yorumlanır.

 5. Zeynep Karasu dedi ki:

  Rüyamda Trabzon da imişim (hiç gitmedim) bir yerden şehri seyrediyorum. Birbirine bitişik sıkışık evler görüyorum. Bir yerleşim yeri. Bu evlerin etrafında da yeşillikler ve deniz var çok güzel bir şehir diye seyrediyorum.

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen zamanda karşınıza çıkacak bir iş ya da eğitim fırsatı sayesinde yeni bir yere taşınmak, hayatınıza yeni bir sayfa açmak anlamına gelir.

DMCA.com Protection Status