Rüyada Su Kıtlığı Görmek

Rüyada su kıtlığı görmek, gelirin daha çok olacağına ve elinize fazladan para geçmeye başlayacağına yorumlanır. Rüyada kıtlık görülmesi genelde tersi ile yorumlanır ve kişi zenginliğe erişir. Maddi külfet ve borçlar yüzün kara kara düşünen kişiler bir çıkış yolu bulurlar. Tüm borçlarınızı kapatabilir, artık daha çok birikim yapabilirsiniz. Mal mülk edinmek için uğraş verenler de bu hayallerine erişebilirler.

Rüyada su kıtlığı çekmek, işsiz olan birinin yüksek maaşlı bir işe girmesine yorumlanır. İş hayatında yeni fırsatlar sunulur ve maaşınız artar. Kendi işini yapanların müşteri kitlesi artabilir. Hatta bu taleplere yetişmekte bir hayli zorlanabilirsiniz. Ticari hayatta oldukça yoğun bir döneme girilebilir fakat geliriniz eskisine göre daha çok olur.

Rüyada Suların Kesilmesi

Rüyada suların kesildiğini görmek, bir yere sürekli harcanan paranın artık harcanmamasına yorumlanır. Maddi külfet biter ve bu para kişinin kendi cebine kalır. Rüyada suların akmaması, geçim derdi olanların ailesinde maddi imkanların artmasına ve ailenize daha çok maddi olanak sağlamaya yorumlanır. Evinizde bolluk bereket daimi olur.

Rüyada Su Kıtlığı Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, uzun zamandır elinize geçmesini beklediğiniz paraların yakında elinize geçmesine ve bolluk içinde bir hayat sürmeye yorumlanır. Geliri kesilen kişilere bu gelir yeniden gelmeye başlar. Tekrar maddi kaygılar geride kalır.

Rüyada Sudan Kaçmak
Rüyada Suya Düşmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status