Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi duyulması, duyacağınız bazı şeylerin sizi hem şaşırtıp hem de üzeceğine, ailede büyük etki yaratacağına yorumlanır. Bazı haber karşısında adeta hayrete düşebilirsiniz. Belki bazı sırlarınız gün yüzüne çıkabilir. Saklamaya çalıştığınız şeylerin herkes tarafından öğrenilmesi ile birlikte kime ne diyeceğinizi şaşırabilirsiniz. Ya da bazı konuları insanlara anlatmak, açıklama yapmak zor olabilir. Özel hayatınızda yaşanan bazı problemlerin de başkaları tarafından öğrenilmesini istemeyerek, ayrılık ya da başka sorunları gizli tutmak size zor zamanlar geçirmenize neden olabilir.

Rüyada duyulan silah sesi, aynı zamanda bazı şeylerin çok abartılması ve canınızı sıkmasına yorumlanır. Geçmişte yaptığınız bazı hatalar bazı insanlar tarafından abartılabilir. Ya da gelen laflar, işiteceğiniz sözler sizin kalbinizi kırabilir. Şu günlerde küslükler ve tartışmalar söz konusu olabilir. Özellikle haksızlığa uğradığınız bir konuda moraliniz bozulabilir.

Rüyada Silah Sesi Duymak ve Saklanmak

Çıkarları için sizi kullanmaya çalışan insanlar olabilir. Her ne kadar siz herkese karşı iyi niyetli olsanız da kendini acındırmaya çalışarak sizi kullanmaya kalkan bir insana karşı dikkatli olun. Duygusal yanınız yüzünden biri size zarar verebilir. Ayrıca duygularının sömürülmesi de söz konusu olabilir.

Rüyada Silah Sesi Duymak ve Vurulmak

Sağlık sorunlarına yorumlanır. Belki psikolojik olarak da sizi rahatsız edecek bir takım olaylar olabilir ya da haberler alabilirsiniz. Şu günlerde kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Özellikle sizi rakip gören kişiler moralinizi bozabilirler ve sizin bitkin düşmenize sebep olabilirler.

Rüyada Silah Sesi Duymamak

Bir zamanlar öfke duyduğunuz ya da kırgınlığınız olan birine karşı bu hisleriniz geçebilir ve onu affedebilirsiniz. Artık ona karşı daha iyimser duygular besleyebilirsiniz. Geçmişte size karşı hataları olan birinden haber almanız ve yeniden aranızın düzelmesi olasıdır.

Rüyada Silah Sesinden Korkmak

Geleceğe dair bazı endişeleriniz olabilir ve kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Her ne kadar iyimser olsanız da bazen kuruntuya düşüren şeyler olabilir. Özellikle iş ya da eğitim hayatında hedeflerinize ulaşamamaktan korkabilirsiniz. Belki alacağınız haberler de bunda etkili olabilir.

Rüyada Silah Sesinden Kaçmak

Her türlü kaza ve beladan uzak durmaya yorumlanır. Düşmanlarınız size karşı kötü emellerine ulaşamayacaklar. Sizi kıskanan ve mutsuz olmanızı isteyen kim varsa, asıl yüzlerini görüp uzaklaşabilirsiniz. Yakın çevrenize bu insanlar yaklaşamayacaklar. Düşmanlarınızın maskeleri düşecek ve sizinle uğraşamayacaklar.

Rüyada Çatışma Sesleri Duymak

Aile içerisinde huzursuzluk artabilir. Belki laf taşıyan biri yüzünden aile fertleri ile aranız açılabilir. Aile huzurunuzu bozmaya çalışan ve aile saadetinizi sürekli kıskanan kişilere karşı temkinli olun. Evinize giren birileri de fesatlık yapabilirler. Diğer aile üyeleri  ile sizi birbirinize düşürebilirler.

Rüyada Silah Sesi Duymak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, boş laflara ve huzursuzluklara yorumlanır. Başkaları sizi mutsuz edebilirler. Çevrenizdeki kötü kalpli insanlara karşı temkinli olun. Sizin başarılarını ve mutluluğunuzu kıskanan kişiler sizi tuzağa düşürmeye çalışabilirler. Ya da kin besleyen birinden zarar gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

32 Yorum

 1. Melek
 2. Kübra Adal
 3. Defne
  • admin
 4. Fehmiye Ilıcak
  • admin
 5. Berfin
  • admin
 6. emre
  • admin
 7. Barış
  • admin
 8. Leyla
  • admin
 9. Gokhan
  • admin
 10. Yusuf
  • admin
 11. ennur er
  • admin
 12. Leyla
  • admin
 13. Zeliha
 14. Zeliha
 15. Zeliha
  • admin
 16. Ebru elci
  • admin
 17. Ege
  • admin
 18. Bayram
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status