Rüyada Sudan Kaçmak

Rüyada sudan kaçtığını görmek, geçmişte hep hayalini kurduğu yerleri gezip görmeye ve hiç unutamayacağınız bir seyahate çıkmaya yorumlanır. Uzun zamandır hayallerinizdeki yerleri gezip görebilir, aileniz ile birlikte güzel bir tatil planı yapabilirsiniz. Evlenmek üzere olanlar da sevdikleri ile birlikte güzel bir balayına çıkarlar. Daha önce görmediğiniz yerleri keşfederek güzel anılar biriktirebilirsiniz. Eğer bir süredir kendinize zaman ayıramıyorsanız yakında kendinize daha fazla zaman ayırma imkanı olur, sorumluluklarınız azalır. Rüyada su baskınından kaçmak, elinize bol para geçeceğine ve zamanında parasızlık yüzünden gerçekleştiremediğiniz hayalleri bundan sonra gerçekleştirmek anlamına gelir. Elinize fazladan para geçebilir.

Rüyada selden kaçmak, bir süredir görüp de müdahale etmediğiniz sorunlara müdahale etmek ve susmak yerine mücadele etmek anlamına gelir. Bazı korkularınız ile yüzleşebilir, zor günleri atlatabilirsiniz. Eğer borçlarınız varsa ve ödemekten zorlanıyorsanız rahatça ödeyebilirsiniz.

Rüyada Bulanık Sudan Kaçmak

Büyük bir felaketin eşiğinden dönmek ve sorunları geride bırakmaya yorumlanır. Büyük bir borcun altına girmemeye dikkat edin. Yoksa bu borç daha sonrasında sizi zorlayabilir, her şey planlandığı gibi olmayabilir ve giderleriniz artabilir.

Rüyada Çamurlu Sudan Kaçmak

Maddi kayıpların son anda önlenmesine ve mal mülkünü korumaya yorumlanır. Başkasına kefil olmadan önce iki defa düşünün, borç verirken de borç vereceğiniz kişilere karşı daha dikkatli olun. Rüyada kirli sudan kaçmak, size maddi külfet olan insanlar ile aranızın açılmasına ve yollarınızı ayırmaya yorumlanır.

Rüyada Taşan Sudan Kaçmak

Evinizde bolluk ve berekete, uzun zamandır hayalini kurduğunuz kazanca ulaşarak daha çok kazanıp daha rahat harcamaya yorumlanır. Eğer almak istediğiniz pahalı bir şey varsa elinize geçecek olan para ile bu istediğiniz şeyi alabilirsiniz.

Rüyada Dalgalı Sudan Kaçmak

Sevdiğiniz insan ile aranızda para yüzünden tartışma yaşanabilir. Şu günlerde özle hayatınız inişli çıkışlı olabilir ve çıkan gerginliğin asıl konusu para olabilir. Örneğin yapılan harcamalar ya da başka birine verilen borç sizin huzurunuzu kaçırabilir.

Rüyada Sıcak Sudan Kaçmak

Sahip olduğunuz imkanların artacağına ve çok fazla dost kazanmaya yorumlanır. Dost çevrenizdeki insanların sayısı artabilir ve sosyal hayatınız renklenebilir. Size neşe ve mutluluk veren kişiler hayatınıza girer. Gönlü boş olanlar ise aşık olabilirler.

Rüyada Sudan Kaçmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size zararı dokunan kişiler varsa aranıza mesafe koymak ve hayırlı insanların hayatınıza gireceğine yorumlanır. Sevdikleriniz ile daha çok zaman geçirip birlikte yeni yerler gezip görebilir, uzak yerlere yolculuk yapabilirsiniz. Hayalinizi kurduğunuz bir seyahat bütçeniz izin verir, hayallerinizi gerçekleştirmek için harcama yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Yavuz dedi ki:

  Ruyada sularin taşması ve sularin okadar şiddetli bir şekilde tersine akarak şehri sular altında birakmasi

 2. Cenap dedi ki:

  Rüyamda dereden geçmeye çalışıyorum dere de sadece yağmur yağınca sel oluşuyor Neise tam dereyi geçiyoz derken birden sular yükselmeye başlıyor yağmur yağıyor su yokuş yukarı akmaya başlıyor kaçarken kayısı ağaçlarından durmadan kayısı kopardım ve yedim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kazancın artmasına, borç kalmamasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status