Rüyada Sünnetsiz Olduğunu Görmek

Rüyada sünnetsiz olmak, yapılan hatalardan dolayı pişmanlık yaşamak anlamına gelir. Bir zamanlar vermiş olduğunuz kararlar yüzünden şimdi zor durumda kalabilirsiniz. Yanlış seçimler yapılabilir, yalan yanlış sözler duyulabilir. İş ya da eğitim hayatına dair de atılan adımlardan dolayı mutsuz olunabilir. Sizi yanlış yönlendiren insanlar ya da kendi çıkarına bir şeyler yaptırmaya kalkan insanlar yüzünden mağduriyet yaşanabilir. Rüyada kendini sünnetsiz görmek, ev halkının da onay vereceği bir iş yapmak demektir. Zamanında yapılan hataların ardından ailenizin de onayını almış olduğunuz bir konuda çok başarılı olabilirsiniz. Sizi başarıya yönelten insanlar olabilir. Özel hayatınızda büyük sıkıntılar yaşanıyorsa yakında her şey düzene girer ancak bir yanınız kırgın kalabilir. Kalbinizi kıran birileri varsa her ne kadar affetseniz de içinize hala sinmeyen bir şeyler olabilir.

Rüyada birinin sünnetsiz olduğunu görmek, size sıkıntı veren ve bir türlü güvenemediğiniz biri yüzünden zor günler geçirebilirsiniz. Bu kişi sürekli yaptığı hatalar ve söylediği yalanlar sebebi ile inancınızı yitirmenize sebep olabilir. Aile fertleri arasından da huyu hiç değişmeyen biri yüzünden artık bu kişiye güvenmekte zorluk çekebilirsiniz. Bu kişi adına sürekli güven sorunları ortaya çıkabilir.

Rüyada Sünnet Olamamak

Size engel olan insanlara ve kıskanan kişilere yorumlanır. İyiliğinizi istemeyen kişiler sizin önünüze engeller koyabilir, başkalarını size karşı dolduruşa getirebilir. Özellikle ailenize karşı sizi kışkırtan kişilere karşı dikkatli olup dolduruşa gelmemeye özen gösterin.

Rüyada Sünnetsiz Olduğunu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zor günleri geride bırakıp artık bir şeyleri kabullenmek anlamına gelir. Uzun süredir kabul edemediğiniz bir şey varsa sonunda kabul edip alışmak zorunda kalabilirsiniz. Aile içerisinde yaşanan anlaşmazlıklara da bir son vermeniz gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Aytekin dedi ki:

    Rüyada sunet olmamışım askere gidiyorum

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya iyi bir kariyere yorumlanır.

DMCA.com Protection Status