Rüyada Sevgiliyi Aldatmak ve Aldatıldığını Görmek

Bu rüya uyandığınız kendinizi suçlu hissetmenize neden olan ve sık görülen rüyalar arasında yer alır. Rüyanızda sevdiğiniz insanı veya eşinizi aldattığınızı görmeniz, bir konuda önemli bir vicdan azabı çekildiğini simgeler. Özellikle sizi rahatsız edecek bir konu gündeme gelebilir ve bu nedenle kendinize duymuş olduğunuz benlik saygınızı yitirebilirsiniz. Kendi duygularınızı sorgulayacağınız bir takım olaylar gelişebilir.

Rüyada Sevgilisini Aldatmak

Rüyada sevgilinizi aldattığınızı görürseniz, bazı konularda sevgilinize karşı pek de dürüst olmadığınıza ve yalanlarınızın ortaya çıkmasına yorumlanır. Sizin onu gerçekten hak edip etmediğinizi sorgulayacağınız bir dönemdesiniz.

Rüyada Kocasını Aldatmak

Ailenizden gizlediğiniz şeyler yüzünden pişman olacağınıza ve onlara karşı mahcubiyet yaşayacağınıza yorumlanır. Bu nedenle vicdan azabı çekecek ve bir takım sorunlar ile yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Özellikle gizli bir takım işler çevirdiyseniz, bir anda gün yüzüne çıkabilir.

Rüyada Eşini Aldatmak

Hiç de memnun olmadığınız, ancak mecbur olduğunuz bir olay içerisinde yer alacağınıza yorumlanır. Aileniz sizi bazı konularda mecbur tutabilirler ve içinize sinmeyen şeyler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Çok büyük bir haksızlığa uğrayabilir ve sonrasında bazı hatalar beraberinde gelebilir.

Rüyada Sevgiliniz Tarafından Aldatılmak

Şu günlerde kendinizi güvensiz hissedebilir ve yeteri kadar çekici hissetmeyebilirsiniz. Özellikle kendi özgüveniniz ile ilgili bir takım korkularla yüzleşeceksiniz. Güvensizliğinizi besleyen sebepler arasında sevgilinizin sizi terk etme korkusu olabilir. Eşinizin sizi bırakması ve aldatmasından endişe ediyorsanız, bu korkularınız şu günlerde artabilir. Eşinizin gözünün dışarıda olması ihtimali kafanızı kurcalayacak.

İlişkide güven eksikliğinin bir sonucu olabilir. Eşiniz ile aranızdaki güven problemleri artabilir ve ihanet endişesi olabilir.

Bilinçaltının eşinizin gerçekten aldatma ihtimali veya ilişkide mutsuz olduğunun ipuçlarını toplaması olabilir. Rüya, işler çok ileri gitmeden önce size bir uyarı yapar ve aranızdaki iletişimi güçlendirmeniz fayda sağlayabilir.

Rüyada Sevgiliyi Aldatırken Yakalanmak

Basit bir dileğinizin yerine gelmesi ve heyecan verici bir arzunuzun gerçekleşmesi anlamına gelir. Ayrıca suçlu hissetmenizin bir sonucu olabilir. Çünkü fiziksel olarak başkasını çekici bulmaya başlayabilirsiniz. Ancak bazı yalanlarınız yakında gün yüzüne çıkacak. Özellikle gizli saklı biri ile görüşüyorsanız, biri bunu fark edebilir.

YORUMLAR

 1. Elif dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bi erkekleyim ve sevgilime onun yüzünden yalan söylüyorum başka bi rüyaya geçiş yapıyorum ve bu kez o beni aldatıyor. Bana yalanlar söylüyor. Daha sonra evimizde yangın çıkıyor.

 2. Arzu dedi ki:

  Rüyamda sevdigim adamı aldatıyodum aslında aldatma mı onuda bilmiyorum beni çok seven biri varmıs sonra gelip öpmeye başlamıs o an müdahale etmemişim dokunmaya çalışınca yanlış yaptıgımı, farkedip kaçmaya gitmeye çalışıyorum sonra beni seven kişi delirip gitmeme engel olmaya çalışıyo bende benim sevdigim var diyorum ona bunu yapamam filan diyorum anlamı nedir

 3. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda yurtdışından tanıdığım babam gibi gördüğüm bir adamla sevgilimi aldatıyordum, çok gerçekçiydi uyanmaya çalıştıkça uyanamıyordum.

 4. Beril dedi ki:

  Rüyamda sevgilimi aldatıyordum aynı gün o da rüyasında onu aldattığımı görmüş sizce tamamen tesadüf müdür

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinden gelecek habere şaşırmaya yorumlanır.

 5. melek dedi ki:

  rüyamda şuanki sevgilimle evliydim ve onu en yakın arkadaşıyla aldatıyordum (istemiyordum ama öyle gelişiyordu)herkesin haberi oluyordu eşim benden ayrılmak istiyordu rüya boyunca kendimi affettirmeye çalıştım o kadar çok ağladım üzüldüm ki rüyamda sanki çığlık atarak ağladım onu kaybetme korkusundan

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişmanlık duymasına yorumlanır.

 6. Eceee dedi ki:

  Rüyamda sevgilimin çocuklu bir kadınla beni aldatmasını gördüm ben kadınla kavga ediyordum ağlayarak sevgilimi arayıp beni neden aldattığını sorduğumda sakin bir şekilde hiçbir açıklama vermeden sadece o kadınla kavga etmemi kesmeyi söylüyordu ve artık o kadınla birlikte olduklarını söylüyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya şansın açılmasına, sevdiğinizden hediye almaya yorumlanır.

 7. Ece dedi ki:

  Rüyamda sevgilimin beni çocuklu bir kadın ile aldattığını gördüm. o kadınla kavga ediyordum ağlayarak telefonda sevgilime neden beni aldattığının sebebini sorduğumda ise hiçbir şey söylemeden sadece o kadınla kavga etmeyi kesmememi söylüyordu ve hala o kadınla birlikteydi görüştüklerini birlikte olduklarını bana sakin bir şekilde söylüyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı şüphelerden arınmaya, dertten kurtulmaya yorumlanır.

 8. Naz dedi ki:

  Ruyamda bı nisandan gelıyodum ve ustumu degıstırıcek tim bu anda tanıdığım bı erkek esyaları ıcerı koymak İcın ıcerı girdi ben o ara cıpşaktı ve abim dısardan bızım fotoğraflarımızı cekmıs ben gormuyorum tabı sonra adam bana kızıyo ıcerı gec giyin dıyo ben ıcerı gectıgımde adam gene gwlıyo ve bana yakınlasmaya calısıyo ben onu ıtıyorum bu arada gene abim fotolarımızı cekıyo ben goruyorum cektıgımı ve abim gidip bunları sevgilime gosterıp bizi ayırıcagını gosterdı abim gidip sevgilime gosterdı sevgilim buna inandı ve bana bısey demeden ortadan kayboldu ben onu aramaya calıstım heryerde aradım en sin bı yerde calıstıgını duydum ve oraya gittim ona gercwklerı soyledım oda bana inandı ve burda uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı haberler alınmasına, refaha ermeye ve zorlukların aşılmasına yorumlanır.

 9. martin_85 dedi ki:

  rüyamda şu an ki sevgilimle değilde aklımda olan kızla evleniyordum, yanlız şöyle birşey rüyamda düğünü hiç görmedim, düğünümüz olmuş bitmiş hiç hatırlamıyorum, babamı görüyorum ona soruyorum babamda diyor bizim düğün bitti sonraki düğün başladı peki gelin nerede baba diyorum diyor eve gitti, kız tarafı düğüne karşı çıkmış ve kız tarafı da düğüne fazla ilgi göstermemiş, ablama msj atmış ablanla beraber gelin ve beni alın evden diye haber yollamış bana, şöyle, ne kendimi ne gelini gördüm rüyamda sadece olmuş ve bitmiş düğün. sonrası uyandım. bunu bana yorumlayabilirmisiniz, teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden güze haberler almak, mutlu olmaya yorumlanır.

 10. Buse dedi ki:

  Rüyamda sevgilim benden ayrılmaya çalışıyordu ama üzülmemi istemediğinden deniyordu sonra telefondan ard arda bir çok kıza mesaj atmaya başlıyordu çok üzülüyodum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişi ile aranızdaki sorunları çözmeye yorumlanır.

 11. Deniz dedi ki:

  merhaba ben rüyamda sevgilimden uzaktım ayrılmıştı onu bulamıyordum kaldığı eve gitmek istiyordum uzak diye gidemiyordum sonra eskiden hayatımda bir defa görüp beğendiğim bi çocuk görüyordum ona soruyordum beni götürmesi için o da sarhoştu ve onunla birlikte oluyorduk sonra kediler görüyordum çocukluk arkadaşımda geliyordu yanımıza bitince çocuğun evine gitik ve evliymiş bilmiyordum çok pişman oluyordum anlamı ney acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinin aramasına, değer görmeye yorumlanır.

 12. martin_85 dedi ki:

  rüyamda sevgilimin bana attığı resinde başkasıyla aşk dolu yazışmasını yakaladım ve o bunu farkedemeden ben gördüm, ve ona bunu sormakta çekiniyordum sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişinin size mmüjdeli haberler vermesine yorumlanır.

 13. Bosver dedi ki:

  Kiz kardesim ruyasinda, benim sevgilimi gormus ve arabasinda baska bir kizi gormus. Sevgilim de ve kizda ruyada arkadasiz demis. Bu ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişinin size bir sürpriz yapmasına yorumlanır.

 14. Buğra dedi ki:

  Rüyamda sevgilimi aldatıyordum, ama sadece öpüşme vardı. Tam o esnada rahmetli annem içeri girip yakaladı. Çok utandım. Bir haber kanalı nedense gelip fotoğraflarımızı çekiyordu. Sevgilim görünce ne olacak diye düşünüp ağladığımı hatırlıyorum. Uyandığımda hala o vicdan azabının ve utanç duygusunun etkisi altındaydım. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişi ile aranızda güvenin artmasına yorumlanır.

 15. Selin Yılmaz dedi ki:

  Rüyada sevgilim varken bir arkadaşımla öpüşüyordum. Sonra o çocukla bir daha hiç konuşmuyordum. Bir gün birisi kamera kayıtlarından bakıp sevgilime atmaya çalışıyordu ben de o kişinin telefonunu kırıyordum. O da beni zincirle bağlıyordu fakat ben kaçmayı başarıyordum. Lütfen anlamını söyler misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin sizi arayacağına yorumlanır.

 16. Ahmet dedi ki:

  Sevgilim rüyada birden fazla beni erkekle aldatiyordu birde video olarak bana atıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birbirinize güvenin artmasına yorumlanır.

 17. Bbb dedi ki:

  Rüyamda sevgilimi başka biriyle aldatiyordum yakinlasiyordum. Fakat sevgilim nerde olduğumu sorduğunda ona doğruyu söylemiyordum. Ardından farklı olaylar gelişiyordu ve o beni bir marketin içinde bicakliyordu bacagimdan ben de onu karnından. Bu arbede bittikten sonra yine eskisi gibi oluyorduk bana yarasını gösteriyordu ve kanadıgini görüyordum. Aynı şekilde benim yaramda kanıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden bir hediye almaya, ona karşı güvenin artmasına yorumlanır.

 18. Ahmet dedi ki:

  Sevgilim rüyada bundan uzun seneler sonra benden hamile kaldığını fakat ben o zaman yaşamadığımi görmüş bu neye işarettir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talip haberine yorumlanır.

 19. Kemal dedi ki:

  Rüyada Sevgilimi aldattım.Aldattığım kişide eski bir arkadaşım sevgili olarak konuştuğum biriydi eskiden.Ve aldattıktan sonra yakalandım.Ben geldiğini gördüm görmedi ama hissetti.Aldattığım yere geldi.Sevgilime niye geldiğini sorduğumda 6.his birşeyler mi oldu gibisinden bir yanıt verdi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişi ile bir kıskançlık sorunu yaşamaya yorumlanır.

 20. Önemli Degil dedi ki:

  Merhaba, ben Rüyada Sevgilimi aldatdim ve o bi yerden bunu gördü. Ben baska bir kizla bi yerdeydim ve o beni öptü. Bir kac saniye sonra ben hemen biraktim öpüsmeyi ve gitdim. O arada benim Sevgilim beni gördü. Bu ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size büyük bir sürpriz yapacağına yorumlanır.

 21. Bosver dedi ki:

  Merhaba, rüyamda günbatimini gördüm. Gökyüzü muhtesem bir kizila dönüsmüstü. Bir tarafta günesinbattigini görürken diger tarafta ay dogmustu ama isiltisi ayni batan günes gibiydi. Ben gün batiyo zannediyodum ama sabah oluyodu. Yani rüyamda günes batmiyomusda aslinda doguyomus. Ay zannetigimde günesti, cünkü isigi ayni günes gibiydi ve ikiside ayni izzdaydi. Rüyam neye yorulur?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz insan ile birlikte ortak hayallere kavuşmaya yorumlanır.

  2. MAINMEMIN dedi ki:

   Admin; rüyamda sevgilimin gözlerimin önünde arkadaşımla aldattığını gördüm ve çok sinirli bi şekilde bağıra çağıra ondan ayrildim ve onu yanimdan kovdum. Rüyamın tabiri nedir? Lütfen tabiri bilmeyenler boş yorum yapmasın. Sevgiler.☺

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sevdiğiniz insan ile aranızdaki kıskançlığın bitmesine yorumlanır.

 22. Beyza dedi ki:

  Rüyamda sevgilimi eski sevgilimle aldatıyodum ve sadece. Az bi pişmanlık duydum bu neyi gösterir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz insandan müjdeli habere yorumlanır.

 23. Korkunçtu dedi ki:

  Rüyamda sevgilimle aynı üniversitedeyiz ama o memleketinde ben ise üniversitenin olduğu yerdeyim ve bir anda daha önce hiç yüzünü bile görmediğim bir kız ile tanışıyorum ve onunla sevgili oluyorum ama hala sevgilim var öpüşmek dışında daha ileri gitmiyoruz daha sonra başka bir kız daha var ve onunla da sevgili oluyoruz ama onunla da öpüşmekden ileri gitmiyoruz daha sonra sanırım ben rüyamı kontrol etmeyi başardım ve pişmanlık duydum gidip iki kızdan da ayrıldım ve sevdiğime geri döndüm ama o iki kız gidip herşeyi gerçekten sevdiğim kadına anlattı ve o da bana tek bir mesaj attı Yalanlar diye gerçekten çok fazla korktum Not;(Gerçekte asla ama asla aldatmam sevdiğimi buna yeltenmem bile)

  1. admin dedi ki:

   Bazı istek ve ideallere ulaşmak ve takdir edilmeye yorumlanır.

 24. Korktu dedi ki:

  Merhaba rüyamda sevgilimi iki farklı kadın ile iki ayrı zamanda aldatıyorum ama bir şey yapmıyoruz sadece onlarla vakit geçiyoruz gibi sonra ben rüyada kendimi kontrol ettim sanırım ve napıyorum ben dedim ve ikisindende ayrılıp sevdiğimin yanına döndüm ama sonra o iki kadın gelip herşeyi sevgilime anlattı. Not ( Gerçekte asla aldatma gibi bir şey yapmam buna yeltenmem bile)

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz insan ile aranızdaki güven sorunların bitmesine yorumlanır.

 25. nask dedi ki:

  rüyamda sevgilimin onu aldattığımı öğrendiğini öğrenmesini gördüm ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz insandan bir sürpriz gelebilir.

 26. Ece dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle yürürken evinin önüne gitmesi ve yakın arkadaşımla çalıştığı yeri falan görmemiz onun üzerine sevgilimle buluşmam ve arkadaşının o onunla çıkıyor demesi üzerine sevgilime yakalanmam sonra da yapmadım ben falan diye onu aramam mesaj atmam falan neye delalettir ?

  1. admin dedi ki:

   Her geçen gün daha mutlu olmaya yorumlanır.

 27. Bosver dedi ki:

  rüyamda eski sevgilimle dans ediyorduk. Üzerimde güzel uzun siyah tül bi elbise vardi. Danstan sonra bana mesaj atti. Bende güzel bir dille geri yazdim. Sonra banahep atarli cevap veriyodun busefer neden böyle iyisin diye sordu. Bende sakinlestim diye cevap verdim. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Eski sevgiliniz sizin görüşmek için ısrar edebilir.

 28. Elif dedi ki:

  Ruyamda piskolojik hasta bir erkek bana ayakkabi aliyor ve bir yerde oturuyoruz. Orasida galiba bu ruh hastalarinin yattigi bakim evi. Snra tesskur edip cikiyorum. Birden sevgilim ve arkadasi kolumdan tutup, seni gorduk artik (üzerimde sevgilimin tisortu vardi) o tisortu cikaricaksin diyor arkadasi. Sevgilimde arkadasini onaylayip kolimdan tutup disari atiyor. Ben hic bir aciklama yapamiyorum agliyorum. Snra arkamdan kosarak bi bayan kasiyer geliyor. Aldiginiz ayakkbilarin parasi odenmemis diye. Deli cocuk ordan calmis bana vermis. Napayim bnde kadina durumu anlatip oduyorum parasini. Snra bi dogum gunu icin iyiki dogdun videosu cekiliyoruz falan gerisini hatirlamiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere seyahat edebilir, yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Ancak sevdiğiniz insandan ksıkandığınız biri de olabilir.

 29. Beha dedi ki:

  Ben rüyamda noldu anlamadim bi anda tanımadığım bi cocuk la gidiyorum ve eve çağırıyor sonra anlıyorum niyetini gitmiycem diyorum çıkıyorum o sokakta sevgilimin evinin oldugu yer sonra bizi görüyor bişey yapmıyor markete giriyoruz ona bakıyorum sinirli ama bişey yapmadi sonra uyandım cevabınızi bekliyorum admin umarım hayırlıdır

 30. Beha dedi ki:

  Ben rüyamda noldu anlamadim bi anda bi cocuk la gidiyorum ve eve çağırıyor sonra anlıyorum niyetini gitmiycem diyorum çıkıyorum o sokakta sevgilimin evinin oldugu yer sonra bizi görüyor bişey yapmıyor markete giriyoruz ona bakıyorum sinirli ama bişey yapmadi sonra uyandım cevabınızi bekliyorum admin umarım hayırlıdır

  1. admin dedi ki:

   Bir erkek görüşmek için haber gönderebilir.

 31. İrem dedi ki:

  Rüyamda sevgilim beni iki farklı insanla aldatıyor ikiside okuldan çok yakın arkadaşı ben de birisiyle onu basıyorum vurmaya falan başlıyorum ikiside gülüyor ben kalıyorum neye gülüyorsunuz diyorum kız altı yıldır bu böyle diyor (beş yıldır birlikteyiz) sonra sevgilim kızı kafasından çekip onu öpüyor sonra da uyandım

  1. admin dedi ki:

   Size yalan yanlış şeyler söyleyip ilişkinize zarar vermeye kalkan kimseler olabilir.

 32. Hırçın sevgili dedi ki:

  Merhaba rüyamda sevgilimle bir şehre gidiyoruz orda kız arkadaşımın arkadaşları var takılıyoruz ediyoruz sonra kız arkadaşım bir yere gidiyor bende arkadaşlarıyla kalıyorum ve arkadaşınıyla öpüşüyoruz işte elliyorum her yerini sonra pişman oluyorum sevgilim bir şekilde duyuyor sonrada konsey oluşuyor kendimi savunuyorum çok pişman oluyorum sonrada uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir görmediğiniz dostlarınız ziyaretinize gelebilirler, hak hukuk yerini bulur.

 33. Melehat dedi ki:

  Benim 2 Yıllık Bi İlişkim Var 4 Aydır Da Nişanlıyım Rüyamdan Nişan Günümden Bi Gün Sonra Kaynımla Otururken Nişanlın Arıyo Beni Dedi Konuşurken Ben Melahatın Arkadaşıyla Birlikte Oldum Dedi Biliyorsun Ya Sen O Kızla Birlikte Oldun Dedi Ve Ben Orda Uyandım

  1. admin dedi ki:

   Aileler arası anlaşmazlıkların bitmesi ve evlilik önündeki engellerin ortadan kalkmasına, huzur ve mutluluğa yorumlanır.

 34. Gül dedi ki:

  Ruyada sevgilimle buluştuktan sonra bi resteuranta gittim ondan başka konuştuğumda vardı ikisini arkadaş olarak gördüm ve çok korktum yakalanacağım siye yanımda düğünden bi kaç kişi vardı bi tanesıne durumu anlattım beni. Kolladı daha sonra şçki içtik ben şarhoş oldum lavaboya gittim o esna da öteki konuştuğum beni gördü bu benim üvey kardeşim olduğu ortaya çıktı tuvalatte kaldırdı beni yukarıya gittik tekrar sevgilimle karşılaştım iyi misin felan diye sordu iyiyim dedim

  1. admin dedi ki:

   Para sıkıntısı varsa çözülür ve sevdiğiniz insandan bir iyilik görülür.

 35. Nope dedi ki:

  Rüyamda karmakarışık bir metro durağında birine yol sordum ve başka birisi ben seni götürürüm diye yakama yapıştı sürekli takip etti farklı 3 kişi yardım etme ye çalışırken dayak yediler koşup kurtulmaya çalışırken tam metronun orda yine rahatsız edilğimde bana yardım etmiş birini görerek boynuna sarıldım bir süre sarıldıkve bir anda dans etti benimle istersem kahve ısmarlayabilieceğini söyledi uzaklaşıp olmayacağını söyledim o da sorun olmadığını bu kadar kafi olduğunu söylerken o 3 adam yanıma gelip senin yüzünden sağlam dayak yedik dedi çocuk bir kez daha uzaklaştırmak için sarıldı. Bu olanlardan sonra sevgilimin yanına gittim morali bozuk halde ve bana yardım eden birisine bir iyilik yapmam gerektiğini söyledim sevgilim gözleri yaşlı metro da romantik anlar yaşadığın mı diyerek arkadaşının gördüğünü söyledi ve kan ter içinde uyandım

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda ikilemde kalmak, aklınızı karıştıran bir şeyler yaşamaya yorumlanır.

 36. Esra dedi ki:

  Sevgilim rüyamda beni uyarmıstı ilk aldatırsan affetmem diye ama sonra rüyamda başka biriyle onu aldatirken yakaladı. Bu uyarısı bir anlama geliyor mu?

  1. admin dedi ki:

   İlişkinizde sorunsuz günlere yorumlanır.

 37. ozge dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda sevgilimi aldattığımı gördüm. Aldattığım kişiyle çok mutluydum ve hatta bana sevgilimden daha iyi davranıyordu. Fakat ben yinede sevgilime yakalanıp onu kaybetmekten çok korkuyordum ağlıyordum. Aldattığım kişiyi hayatımdan çıkarmaya çalışıyordum fakat olmuyordu. Saplantılı biriydi. Bu neye yorumlanır acaba?

  1. admin dedi ki:

   Birlikte ilişkinizin geleceği için ortak kararlar alabilirsiniz.

   1. Gizem dedi ki:

    Rüyamda sevgilimi başka biriyle öpüşerek aldatiyoruk vicdan azabi duyuyorum sonra icimden düşünüyorum ki aman ilk kez yapmadım ..rüyanın devamında da vicdan azabı duyacağım şeyler oldu

    1. admin dedi ki:

     Sevgiliniz ile aranızda bir kıskançlık sorununu çözmek ve içinizin rahatlamasına yorumlanır.

  2. MAINMEMIN dedi ki:

   Admin; rüyamda sevgilimin gözlerimin önünde arkadaşımla aldattığını gördüm ve çok sinirli bi şekilde bağıra çağıra ondan ayrildim ve onu yanimdan kovdum. Rüyamın tabiri nedir? Lütfen tabiri bilmeyenler boş yorum yapmasın. Sevgiler.☺

 38. Özge dedi ki:

  Rüyamda nişanlımı aldatıyordum çok ilgisizdi başka biri ilgilenince tüm ilgim ona kaymış ve rüyamda vicdan azabından ağlıyordum. Bu nedir 🙁

  1. admin dedi ki:

   Şu günlerde geçmiş olaylar canınızı sıkabilir.

 39. Sss dedi ki:

  Merhaba, rüyamda eski erkek arkadaşımla tekrar barışmışız ve eskiden gerçek hayatta hep o beni aldatırken bu sefer rüyada ben onu aldatıyorum ve bundan dolayı da çok üzüntü ve pişmanlık duyuyorum. İtiraf da ediyorum ben ilk defa böyle bir şey yapıyorum diye. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Yeni ilişkinizde benzer şeyler yaşamamak ve talihin yüzünüze gülmesine yorumlanır.

 40. Gece dedi ki:

  Merhaba. Eskiden hoşlandığım çocuğun, şimdiki sevgili olduğu kızın onu benim bir arkadaşım ile aldattığını gördüm. Yani sonuç olarak eskiden hoşlandığım çocuğun sevgilisi onu benim arkadaşımla aldattı. Yalnız şöyle bir noktaya değinmek istiyorum, eski sevgilinin aldatılması değil – eskiden hoşlanılan çocuğun aldatılması. Rüya tabiri için şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Yeni birinden hoşlanmak ve bu kişinin bir süredir tanıdığınız biri olmasına yorumlanır.

   1. Ayc dedi ki:

    Rüyamda sevgilimi onun en yakın arkadaşıyla aldatıyodum sonra bizi yakaladığında onun ayaklarına kapanıyodum özür diliyodum.

    1. admin dedi ki:

     Sevgilinize gösterdiğiniz ilgiye karşılık vermeyebilir.

     1. Rabia dedi ki:

      Rüyamda sevgilimi tanımadığım biri ile aldatıyordum ikisi de birbirinden haberi olmadan ayrılmaya sevgilime dönmeye çalışıyordum. Ve yalan uydurup ayrılmayı planlıyordum.

     2. admin dedi ki:

      İlişkinizde bağların güçlenmesi ve daha mutlu olmaya yorumlanır.

    2. Can dedi ki:

     Ben sevgilimi 2 gündür rüyamda opuserek aldattığımı goruyorum bugun ise bi arkadasmla opusrek aldattgimi gordum yorumu nedir ne yapmaliyim 1.5 yildir beraberiz ve mesafeli iliski yasiyoruz

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya sevdiğiniz kişiden bir hediye almaya yorumlanır.

   2. Alize dedi ki:

    Ruyamda su an tanisma asamasinda oldugun kisi beni eski okul arkadasi ile aldatiyordu. Bana da kendisi bu zamana kadar hic bir kizla konusmadim dedi. Neyse bi gun bana bu kisinin aldattiga dair fotograflar geliyor. Kizin adini bile hatirliyorum. Tanimadigim bi kiz normalde. Bende bunun uzerine hesap sormaya gidiyorum. Bana diyor ki ben sana karsi hicbir sey hissetmedim. Sadece evlenilecek kiz diye sana yanastim. Sende ne cekicilik var ne guzellik ama o oyle degil, hem beni seviyor. Ben hep onu sevdim onu sevecegim diyor. Ben de ona bende mantik cercevesinde yaklastim sana sende kendini birsey sandim. Yoksa sevdigim biri vardi dedim.

    1. admin dedi ki:

     Bazı şüphelerden kurtulmak ve yeni arkadaş çevresine yorumlanır.

     1. Ee dedi ki:

      Rüyamda başka biriyle mesajlasirken telefonumu sevgilim yakalıyor. Ve bende hiç vizdan azabı yok gülerek cevap veriyorum. Buna benzer rüyayı sevgilim görmüş aynı gece başkasıyla ilişkiye giriyorsun sizi yakaliyorum ve gülümsüyordun dedi.

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya sevdiğiniz kişiden bir sürpriz almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status