Rüyada Şişme Bebek Görmek

Rüyada şişme bebek görmek, uzun zamandır yarım kalan bir işin tamamlanmasına yorumlanır. Eğer bir süredir ertelemek zorunda kaldığınız işleriniz varsa geri dönebilirsiniz. Size bu konuda engel olan şeyler de biter. Eğer bir süredir gidip görüşmek istediğiniz varsa sizi davet edebilir. Çeşitli sebepler ile görüşemediğiniz insanlar ile aranızdaki engeller ortadan kalkar. Hasret duyulan kişiden iyi haberler alınır.

Rüyada şişme bebekle seviştiğini görmek, size karşı yapılan bir haksızlığın bitmesine yorumlanır. Mahkemeden gelecek olan öneml bir haberi sonucu bekleyenlere de bu haber ulaşır. Kişi haklı olduğu bir konuda başkalarına da haklı olduğunu gösterme imkanı bulur.

Rüyada Şişme Bebek Satın Almak

Yalan söyleyen bir insana yorumlanır ve size maddi külfet olmaya başladığını fark edebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızdan biri sizden borç para aldıysa geri ödemek için verdiği sözü tutmayabilir. Ya da dediği tarihten çok daha geç ödeyebilir. Geri istemek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Şişme Bebek Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, masrafların artmasına ve daha çok harcama yapmaya yorumlanır. Şu günlerde gerekli gereksiz bazı harcamalarınız olabilir. Bu harcamaların bir kısmından daha sonra pişman da olabilirsiniz. Sizi bir şey satın almaya zorlayan kişiler olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status