Rüyada Sıcak Su ile Abdest Almak

Rüyada sıcak suyla abdest aldığını görmek, iç temizliğine ve güzelliğine yorumlanır. Kişi kendi gibi iyi niyetli ve dürüst, hoş ahlaklı insanlar ile tanışır. Hayatınıza girecek olan insanlar sizi mutlu eder. Maddi manevi sıkıntılar varsa aşılır. Zamanında çok çile çeken kimseler artık hayatın tadını çıkarır, sefa ve mutluluk içerisinde yaşarlar. Sizi üzen kimseler varsa buna pişman olurlar. Eşiyle anlaşamayan biri varsa eşi kötü huylarından vazgeçer ve uslanır. Evinizde huzur ve mutluluk hakim olur. Eşiniz size karşı daha anlayışlı biri haline gelebilir.

Rüyada kaynar suyla abdest almak, üzüntülerin son bulmasına ve göz yaşı dökmemeye yorumlanır. Bir süredir çok büyük üzüntüler yaşayanlar sonunda duaları kabul olur. Hasta olan biri bu rüyayı görürse yakında sağlığına kavuşur. Ya da sizi manevi yönden rahatsız eden ve vicdanen huzursuz olmasına sebep olan bir şey varsa telafi edilir. Sıkıntılar ve hastalıklar geçmişte kalır.

Rüyada Sıcak Su ile Abdest Almak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, güçlü bir imana ve iyi bir amele yorumlanır. Kişi doğru yoldan şaşmaz ve iyi insanlar hayatına girer. Zorlukların ardından rahata kavuşulur. Çekilen dert cefanın ardından kişi hayatına yeni bir sayfa açar. Zor zamanları geride bırakıp mutlu olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status