Rüyada Şeytan Kovalamak

Rüyada şeytan kovalamak, sizin hakkınızda olur olmaz şeyler konuşan insanların maskelerinin düşmesine ve sizi hiçbir şekilde mağdur edemeyeceklerine yorumlanır. İşinizle veya yaptığınız seçimlerle sizi eleştiren ve başkalarına kötüleyen insanlar tepki görürler. Sizi koruyan kişiler olabilir. Kötü niyetli insanlara karşı sizi tanıyıp bilen insanlar korur ve bir zarar gelmez. Rüyada şeytan kovaladığını görmek, aynı zamanda sizi çekemeyen kıskanan kişilerin teker teker uzaklaşmasına ve enerjinizi tüketen her kim varsa o kişilerle görüşmeyi kesmeye yorumlanır. Sizin mutsuz olmanızı isteyen ve bunun için çabalayan insanların size karşı asıl niyetlerini daha rahat görebilirsiniz.

Rüyada şeytanın peşinden koşmak, sizi olumsuz yönde etkileyen bir insana yorumlanır ve bu insan ile aranızdaki bağ zayıflar. Ummadığınız kişiler ile de karşılıklı tartışma yaşanabilir. Bir daha görmek isteyemeyeceğiniz ve size zararı dokunduğunu düşündüğünüz insanlar olabilir.

Rüyada Şeytanı Bıçakla Kovalamak

Söylenen sözler yüzünden çok üzülmeye ve kırılmaya yorumlanır. Hak etmediğinizi düşündüğünüz bazı laflar işitebilirsiniz. Güvendiğiniz ve bir şeyler paylaştığınız bir insanın da size karşı incitici hal hareketleri olabilir ve gönül koyabilirsiniz.

Rüyada Şeytan Yakalamak

Bir türlü peşinizi bırakmayan bir dertten kurtulmayı simgeler. Ne yapsanız da yakanızdan düşmeyen bir insan artık peşinizi bırakır. Sizinle uğraşan ve dert sahibi yapan kişiler de artık vazgeçerler. Mahkemesi olan biri davasında haklı çıkar. İftira atan birileri varsa herkes bunu öğrenir.

Rüyada Şeytan Tarafından Kovalanmak

Bu rüya korkulardan kurtulmaya ve içinizi rahat ettirecek haberler almaya yorumlanır. Başarısız olma korkusu olanlar bundan kurtulurlar. Geri planda kaldığınız konularda sizi cesaretlendiren birileri olabilir. Rüyada şeytanın seni kovalaması, şanssızlık talihsizliğin yakında ortadan kalkmasına yorumlanır. Sizi bu konuda destekleyen biri de olabilir.

Rüyada Şeytan Kovalamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size dost gibi görünüp arkanızdan kötü konuşan ve başkalarına size kötüleyen bir insana yorumlanır. Siz o kişiyi ne kadar da iyi tanısanız aslında bambaşka bir karaktere sahip olduğunu yakında görebilirsiniz. Sizi şaşırtacak ve o kişi hakkında yanıldığınızı gösterecek haberler gelebilir.

Rüyada İnsan Kılığında Şeytan Görmek
Rüyada Başkasının Kılığına Girmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status