Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi duyulması, duyacağınız bazı şeylerin sizi hem şaşırtıp hem de üzeceğine, ailede büyük etki yaratacağına yorumlanır. Bazı haber karşısında adeta hayrete düşebilirsiniz. Belki bazı sırlarınız gün yüzüne çıkabilir. Saklamaya çalıştığınız şeylerin herkes tarafından öğrenilmesi ile birlikte kime ne diyeceğinizi şaşırabilirsiniz. Ya da bazı konuları insanlara anlatmak, açıklama yapmak zor olabilir. Özel hayatınızda yaşanan bazı problemlerin de başkaları tarafından öğrenilmesini istemeyerek, ayrılık ya da başka sorunları gizli tutmak size zor zamanlar geçirmenize neden olabilir.

Rüyada duyulan silah sesi, aynı zamanda bazı şeylerin çok abartılması ve canınızı sıkmasına yorumlanır. Geçmişte yaptığınız bazı hatalar bazı insanlar tarafından abartılabilir. Ya da gelen laflar, işiteceğiniz sözler sizin kalbinizi kırabilir. Şu günlerde küslükler ve tartışmalar söz konusu olabilir. Özellikle haksızlığa uğradığınız bir konuda moraliniz bozulabilir.

Rüyada Silah Sesi Duymak ve Saklanmak

Çıkarları için sizi kullanmaya çalışan insanlar olabilir. Her ne kadar siz herkese karşı iyi niyetli olsanız da kendini acındırmaya çalışarak sizi kullanmaya kalkan bir insana karşı dikkatli olun. Duygusal yanınız yüzünden biri size zarar verebilir. Ayrıca duygularının sömürülmesi de söz konusu olabilir.

Rüyada Silah Sesi Duymak ve Vurulmak

Sağlık sorunlarına yorumlanır. Belki psikolojik olarak da sizi rahatsız edecek bir takım olaylar olabilir ya da haberler alabilirsiniz. Şu günlerde kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Özellikle sizi rakip gören kişiler moralinizi bozabilirler ve sizin bitkin düşmenize sebep olabilirler.

Rüyada Silah Sesi Duymamak

Bir zamanlar öfke duyduğunuz ya da kırgınlığınız olan birine karşı bu hisleriniz geçebilir ve onu affedebilirsiniz. Artık ona karşı daha iyimser duygular besleyebilirsiniz. Geçmişte size karşı hataları olan birinden haber almanız ve yeniden aranızın düzelmesi olasıdır.

Rüyada Silah Sesinden Korkmak

Geleceğe dair bazı endişeleriniz olabilir ve kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Her ne kadar iyimser olsanız da bazen kuruntuya düşüren şeyler olabilir. Özellikle iş ya da eğitim hayatında hedeflerinize ulaşamamaktan korkabilirsiniz. Belki alacağınız haberler de bunda etkili olabilir.

Rüyada Silah Sesinden Kaçmak

Her türlü kaza ve beladan uzak durmaya yorumlanır. Düşmanlarınız size karşı kötü emellerine ulaşamayacaklar. Sizi kıskanan ve mutsuz olmanızı isteyen kim varsa, asıl yüzlerini görüp uzaklaşabilirsiniz. Yakın çevrenize bu insanlar yaklaşamayacaklar. Düşmanlarınızın maskeleri düşecek ve sizinle uğraşamayacaklar.

Rüyada Çatışma Sesleri Duymak

Aile içerisinde huzursuzluk artabilir. Belki laf taşıyan biri yüzünden aile fertleri ile aranız açılabilir. Aile huzurunuzu bozmaya çalışan ve aile saadetinizi sürekli kıskanan kişilere karşı temkinli olun. Evinize giren birileri de fesatlık yapabilirler. Diğer aile üyeleri  ile sizi birbirinize düşürebilirler.

Rüyada Silah Sesi Duymak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, boş laflara ve huzursuzluklara yorumlanır. Başkaları sizi mutsuz edebilirler. Çevrenizdeki kötü kalpli insanlara karşı temkinli olun. Sizin başarılarını ve mutluluğunuzu kıskanan kişiler sizi tuzağa düşürmeye çalışabilirler. Ya da kin besleyen birinden zarar gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Muhammet dedi ki:

  ruyam da bir tek patlama sesi duydum silahtan yuksek ses

  1. Muhammet dedi ki:

   ve hic korkmadim

 2. Melek dedi ki:

  Rüyamda elimde silahla birini arıyordum o kişi beni gördü ve başımdan vurdu . Silahın sesinide etkisinide kafatasimda o kadar şiddetli bir şekilde hissettim ki etkisinden hala çıkamadım . Uyandığımdan beri basım şiddetli agriyo

 3. Kübra Adal dedi ki:

  Mrb rüyamı yorumlamadınız

 4. Defne dedi ki:

  Rüyamda annem ve babamla bir düğündeydik sonra damat silah sıkmaya başlıyor boş kovanlar bizden tarafa dogru geluyor ve biz korkuyoruz düğün yerinden uzaklaşıyoruz hemen

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bekar birinin evlilik haberini almaya yorumlanır.

 5. Fehmiye Ilıcak dedi ki:

  Rüyamda şehrin ortasında silahlı çatışma vardı bende eğilerek saklanmaya çalıştım ve çok korkuyordum ama kurşunlar bana isabet etmedi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen kiilerin pişman olmasına yorumlanır.

 6. Berfin dedi ki:

  Rüyamda iki kişi birbirini silahla vuruyodu ve ben kaciodum polisi arayacaktim telefonda hep karşıma başka şeyler cikiyodu bi türlü arayamiyodum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olan iki kişiyi barıştırmaya yorumlanır.

 7. emre dedi ki:

  ruyamda kucuk bır cocugu bıcaklıyordum kan aktı cocuktan sonra cok uzuldum ve kucagıma aldım ama cocuk bana saldırıyordu onu bır dusman olarak gördum ve bu yuzden bıcakladım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kötü kimseleri hayatınızdan çıkarmaya yorumlanır.

 8. Barış dedi ki:

  Rüyamda teröristlerle çatışıyoruz. Ben askeri personelim Onlar bizim oraya gelmiş konuşma yapmışız ve mücadele başladı yani savaşıyoruz. Ölenler oldu sonra bi yaşlı terörist el bombası attı bize biz sinirlendik sonra onlar gitti dağa çıktılar kaçtılar

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya bazi korkularin bitmesine, iyi haberler almaya yorumlanir.

 9. Leyla dedi ki:

  Rüyamda silahla beni vuracakti bir erkek silahtan ses geldi beni vuramadi aynı gece rüyamda kz bebek emziriyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zorlukları aşmaya yorumlanır.

 10. Gokhan dedi ki:

  Ruyamda kirmizi bir traktorun kasasindayim ve kasanin icinde bi bayan var esmer uzun baoylu veevime girerken kasadan atladim ve kesa devrildi bayan kasanin altinda kaldi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zor bir görev üstlenmeye yorumlanır.

 11. Yusuf dedi ki:

  Rüyamda kırmızı bir arabam. Var ve arabayı bakıma bırakıyorum ondan sonra bakımdan almaya gidince araman çalınmış ve calan kişiyi tanıyorum ondan sonra bir kargasa oluyor ve silah sesiyle uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz biriyle kavuşmaya yorumlanır.

 12. ennur er dedi ki:

  ruyada çokça silah sesini duydum ayrıca rahatlı babam silahını çıkarıp havaya ateş edip bir kovan silah boşalmıştı rahmetli babanin silahı kaliteli bir silahtı silah seslerinden çok kormustum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kulağınıza gelen dedikoduların yalan çıkmasına yorumlanır.

 13. Leyla dedi ki:

  Okul töreni varken tüm çocuklar birden hiç bir duyuru yapılmadan otobuslere binip dağılıyorlar. Birden ortalık karışıyor silah atışları duyuyoruz ne olduğu belli değil… Ayağımda acı hissediyorum yakıcı… polis var yakınımda…bakıyorum yüzüne ne “ne oluyor” gibisinden… Sigara içerken umursamaz gibi – _atışlar sana da gelebilir ne yaparsan yap_? gibi davranıyor. Kaçıyorum arkasdaşla aynı bir eve gideceğimi sanıyorum… Arkadaşımı kendi evine kaçarken görüp ben de kendi evime gitmem gerektiğini, büyük bir çatışmanın olduğunu anlıyorum. Evde küçük oğlum tekmiş gibi… Bebek iş gibi… Apartmana çıkmadan kapıcıyı görüp sigara al bana diyorum. yukarı çıkmadan uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir aranız açık olan veya lafları yüzünden kırıldığınız kimseler pişman olup kapınıza dayanabilir.

 14. Zeliha dedi ki:

  Rüyada küçük oğlumun abisini başından vurarak öldürdüğünü gördüm. Büyük oğlum son anında bana çok kızgın bir şekilde bakmıştı. Odada çok şiddetli silah sesi duydum. Rüyamdan çok korkuyorum bana yorarsanız çok memnun olurum.

 15. Zeliha dedi ki:

  Rüyada küçük oğlumun abisini tabancayla vurduğunu gördüm. Silah sesiyle odaya koştuğumda oğlumun başının kanıyordu. Ben ona sarıldım ve o öldü. Rüyam beni çok korkuttu inşallah hayırlara yorulsun.

 16. Zeliha dedi ki:

  Rüyada küçük oğlum abisinin başından tabancayla vurduğunu gördüm ben silah sesiyle odaya koştuğumda büyük oğlum bana kırgın bir şekilde bakıp ve öldü. Rüyam beni çok korkutuyor inşallah hayırlara yorulur.

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde maddi yönden zor bir süreç atlatmak, emeklerin artmasına yorumlanır.

 17. Ebru elci dedi ki:

  Rüyada çocuklarımla uyuyordum ve birden üst üste silah sesleri geldi ve çok korktum kımıldayamadım. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Hiç beklemediğiniz kişilerden kalp kırıcı sözler işitebilirsiniz.

 18. Ege dedi ki:

  Rüyamda silahlı tanımadığım insanlarla kavga ediyordum. Vurulan kimse olmadı ardından bacağımda ve kalçamda 3 tane bıçak izi vardı. Hastaneye gidiyordum sonra eski sevgilimle karşılaştım ve konuştuk. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı hatalardan ders almak ve doğru seçim yapmaya yorumlanır.

 19. Bayram dedi ki:

  Rüyamda haber sunucusu iş yerime gelmişti. Onunla konuşurken birden silah sesleri duydum. Sıradan herkesi öldürüyorlardı. Ben kendi iş yerime gidip saklanmaya çalışırken uyandım. Anlamı nedir? Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden sizi endişelendiren harcamalar olmasına ya da söylenen bazı sözlere pişman olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status