Rüyada Şişmanlamak

Rüyada şişmanladığını görmek, bilgi birikimlerinin artacağına ve günden güne kendine pek çok şey katacağına yorumlanır. Eğitim hayatı devam edenler eni kurslara yazılabilir, araştırmaları artabilir ve kendilerini farklı alanlarda da eğitebilirler. Kariyerinizde önemli değişimler olur ve önemli başarılar sergileyebilirsiniz. Bir süredir çalışıp çabalayanların artık çalışmaları meyve vermeye başlar. Çalışan kişiler iş hayatında kendilerini geliştirerek terfi alabilirler. Rüyada kendini şişman görmek, aynı zamanda manevi yönden de kendini geliştirmek ve dini görevlerini yerine getirmek, ilim irfan sahibi insanlardan tavsiyeler almaya yorumlanır. Yeni plan projeler düşünmeye başlayabilir, verimli bir sürece girebilirsiniz. Rüyada kilo almak, şimdiye kadar öğrenmiş olduğunuz şeyler bundan sonra hayata geçirmek ve tecrübelerinizin sizi doğru yoldan şaşırtmamasına yorumlanır. Artık bir şeyler için kendinizi hazır hissedebilirsiniz, öz güven artar.

Rüyada zayıf birini şişman görmek, size kırgın olan birileri varsa barışmaya ve sevdiklerinizin gönlünü almaya yorumlanır. Sizi seven dostlarınız ile aranızdaki husumetler biter, yanlış anlaşılmalar ortadan kalkar. Hatta hırslanmanızı sağlayan dostlar hayatınıza girebilir onlar sayesinde daha çok çalışabilirsiniz.

Rüyada Oğlunun Şişmanladığını Görmek

Oğlunuzun size müjdeli haberler getirmesine ve vatana millete hayırlı bir evlat olmasına yorumlanır. Oğlunuz eğitim ve iş hayatında başarılı olabilir. Bir süredir çalışıp çabalıyorsa çabalarının karşılığını alır ve evinizde güzel olaylar olur.

Rüyada Eşinin Kilo Aldığını Görmek

Eşinizle birlikte ortak sevinçler yaşamak ve birikimlerinizi arttırmak anlamına gelir. Birlikte mal mülk yatırımlarınızı arttırabilir, daha çok kazanmaya başlayabilirsiniz. Eşinizin borçları varsa biter ve artık daha çok para kazanmaya başlayabilir.

Rüyada Yüzünü Tombul Görmek

Çok temiz kalpli insanlar ile karşılaşmaya ve sevenlerinizin çoğalacağına yorumlanır. Sizi her koşulda seven insanlar hayatınıza girer, vefalı dostlar kazanırsınız. Rüyada yüzünü şişman görmek, daha çok başarı elde etmek ve maddi manevi güç elde etmek, şan şöhret sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada Sevgiliyi Kilolu Görmek

Sevdiğiniz kişi ile evlilik planlarınız varsa yakında ilk adımı atacağınıza ve birlikte ortak hayallerinize erişeceğinize yorumlanır. Sevdiğiniz kişi size sürprizler yapabilir ve sizi mutlu edecek seçimleri olur. Rüyada eski sevgiliyi kilolu şişman görmek, sizi çok özlediğine ve görüşmek isteyeceğine,değerinizi anlayacağına yorumlanır.

Rüyada Şişmanlamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bunalımda ve mutsuz olanların ruhsal sağlığının artacağına ve mutlu olacaklarına yorumlanır. Yüzünüzü güldürecek haberler gelir ve ümitleriniz artar. Kendi çalışmalarınız boşa gitmez. Her geçen gün kendinizi farklı alanlarda geliştirme şansınız olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Zehra dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda eski Sevgilimi kilolu gördüm bir yandanda yemeğe devam ediyordu

 2. Özge dedi ki:

  Rüyamda şişman ve güzel bir kız bebeğini uyurken gördüm yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zenginliğe ve rahat geçime yorumlanır.

DMCA.com Protection Status